Sayfa 29 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 27 28 29 30 31 SonuncuSonuncu
Toplam 762 adet sonuctan sayfa basi 701 ile 725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 32. Hafta | Trabzonspor 6 - 0 Rizespor | Maç Sonucu

Bayundur Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hami hocadan bunu bekliyoruz. Su gencleri heba etmeseler bari. Seyircisiz oynamamizda bor sans. Ana avrat kufur yemeden biraz ayaklari yere basar. Rize yazik ettik falan filan diyenler ne dediklerini
    dusunsunler. 2011den beri sikeye karsiyiz. Cikip adam gibi oynadik, hak ettik kazandik. Futbol
    boyle birseydir.
    "Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı büyük bir savaş." Alparslan Turkeş

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Burda üzüleceğim sadece Rizespor diyen arkadaşlar ve Rize'li Trabzonsporlular. Onun haricindekilerin neyine üzüleceğim onların da zaten umrunda değildir Rizespor falan. Ayrıca şikeci başının oranın yüzde 90'ı şblidir diye övündüğü bir yer sonuçta.
    Mustafa Yumlu.

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Bu galibiyet parasından mı tahsil edecekler acaba cezamızı?
    Mustafa Yumlu.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı slmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu galibiyet parasından mı tahsil edecekler acaba cezamızı?
    Muhtemelen öyle olacak.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

1. Daha 17 18 yaşındaki bebelere oww ne topçu olur bundan demek ne kadar yanlışsa ooe ne kazma bundan topçu olmaz demek bir o kadar yanlıştır. Ayıp ayıp hem bize kan kusturan dinazorlara bir dünya laf edin sonra da beşir topçu mu diyin. Nasıl adamsınız aklım almıyor.

Erdal UZUNYILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Yusuf Yazıcı'yı Colman'a benzettim

Nereden
    Ankara

2.Üzerinde taraftar ve başka türlü baskılar olmayınca gençlerin nasıl da rahat ve üretken olduklarını gördük. Artık gözünüzü seveyim şu kulübe özer erkan gibi raf ömrü dolmuş sönmüş yıldızları almayın.

Nereden
    Ankara

3.Hami yeterlidir demiyorum elbette iyi bir hoca değil ama bütün problemleri hocaya yükleyerek ve hoca değiştirerek herşeyin düzeleceğini beklemeyelim artık. Hami geçen hafta istifa etse bugün takımın başına x bir adam geçse ve bu sonuç alınsa suçlu hami mi olacaktı?

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı 7can61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.Hami yeterlidir demiyorum elbette iyi bir hoca değil ama bütün problemleri hocaya yükleyerek ve hoca değiştirerek herşeyin düzeleceğini beklemeyelim artık. Hami geçen hafta istifa etse bugün takımın başına x bir adam geçse ve bu sonuç alınsa suçlu hami mi olacaktı?
    Tvde yorumculuk kariyeri yapacağına teknik direktörlük vasıflarını geliştirseydi ses etmezdim. Haminin hocalığı, futbolculuk döneminde elde ettiği tecrübelerden ibaret. Her futbolu bırakan hoca olmuyor malesef. Hami ile uzun bir yolculuk yapmak tıpkı iho gibi deneye yanıla kör topal ilerlemek demektir yeni yönetim adına. Yardımcı teknik direktör olarak hayır demem asla Hamiye. Kendisini geliştirmek koşuluyla tabiki.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yusuf YAZICI yıldız olur ya da söner gider bilemem...
    Bugünkü oyunuyla ilgili söyleyeceğim hoşuma giden iki özelliği var ki bunlar yıldızlarda olur:

1. Solak bir oyuncu imiş, sahada ise sol sağ hiç fark etmedi... Ben maç boyu takip ettim solak mı sağak mı diye? Çözemedim, en sonunda transfermarkt'tan bakıp öğrendim.

2. Hani filozof teknik direktörlerimiz var ya 4231 gibi mükemmel ötesi!? bir taktik geliştirdiler neden? 4 4 2'nin ortadaki 4lünün ikilisi iki tarafın yükünü kaldıramaz... Zatı muhterem MODEREN futbolda iki ön libero var ya hani herkes Pirlo değil... Bugün Yazıcı belki sadece bugün bilemem ama o ortadaki ikilinin nasıl hem savunmada hem gol yollarında var olabileceğini gösterdi... Hiç farkında mısınız hiç kanada kaçmadı. Hep ortada ve dikine oynamaya çalıştı...

Bir de iyi olup olmadığına karar vermem için daha çok maçını izlemem gerek ama bütün topları ayakta savundu... Enteresan bir özellik... Mesela Ramazan her topa kiyaaaaaaaaayt diye bodoslama makas atıyor ya, bu adam ikinci yarının ortalarında düşürmesi gereken bir adamı düşürmeden sonuna kadar izledi... Yani bizim namı değer FİLOZOF!? hocalarımız YUGOSLAV FAULÜ yap oğlum yap yap derler ya, bu adam yapmadı bir şey de olmadı... TAKİP.

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı ucurum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf YAZICI yıldız olur ya da söner gider bilemem...
    Bugünkü oyunuyla ilgili söyleyeceğim hoşuma giden iki özelliği var ki bunlar yıldızlarda olur:

1. Solak bir oyuncu imiş, sahada ise sol sağ hiç fark etmedi... Ben maç boyu takip ettim solak mı sağak mı diye? Çözemedim, en sonunda transfermarkt'tan bakıp öğrendim.

2. Hani filozof teknik direktörlerimiz var ya 4231 gibi mükemmel ötesi!? bir taktik geliştirdiler neden? 4 4 2'nin ortadaki 4lünün ikilisi iki tarafın yükünü kaldıramaz... Zatı muhterem MODEREN futbolda iki ön libero var ya hani herkes Pirlo değil... Bugün Yazıcı belki sadece bugün bilemem ama o ortadaki ikilinin nasıl hem savunmada hem gol yollarında var olabileceğini gösterdi... Hiç farkında mısınız hiç kanada kaçmadı. Hep ortada ve dikine oynamaya çalıştı...

Bir de iyi olup olmadığına karar vermem için daha çok maçını izlemem gerek ama bütün topları ayakta savundu... Enteresan bir özellik... Mesela Ramazan her topa kiyaaaaaaaaayt diye bodoslama makas atıyor ya, bu adam ikinci yarının ortalarında düşürmesi gereken bir adamı düşürmeden sonuna kadar izledi... Yani bizim namı değer FİLOZOF!? hocalarımız YUGOSLAV FAULÜ yap oğlum yap yap derler ya, bu adam yapmadı bir şey de olmadı... TAKİP.
    Özellikle ikinci kısım için yazıyorum ben de takip ettim o pozisyonda ve içimden düşürmesin allahım diye geçirdim Yusuf yazıcı yanına colman ve mbia tarzında iki Adamla bu ligin tozunu attırır önemli olan colman ve mbia yı bulmak

Nereden
    İstanbul

Yusuf yeteneklı oyuncu.Yalnız bızde zaten yetenek fazla problem degıl.2 kere dunya sampıyonu çıkarmıs bır sehırız.Bızım sıkıntımız yetenegın dısındakı sıkıntılar

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bi penaltıda arada kaynamış gibi sanki
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

rize dua etsin 2 maç kaldı bitime yoksa kesin düşerlerdi

yeni genç isimleri görmeyi özlemişiz iyi oldu inşallah yanlış beyinleri karanlığında yok olmaz bu uşaklar
    sadece aşk bizimkisi

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Okay ve aytaç beraber oynamayınca sonuç böyle oluyor. Umarım anlamıştır haftalardır yaptığı hataları

sezer sami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

taraftar baskısı ve stresten bizde oynayamayıp gittiği takımlarda yıldızlaşan o kadar çok futbolcu sayabilirim ki, bunları görerek takımın maçlarına taraftarın alınmasından yana değilim.
    bugün genç arkadaşlar ne kadar baskılı istekli oynadılar.
    ben Trabzonda doğmadım, büyümedim hatta Avni Akerde hayatımda sadece 1 maç izleme fırsatı buldum ama Trabzonda doğup büyüyen arkadaşlardan, staddaki taraftar profilinden gördüğüm kadarıyla şakasıyla bile birbirine sövüyorlar. bunu ise samimiyet olarak nitelendiriyorlar.

bu zihniyette olan taraftar topluluğunun maçlarda takıma ettiği küfürü, negatif enerjiyi bizzat sezdim. Hiç bir konuda yanlışa, hataya tahammüleri yok lakin tepkilerini bile yanlış yoldan küfür ederek dile getiren mükemmeliyetçi bir taraftarımız var.

bu maç taraftarlı olsa ben skorun farklı olacağını düşünüyorum. o sebeple inşallah herkes çuvaldızı kendine batırır da magandalıktan taraftarlıga terfi ederiz.

İstanbuldaki taraftar profili ile Trabzondaki taraftar profili arasında bile büyük fark var. gerçekten iyilik yapmak istiyorsak takıma bu işi ciddi ciddi düşünmeliyiz.

Ahmet Ulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hatalarını anlasa ne olacak 2 haftası kaldı zaten xD bu arada Beşir ve Abdülkadir de lazım bize
    Uğurcan 'Dünyanın En İyisi' Çakır

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iki dost camia arasında saha sonuçları dostluğu bozmaz.. ilk yarıdaki maçta da rizespor 3-0 yenmişti.. ama ne yalan söyliyim ben ikinci yarı maç 4-0 bitse daha memnun olurdum..
    Attan inip eşeğe bindik!

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir maçla hiçbir futbolcuyu göğe çıkarmamak gerek. Gururlarını okşamak ayrı, bulutların üstüne çıkarmak ayrı...

Tzameti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maç seyircili olsa acaba skor kaç kaç olurdu?

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tzameti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maç seyircili olsa acaba skor kaç kaç olurdu?

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2-0 en fazla
    Bizim seyirci destek olmak için gitmiyor, kendini tatmin küfür etme, germek için gidiyor.
    Futbolcu inansa butaraftar her ortamda bana yardımcı olacak, iki hatada yuu çekmiycek, o zaman rahat oynar başarılı da olur.
    Ama nedense biim stad bizim futbolculara cehennem oluyor. Hata olur ama hatayı bile alkışlayablirsen, o oyuncu canını dişine takarak oynar, ayağı titreyerek değil
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

neyse iyi oldu...

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ortak yorum:

taraftar takıma zarar veriyor...

ne para ödedik ne sahamız kapandı...
    bundan kimlerin çıkarları olduğunu öğrenmek lazım..

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

majeed waris â€@warisgh10 <small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166); margin-right: 5px;"> 4 Min.Vor 4 Minuten</small><button type="button" class="btn-link js-translate-tweet translate-button expand-stream-item" data-nav="translate_tweet" style="color: rgb(136, 153, 166); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 12px; font-family: inherit; margin: 3px -2px -2px 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px; border-radius: 0px; box-shadow: none; display: block; text-align: left; float: right; background-image: none; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Übersetzung anzeigen</button>
    Great win from my Trabzonspor family today.

habu usagi sattik ya
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Takım taraftarsız daha iyi gibi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)