Sayfa 3955 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 2955 3455 3855 3905 3945 3953 3954 3955 3956 3957 3965 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 98,851 ile 98,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Alıntı jaanora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hatta bazılarına Avrupa'dan teklif gelmiş. Juventus forumdan bir arkadaşı ısrarla istemiş, arkadaş Juventus da şikecidir deyip gitmemiş.

Gönülden yapılan çalışmalar.. ya veriye/bilgiye ulaşmanın bu kadar kolay olduğu bir zamanda 'abi xxx takımında yyy var kaçırmamalıyız' demek için bir 'çalışma' yapmaya gerek yok. Çalışma bir disiplin, sistematik gerektirir, bulgularını belli argümanlara dayandırman gerekir vs vs.
    Eğitimli gözler gerekir. O kadar kolay değil o işler.
    36 yaşındasın biraz olgunlaş, ne konuştuğunu bil! Tanımadığın etmediğin insanlar hakkında yorumda bulunurken biraz dikkat et.

Ne biliyorsun kimin nasıl çalıştığını yeterli olup olmadığını? Afaki atıyorsun nasıl olsa sallamak bedava.

Şimdi sana burda ben söyle maç izliyorum, takibe aldığım her oyuncuyu her hafta izlemeye çalışıyorum, her türlü özelliklerini pozitif ve negatif olarak ele alıyorum, şöyle disipline çalışıyorum böyle sistematik çalışıyorum diye mi anlatması gerekiyor senin tu kaka ettiğin kişiler?

Veriye ve bilgiye ulaşmanın kolay olduğundan bahsediyorsun, veriye bilgiye ulaşmak kolayca küçük gördüğün kişilerin veriye bilgiye ulaşmasında ki engel ne o zaman?
    Profesyonel manada çalışan kişiler bundan çok farklı işler mi yapıyor da o lar başka birşey yapıyormuş gibi konuşuyorsun?

Hepsinin elinde senelik 10 ar bin euroluk farklı programlar var maçların ve oyuncuların maç içindeki istatistiklerinin yer aldığı, o da ordan seyrediyor maçı ve bilgi sahibi oluyor. Maçı kayıttan değil de canlı izleyince 10 bin euroluk sistemden izlemeyince farklı maç mı oluyor?
    Az biraz saygılı olmayı öğrenin, en azından kişiye saygın olmasa da emeğe saygınız olsun

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

muharrem usta 50. yılda gelirken şampıyonluk sözü verdimi verdi arkasında durmalı tamam borç var ama risk alınmadanda başarı gelmez g.saray hatırlarsanız bizim şmpiyon olduğumuz sene 2010-2011 sezonunda rezil bir top oynayıp ligi rezil bir yerde bitirmişti bir sezon sonra ne yaptı ilk 11 e direk oynayacak 7-8 adam alıp ilk senesinde şampiyon oldu bakın ciddi söylüyorum iyi ve mantıklı takım kurun kendi sahanızda 17 maçta 14-15 galibiyet alın deplasmanlardada 10-11 galibiyet alın zaten şampiyon oluyorsunuz ustaya şu görev düşüyor risk al 5-6 tane sağlam adam al şampiyon olup riskin karşılığını alacaksın zaten.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Muş

@Onur Erçetin Tagliafico'yu Arjantin Milli takımına seçilmeden söyleyecektin kardeşim, artık değeri Transfermarkt'ta yazanda çok üstte. Yazdığın isimleri felan önerilerini beğeniyorum ama bu işin püf noktası olmadan önce söylemek, belki sen yeni izleyip söylüyorsun ama oyuncuyu herkes tanıdıktan sonra önemi kalmıyor. Senin açından yine de doğru oyuncuyu öneriyor, kaliteli oyuncudan anlıyor olman bakımından güzel birşey. Tebrik ederim.

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muharrem usta 50. yılda gelirken şampıyonluk sözü verdimi verdi arkasında durmalı tamam borç var ama risk alınmadanda başarı gelmez g.saray hatırlarsanız bizim şmpiyon olduğumuz sene 2010-2011 sezonunda rezil bir top oynayıp ligi rezil bir yerde bitirmişti bir sezon sonra ne yaptı ilk 11 e direk oynayacak 7-8 adam alıp ilk senesinde şampiyon oldu bakın ciddi söylüyorum iyi ve mantıklı takım kurun kendi sahanızda 17 maçta 14-15 galibiyet alın deplasmanlardada 10-11 galibiyet alın zaten şampiyon oluyorsunuz ustaya şu görev düşüyor risk al 5-6 tane sağlam adam al şampiyon olup riskin karşılığını alacaksın zaten.
    Gs sonra 2 sene avrupaya gidemedi.

Nereden
    İstanbul

ne kadar eleştirilirse eleştirilsin iyi kadro kurulsun ersun yanal bu takımı her türlü şampiyon yapar ben bundan eminim şikecileri ilk geldiği sezonda çok rahat şampiyon yapmıştı eğerki iyi bir kadro kurulursa ersun yanal bu takımı şampiyon yapar.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sergiy Rybalka arastiriliyormus nasil oyuncu bu ??

61SAAT.COM
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İddia eden iddiasını kanıtlamakla mükellef olduğu gibi muhatap olan da seviyesini korumak zorundadır. Burada kimse kimseye canının istediği gibi konuşamaz.

Dikkat etmenizi rica ediyorum.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Furkan Tütüncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs sonra 2 sene avrupaya gidemedi.
    krdeşim haklısın g.s avrupaya gidemedi ama sebebi şampiyon olduktan sonraki süreci iyi yönetemedi fatih terimi başkanları egosu yüzünden yolladı salih dursun tarık çamdal ve bunun gibi birkaç kazmaya 4er 5 er milyon eurolar verdiler. klübü batağa götürüp ünal aysal kaçtı gitti zaten.

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

estebana 700 bin euroyu çok görüp şampiyonluğa oynamak istemeyin.
    hele de 1. kalecinin sakatlanma periyodu sıksa
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

Bilâl ÇOBAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ooo transfer dönemi arkadaşlarımız uykusundan uyanmış. Merhaba.
    “Mum eğer yanmırsa yaşamır demek, onun yaşamağı yanmağındadır."

Sezgin Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Koskoca Trabzonspor'un düştüğü hallere bak. Bu işten hiçbir maddi çıkarı olmayan taraftarı kendi arasında çatışma yaşarken tepedeki adamların birbirlerinin arkasından kuyularını kazmalarini, baştaki yönetimin başarısız olup yerine kendilerinin geçmek için can atar olduğu yerde bazen diyorum lanet olsun futbol ile tanıştığım sevdiğim güne. Futbolla hiç ilgilenmeyen insanlara gıpta ile bakar oldum. İleride çocuğumu futboldan uzak tutmak konusunda cok büyük sebeplerim var. Huzura hasret kaldık Trabzonspor da...
    Konu Sezgin Öztürk tarafından (22.06.2017 Saat 14:25 ) değiştirilmiştir.
    Ağasarlı_61

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bordomavi.net'te 'biz yönetime ne isimler verdik abi, şimdi bi baksan o önerdiğimiz adamlar nerelerde ağlarsın?' diyen scout arkadaşlara özenenler varsa..
    Hiç zor değil. Siz de yapabilirsiniz.

Tek ihtiyacınız iyi bir internet bağlantısı. Zira artık herhangi bir oyuncuya dair veriye ulaşmak artık dünyanın en kolay işi.

Ben youtube'da video izleyemem diyorsan.. transfermarkt'ı aç, piyasa değeri, yaşı belli bir bandın içinde, istatistikleri de belli düzeyde bir oyuncu bul foruma sal.
    Yeterince tekrar edersen, sana katılan bir kaç kişi bulursan bir çığ etkisiyle o isim efsaneleşecektir.
    Sonra yönetimi tanıyan biri bulursan 'abi xxx te şoyle bi oyuncu var çok kral mutlaka alın'
    Alamazsa yonetimin sucu.

Başardın, sen artık bir scout'sun.
    Yakında maaşlı teklif alacaksın.
    Konu Kaan Çetin tarafından (22.06.2017 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sallama üstadı gazetecilerimize göre biten ilk transferimiz serdar'dı, hani nerede???
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Full HD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hedefimiz Kupa olmali.Bir Kupa kazanalim yau hedef Türkiye Kupasi olsun bu sene cok mu zor?

Mehmet SELEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Foruma uzun bir süredir üyeyim.Hemen hemen her gün yarım saatimi ayırır forumu takip ederim ancak çok az yorum yazarım.Başka forum sitelerinde yöneticilik yaptığım için ,forum yöneticiliğinin ne kadar zor olduğunu da bilirim.Burada kulübümüz başkanı,futbolculara ve teknik direktöre eleştiri adı altında yapılan hakaretlerin kesinlikle cezasız kalmaması gerektiğini düşünüyorum.Sayın yöneticiler raporlayın biz gereğini yaparız diyeceklerdir ve biliyorum yapacaklardır da ancak,tölerans tanımamalarını rica ediyorum.
    forumda birde gereğinden fazla ikili diyaloglara giriliyor ,hatta sataşmalar yaşanıyor.Bu arkadaşlara tavsiyem bu konuşmalarını özelden yapmalılardır. Bu durumdan dolayı onlarca değerli üyelerimiz foruma gelmez oldu.Adlarını eski üyelerimizin hepsi bilmektedir. Tümü çok değerli insanlardı ve onları küstürdük.Bu çınar gibi forumun seviyesini düşürmememiz gerekiyor.Paylaşım yapan arkadaşlarımın hepsinin dikkatli olmasını rica ediyorum.
    Gelelim transfer konusuna.Ben yöneticilerin kulübümüz için ellerinden gelen transferleri yapacağına inanıyorum.Yapılamayan transferler için başkana ve yöneticilere hakarete varan eleştiriler çok çirkin.Biliyoruz ki Trabzon şehri zenginlerin yaşamına çok uygun bir yer değil.İstanbula transfer yapmak kolay ama kulübümüze transfer yapmak için maddi çok fedakarlık yapmak gerekiyor.İşin özü transfer işi çok karmaşık bir iş.
    Hasta la Victoria Siempre!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Muş

Bordomavi.net'te 'biz yönetime ne isimler verdik abi, şimdi bi baksan o önerdiğimiz adamlar nerelerde ağlarsın?' diyen scout arkadaşlara özenenler varsa..

Tek ihtiyacınız iyi bir internet bağlantısı. Zira artık herhangi bir oyuncuya dair veriye ulaşmak artık dünyanın en kolay işi.

Ben youtube'da video izleyemem diyorsan.. transfermarkt'ı aç, piyasa değeri, yaşı belli bir bandın içinde, istatistikleri de belli düzeyde bir oyuncu bul foruma sal.
    Yeterince tekrar edersen, sana katılan bir kaç kişi bulursan bir çığ etkisiyle o isim efsaneleşecektir.
    Sonra yönetimi tanıyan biri bulursan 'abi xxx te şoyle bi oyuncu var çok kral mutlaka alın'
    Alamazsa yonetimin sucu.

Tebrik ederim öyle yapan olabilir diye herkese öyle yapıyormuş imasında bulunarak çok iyi bir iş başardın.

Başardın sen artık bir müfterisin.
    Yakında maaşlı teklif almayacaksın, aldığın tek şey başkasının günahı olacak.

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arif abi böyle bi teklifler yapiliyosa ben o zaman acemiligimi memleketim Antalyaspor üzerinde atayim. Nasilsa Türkiye'de scoutluga bi internet, bi iptv, bi de wyscout programi yeterli. Fm'de bile 30 saniye icinde anlardim futbolcunun özelliklerinden yararli olup olamayacagini. Böyle de yetenekliyim.
    Bak kafama yatti bu is abi. Bi eposta yazayim.
    matcstudy nin kısa analiz eğitimleri var, ilgisi olan öğrenmek isteyenler bunu deneyebilir bence.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Bursa Asamoah Gyandan vazgeçmiş alınsın 3 sene forvet ihtiyacımızı görür bu adam ama nerde rüyamızda görürüz...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gerenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu forumda eski hoca "köt kenarı" diyeni mi, yeni hocayı komisyoncu diye suçlayanı mı futbolcuları çöp leş diye aşağılayanları mı ararsın hepsi var. bir standart oluşturmak gerek, üslup konusunda bu standarta uymayan istisnasız cezalandırılmalı. burada uyarmakla olmuyor.
    Konuya dair uyarımızı yaptık. Net olduğunu düşünüyorum.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

az biraz önceki sayfaları okudum da enteresan cümleler okudum sonuç olarak kimseye güvenmeyeceksin.

en garip olanda ersun yanal'ın transferlere karışmaması gerektiği. takımı oynatacak olan hoca takımı bir sistem dahilinde kuracak olan hoca transferlere karışmasın deniyor. o zaman ne gerek var teknik direktörlere scout ekibi alsın oyuncuları sonra yönetsin takımı. bazı arkadaşlar çok yanlış anlamış bu sistemi scout'un önceliği geleceği olan gençleri bulup takıma katmaktır sonra bir oyuncu havuzu oluşturup düzenli şekilde takip etmektir bunuda hoca ile iletişim halinde yapar aksi halde menejerlerden ne farkı kalır scout'un. bütün transferleri hoca yapsın demiyoruz ki scout sistemini en çok isteyen biri benim sadece bizim değil ülke futbolunun geleceği bu sistemde ama takımın hocasını yok saymak ne demek biz hala çizgileri düzgün çizemiyoruz görev dağılımını yapamıyoruz.

hoca ve menejerler ilişkisine gelince iş yönetime düşüyor böyle bir durum varsa o hoca ile çalışmayacaksın o zaman kim olursa olsun. sistemden bahsediyoruz hep o sistemin çarklarından biri bozuksa zaten sistemde bozuktur.

hocasından topçusuna bakkalından genel müdürüne küçük hesapların peşinden koşup büyük işleri heba ettiğimizi ne zaman farkedeceğiz acaba.

neyse kucka gelsede orta saha sertleşse biraz.

en çok sanımı sıkanda gs'nin 304 milyon tl olan vergi borcunu 19 milyon tl'ye indiren devleti yönetenlere hakkımı helal etmiyorum. sadece gs değil herhangi bir kulübün her seferinde vergi borcunu affeden yöneticilerede helal etmiyorum. bundan öncede böyleydi bundan sonrada böyle olacak. şimdi o gs deli paralar harcıyor maaşlar yine yüksek yüksek iki sene sonra ee şey borcumuz affedilse bizim deyip diz çökecekler. bu üç ist. takımıyla nasıl mücadele edecek anadolu takımları bu şımarık hesapsız ist. takımlarıyla
    sadece aşk bizimkisi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Muş

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arif abi böyle bi teklifler yapiliyosa ben o zaman acemiligimi memleketim Antalyaspor üzerinde atayim. Nasilsa Türkiye'de scoutluga bi internet, bi iptv, bi de wyscout programi yeterli. Fm'de bile 30 saniye icinde anlardim futbolcunun özelliklerinden yararli olup olamayacagini. Böyle de yetenekliyim.
    Bak kafama yatti bu is abi. Bi eposta yazayim.
    Anıl bir de şey gerekiyor geceni gündüze katıp bıkmadan usanmadan maç seyretmen gerekiyor. Vaktin varsa ve iyi futbolcuyu yakalayan bir gözün olduğuna inanıyorsan neden olmasın. Şansını dene derim, aracı bulursan bunların hiçbirine gerek bile kalmaz. .

Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa Asamoah Gyandan vazgeçmiş alınsın 3 sene forvet ihtiyacımızı görür bu adam ama nerde rüyamızda görürüz...
    kardeşim ben bu transferin olacağına hiç ihtimal vermemiştim zaten bildiğim kadarıyla asamoah gyan deli paralar kazanıyor bursa o paraları veremez

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı gerenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    matcstudy nin kısa analiz eğitimleri var, ilgisi olan öğrenmek isteyenler bunu deneyebilir bence.
    Oo tamam abi. Bu da güzel. Inan baslicam bende scoutluga. Okulda bi arkadas var. 22 yasinda. Türkiye 2. Ligine futbolcu pazarliyo.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alamazsa yonetimin sucu.

Kuckayı almak için Ersun Hocaya ihtiyaç yok.Youtube bile bakmana gerek yok.Transfermarkt profiline bakman yeter.Piyasa değeri 9 milyon euro olan oyuncuyu 15 yaşında ki çocuklarda söyler bunun için hocanın listesine ihtiyacımız yok

https://www.transfermarkt.com.tr/jur.../spieler/74943

Not : Scoutlukla alakam yok.Oyuncu takibi de yapmıyorum isim de vermiyorum sadece taraftarın küçümsenmesine karşıyım.
    Konu Onur Erçetin tarafından (22.06.2017 Saat 14:42 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senol hoca da iyice hikâye anlatmaya basladi bjkye gitti gideli.... bizdeyken marcelo ve atiba'yi istemismis, adlari geçti diye kendi istedi he, onlarin varligindan bile haberi yoktur anca salliyor... bizdeyken 1 kere bile su oyuncuyu istedik olmadi dedi mi demedi, simdi ne oluyor da ötüyor, ne varsa döküyor ortaya ? bizdeyken niye hiçbir seye açiklik getirmedi bu adam ?? Trabzonspor'un onun bunun elinde olmasina bilmem kimin para yemesine dolaylli yoldan sebep olmus birisidir kendisi... kesinlikle bildigi çook sey var ama hiiçbirini açiga kavusturmadi kavusturmuyor kavusturmayacak.... bjkli çakma Trabzonsporllu... Oguzhan'i ile mutluluklar, garagargalari basaridan basariya ulastirsinlar, ama sorsak Trabzonspor'u çok severler... köt kenarlari
    Alper Potuk`u istedigini soylemisti
    Devlerin mezarı, Avni Aker Stadı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)