Sayfa 5 Toplam 60 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1494 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 33. Hafta | Antalyaspor 7 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

deplasman biletleri 10 tl beyler

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen hafta bile hata yaptı çokça. sercan'ın pozisyondaki hareketleri, birkaç pozisyonda ağır kalması. ne önde oynarken ne geride oynarken fayda vermedi.faul makinası. yumlu ile ilgili algılar bozuk. bu sene belli bir seviyede performans gösterebilen az sayıda oyuncudan biri. yanına douglas girdiğinden itibaren dengeler bozulmasına rağmen gözler yumlu'ya çevrildi. bu filmi çok izledim ben. onun kadar konsantre, üzerine atletik ve topla rahat bir stoper gelmedikçe vazgeçmem kendisinden. çok tartışmak istemiyorum bu konuda. bunu da benim kusurum olarak gör.
    Yumlu hakkında benım gıbı dusunen bırını gormek sevındırıcı

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eto'o da yok ulan kimi izleyecez

Nereden
    Antalya

Umarım ayrılan yeri doldururuz,bu tür şeylerin genç futbolculara şimdiden daha fazla hırs yaptıracağını düşünüyorum.
    Sırf şu maç için passolig çıkarttım direniyordum çıkartmayacağım diye ama bu sefer nedense Trabzonspor zaafına yenik düştüm.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

geçen hafta bile hata yaptı çokça. sercan'ın pozisyondaki hareketleri, birkaç pozisyonda ağır kalması. ne önde oynarken ne geride oynarken fayda vermedi.faul makinası. yumlu ile ilgili algılar bozuk. bu sene belli bir seviyede performans gösterebilen az sayıda oyuncudan biri. yanına douglas girdiğinden itibaren dengeler bozulmasına rağmen gözler yumlu'ya çevrildi. bu filmi çok izledim ben. onun kadar konsantre, üzerine atletik ve topla rahat bir stoper gelmedikçe vazgeçmem kendisinden. çok tartışmak istemiyorum bu konuda. bunu da benim kusurum olarak gör.
    Sanırım gecen hafta farklı maclar izledik.Douglas sadece bir pozisyonda agır kaldı onda da karsısında Ahmet İlhan gibi suratli bir kanat oyuncusu vardı.Yani asıl suclu geri gelmeyen kanat oyuncusu idi.Sen yumlu icin on yargı var diyorsunya asıl o on yargının kralı douglas ve diger yabancı oyuncular konusunda sende var.

Yumlu konusunda sana asla katılmıyorum.İzledigim her macta bariz 4-5 kritik hata yaptı.Ya oyunu kuramadı,ya top kaptırdı,ya ileride basıcam diye yerini kaybetti,ya kafa topuna cıkmadı yada cıkıp alamadı.Say say bitmez.Bu sezon defansta en rezil isim acık ara yumlu idi.Bir iki mac dısında iyi oyununu hatırlamıyorum.Mesela topu ben kaptırmıyayımda kim kaptırırsa kaptırsın diye olduk olmadık yerde hemde kotu pas kalitesi ile cavanda ya atıyor.Garibim cavanda topu defanstan cıkarmak icin sorumluluk alan tek adam.Sonra 50 topu kullanıp 5 tanesini kaybedince vooovvv cavanda cok top kaybediyor.

Yok eger son anda topu ayagından cıkaramayacaksa uzun soyle sen 30 ben 40 diyeyim metreye pas atmaya calısır.Daha o pası isabetli attıgını görmedim.

En sinir oldugum iki ozelliginden biri onde basmaya calısırken yerini kaybetmesi ve geri donememsi.Her mac en az 5 kere yapıyor bu hareketi.İkinci en sinir oldugum sey ise o boyle hicbir hava topunu alamaması ve rakiplerine hava topunda ustunluk kuramaması.

Bu adam 19-20 yasında olsa sabredelim derim.Ama bu kadar kabiliyetsiz bir adamın hala bu takımda oynaması baslı basına sacmalık.

Mustafa akbas yetenek olarak yumludan cok daha iyi ve yas itibariyle genc bir isim.

Kadroda tutulması gereken adam yumlu degil Akbas tır.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım gecen hafta farklı maclar izledik.Douglas sadece bir pozisyonda agır kaldı onda da karsısında Ahmet İlhan gibi suratli bir kanat oyuncusu vardı.Yani asıl suclu geri gelmeyen kanat oyuncusu idi.Sen yumlu icin on yargı var diyorsunya asıl o on yargının kralı douglas ve diger yabancı oyuncular konusunda sende var.

Yumlu konusunda sana asla katılmıyorum.İzledigim her macta bariz 4-5 kritik hata yaptı.Ya oyunu kuramadı,ya top kaptırdı,ya ileride basıcam diye yerini kaybetti,ya kafa topuna cıkmadı yada cıkıp alamadı.Say say bitmez.Bu sezon defansta en rezil isim acık ara yumlu idi.Bir iki mac dısında iyi oyununu hatırlamıyorum.Mesela topu ben kaptırmıyayımda kim kaptırırsa kaptırsın diye olduk olmadık yerde hemde kotu pas kalitesi ile cavanda ya atıyor.Garibim cavanda topu defanstan cıkarmak icin sorumluluk alan tek adam.Sonra 50 topu kullanıp 5 tanesini kaybedince vooovvv cavanda cok top kaybediyor.

Yok eger son anda topu ayagından cıkaramayacaksa uzun soyle sen 30 ben 40 diyeyim metreye pas atmaya calısır.Daha o pası isabetli attıgını görmedim.

En sinir oldugum iki ozelliginden biri onde basmaya calısırken yerini kaybetmesi ve geri donememsi.Her mac en az 5 kere yapıyor bu hareketi.İkinci en sinir oldugum sey ise o boyle hicbir hava topunu alamaması ve rakiplerine hava topunda ustunluk kuramaması.

Bu adam 19-20 yasında olsa sabredelim derim.Ama bu kadar kabiliyetsiz bir adamın hala bu takımda oynaması baslı basına sacmalık.

Mustafa akbas yetenek olarak yumludan cok daha iyi ve yas itibariyle genc bir isim.

Kadroda tutulması gereken adam yumlu degil Akbas tır.
    ancak bu kadar önyargılı olunabilirdi. önde basıp yerini kaybediyor dediğin özelliği en iyi özellik. defalarca pas arası yaptı. hem de bu ortasaha ile. sıkı bir takımımız olsa yapılacak presi tamamlayıcı hareket olur. ayrıca douglas da aynı şekilde oynuyor. ama öne çıktığında mutlaka çalım yiyor veya faul yapıyor.nasıl izledin merak ettim. douglas'in hataları orta saha yüzünden, yumlu'nun hataları kendinden.

kafa topu alamayan aykut. son dönemlerde iki korner golü yedik diye abartıldı. hava toplarını ziplamadan alacak boyu var zaten.elli tane kafa topu alır bir tane kaybeder. akılda o kalır.

topu cavanda'ya atıyor kısmına gelince, herhangi bir oyun başlatma düzeni yok. orta sahadan top almaya gelmiyorlar. topu cavanda'ya atıyor, o da basit oynayabilir geriye doğru. risk alıyormuş. orada risk alınmaz. çoğu topu kaybedecekse ne yapayım ben o riski? yumlu o hatayı yapmamak için yana oynuyor.çünkü boşta adam yok çoğu zaman. bu konuda özgüven eksikliği olduğu doğrudur.

talsuv61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sadece genç oyuncuları merak ediyorum, onların hatırına maçı seyredeceğim. Ramazan da olsaydı

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

eşi hamile olan başka futbolcumuz var mı? onlar baya gayretli oluyor gol atıp mesaj vermek için. şimdiye kadar en iyi hücum planımız bu. hatta hami'nin bu oyuncuları hücuma yakın oynattığı rivayet edilir.
    dizilis 4-2-3-1

oyun stili - esleri hamile olanlar hücumda

)

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

geldik beyler antalyadayız hava sıcak

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

...................esteban.....................

semih......mustafa.......salih....güray

abdulkadir....mehmet....okay....yusuf
    (savaş)
    ..................yusuf yazıcı.................

.....................cardozo...................

defans(mustafa-salih) ne kadar korkutsa da en ideal kadro. yada salihin yerine okayı koyup aytaç ortasahada olabilir.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

ancak bu kadar önyargılı olunabilirdi. önde basıp yerini kaybediyor dediğin özelliği en iyi özellik. defalarca pas arası yaptı. hem de bu ortasaha ile. sıkı bir takımımız olsa yapılacak presi tamamlayıcı hareket olur. ayrıca douglas da aynı şekilde oynuyor. ama öne çıktığında mutlaka çalım yiyor veya faul yapıyor.nasıl izledin merak ettim. douglas'in hataları orta saha yüzünden, yumlu'nun hataları kendinden.

kafa topu alamayan aykut. son dönemlerde iki korner golü yedik diye abartıldı. hava toplarını ziplamadan alacak boyu var zaten.elli tane kafa topu alır bir tane kaybeder. akılda o kalır.

topu cavanda'ya atıyor kısmına gelince, herhangi bir oyun başlatma düzeni yok. orta sahadan top almaya gelmiyorlar. topu cavanda'ya atıyor, o da basit oynayabilir geriye doğru. risk alıyormuş. orada risk alınmaz. çoğu topu kaybedecekse ne yapayım ben o riski? yumlu o hatayı yapmamak için yana oynuyor.çünkü boşta adam yok çoğu zaman. bu konuda özgüven eksikliği olduğu doğrudur.
    bu konuda anlaşmamız mümkün degil gibi gorunuyor.Sırf sen bu kadar savunuyorsun diye yumluyu cok daha dikkatli izliyorum maclarda.

1-Yumlunun cok temiz aldı su kafa topunu dedigi bir tane top hatırlamıyorum.
    2-İleride bastıgı zaman sans bela 10 tane topun 2 sini alıyordur.Onun yuzunden surekli kanat oyuncuları adam kacırıyor gibi gorunuyor.
    3-Uzun topu zaten beceremiyor,onu gectim yanındaki adama pas atarken topun siddetini ayarlayamıyor.

Neresinden tutsan elinde kalıyor.Sen diyorsanki bizim takıma cok bile o zaman sesim cıkmaz.Ama ben artık bu yasa gelmesine ragmen temel eksiklerini dahi tamamlayamamıs bir defans oyuncusuna tahammul edemiyorum.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

serdar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı TemizArma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım ayrılan yeri doldururuz,bu tür şeylerin genç futbolculara şimdiden daha fazla hırs yaptıracağını düşünüyorum.
    Sırf şu maç için passolig çıkarttım direniyordum çıkartmayacağım diye ama bu sefer nedense Trabzonspor zaafına yenik düştüm.
    Olur öyle zaaflar

Devran Saka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yine kanserlerden kanser beğeneceğimiz bir maç olmaz inşallah gençler oynayıp takımı çoştursunlar kendilerini göstersinler amin

Ozan Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cumartesi diye biliyordum maçı şimdi duyunca sevindim

Doğan Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Arkadaşlar ne kanseri ya yensek ne olur yenilsek ne olur boş verin.. maç olsun işte
    Trabzonspor, tutkum.​

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bol gollü geçecek.iki takımda saldım çayıra mevlam KAYIRA HAVASINDA

ŞÖYLE 3.3 4.2 GİBİ SKOR BEKLİYORUM
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

İlk defa internet üzerinden yasal yoldan izleyecem bakalım Nutella'dan hediye
    Mustafa Yumlu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bol gollü geçecek.iki takımda saldım çayıra mevlam KAYIRA HAVASINDA

ŞÖYLE 3.3 4.2 GİBİ SKOR BEKLİYORUM
    Üst mü Kg mi
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üst mü Kg mi
    9 korner üstü
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

MertcaN.K.*61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gençlerin oyunu ve farklı galibiyetle ümitlenen Trabzonspor alınacak şok mağlubiyetle biz taraftarını şaşırtmaz diyorum.
    O beğenmediğiniz, ötekileştirdiğiniz küçük şehrin, hepinizi korkutan büyük sevdası.

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Antalya daki trabzonlular maça hazır.IMG_20160513_185017.jpg
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk 11:Esteban,Semih,22,Salih,Güray,Okay,Yazıcı,Savaş, Erdoğan,Mehmet,Oscar

Abdülkadir,Cafer ve Yağızcan yedeklerde
    Konu Hakan tarafından (13.05.2016 Saat 19:02 ) değiştirilmiştir.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk 11 ateş ediyor
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart STSL 33. Hafta | Antalyaspor - Trabzonspor | 13.05.2016 l 20.00

Beklenen kadro. İnşallah Abdulkadir'i izleyebiliriz.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Allah'tan Eto'o yok
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)