Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Başkan Muharrem Usta'yla Buluştuk

BMN Yönetim Kurulu Burak DERELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Başkan Muharrem Usta'yla Buluştuk

BMN ailesi olarak, başkan Muharrem Usta'yla çok verimli geçen bir panel gerçekleştirdik...

Dün, saat 10'da gerçekleştirdiğimiz panelde, konuğumuz kulübümüzün başkanı Muharrem Usta'ydı. BordoMavi.Net ailesi olarak başkanımız Muharrem Usta'yı Üsküdar Kâtibim'de ağırladık.

Haberin Linki: http://bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=6622

Toplantıdan Fotoğraflar: https://drive.google.com/folderview?...001ZDk2NEtiSlk

Not:Bazı detayları, herkese açık bu tarz platformlarda paylaşamadığımızı da anlayışınıza sığınarak belirtmek isteriz.
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (01.05.2016 Saat 14:06 ) değiştirilmiştir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

00111101
    BordoMavi.Net
    burakdereli.net

Sanal Yönetici

Nereden
    Almanya

Stad konusundaki istemlerimizi sunaydınız bari. Bu fırsat kaçmamaso gerekirdi..

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

usta eğer söylediği gibi sistemi ve scout ekibini oturtabilirse geleceğini kurtarır Trabzonspor'un.
    sadece aşk bizimkisi

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cihan Ince Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stad konusundaki istemlerimizi sunaydınız bari. Bu fırsat kaçmamaso gerekirdi..
    Stat ile ilgili çoğu şeye müdahale edemediğimizi söyledi.
    Zira yapılan bir ihale var ne ne yapılacağı belli. Buna rağmen müdahale ile koltukları, skorbordu ve zemini değiştirmeyi başarmış.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

byhaluk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

arakdşlar açıkcası bende daha farklı beklıyordum, ama genede teşeşkkürler farklı derken herşeyı açık açık söyleeycek hali yok ama mesela stad konusuna gırıldıgınde cımden koltuklardan skorbdarn bahsedılmsı guzel ama eksık bence...koltuk renkelrı neye karar verıldı stad ısım hakkı trubunlere sponsor görusmeler var mı
    daha dogrusu sponsorluk sorusu sorulmadı mı ? buyuk gelır beklyıoruz, stad -trubun- gogus-sırt kol ..sponsorluk konusu konusuldu mu ?

Nereden
    İstanbul

Sponsorluk:

Forma sponsoru büyük ölçüde tamam, imzalar atılmadan tabii ki spk nedeniyle bir şey diyemem.
    Stat sponsoru: iki firma ile sona geldik, fb maçındaki olaylar işi biraz baltaladı ama sonuçlandıracağız.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stadyumun aydınlatma sisteminin yüksek aydınlatma kapasitesinin olması lazım. Vitrinimizin parlaması imajımız açısından önemli
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

kutoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Arkadaşlar, öncelikle böyle bir paneli planlayan arakdaşalara teşekkür ederim.

Faydalı bir buluşma oldu.
    Başkan ve yönetim kurulu; kısa sürede hastaya teşhisi koymuş durumda fakat tedavi süreçi uzun.
    Şehrimiz Trabzon. Taraftarımızın düşünce yapısı ise hepinizce malum. Şartlar böyle olunca, ne kadar sabır gösterilebilir bu sürece, onu da sizlerin takdirine bırakıyorum.
    Şehir olarak sabır gösterebilirsek, hasta ayağa kalkacaktır.

İlave olarak, panelde konuşulan bazı hususların böylesine açık kaynak teşkil eden yerlerde yazılmaması daha uygundur. Bunun için de anlayış göstereceğinizi düşünmekteyim.

Reha Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Belki çoğumuzun istediği şampiyonluğu kısa vadede yaşatamayabilir ancak takımımıza çok şey katacağına iz bırakacağına canı gönülden inanıyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sponsorluk:

Forma sponsoru büyük ölçüde tamam, imzalar atılmadan tabii ki spk nedeniyle bir şey diyemem.
    Stat sponsoru: iki firma ile sona geldik, fb maçındaki olaylar işi biraz baltaladı ama sonuçlandıracağız.
    Sponsorlukların açıklaması için UEFA'mı bekleniyor.Bu konuda bilgi veya izlenim var mı?
    UEFA kararını ne zaman verecekmiş tahmini bir tarih mevcut mu?
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Nereden
    Samsun

forma da sadece göğüs yok, sırt var kol var ( mng sezon sonu bitiyor) vede stadla beraber trubun sponsorluğu....
    birde yanlış hatırlamıyorsam, sezon başı biz spor toto ile sponsorluk anlaşması yapmıştık sırt için sonra dediler ki yok logo değişecek ondan sonra koyulacak ama hiçbir gelişme olmadı bu konuda bir bilginiz var mı ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Konuşulanlar hakkında genel bir yazı bekliyoruz ...

edit : demeyin ki haber linkinde var. sizlerin bakış açısından genel bir yazı lütfen
    Konu Tolga tarafından (01.05.2016 Saat 14:04 ) değiştirilmiştir.
    9 # Osvaldo'

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkan samimi açıklamalar yapmış. Her ayrıntı açıktan paylaşılmıyor arkadaşlar.

Panel için emek harcayan herkese teşekkür ederim. Teşhisi iyi koyup tadil çalışmalarını başlatma vaktidir artık.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Reha Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sponsorlukların açıklaması için UEFA'mı bekleniyor.Bu konuda bilgi veya izlenim var mı?
    UEFA kararını ne zaman verecekmiş tahmini bir tarih mevcut mu?
    Net olarak öyle bir şey demediyse de Başkan, kesinlikle öyle anladım ben.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tolga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuşulanlar hakkında genel bir yazı bekliyoruz ...

edit : demeyin ki haber linkinde var. sizlerin bakış açısından genel bir yazı lütfen
    Yazacağım

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Yazacağım
    Eyvallah Reis ...
    9 # Osvaldo'

Nereden
    İstanbul

Alıntı byhaluk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forma da sadece göğüs yok, sırt var kol var ( mng sezon sonu bitiyor) vede stadla beraber trubun sponsorluğu....
    birde yanlış hatırlamıyorsam, sezon başı biz spor toto ile sponsorluk anlaşması yapmıştık sırt için sonra dediler ki yok logo değişecek ondan sonra koyulacak ama hiçbir gelişme olmadı bu konuda bir bilginiz var mı ?
    Vakit gerçekten dardı. Her konuya derinlemesine değinemedik ne yazık ki. Basketbolu konuşamadık bile. Ancak Muharrem Usta takımın genel durumunu ,hedefini ve vizyonunu ortaya koymaya çalıştı.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Net olarak öyle bir şey demediyse de Başkan, kesinlikle öyle anladım ben.
    İzlenimde yeterli oldu, cevabı almış oldum
    Bizede UEFA kararını beklemek düşüyor o zaman.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Evet arkadaşlar Muharrem Usta başkan ve yönetim kurulunun elini kolunu bağlayan stat TOKİ tarafından ihale edilmiş bir şirkete yaptırılıyor, şirket ihale sözleşmesindeki şartlara göre hareket ediyor, sözleşme şartlarını yerine getirip bitirdiği zaman TOKİ ye teslim edecek TOKİ Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğüne, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğüde Trabzonspor a devir edecek işte o zaman Usta nın icraatları başlayacak yani önümüzde prosetür olarak takip edilmesi gereken bir süreç var. Hibrit çim, koltukların kalitesine müdahale ederek 1.sınıf olmasının sağlanması bir yönetim başarısıdır, BJK stadı ile Akyazı yı karıştırmayalım. BJK stadyumun sahibi, kullanım hakkı elinde sponsorlarla her türlü görüşmeyi anlaşmayı yapabiliyor. Eğer ki geçmiş yönetimlerimizde Avni Aker e kendi stadyumumuzu yapacağız deseler bu sıkıntıların çoğu bugün yaşanmazdı ama iyi ki öyle bir şey akıl etmemişler. İHO sponsorluk, kombine, loca gelirlerini çoktan sıfırlardı.

Nereden
    Samsun

anladım . teşekkürler...

Erdal UZUNYILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaç transfer yapılacağı ve kaç kişi gideceği ile ilgili bir açıklama oldu mu? Bir de yapılacak transferler Scout ekibince yeni teknik direktörün onayından sonra mı transfer edilecek bununla ilgili bir açıklaması oldu mu Başkan'ın?
    Konu Erdal UZUNYILMAZ tarafından (01.05.2016 Saat 14:37 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

futbolcu ismi aldınız mı? adetten bir isim almak lazım.

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya arkadaşlar bu nedir Allah aşkına hepsizin yaptıklarınızı doğrumu bulacağız sizde küçük bir iho oldunuz başıma ben hakaret mi ettim kötü söz mü söyledim beklediğim bulamadım dağ fare doğurmuş dedim bunun nesi kurallara aykırıda sildiniz bir açıklarmısınız bana bumu yani bu forum padişahım çok yaşa mı demek zorundayız forum yöneticilerine

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BERBATOV61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bu nedir Allah aşkına hepsizin yaptıklarınızı doğrumu bulacağız sizde küçük bir iho oldunuz başıma ben hakaret mi ettim kötü söz mü söyledim beklediğim bulamadım dağ fare doğurmuş dedim bunun nesi kurallara aykırıda sildiniz bir açıklarmısınız bana bumu yani bu forum padişahım çok yaşa mı demek zorundayız forum yöneticilerine
    Her şeyin özü "yapıcı eleştiri"

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı BERBATOV61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim günlerdir yönetimle ilgili tek bir olumlu mesajını görmedik. En azından ben göremedim eğer varsa kusura bakma. Ama daha dört aylık bir yönetim için bu kadar acımasız laflar etmen ve kulübün bu halinin faturasını bu yönetime kesmen, herşeye laf etmen falan hiç samimi değil. Bak biz stadın koltuklarının, ciminin ve skor tabelasının birinci sınıf kalitede olacağını ve ya ne bileyim Trabzonspor'un bir sistemi olacağını ve gelen tüm hocaların bu sistemi devam ettirip geliştireceğini öğrendik. Sponsorluk anlaşmalarının son aşamada olduğunu öğrendik. Bunlar hem ekonomik hem de sportif açıdan çok güzel gelişmeler. Sen bunları görmek yerine herşeye laf ediyorsun yönetimin açığını kolluyosun. Olmuyor böyle, destek vermeyi dene biraz.
    Konu Mehmet Cihan Kocaman tarafından (01.05.2016 Saat 15:43 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)