Sayfa 3502 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 2502 3002 3402 3452 3492 3500 3501 3502 3503 3504 3512 3552 3602 4002 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 87,526 ile 87,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    asamoah gyan'in kontrati bitiyor..biri yonetime ulastirsin.daha bugun macini izledim,herif hala canavar gibi kosuyor,teknik kapasitesi yuksek son vuruslari da iyi sayilir.keske alabilsek.en kotu 2-3 sene isimizi gorurdu.
    Kariyerini para için satanlardan. Yine en çok parayı kim verirse orayı tercih edecektir. Başa çıkamayız.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Aslında şu anda Remy transferini çok kolay bir şekilde bitirebiliriz. C.Palace opsiyonu kullanmayacak ve 1 senelik sözleşmesi kalmış olacak. Chelsea'nin elinden çıkarması kesin gibi duruyor. İngiliz takımlarının kendisine eskisi kadar ilgisi yok eğer lige yeni çıkan takımlar veya Championship takımları kendisiyle ilgilenmezse bu işi bitiririz. Tek korkum sakatlık durumu o yüzden testleri sıkı tutmak lazım.

Eğer sağlıklıysa ligde terör estirir.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Avrupa Diğer

Yunus Emre sel fotomac ta choupo Moting diyor alalim onu, yillik 2.5 verilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    asamoah gyan'in kontrati bitiyor..biri yonetime ulastirsin.daha bugun macini izledim,herif hala canavar gibi kosuyor,teknik kapasitesi yuksek son vuruslari da iyi sayilir.keske alabilsek.en kotu 2-3 sene isimizi gorurdu.
    8 den fazla kazanıyor

Nereden
    Afyon

Konu muratsancak tarafından (30.05.2017 Saat 02:54 ) değiştirilmiştir.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Talisca - Sosa - Jaja etkisi yapacak adam bulamiyorsak

Ahmed Musa + Doumbia paketi olsun.

Ersun Yanal Fenerbahcede Sowu kanat forvet oynatmisti. Ahmed Musa'da aynisini yapabilir.

Merkeze Yusuf ve Okayi rahatlatacak bir Melo-Mbia tarzi adam sart.

Stoperede Serdar Tasci dersek. Geriye beklerin alternatifi kaliyor sadece.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Haber sitelerinde Eric choupo moting haberleri çıkıyor. Yıllık ne kadar kazanıyor bilen var mı?

Nereden
    Ankara

Alıntı kanterts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efsane olur. Talisca ile babel'i üst üste koyup yener
    Konu serdaracıl tarafından (30.05.2017 Saat 03:45 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Standart Transfer Dosyası - 12 -

Ümit Milli takımda oynayan ve Fransa 3. liginde gol kralı olan Umut Bozok ile ilgili bilgi sahibi olan var mı? Sözleşmesi bitiyor bedavaya alternatif forvet olarak düşünülemez mi? Aynı şekilde Avusturya ikinci liginde şampiyon olan Lask'ta oynayan Doğan Erdoğan? Özellikle Umut Bozok güzel istatistiğe sahip, ilgimi çekti.
    Ayrıca düşen Gaziantepspor'dan Alpay Koçaklı kapılabilir.
    Konu Kadir tarafından (30.05.2017 Saat 03:33 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Alıntı kanterts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlerdir beklediğim haber. İlgimizin olması çok güzel. İnşallah olur.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Sözleşmesi bitecek olan Briand bizim ligde Love etkisi yapar mı? Ligue 1 de 12 gol 6 asist ile oynamış. Takip eden arkadaş varsa yorum yapabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kariyerini para için satanlardan. Yine en çok parayı kim verirse orayı tercih edecektir. Başa çıkamayız.
    bizim icin konusmasi basit, adam kocaman kabileye bakiyormus...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suriye takımı al futawa da profesyonel olmuş

17 yaşında 12 gol atmış sonraki sezonlar çok başarılı olmuş istatistik bilmiyorum

kuveyt takımı al qadsiyah transfer olmuş 2 sezonda 15-20 gol atmış son sezon 12-13 galiba 23 gol atıp al ahli ye transfer olmuş, al ahli deki performansı ortada...

Kafa vuruşları çok iyi birçok golü var , iki ayağıda çok iyi
    Bilgilendirme için teşekkürler .

Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Al-Ain - Esteghlal maçını izledim. Omar Abdulrahman iki gol atıp turu getirdi takımına. İran'da 1-0 kaybetmişlerdi, plaka ile çeyrek finale çıktılar.

Omar'a tereddütlü yaklaşıyorum ancak makul bir ücret olsa hayır demem. O da imkansız tabi.
    10 numara oynayan bir futbolcu için fazla hızlı, ayaklarına çok hakim ve kesinlikle futbolu zekası ile oynayan biri. Bize bu lig de çok serbest atış kazandırır. Bu adamla ilgili tek tereddütüm, lige geldiğinde ayağını kırabilecek olmaları.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertan Süzgün†@ertansuzgun 3 sa.3 saat önceDaha fazla
    Trabzonspor'un gelecek sezon Avrupa Kupaları'nda olmayacak olması bir transferi olumsuz etkiledi. İkna etmeye çalışıyorlar.

Var...Ama transfer zor iş...Adam soruyor Avrupa var mı?Adam soruyor özel okul var mı?İstekler bitmiyor ki.Birini getirmek kolay değil.

Haklı olarak isim isim yazıyorsunuz.Ama bazı dengeler de var.Az sabır...Trabzonspor, iyi yolda. Listedekiler iyi isimler..Merak etmeyin.

Bu haber doğrudur ya da değildir bilemeyeceğim ancak burada avrupa ligini nimetten saymayan arkadaşlar vardı. Israrla sadece lig hedefi için gelmez hiç bir kaliteli oyuncu diye diretmiştim hala da aynı fikirdeyim.
    Umarım, Başkan ve Ersun hoca' nın gitmeyi çok da önemli olarak görmediği, avrupa kupaları yüzünden futbolcular bizi tercih etmemezlik yapmaz.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 numara oynayan bir futbolcu için fazla hızlı, ayaklarına çok hakim ve kesinlikle futbolu zekası ile oynayan biri. Bize bu lig de çok serbest atış kazandırır. Bu adamla ilgili tek tereddütüm, lige geldiğinde ayağını kırabilecek olmaları.
    lay lay lom futbolcu, bunu adam edene kadar, amaç verene kadar sezon biter. çare güney amerika kendinden güdümlü futbolcu almak lazım. mesela pereira'yı izlerken bazen bu yaşta derdin ne, neyi zorluyorsun diye düşünüyorum. bazı futbolcularla ilgili aradaki farkı düşün. top ayağında ne yapacağını beklerken sıkılıyorsun, yaptığı tercihlerle hayatı sorgulatıyor sana.

Nereden
    İstanbul

Alıntı HT61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onazi çoktan gitti deniliyor o bölgelere hangi oyunculsr olcak nasıl alternatif yapıcaz bilinmiyor Weissle Soldadoyu alcaksın yaslancaksın ah ne yazık ki kadere bak bir transfer özel okul sordurmuş falan odur budur memlekete kimse gelmek istemiyor konumundan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    2017 ' nin ortalarına geldiğimiz şu günlerde hala TRABZON Gibi büyük şehir seçilmiş bir yere özel okul yapılmamış olması bizim ayıbımız.
    Bu konuda artık kulüp yetkilerinin bir yatırım yapması gerekiyor. Ciddi anlamda bu yüzden bizi tercih etmeyen futbolcu sayısı azımsanamayacak kadar fazla.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lay lay lom futbolcu, bunu adam edene kadar, amaç verene kadar sezon biter. çare güney amerika kendinden güdümlü futbolcu almak lazım. mesela pereira'yı izlerken bazen bu yaşta derdin ne, neyi zorluyorsun diye düşünüyorum. bazı futbolcularla ilgili aradaki farkı düşün. top ayağında ne yapacağını beklerken sıkılıyorsun, yaptığı tercihlerle hayatı sorgulatıyor sana.
    Takip ediyorsunuz sanırım . Eksik yönleri neler ? Ben çok fazla arap ligini takip edemiyorum, bir tek barcelona ile olan maçına denk gelmiştim. Orada da oynarken hiç sırıtma, kaliteli bir futbolcu izlenimi verdi. Güney amerika konusunda haklısınız, aldığımız hiç bir futbolcu bize sıkıntı çıkarmadı ancak oralardan futbolcu almak için çok iyi bir scout ekibimizin olması lazım.
    Pereira' nın ki tamamen iş ahlakıyla alakalı bir durum. Genel olarak portekizliler çalışmayı seviyorlar diye düşünüyorum. Ondan önceki bosingwa da aynı pereira karakterindeydi.

Nereden
    İstanbul

Kanat için, piatti ve eljero elia' da düşünülmeli.

Nereden
    Bursa

Takip ediyorsunuz sanırım . Eksik yönleri neler ? Ben çok fazla arap ligini takip edemiyorum, bir tek barcelona ile olan maçına denk gelmiştim. Orada da oynarken hiç sırıtma, kaliteli bir futbolcu izlenimi verdi. Güney amerika konusunda haklısınız, aldığımız hiç bir futbolcu bize sıkıntı çıkarmadı ancak oralardan futbolcu almak için çok iyi bir scout ekibimizin olması lazım.
    Pereira' nın ki tamamen iş ahlakıyla alakalı bir durum. Genel olarak portekizliler çalışmayı seviyorlar diye düşünüyorum. Ondan önceki bosingwa da aynı pereira karakterindeydi.
    kim izliyor ki arap ligini, bir iki maç açıyorum atmosferi görüp kapatıyorum. bu rahatlık ister istemez etkiliyor. normal atabileceği pası şekilli atan adamlara ön yargım var. videolardan önündeki boşlukları kullanmayıp rahat paslar attığını görürsün. ciddi bir oyun farkı var. alışmakta zorlanır, zaman alır. zaten yüksek maaş alıyor, rahatı yerindedir.

Nereden
    İstanbul

Bu haber doğrudur ya da değildir bilemeyeceğim ancak burada avrupa ligini nimetten saymayan arkadaşlar vardı. Israrla sadece lig hedefi için gelmez hiç bir kaliteli oyuncu diye diretmiştim hala da aynı fikirdeyim.
    Umarım, Başkan ve Ersun hoca' nın gitmeyi çok da önemli olarak görmediği, avrupa kupaları yüzünden futbolcular bizi tercih etmemezlik yapmaz.
    Ertan Süzgün yazdıysa kesin öyle olmuştur gerçekten.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim izliyor ki arap ligini, bir iki maç açıyorum atmosferi görüp kapatıyorum. bu rahatlık ister istemez etkiliyor. normal atabileceği pası şekilli atan adamlara ön yargım var. videolardan önündeki boşlukları kullanmayıp rahat paslar attığını görürsün. ciddi bir oyun farkı var. alışmakta zorlanır, zaman alır. zaten yüksek maaş alıyor, rahatı yerindedir.
    O zaman Ronaldinho' ya da ön yargın var? Doğru mudur Bence bunlar futbola güzellik katan şeyler. Şöyle bir adam tribüne en az 5 bin kişi ekstradan getirecektir. Buda bizim için çok önemli şuan da. Çünkü takım harika giderken bir maç berabere kalsın, taraftar sayımız gözle görülür şekilde düşüyor.
    Maaşını ise bizim karşılayamayacağımız kesin, belki qnb bu konuda bir şeyler yapar Daha bir faydasını göremedik adamların.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Bera B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertan Süzgün yazdıysa kesin öyle olmuştur gerçekten.
    Geçen yıl bir çok haberi, fos çıkmıştı. Bu demek değil ki adam haberlerini sallıyor. Sadece ben gazetecilere inanmakta zorluk çekiyorum artık.

Nereden
    İstanbul

Geçen yıl bir çok haberi, fos çıkmıştı. Bu demek değil ki adam haberlerini sallıyor. Sadece ben gazetecilere inanmakta zorluk çekiyorum artık.
    Geçen bu konu yarım kalmıştı. Ben hala Avrupa Ligi'nin öyle denildiği kadar etkili olduğunu düşünmüyorum. Pozitif etkiler mi, tabii ki ama vay efendim katılamıyorsunuz hemen vazgeçiyorum diyecek kişi sayısı yüzlerce seçenek arasından üçü beşi geçmez. Bunların çoğunu da parayla ikna edersin.

Bu adamın da yazdığını kendi sallama haberlerini kamufle edecek bahaneyi buldu diye yorumluyorum. Her sene aynı teraneler. Onu yazdım ama Avrupa olmayınca vazgeçti, yan yattı çamura battı, öyle oldu böyle oldu. Nasılsa üstü kapalı yazdığın sürece doğruluğunu kimse test edemiyor.

Nereden
    Bursa

O zaman Ronaldinho' ya da ön yargın var? Doğru mudur Bence bunlar futbola güzellik katan şeyler. Şöyle bir adam tribüne en az 5 bin kişi ekstradan getirecektir. Buda bizim için çok önemli şuan da. Çünkü takım harika giderken bir maç berabere kalsın, taraftar sayımız gözle görülür şekilde düşüyor.
    Maaşını ise bizim karşılayamayacağımız kesin, belki qnb bu konuda bir şeyler yapar Daha bir faydasını göremedik adamların.
    ronaldinho zamanı farklıydı, dar alanda yüksek tempoda yapıyordu. ama messi aynı takımda kendi stiliyle gelip topla şekilli hareketler yapan yıldız oyuncu dönemini kapattı. amaca yönelik, süsten kurtarılmış minimalist futboluyla gerçek bir devrimci oldu.

bundan etkilenmemek elde değil ki sokakta ronaldinho hareketleri yapmaya çalışır, toptan ayrılmazdım. artık bunlar için zaman yok.tempolu futbol içinde bir kaç şık hareket kabul edilebilir tabi. mesela zidane oynarken sanki yaptığı hareketler gerekliymiş gibi geliyordu, yine de çok estetik ve farklıydı. o yolunu bulmuş. ama durduğu yerde c. ronaldo gibi bacak hareketleri yapınca ne gerek var diyorum. o da bu işleri bıraktı golcü oldu zaten.

futbolcunun ekstra seyirci getirdiğine inanmıyorum. takım başarısı içinde mümkün olur bu. yoksa o adam da tartışılır, maaşı konuşulur zaten.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)