Sayfa 2 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 332 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Senol Günes’le Yeniden..

Nereden
    Amasya

arkadaslar senolgelirse cok süper olacak takimiz hem güzel futbol hemde korkmayarak oynayacak ve sampyionlugu alabiliriz

Arkadaslarim abilerim bencede daha simdiden gelmis gibi konusmamak lazim çünkü dün gece toplantida sadece teklif götürme karari alindi ama teklifin sonucu ne olur bilinmez. Duygusal olarak (tamamen duygusal(!) degil, çünkü simdi egri oturup dogru konusalim tamamen duygusal olursa Senol Hoca'ya para yetistiremeyiz, paraya tamah eden yönü malum).

Ben genel olarak Senol Günes ismine sicak bakmiyorum, eger gelecek olursa tek tesellim TRABZON'lu ve TRABZONSPOR'LU olusu. Birde su var artik bir t.direktörgeçmisi olan, belli basarilara imza atmis olan bir t.direktör olarak gelecek. Bu durum öncelikle futbolcularin hocaya inancini etkiler, bu yönden bakilirsa yararli olabilir.

Ama ne yalan söyleyeyim hala tam olarak kabullenemiyorum bu ismi. TRABZONSPOR'UMUZ için en hayirlisi ne ise o olur insallah.

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cok acik soylim, bizde (ozellikle taraftarlarda) bu zihniyet degismedigi surece daha cok senollar, ziyalar, ahmetler, mehmetler oguturuz biz.

eger ikisi icinde hayirlisiysa insallah olur... yani hem trabzon hem de senol gunes icin....

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Camianin büyük bir kesimi Senol Günes'i istiyor. Ancak Senol Günes gelmezse sasirmayin.

Tabiiki Senol hoca gelecek.Çünkü baska olan daha iyi bir ismi getirme lüksümüz yok bizim.Senol hoca 96 da sampiyonlugu kil payi kaçiran bir ts teknik direktörüdür ve çok duygusaldir.takim biraz kötü giderse adamin üzerine gidilmemelidir.96 dan sonra senol hoca adina köprünün altinda çok sular akmis ve kalitesini ispatlamistir.Yani senol hoca pismistir.Trabzoludur Trabzonsporludur.ONA SONUNA KADAR DESTEK OLMALIYIZ.Sevgimizi göstermeliyiz.Ayrica Karadeniz'de okuduguma göre yardimciligina Hami ve Lemi getirilecekmis ve senol hocada bu isimlere sicak bakiyormus.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Hepimiz için hayirlisi olur insallah,kongreden sonrasow yeniden GÜNES ile baslayacaktir.Senol'a Trabzon'um...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Senol Günes'in takmin basina getirilmesi en dogru tercihti... Ziya Hoca sayesinde 3 gündür dogru düzgün uyuyamiyordum. Dün gece saat 23 civarinda televizyon izlerken NTV'den yayinlanan SON DAKIKA haberiyle çok sevindim Senol Günes'in takimin basina getirilmesine..[img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley17.gif[/img]

Aslinda hersey tam hissettigim gibi gidiyor. Senol Hoca Milli Takim'dan ayrildiktan sonra bir çok kisi gibi bende inanmistim Trabzonspor'umuzun basina geçecegine... Daha birsey demeye gerek var mi? Tüm camiamiza hayirli olsun..

HOSGELDINYUVANA SENOL HOCA

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Henüz netlesen bir sey yok. Kaptirmayin kendinizi bu kadar. Gelmeyebilir. Sonra da onu hain ilan edersiniz. Bi durum bakalim neler olacak.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tüm camia Senol Günes de kenetlenmeli. Senol Hoca görevi resmen devraldiginda hatta ilk haftalar isler iyi gitmeyebilir. Isler ilk önce iyi gitmese dahi hocayi destekleyelim. Trabzonsporumuz eski günlere onunla muhakkak dönebilir. Trabzonporu Senol Günes kadar kimse iyi motive edemez. Israrla Senol hocanin görevi resmen kabul etmesini bekliyoruz. Onu çok seviyoruz. Haydi Senol Hoca Görev basina. Unutma sen bir efsanesin basarirsin yaparsin biliriz.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Insallah Senol Günes basa gelir. Trabzonsporu su an en iyi o yönetebilir. Kongrede Baskan Aktugun kozu olacak.

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Henüz netlesen bir sey yok. Kaptirmayin kendinizi bu kadar. Gelmeyebilir. Sonra da onu hain ilan edersiniz. Bi durum bakalim neler olacak.

faruk dün gece son dakika haberinde anlastigini söyledi...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır SHENOLA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Suanda en dogru isim Senol Günes'ti...Umarim bi aksilik çikmaz...Ne de olsa yarim kalan bir isi var Senol Haca'nin...[img]smileys/smiley2.gif[/img]...Yeni bir hava getirecektir takima..Sonuna kadar destek olmaliyiz... Milli takimdayken sirf Trabzonlu diye adama neler yapildigini da unutmayalim...Senol hoca yanindayiz...[img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: sprinter

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı Cakoba Nickli Üyeden Alıntı
    ya senol günesle 96'da neler yasadigimizi ne cabuk unuttuk arkadaslar. sizleri anlamak da güçlük çekiyorum. yeniden göz göre göre bu adama evet demek ya da bu tercihi onaylamak nasil bir mantik anlamiyorum... umarim daha basarili bir tercih yaparlar teknik direktörlük için
    Senin önerebilecegin basarili bir isim var mi Türkiye'de? gerçekçi olmak gerek sanirim. Ziya Hoca'nin açiklamalarinda ki sorun (Yönetimde ki çatlaklik) Her Teknik Direktörü etkiler.

Guests
    Ziyaretçi

Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, Senol Günes'e resmi teklifte bulundugunu söyledi.
    Aktug, AA muhabirine yaptigi açiklamada, dün gece yönetim kurulunun teknik direktörlük konusunda kendisine tam yetki verdigini hatirlatarak, ''Yönetim Kurulu, Senol Günes isminde birlesti. Ben de Senol Günes ile görüserek resmi teklifte bulundum'' dedi.
    Aktug, Günes ile görüsmelerinin sürdügünü bildirerek, ''Senol Günes'in Trabzon'a gelmesini bekliyoruz. Geldikten sonra da konu netlik kazanacak'' diye konustu.

Guests
    Ziyaretçi

cakabo ayrica senol günes hakkinda ne biliyorsun anlatta bizde bilelim. yada git ozcilingir ahmet abiyi dinle sanada anlatsin bildiklerini. 96 yilini en iyi bilenlerden.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Günes noktayi koydu

Milli Takimlar Eski Teknik Direktörü Senol Günes, net açiklamalarla, Trabzon defterini kapatti.

Milli Takimlar Eski Teknik Direktörü Senol Günes, Trabzonspor Yönetimi'nin dün aksam aldigi karari degerlendirerek "Mevcut yönetimin teknik direktörlük için beni düsünmesi gurur verici. Ama ben daha önce de açikladim. Simdilik bir takim çalistirmayi düsünmüyorum" dedi.
    Bordo-mavili yönetim kurulu dün aksam Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde yaptigi toplanti sonrasinda Teknik Direktörlük görevi için Milli Takimlar eski Teknik Direktörü Senol Günes'e teklif götürecegini açiklarken, Günes ise teklifin gurur verici oldugunu; ancak bir takim çalistirmayi düsünmedigini açikladi.
    Günes, Trabzonspor gibi bir camiada görev yapmanin büyük bir olay oldugunu ifade ederek, "Zaten Trabzonspor benim dogup büyüdügüm sehrin takimi. Uzun yillar bu takimda hem oyuncu olarak hem antrenör ve teknik adam olarak görev yaptim. Trabzonspor'da her antrenör çalismak ister. Bordo-mavili takimda çalisan her teknik adamin degeri artar. Mevcut yönetimin teknik direktörlük için beni düsünmeleri de gurur verici. Ancak ben daha önce de açikladim. Simdilik bir takim çalistirmayi düsünmüyorum" dedi.
    Öte yandan, baskan Atay Aktug'un Senol Günes'i ikna etmek için her yolu deneyecegi ve Günes'in kiramayacagi isimleri devreye sokacagi ögrenildi.

Guests
    Ziyaretçi

o zaman yolu açik olsun. hadi güle güle.

Mutlaka takim için faydali olacak bir hoca gelmesi lazim,ama bu hoca isi Baskanlik seçiminden sonraya kalir gibi geliyor.Bu bir zaman kaybi olur Yeni hocanin enkisa sürede görevi devralmasi lazim devre arasi hazirliklari ve transfer konusunda geç kalinmamali.Yerli heyecanli basari isteyen bir hoca benim düsüncem.

Insallah en iyisi olur.

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazi arkadaslarin Senol Günesi acimasizca elestirdigini görüyorum.. Bizde teknik direktörlük dönemlerindeki yaptiklarini hiçe saysak bile kazandigimiz 6 sampiyonlukta kaleyi onun korudugunu kaptanimiz oldugunu ve gerçek bir Trabzonsporlu oldugunu göz ardi etmeniz beni üzdü.. Bence Senol hoca tecrübe olarak bu takima çok seyler katabilir ilk yariyi 3 maçi kayipsiz kaparsak devre arasinda takimi çok iyi hazirliyacagina gönülden inaniyorum..

Bize baskalarindan teklif aldimi teklifi geri içevirecek. Kariyeri ve ayrica gerçek karizmasi olan bir hoca lazim buda suandaki seçim olan Senol GÜNES'tir.

Haydi Senol Hoca yuvana dönme vakti geldi... GÜNES gibi takimin üzerine dog...

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Daha önce de yazdim.Senol Günes Atay Aktug a seçim kozu vermek istemediginden su an için teklifi kabul etmiyor.

Kopmlo teorisi üretirsek eger,Ziya Dogan in istifasinin nedeni de büyük bir ihtimalle Atay baskana muhalif kisi ya da gruplarin baskisi olabilir.

Bence yönetime muhalif gruplar Senol Günesle anlasti.

Kisaca su ana kadar olan bütün olaylar;Ziya Doganin istifaya zorlanmasi,Senol Günesin su an için teklifi geri çevirmesi,tamamen Atay Aktug u harcama senaryosunun birer parçalari.Bu operasyonu yürütenlerin Haluk Ulusoy a baskanlik için ciddi baski taptiklarini da düsünüyorum.Bekleyip görecegiz.

Nereden
    İstanbul

kaan kardes seytanin bile aklina gelmez bunlar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

vay beee neler neler dönüyormus

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Trabzonspor Senol Günes'e resmi teklifte bulundu

Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, Senol Günes'e resmi teklifte bulundugunu söyledi. Aktug, dün gece yönetim kurulunun teknik direktörlük konusunda kendisine tam yetki verdigini hatirlatarak, ''Yönetim Kurulu, Senol Günes isminde birlesti. Ben de Senol Günes ile görüserek resmi teklifte bulundum'' dedi. Aktug, Günes ile görüsmelerinin sürdügünü bildirerek, ''Senol Günes'in Trabzon'a gelmesini bekliyoruz. Geldikten sonra da konu netlik kazanacak'' diye konustu.
    01/12/2004 14:02

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kaanTS Nickli Üyeden Alıntı

Daha önce de yazdim.Senol Günes Atay Aktug a seçim kozu vermek istemediginden su an için teklifi kabul etmiyor.

Kopmlo teorisi üretirsek eger,Ziya Dogan in istifasinin nedeni de büyük bir ihtimalle Atay baskana muhalif kisi ya da gruplarin baskisi olabilir.

Bence yönetime muhalif gruplar Senol Günesle anlasti.

Kisaca su ana kadar olan bütün olaylar;Ziya Doganin istifaya zorlanmasi,Senol Günesin su an için teklifi geri çevirmesi,tamamen Atay Aktug u harcama senaryosunun birer parçalari.Bu operasyonu yürütenlerin Haluk Ulusoy a baskanlik için ciddi baski taptiklarini da düsünüyorum.Bekleyip görecegiz.

trabzonda donen dolaplari az cok tahmin ettigimden ve yerel medyaninda olaya yaklasimini gordugumden bana inanilmayacak bir komplo gibide gelmiyor.

velhasili kiram bu takimi kendi kucuk dunyalarinin sinirlarindan disari cikmasini istemeyen, kapi aralarinda cikar hesaplari yapip takimin istikrarinin bozulmasindan kendilerine cikar saglayan ve onlara bilerek veya bilmeyerek destek verenleri Allaha havale ediyorum.

Aslinda su anda Ziya Dogani veya Sameti veya Senol Gunesi begenmeyen her sart ve durumda ahkam kesen futbol ukalalarina teslim etmek lazim takimi. Alin bakalim birde siz yonetinde bakalim nasil oluyormus disardan ahkam kesmek.

Bizim sitedede var boyle akli selima arkadaslar. Neden onlar klube basvurup boyle bir is icin gonullu olduklarini soylemiyorlar. Basarili olurlarsa ellerim patlayasiya alkislamazsam namerdim.

Ne zamanki bir isi yapmasi icin teslim ettigimiz kisinin fikir ve dusuncelerine saygi duyariz ve ahkam kesmeden onun isin profesyoneli oldugunu kabul ederiz ve istikrarli bir teknik ve idari yonetime bizde destek veririz iste o zaman Sampiyon oluruz.

10 yilda 15 teknik direktor 15 tane yonetim degistirmekle varacagimz tek sey burda kisir tartismalar olur baska birseyde olmaz.

Ben herhalukarda TRABZON'UMU tutarim o baska

....... Senol Günes kalitesini Milli takimi dünya 3. yaparak bir kez daha göstermis bir hocadir. Insallah faydali olur ...

Nereden
    İstanbul

Senol Günes ikinci kez hiç bir takimi çalistirmayacagini açikladi. Yönetim teklifte bulundu. Trabzon'a davet ettiler. Ben ümitsizim. Istanbul bozmus Senol Hocayi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)