Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 91 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Akyel GS'ye mi Gidiyor?

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivasa Fatih Akyel-Servet Çetin takası öneriyorum....En azından 1 milli oyuncumuz daha olur.

Buda iyi bir öneri
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fena bir teklif değil fakat fatihi sivasa gönderebilecekmisin, sivas alacak mı?
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı huseyin75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Fatih kalmali. Tecrübeli ve cok iyi bir Futbolcu. Elimizdeki hicbir defans oyuncusu onun kadar tecrübeli degil.

Bence defans hatti su sekilde olusmali:

Fatih Akyel ------ Stepanov---Fabiano Eller--------Murat Ocak

Ne dersiniz?
    ben

fatih------ stepanov -------çağdaş -------murat
    -----------------------eller

diye düşünmüştüm.eller topu oyna iyi sokan bir oyuncu ön libero olabilir.musampada sola çıkar.

Nereden
    İstanbul

aranılacak bi oyuncu değil gsye gitmesine sevinirim

Nereden
    Giresun

bence fatihin ayartında bidefans bulmamız zor biz kolay ulaştığımız için kıymetini bilmiyoz. ziya denen adam sırf isiin ve çetesinin yüzünden adamı harcadı.(sebebide denizli maçında takımı tribünlere götürmüştü.)
    Bu ülke barışta zenginlerin, savaşta fakirlerindir.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayırlı olsun onun içinde bizim içinde ziya hoca takımın başında olduğu müddetçe forma gıyemez takımda kendiside istanbulda oynamak ısteyecektir
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

ya adam geri oyununu seviyo, geri kafalı çünkü...
    niye kızıyon topraam...
    elinden gelse yattarayıda defansa alacak...

Alıntı KHE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bula bula Fatih mi bulundu kadro dışı bırakılacak, gönderilecek..
    Kusura bakmasın Ziya Hoca zamanında Yattara da çok kez Belçika'dan geç dönmedi mi?
    Böyle bir şey olduğunda adam kadrı dığı mı bırakılır?
    Hele ki defans oyuncuları kısıtlı olan bir takımda..
    Velalettin, Ferhat, Volkan (eskiden), Emrah (eskiden), Musa hep orta saha oyuncuları olmalarına karşın bizde geride oynadılar, durumumuz bu..
    Hatta Hasan bile oynadı geride..
    Böyle bir kıtlıkta bence en gönderilmemesi gereken kişilerden biridir Fatih Akyel..
    Belki bir laf etmiştir ama o lafı da paşa paşa yiyip gelmiştir..
    Ondan sonra ben adamın kişiliği ile filan ilgilenmem; ilgilenirim de, oynadığı oyun ile daha çok ilgilenirim..
    Ve adam yerini adam gibi koruyor işini de adam gibi yapıyordu...
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hasan hüseyin ferhatın olduğu bi takımdan f.akyeli yollamak pek akıllı bi fikir deil..........

gönderilecekse bu isimler gönderilmeli......
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

AKYEL'i almak çok akıllı bir fikirdi(!) ya birde göndermesine akıl fikir arıyoruz ha!
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Akyel olayının arkasından gs'nin çıkacağı belliydi. İdman yerine İstanbul'a uçup duran futbolcudan ne beklenebilir?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Akyel olayının arkasından gs'nin çıkacağı belliydi. İdman yerine İstanbul'a uçup duran futbolcudan ne beklenebilir?
    oynamayan futbolcu yoktur oynatamayan yönetim vardır.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

okan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yaptığı çok güzel işlerde oldu ama anlaşmazlık sonucu üzücü oldu bir bakıma neyse hayırlısı olsun
    işkenaz

Fatih geçen sezon çok iyi oynuyordu ama bu sezon bir maç iyi oynasa 2 maç berbat oynmaya başlamıştı.Geçen sezonki futbolunu düşünürsek bencede gitmemesi lazım(hiç gelmemesi lazımdı ama neyse).Ama bu sezon berbat oynuyor.Hatırlayın Bjk maçını ıskaladığı topla bjk 1-1 i yakaladı o maçı alamasaydık şimdi anımsanmayacak kadar küçük bir hata mı olacaktı.Erciyes ve Rize maçlarını hatırlayın.gole ihtiyacımız olduğu dakikalarda geride kalan 2 kişiden birisi oluyordu.rakip yanından rüzgar gibi geçerken sadece bir ayak uzatıp arkasından bakıyordu.tribünde kahroluyordum neden koşmuyor diye.Rakibi geçirmişsin arkasından benim tribünden izlediğim gibi izliyorsun.Rize o gün biraz daha şanslı yada becerikli olsaydı -karşı karşıya her topu üstten auta attılar- rizeden 5 yiyecektik.o atakların hiçbirinde adamını kaçıran fatih akyel pozisyonu takip etmedi olduğu yerden olacakları izledi.Fatih o zamanlardan birşeylere karar vermiş birşeyleri kafasında bitirmişti.Sakarya maçında yine aynı isteksiz futbol.Sonrası malum.
    Hoş Çağdaş da ondan iyi bir oyuncu değil ya neyse.

Not:Fatih Akyel'den bek olmaz.Geçen sezon bek oynadığı maçları düşünün en formda zamanlarında bile bek oynarken ne bindirme yapabiliyordu ne de kanadını savunabiliyordu.Fatih'in en iyi yaptığı şey hızı sayesinde araya atılan toplara engel olmak, tabii ıskalamazsa.
    6 kez başardık biz bunu.

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaşanan bunca olaydan sonra ya fatih gider ya ziyadoğan. burası Trabzonspor, kişilere bağlı olamaz/olmamalı, gidenin arkasından ağlamaz/ağlamamalı.
    fakat mevkisinde Türkiye'nin hatta bana göre avrupanın en yetenekli ve en tecrübeli isimlerinden biri bazı sorunları biline biline alınıyor ve kullanılamadan gönderiliyor. burada bir sistemsizlik var, işte bundan kurtulmalıyız. kurumsal devamlılık, yada menejerlik sistemi diye tutturmamız bundan. biri kafasına göre adam alıyor, öbürü onu yolluyor, biri onu tutuyor, biri kaptan yapıyor, biri hain ilan ediyor.
    diyelim marcelinho ve musampa ile sorun yaşadık onları kestik attık. sadece para mı kaybederiz. bunu iyi düşünmek lazım.
    ya da, daha öncede söyledim. Fatih Tekke, Tolga neden bu takımdan gitmek ister, Gökdeniz neden istanbula sevdalanır, neden bazıları bizi tercih etmez. bu soruların cevaplarını bulursak, buna göre adam alır buna göre yollarsak sorunumuz kalmaz diye düşünüyorum.
    :::TS:::

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı huseyin75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Fatih kalmali. Tecrübeli ve cok iyi bir Futbolcu. Elimizdeki hicbir defans oyuncusu onun kadar tecrübeli degil.

Bence defans hatti su sekilde olusmali:

Fatih Akyel ------ Stepanov---Fabiano Eller--------Murat Ocak

Ne dersiniz?

En tecrübelisi,aynı zamanda en fazla bireysel hata yapan oyuncu.
    Gitsin,yalnız alacakları oyuncu bize Fatih Akyel i aratmasın .
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TSunami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaşanan bunca olaydan sonra ya fatih gider ya ziyadoğan. burası Trabzonspor, kişilere bağlı olamaz/olmamalı, gidenin arkasından ağlamaz/ağlamamalı.
    fakat mevkisinde Türkiye'nin hatta bana göre avrupanın en yetenekli ve en tecrübeli isimlerinden biri bazı sorunları biline biline alınıyor ve kullanılamadan gönderiliyor. burada bir sistemsizlik var, işte bundan kurtulmalıyız. kurumsal devamlılık, yada menejerlik sistemi diye tutturmamız bundan. biri kafasına göre adam alıyor, öbürü onu yolluyor, biri onu tutuyor, biri kaptan yapıyor, biri hain ilan ediyor.diyelim marcelinho ve musampa ile sorun yaşadık onları kestik attık. sadece para mı kaybederiz. bunu iyi düşünmek lazım.
    ya da, daha öncede söyledim. Fatih Tekke, Tolga neden bu takımdan gitmek ister, Gökdeniz neden istanbula sevdalanır, neden bazıları bizi tercih etmez. bu soruların cevaplarını bulursak, buna göre adam alır buna göre yollarsak sorunumuz kalmaz diye düşünüyorum.
    Evet bu koyu renk ile vurguladığım yerler benim de asıl canımı sıkan konu.

Akyel'in eleştirilmesinin sebebi oyunu değil, sorunlarıydı. Şimdi aynı sorunlar bahane edilerek gönderiliyor. Eee, devamlılık nerede kalıyor.

"İstikrar" sözcüğünün arkasında kongreye yanaşmayan yönetim, aynı sözcüğün anlamını da, hakkını da vermiyor, veremiyor.

Bu çok net bir şekilde, Ziya Doğan'ın ya da Akyel'in değil, bizzat yönetimin yarattığı bir çözümsüzlüktür.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Gürkan KALMUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben

diye düşünmüştüm.eller topu oyna iyi sokan bir oyuncu ön libero olabilir.musampada sola çıkar.
    cok iyi bir düsünce. hüseyini satalim ve ön libero olarak szymek ve elleri oynatalim. oyunu yapabilen iki adam
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şimdi düşünüyorum da, sanki bu yönetim Mars tan geldi. Trabzonspor camiasının sevmediği bir futbolcuyu takıma getirdi, bir hakemi de öve öve bitiremedi.

omerfarukyilmaz
    Ziyaretçi

Alıntı Gürkan KALMUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben

gsll bi aurelioda eller olsa ya keske

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı omerfarukyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gsll bi aurelioda eller olsa ya keske
    neden olmasın adam odul almıs.oyuna topu ıyı sokabılma ozellıgıde var.bence olur gıbı.

gerci son maclarını ızlemedım.izleyen varsa daha ıyı fıkır verebılır.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Galatasaray'ın Fatih Akyel'i alacağını sanmıyorum ama inşallah göndeririz.Hala sindiremedim onun laflarını.Bana kalırsa defansif anlamda performansı da berbattı.
    keyif adamı ..

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan tarafından disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakılan Fatih Akyel, Galatasaray ile görüşmediğini söyledi.
    Antalyaspor maçında yedek soyunan ve Sivasspor maçının kadrosuna alınmayarak kadro dışı bırakılan savunma oyuncusu Fatih Akyel, Galatasaray ile görüştüğü iddialarını yalanladı.

Trabzon'da çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Fatih Akyel, "Trabzon'da çalışmalarımı sürdürüyorum. Galatasaray veya bir başka takımla görüşmem olmadı. Trabzonspor'un sözleşmeli oyuncusuyum. Yönetim Kurulu'nun vereceği kararı bekliyorum. Onlar kararlarını açıklamadan bir başka kulüple görüşmeyeceğim. Şimdilik Trabzonspor yönetiminin vereceği kararı bekliyorum. Trabzonspor'a hizmet etmeyi çok istiyorum" dedi.

Nereden
    Trabzon

yönetimle birlikte ziya doğan da gidince, tekrar takıma alınır ve o zaman bakılır, yararlı olacak mı, olmayacak mı. sonra da gider ya da kalır

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazoglu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En tecrübelisi,aynı zamanda en fazla bireysel hata yapan oyuncu.
    Gitsin,yalnız alacakları oyuncu bize Fatih Akyel i aratmasın .
    işte trabzonsporun hatasıda da bu öyle elindeki adamı satıpta adam ararsan çokkk ararsın.
    [ille d' 7]

zky_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzon: Fatih Akyel'in Aklı Trabzonspor'da

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan Tarafından Disiplinsiz Hareketleri Nedeniyle Kadro Dışı Bırakılan Fatih Akyel, Galatasaray veya Bir Başka Takım ile Görüşmediğini Söyledi.

Antalyaspor maçında yedek soyunan ve Sivasspor maçının kadrosuna alınmayarak kadro dışı bırakılan savunma oyuncusu Fatih Akyel, Galatasaray ile görüştüğü iddialarını yalanladı. Trabzon'da çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Fatih Akyel, "Trabzon'da çalışmalarımı sürdürüyorum. Galatasaray veya bir başka takımla görüşmem olmadı. Trabzonspor'un sözleşmeli oyuncusuyum. Yönetim Kurulu'nun vereceği kararı bekliyorum. Onlar kararlarını açıklamadan bir başka kulüple görüşmeyeceğim. Şimdilik Trabzonspor yönetiminin vereceği kararı bekliyorum. Trabzonspor'a hizmet etmeyi çok istiyorum" dedi. (İhlas Haber Ajansı)
    OnUrUnLa TaKtIğIn TeK YıLdIz OnUrSuZcA TaKıLaN YıLdIzLaRdAn DaHa BüYüKtÜr TRABZONSPOR'um...
    TSira TRABZON

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)