Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 91 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Akyel GS'ye mi Gidiyor?

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Akyel GS'ye mi Gidiyor?

Akyel yuvaya mı dönüyor?
    Trabzonspor'da disiplinsiz davranışları nedeniyle Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından süresiz kadro dışı bırakılan yıldız futbolcuyla Sarı-Kırmızılı kulübün Başkan Yardımcısı Adnan Polat'ın görüştüğü ve tarafların karşılıklı olarak el sıkıştığı belirtildi.

EFSANE KADRODA VARDI

Bu gelişmenin ardından Fatih, menajer Saffet Sancaklı ile birlikte bonservisini almak için Trabzon'a gitti. Galatasaray alt yapısından yetişen ve Sarı-Kırmızılı takımla birlikte UEFA ve Süper Kupa sevincini yaşayan Fatih Akyel, daha sonra sırasıyla Real Mallorca, Fenerbahçe ve Paok formasını giydi. Ve son olarak transfer olduğu Trabzonspor'da kadro dışı kaldı

Kaynak: www.aksam.com.tr
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

dur ne bekliyorum biliyormusunuz şu adam bi atsın imzasını. ondan sonra rahat rahat konuşacağız nasılsa bizim oyuncumuz olmayacak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bu kadar laf tan sonra kalırsa ne olur bilmem.

not:giderse arkadaşlar fazla rahatlamayın.siz rahatlayınca bizler rahatsız oluyoruz.anlarsınız ya.

Vegas
    Ziyaretçi

Sizce ayrilinca neler soyleyecek bizim hakkimizda? Muhtemel tahminlerim;
    Trabzon, Istanbul'un yaninda koy gibi, eglence hayati sifir
    Taraftari kedi gibi.....
    Yonetimi takimi sampiyon yapmaga ugrasmiyor
    Teknik direktoru futboldan anlamayan cagi 50 yil geriden takip eden bir coban

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gittiği yerden fabiano eller dos santos gibi arayacağız akyelide.....

akyele gelene kadar gidecek 10 tane futbolcu var.. bence gönderilmemeli......
    zaten kadromuz kısıtlı...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    İstanbul

aynen kişiliği sıfır adamın ama savunmamıza katkısı buyuk unutmamak lazım ben gitmesine karsıyım

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Alıntı Vegas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizce ayrilinca neler soyleyecek bizim hakkimizda? Muhtemel tahminlerim;
    Trabzon, Istanbul'un yaninda koy gibi, eglence hayati sifir
    Taraftari kedi gibi.....
    Yonetimi takimi sampiyon yapmaga ugrasmiyor
    Teknik direktoru futboldan anlamayan cagi 50 yil geriden takip eden bir coban

hala söylüyorum.mevkisinde Türk oyuncular içerisinde en iyilerden birisi. adamı yolla.
    şimdi kurulan tüm kadrolarda sag bekte ( ?) var. ne yapacağız sağ bekede yabancı mı alacagız.

Ziya Hocaya edilmeyen hakaret kalmadı. şahsiyetinden keline tipinden konuşmasına zekasına vs. eğer bunlar haklı ise böyle bir adamla anlaşamayan fatih nasıl kötü adam olur gönderilir.

diyelim ziya gitti yeni gelen hoca fatihle anlaşabilecekse ve neden yolladınız derse.

fatihe kesin cevap verilememesinin sebebi bence o olası hoca değişikliğinde fatih yeniden kadroya alınabilir olması.

arkadaşlarında dediği gibi.fatih bu takımdan yollanacaksa ondan önce gitmesi gerekenler var.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Gürkan KALMUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala söylüyorum.mevkisinde Türk oyuncular içerisinde en iyilerden birisi. adamı yolla.
    şimdi kurulan tüm kadrolarda sag bekte ( ?) var. ne yapacağız sağ bekede yabancı mı alacagız.

Ziya Hocaya edilmeyen hakaret kalmadı. şahsiyetinden keline tipinden konuşmasına zekasına vs. eğer bunlar haklı ise böyle bir adamla anlaşamayan fatih nasıl kötü adam olur gönderilir.

diyelim ziya gitti yeni gelen hoca fatihle anlaşabilecekse ve neden yolladınız derse.

fatihe kesin cevap verilememesinin sebebi bence o olası hoca değişikliğinde fatih yeniden kadroya alınabilir olması.

arkadaşlarında dediği gibi.fatih bu takımdan yollanacaksa ondan önce gitmesi gerekenler var.
    aynen hocam katılıyorum sana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nere giderse gitsin, bu adamı gündem yapmayın...Zaten gelmesi hataydı.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kişiliği sıfır falan değil. Ben 22-23 yaşındayken yaptığım birçok şeyi şimdi o biçimde yapmazdım diye düşünüyorumm mesela. Hepimiz zamanla olgunlaşıyoruz. Ve dahası kontrolü kaybedebiliyoruz, o da normal... Amerika'da Meksikalı bi arkadaşım vardı, "herkes ömründe kalabalık bi asansörde gaz kaçırmıştır" gibi bi lafı vardı, severdim valla... Sonucunu tahmin edemeyeceğimiz bazı şeyleri yapıp sonra mahcup olmayı çok iyi anlatıyor. Hadi biz "hatasız kul olmaz" ile Türkçeleştirelim... O da çok hata yaptı, ama tam olgunlaştığı bir dönemde tuhaf bir hamle ile uzaklaştırıldı. Uzaklaştıran adam da Ziya Doğan! Hani yerine Erdinç'i düşünen... Hani Trabzonspor taraftarına "yanlış" yapan Akyel'in yerine Kayseri'de tribünlere el (ya da kol muydu) sallayan Erdinç!

Fatih Akyel'i, Marcelinho'yu, Musampa'yı Ziya Doğan'a emanet edersen ya davulcuya giderler, ya zurnacıya. N'olacak başka?

Adam Marce'ye "bu da futbolcu mu" dedirttirdi... Akyel gitmiş çok mu?

Diyorum hep, hidayete ereceğiz az kaldı... Emrah, Ayman, Erdinç, Volkan da gelsin, çok mücadele edeceğiz, çoookkk! Herhalde kulüp yeni stadına taşınırken ekstra masraf olmasın diye futbolcuları kullanmak istiyor yönetim. ZD'a verilen bu destekten, -söylentiler doğru ise- bu transfer politikasından başka bir sonuç çıkartamıyorum ben.

ps: Fatih Akyel'in ne kadar önemli olduğunu -giderse- ilerde anlayacağız. Adam yarı stoper yarı sağbek oynadı her maç. Sakarya maçında son dakikada kaybettiği top yüzünden suçlandı durdu. Benim bildiğim stoper kornerde falan bi çıkar ileri, tamam. Niye kimse Fatih'in topu kaptıktan sonra atması gereken adamın nerde olduğundan bahsetmiyor anlamıyorum.

Nereden
    İstanbul

eğer ille de gönderilecekse takasta kullanılsın(mesela tolga)

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kişiliği sıfır falan değil. Ben 22-23 yaşındayken yaptığım birçok şeyi şimdi o biçimde yapmazdım diye düşünüyorumm mesela. Hepimiz zamanla olgunlaşıyoruz. Ve dahası kontrolü kaybedebiliyoruz, o da normal... Amerika'da Meksikalı bi arkadaşım vardı, "herkes ömründe kalabalık bi asansörde gaz kaçırmıştır" gibi bi lafı vardı, severdim valla... Sonucunu tahmin edemeyeceğimiz bazı şeyleri yapıp sonra mahcup olmayı çok iyi anlatıyor. Hadi biz "hatasız kul olmaz" ile Türkçeleştirelim... O da çok hata yaptı, ama tam olgunlaştığı bir dönemde tuhaf bir hamle ile uzaklaştırıldı. Uzaklaştıran adam da Ziya Doğan! Hani yerine Erdinç'i düşünen... Hani Trabzonspor taraftarına "yanlış" yapan Akyel'in yerine Kayseri'de tribünlere el (ya da kol muydu) sallayan Erdinç!

Fatih Akyel'i, Marcelinho'yu, Musampa'yı Ziya Doğan'a emanet edersen ya davulcuya giderler, ya zurnacıya. N'olacak başka?

Adam Marce'ye "bu da futbolcu mu" dedirttirdi... Akyel gitmiş çok mu?

Diyorum hep, hidayete ereceğiz az kaldı... Emrah, Ayman, Erdinç, Volkan da gelsin, çok mücadele edeceğiz, çoookkk! Herhalde kulüp yeni stadına taşınırken ekstra masraf olmasın diye futbolcuları kullanmak istiyor yönetim. ZD'a verilen bu destekten, -söylentiler doğru ise- bu transfer politikasından başka bir sonuç çıkartamıyorum ben.

ps: Fatih Akyel'in ne kadar önemli olduğunu -giderse- ilerde anlayacağız. Adam yarı stoper yarı sağbek oynadı her maç. Sakarya maçında son dakikada kaybettiği top yüzünden suçlandı durdu. Benim bildiğim stoper kornerde falan bi çıkar ileri, tamam. Niye kimse Fatih'in topu kaptıktan sonra atması gereken adamın nerde olduğundan bahsetmiyor anlamıyorum.
    Her kelimesine katiliyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mesela bir tane penceremiz olsun. Eğer yorum yapacaksak hep o pencereden bakalım olaylara. Malum her pencerenin manzarası başka, herkes başka başka pencerelerden bakınca olayları farklı görüyor, ki bu da çok doğal.

Ama çeşitli olaylara bakarken bir o pencereden, bir bundan bakınca kendi kendimize tezat yaratıyoruz. Bu tezat en net bir şekilde iki Fatih olayında ortaya çıkıyor bizim forumlarda.

Biri, dedikleri yüzünden yargılanırken, bir diğer gene dediklerinin geçmişte olduğuyla yargılanıyor. Lütfen sakın zaman dilimleriyle bunu açıklamaya çalışmayın

Akyel geçmişte bir kere bir menfi olayın içinde aktör olmuş birisi değildir. Bir hata yapmış, sonra bir daha yapmış ve sonra bir daha yapmış. Bu oyuncumuzun çok değişmediğini daha çok taze bir örnekle anlayabiliyoruz.

Ziya Hoca bence de anlamsız bazı kurallar getirmiş. Musampa buna uymuş, Marcelinho buna uymuş, ... Biri uymamış. O biri de bizim baş aktörümüzmüş. Hiç şaşırtıcı değil.

Demek ki pek de değişmemiş Şaşırtıcı değil. Takım 14-15. sırada, herkes sorumluluk almak zorunda ama bizim beyzade, kuralları katı bulmuş. Kimmiş bu beyzade? Takımın ikinci kaptanı.

Bizden giderse ve de cincon'a giderse pek yadırgamam hatta öyle olabileceğini düşünüyorum. Şu ligde sağ kanadı bizden beter bir takım daha varsa o da cincon çünkü. Ha gider de onların kele merhem olur mu bilemem. Ama bizim kele merhem olmadı.

Şunu da söyleyeyim de ön yargı kalmasın. Akyel'in gelişine en çok sinir olanlardan biriydim. Hala da "GELİŞİNE" sinir oluyorum. Ama o formamızı giydi ve de kaptanımız bile oldu. Eski sivriliğim de kalmadı maalesef, ona karşı. Giderse göbek atmayacağım ama farketmeyeceğim bile. İnanın sizler de farketmeyeceksiniz.

İşin bir de yönetim tarafı var. Bu kulüp iyi yönetilmiyor. Bu olayı da iyi yönetemediler ve şimdi kendi kendilerine bir çözümsüzlük yarattılar. Ya yardan vazgeçecekler, ya serden.

Ya Akyel'den vazgeçecekler, ya Doğan'dan. Bu çözümsüzlük de, nicelerinin yanına konacak yanlış icraatlar rafında.
    Konu Tunga tarafından (07.12.2006 Saat 01:23 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

hiç düşünmeden güle güle.
    böyle bişe yoksada olsun.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ahh ahh söylencek o kadar söz var ki ama malesef bu "delikanlıyı" da bazı forum yöneticileri futbolcumuz yerine koyup ceza veriyor sonra! gençtir hata yapar diye bu "delikanlıyı" savunulabiliniyorda! gelmesi çok büyük hata hala durması bi o kadar daha büyük hata! defol layık olduğun yere!!!
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kişiliksiz diosunuz da bence kişiliğine yenik düştü
    anasına karısına edilen küfürlere dayanamayıp konuştuu için yani kişiliğine yenikdüştüü için etti lafların kurbanı oldu kimsenin hoşuna gitmedi ettiği laflar benim de oldu gibi ama biraz objektif olmak gerekir bu adam bize gelmiş kalite futbolculardandı ve çok ucuz kaybedidi yazık

güle güle akyel.
    6 kez başardık biz bunu.

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bula bula Fatih mi bulundu kadro dışı bırakılacak, gönderilecek..
    Kusura bakmasın Ziya Hoca zamanında Yattara da çok kez Belçika'dan geç dönmedi mi?
    Böyle bir şey olduğunda adam kadrı dığı mı bırakılır?
    Hele ki defans oyuncuları kısıtlı olan bir takımda..
    Velalettin, Ferhat, Volkan (eskiden), Emrah (eskiden), Musa hep orta saha oyuncuları olmalarına karşın bizde geride oynadılar, durumumuz bu..
    Hatta Hasan bile oynadı geride..
    Böyle bir kıtlıkta bence en gönderilmemesi gereken kişilerden biridir Fatih Akyel..
    Belki bir laf etmiştir ama o lafı da paşa paşa yiyip gelmiştir..
    Ondan sonra ben adamın kişiliği ile filan ilgilenmem; ilgilenirim de, oynadığı oyun ile daha çok ilgilenirim..
    Ve adam yerini adam gibi koruyor işini de adam gibi yapıyordu...
    Facebook

Sakin çocuk KHE

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kişiliğini de bırak futbolculuğunu da tartışıyoruz ya bunun. hala 5 yıl öncesinde oynayan kendisini bir gıdım geliştiremeyen bir tane ileriye isabetli pası olmayan bir adamın bize yararlarından bahsettik durduk hep.gs ye gitse nolcak sanki ordan milli takıma mı seçilcek. bitmiş bir futbolcu bu. bundan sonra sırf ismiyle 2. sınıf anadolu toplama takımlarında oynar. bir futbolcuyu değerlendirmek için futbol oynamış olmak gerçekten önemli. özellikle savunma oyuncusu değerlendirirken
    ha bir de bu konu kapanmamışmıydı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sivasa Fatih Akyel-Servet Çetin takası öneriyorum....En azından 1 milli oyuncumuz daha olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence gitmesinin kişiliği ile alakası yok... kişiliğe bakılırsa pas verememeye bakılırsa en az 10 tane futbolcu var gidecek.....

tamamen ziya hocanın kaprisleri sonucu gidiyor bu adam.. onu gönderdikten sonra deransın sağına ferhat denilen adamı monte etmeye çalışmak futbol katliamıdır.. futbol soykırımıdır.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Forum da fatihin daha önce ve şimdi hata yaptıgını kabul etmeyecek olan var mı sanırım yok.

diğer arkadaşların adına konuşmak istemem , ben ken di görüşümü dile getireyim.

fatih geldiğinde ben de istemedim.klube mail bile attım bu konuda ama geldi.takıma girmez dedim.girdi.ve iyi de oynadı.belki taraftara yaranmak için belki de başka nedenden sahadaki en hırdlı oyuncu performansı en ust duzeyde olan oyuncu o ıdı.hala geçmişi unutmasakta en azından baltaları gomduk.

sonra ne oldu tekrar (anlatılanlardan yola cıkarak) sorumsuz hareketler içine girdi.ve baltalar cıkmaya basladı.

hocanın sozune uymaması ıstanbula gıtmesı vs. kabul hata.

peki fatıh kımle sorun yasadı burada aallahın hergunu kufur yıyen kısılıgınden kellıgıne futbolculuguna kadar laf edılen bazılarının sırf bu laflar yuzunden ceza aldıgı, teknıkdırektorlukten anlamadıgı soylenen ,oyuncularla arası kopuk olan,oyuncularına soz gecıremeyen Zıya dogan ıle.

Tunga Marce uydu musampa uydu fatıh uymadı demıs. marce de bır mactan sonra cıkmasına kızıp formayı yere attı. ama o marce gecmısınde Trabzonsporla bır sorunu olmayan oyuncu bır cogumuz savunduk.

fatıh hoca ıle ne zaman ters dustu. benım takımın en formda oyuncularından bır oldugunu dusundugum bır donemde, takıma gıremeyınce. normal olması gereken tabııkı hoca ne derse yapmak.ama buradakı ozel durum demın saydıgım herkesın hemen hemen aynı goruste oldugu hoca .

benim kafama en çok takılan.ziya hoca ile sürtüşme olması.evet takım kötü ve takımın 2. kaptanı.ve takımdaki performansı en iyilerden biri bence. ve durumda bile 18 alınmıyo.

durum şöyle olabilirmi.

iyi oynadıgınızı düşünüyorsunuz.performansınız da iyi.mevkinizde hatırı sayılır bir futbolcusunuz. takımınız kötü durumda. yararlı olacagınızı dusunuyorsunuz. ve kadroya alınmıyorsunuz.

Tunga ben bu pencereden bakıyorum. boyle bakıncada fatıh pek haksız gıbı gelmıyo.ve ınanıyorum.burada ona kızan pek cok kişi bu durumda benzer tapkşler verirdi.(taraftar olarak düşünmeyin öyle düşünün ce 10 yıl paranı almasan-kadroya giremesen sorun çıkarmam diye düşünürsünüz)

son olarak.eğer fatih bu hataları ile takımdan yollanacak ise.yine bence gitmesi gereken başka oyuncularda var. eğer onlar bu takımda oynuyor ise fatihte oynamalı.

problemimiz kişilik ise yattarayı ilk uçağa koyalım.
    Konu Gürkan tarafından (07.12.2006 Saat 08:59 ) değiştirilmiştir.

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Onu Trabzonsporuma II.kaptan yapan TRABZONSPORBİLMEZLER/YAŞAMAZLAR gitsin önce ve sonra da AKYEL/Bu güne kadar akyel hakkında hiç olumlu cümle kullanmadım ve bordo mavi formayı ona hiç yakıştırmadım/Yuvasına hani sizin nefret ettiğiniz takımlardan biri olan cincona gitmesi hoş olur/Teşekkür eder göndeririz/Yuva-Cincon-Akyel/Yuva-Trabzonspor-TEKKE/Herkes yuvasına dönse, yuvasından hiç gönderilemese/YAŞASIN yuvada yemek yemek!...

Bu arada topu gitsin/Kalan bilmemne çocukları bizimdir...
    Konu zisinoli tarafından (07.12.2006 Saat 09:10 ) değiştirilmiştir.

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence Fatih kalmali. Tecrübeli ve cok iyi bir Futbolcu. Elimizdeki hicbir defans oyuncusu onun kadar tecrübeli degil.

Bence defans hatti su sekilde olusmali:

Fatih Akyel ------ Stepanov---Fabiano Eller--------Murat Ocak

Ne dersiniz?
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

marceyi savunanın iyi niyetinden şüphe ederim. Zontanın teki Marcelinho. Topçu falan kesinlikle değil... Gelelim Fatihe... Eğer Ziya kalcaksa, Fatih gitmeli. Ama Ziya giderse Fatih sağbeke monte edilmeli, kesinlikle stoper oynamamalı... Aslında Fatih, Ziya, Nuri hepsi gitmeli de neyse...
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)