Sayfa 34 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 24 32 33 34 35 36 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1084 adet sonuctan sayfa basi 826 ile 850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 34. Hafta | Trabzonspor 0 - 6 Kasımpaşa l Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    SenolDurgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangisinin birbirinden farkı varki hocam.

Babacan Tamam iho borç yaptı falan filan kötü işler yaptıda bu takımın devre arasında iyi bir hoca ve doğru transfer hamlelerine ihtiyacı varken napıldı sende gördün dimi.
    Usta bu konuyu açıklamıştı yanlış hatırlamıyorsam. Özetle böyle bir enkaza "kimse gelmek istemedi" dedi..
    "Kendine gel, yepyeni bir söz söyle de dünya yenilensin! Sözün öylesine bir söz olmalı ki dünyanında sınırını aşmalı. Sınır nedir, ölçü ne? Bilmemeli!"
    Hz. Mevlana

emrex61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cagdas Topal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekonomi çok kötü deyip de galibiyet başı 1 milyon lirayı hiçe sayan bir zihniyeti çözemedim . Birbiriyle kesişen iki şey resmen !
    Zaten amaçda bunu düşünmeleri neyse ben kenara çekiliyorum destek ve yağıcı eleştiri olmadan gelişmeyi başarıyı beklemeye devam etmeyiz inş. yoksa seneye kümeye oynarız

Yusuf BALCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

rizeyi 6-0 yendiğimiz halde averajımız -19. düştüğümüz hal ortada. tarihimizde daha kötü olduğumuz bir sezon oldu mu bilmiyorum.

Kamer' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yarım sezondan vazgeçti diyorsun ama galibiyet için verilen 1 milyon liradan da vizyon sebiyle mi vazgeçti
    Şuan cezalı ve sakatları çıkartırsak , oynayabilecek kimler vardı ? Özer , Sefa , Erkan , Cavanda , Onur . Sizce bu 5 oyuncu bize bu maçı kazandırabilir miydi ? Biz bu oyuncularla da oynadık , 18 mağlubiyetin 16 sını bu adamlarla almadık mı ?

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Muharrem Usta nın en büyük destekcisiyim ama,2 haftada yenilen 13 golün yarısını Usta ya yazarım.
    iho istifa.

[KAPLAN] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor vizyonsuz adamlarla dolup taşmış. Maç sonu teknik direktörün açıkmaları Hami ile başa baş kapışır cinsten. Komple çürümüşüz haberimiz yok
    .
    . Futbol yetenekli aptalların oyunu olmamalı.
    .

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kamer' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan cezalı ve sakatları çıkartırsak , oynayabilecek kimler vardı ? Özer , Sefa , Erkan , Cavanda , Onur . Sizce bu 4 oyuncu bize bu maçı kazandırabilir miydi ? Biz bu oyuncularla da oynadık , 18 mağlubiyetin 16 sını bu adamlarla almadık mı ?
    Bu maçı geç sezonun geneline bak . Usta ilk geldiğinde basın toplantısında biz bu sezonu kapattık demedi mi ben taaa o cümleye taktım yalnızca 7 galibiyet aldık usta ile kazanılamayan 14 maç var ! Bunların 4-5 ini kazansak 5 milyon lira ekstra gelir olacaktı . Kötü mü olurdu ?

amour_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Taraftardan başka üzülen var mıdır merak ediyorum herkes alacağı paranın derdinde şimdi bu utanmazlara para ödenecek mi ?

Nereden
    İstanbul

Ersun yanal : “Savaşmadan olmuyor. Mücadele etmeden olmuyor. Çok güzel örnekler var. Trabzonspor bundan 25-26 yıl önce başardıkları takımın duygusu neyse bunu ortaya koymaları gerekir. Gelecek sezon bu olur mu çok gerçekçi değil” dedi.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ekonomi çok kötü deyip de galibiyet başı 1 milyon lirayı hiçe sayan bir zihniyeti çözemedim . Birbiriyle kesişen iki şey resmen !
    Bu takım istediği zaman maç kazanabilen bir takım olsaydı şu anda şampiyon bizdik.

Bu arada, zannediyorum "kesişen" değil "çelişen" demek istediniz.
    Konu Ekrem D. tarafından (19.05.2016 Saat 22:51 ) değiştirilmiştir.
    Yahsi Bati 51:28

Nereden
    İstanbul

Alıntı emrex61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun yanal : “Savaşmadan olmuyor. Mücadele etmeden olmuyor. Çok güzel örnekler var. Trabzonspor bundan 25-26 yıl önce başardıkları takımın duygusu neyse bunu ortaya koymaları gerekir. Gelecek sezon bu olur mu çok gerçekçi değil” dedi.
    Ne zaman söyledi bunu ?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Ben çok düzgün işlerin yapıldığını düşünüyorum , kimse Hami gelmesin derken ben Hami gelsin diyordum , neden dediğimi de eski mesajlarımda bulabilirsiniz , yazdığım mesaj aynen şuydu :

Hami gelsin , başarılı olursa seviniriz . Başarısız olursa yeni gelen her teknik direktörün arkasında bi gölge olmaktan , taraftarın aklından çıkar , yine kazançlı biz oluruz . Ve en az 10 yıl bu taraftar artık Hami filan gelsin demez , bu kadar net .

Gençler oynadı değil mi son 2 maçta ? O eleştiriliyo burada , sen nasıl galibiyet priminden vazgeçersin , nasıl 6-7 yersin diye eleştiriliyo dimi ?

Bence çook da iyi oldu gençlerin oynaması . Koskoca(!) Trabzonspor alt yapısından şu takımda oynayacak oyuncu sayısı 1 ya da 2 dir . Bunu herkes gördü , artık özümüze dönmeliyiz ancak o şekilde başarılı olabiliriz diyenlerin sesi kesildi . Haa gençler başarılı olsaydı ne olurdu , güzel olurdu ama olmadı , çok mu şey kaybettik , bence hayır ...

Her şerde bir hayır vardır . Bu şer gözüken olayların bize çok büyük faydası dokunacak bana göre .

Mali anlamda ve kulübün kurumsallaştırılması konusunda , scout ekibi , stad konusundaki iyileştirme planlamaları , site düzenlemesi , Youtube kanalı vs. bu konularda da başarılı olduklarını düşünüyorum . Mevcut durumda kayıtsız şartsız desteğimi 1 yıl sürdürürüm , eğer işler yoluna girmeye başlamazsa 1 yıl sonra hatalı gördüğüm konularda eleştirmeye başlarım . Çünkü en az 1 yıllık desteği hak ettiklerini benim gözümde ispatladılar .
    Işin enteresan tarafı bende Hami gelirse Trabzonspor küme düşme potasına hızlı şekilde inecek görmediğimiz dibi göreceğiz demiştim.
    Kurumsallaşmaya evet iyi işler olmuyormu oluyor lâkin sportif anlamda başarı gelmezse istersen kulübün tüm borcunu sil taraftara anlatamazsın.

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dışardan şimdi geldim skora bakiyim dedim şaşırtmadı maalesef

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

çile sezonu vesaire tanımlamaları kabul etmiyorum.

2015-2016 futbol sezonu Trabzonspor adına UTANÇ SEZONU olarak geçmiştir tarihe.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

Nereden
    İstanbul

Ne zaman söyledi bunu ?
    Az önce lig tv de dogru söylüyor adam dinlemeden yada canlı duymadan itici gibi gelebilir fakat demek istedeği hadi bir anda seneye savasıcaz şampiyon olucaz diyemem istikrar sabır lazım dedi

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mbia her ne olursa olsun satılmamalıydı.mbia ile konusup anlasılmalıydı.

Mbia-okay ikilisi ile su rezaletlerin hicbirini yasamazdık.resmen rezil rusva olduk.ve devre arası mutlaka ama mutlaka etkili 2-3 transfer yapmalıydık.

Takımın marka degerinin anası agladı.
    arkadaş etme eyleme adam kafasinda ts bitirmiş

neyi anlaşiyorsun 90 dk oynanan futbolda dk şu para diyor adam ne kadar para o kadar futbol diyor

adam bir kontrat imzalanmiş adam emsali görülmemiş faiz aliyor. Sene sonu satilsa ne olacakti. Ligi 5. Mi bitirecektik.

Oda başta oynuyordu sonra oda birakti mücadeleyi bakti fayda yok oda saldi akişina birakti.

Ona vereceğimiz para ile şimdi bir transfer daha yapma şansimiz var berki

muhammet gibi bir forveti aldik

iyi bir kadroda muhammet her trülü iş yapacaği kanaatindeyim.

Sözün özü bence tek çare sabir

Şahin Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Hızla aşağı doğru level atladık. Artık sezon başları şampiyon olurmuyuz söylemlerinden, kümede kalırmıyız söylemlerine geçiyoruz. İHO veya
    USTA kim olursa olsun bu utanç verici sonuçlar 50 yıl sonra bile hafızalardan silinmeyip istatistiklerde yerini almıştır.

İHO evet çok büyük hatalar yapmıştır ve bu sonuçlarda USTA dan fazla payı vardır. Ancaaaakkk, USTA bu kulübün başkanı ve 6-7 lik mağlubiyetlerde ağzımızı açmayacakmıyız. USTA 6-7 leri bu kulüp tarihinde görmedi. Barcelona bile bizi kendi evinde 7-1 yendi. Bu ne yaaaaaaaaaaa. Rahmetli Babam başkan olsun ben konuşurum arkadaş. USTA hangi kulüpte olduğunun farkında değilmi sin sen.
    TRABZONSPOR.

Nereden
    İstanbul

Az önce lig tv de dogru söylüyor adam dinlemeden yada canlı duymadan itici gibi gelebilir fakat demek istedeği hadi bir anda seneye savasıcaz şampiyon olucaz diyemem istikrar sabır lazım dedi
    Kötü anlamda tepki amaçlı sormadım bence yüzde yüz haklı . Tek şansımız o maalesef o da fos çıkarsa sıçtık .

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

transfer yasağı gelirse seneye küme düşeriz. inşallah böyle bir şey vermezler . allah belanı versin hacısahtekaroğlu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı SenolDurgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta bu konuyu açıklamıştı yanlış hatırlamıyorsam. Özetle böyle bir enkaza "kimse gelmek istemedi" dedi..
    Mustafa Denizli'ye erken gidilseysi gelecekti.Giray Bulak TRT'den her gün alın beni diye yalvarıyordu.Ben Usta'ya bu konuda inanmıyorum.Trabzonspor hangi şartlarda olursa olsun kapısında kuyrukta onlarca deneyimli hoca görev bekler.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kulübü kapatıp gidelim

Kamer' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçı geç sezonun geneline bak . Usta ilk geldiğinde basın toplantısında biz bu sezonu kapattık demedi mi ben taaa o cümleye taktım yalnızca 7 galibiyet aldık usta ile kazanılamayan 14 maç var ! Bunların 4-5 ini kazansak 5 milyon lira ekstra gelir olacaktı . Kötü mü olurdu ?

Olmazdı tabi , süper olurdu 5 milyon tl ekstra gelir . Ama nasıl olacaktı işte Alternatif öneri nedir , o alternatif öneriyi bi sun . Şu şu oyuncular kalsaydı , şu teknik direktör gelseydi biz 4-5 maç kazanırdık , 5 milyon tl de gelir alırdık de . Daha sonra o önerini bi değerlendirelim , kadroda tutacağın oyunculara vereceğin para ,getireceğin teknik direktöre vereceğin para , olası bi tazminat vs vs . bunları değerlendirelim , sonra karar verelim hata mı yaptılar diye

messi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çile sezonu seneye ne peki bekle de gör

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Canlı yayında mı yoksa eski kayıtlardan mı ??
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    İstanbul

Olmazdı tabi , süper olurdu 5 milyon tl ekstra gelir . Ama nasıl olacaktı işte Alternatif öneri nedir , o alternatif öneriyi bi sun . Şu şu oyuncular kalsaydı , şu teknik direktör gelseydi biz 4-5 maç kazanırdık , 5 milyon tl de gelir alırdık de . Daha sonra o önerini bi değerlendirelim , kadroda tutacağın oyunculara vereceğin para ,getireceğin teknik direktöre vereceğin para , olası bi tazminat vs vs . bunları değerlendirelim , sonra karar verelim hata mı yaptılar diye
    Mbia kalsaydı rahat 5-6 maç kazanırdık .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)