Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN - Muharrem Usta Paneli

Nereden
    Uzak Doğu

Standart BMN - Muharrem Usta Paneli

Panelde başkandan çok önemli mesajlar var.

Detayları bu konu altında konuşabiliriz sanırım.

Satır başları :

- Yeni statta bir tane bile bedava bilet olmayacak.
    - Sponsorluk anlaşmalarında sona gelindi.
    - Stadın yetişmesi için büyük bir çaba sarf ediyoruz.
    - Hoca konusunda son aşamaya geldik. Gelecek olan hoca daha önce şampiyonluk direnci yaşamış olmalı.
    - Scout ekibimiz gelecek sezonun planlaması için müthiş çalışıyor.
    - Stadın isim hakkı konusunda iki firmayla görüşüyoruz. Son olaylar bunu olumsuz etkiledi.
    - Göğüs reklamı konusunda da son aşamadayız.
    - Uçaklı kombine konusunda ayarlamalarımız devam ediyor.
    Konu Cihad Varlı tarafından (30.04.2016 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tg denen asalak grubu uzaklaştırmak için bir şey yapacak mı?

Bedava bilet vermemeyle bu iş çözülmez. Bu asalaklara bilet alıp bedava dağıtacak sivri zekalar muhakkak çıkacaktır.

Şu herifleri takımdan uzaklaştırmak başarının %25'idir bana göre. O kadar zararlılar.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Gizli mi oldu bu panel? Hiç haber, duyuru vs. duymadık. Ayrıca periscope yayını yapılsaydı keşke.
    Mustafa Yumlu.

Nereden
    İstanbul

Başkanın programı ve isteği doğrultusunda böyle oldu ama ilgili haber girilecek. İnşallah daha geniş çaplısını düzenleme fırsatı bulacağız ileride.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkanımıza katkıları için sonsuz teşekkürler. Gerçekten verimli bir toplantı oldu.

Trabzonspor için kenetlenmeliyiz...

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkan'a full destek olduğumuzu söylediniz inşallah
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Detayları haber olarak paylaşacağız görüşme son derece pozitif geçti.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yine çok tutarlı ve gerçekçi konuştu başkan.Samimiyeti için de ayrıca teşekkür.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    şenol.08.borçkalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart BMN - Muharrem Usta Paneli

Beyler bir zahmet

Cas süreci sonunda bu tff Şike ile gasp edilen hakkımızı vermez ise LiGDEN CEKILECEKMIYIZ ??

Alternatif Liglere başvuracakmıyız??

Bunu sorarmısınız.

Sorduysanız ne cevap verdi?

Eğer sormadıysanız güvendiğim BMN de bitmiş demektir.

Ben olsaydım bunu sorardım, En büyük sorun bu çünkü , gerisi hikaye bana göre

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Konu şenol.08.borçkalı tarafından (30.04.2016 Saat 17:30 ) değiştirilmiştir.
    şike alemine meze olmayacağız..!!

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Teknik direktör değiştirseydi, futbolcularla konuşulsaydı, bu rezillikleri bize izletmeseydi panele filan gerek kalmazdı herhalde.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teknik direktör değiştirseydi, futbolcularla konuşulsaydı, bu rezillikleri bize izletmeseydi panele filan gerek kalmazdı herhalde.
    Sadece acil durumlarda mı Trabzonspor başkanıyla oturup konuşulmalı/konuşulur ?

Nereden
    Bursa

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece acil durumlarda mı Trabzonspor başkanıyla oturup konuşulmalı/konuşulur ?
    Panel her zaman düzenlenir, sadece bir durum hariç. Takım bu kadar kepaze haldeyken. Trabzonspor taraftarına kuruluşunun en rezil sezonu yaşatılıyor, başkan hala panel derdine. Senin futbolcuların üzerinde otoriten sıfır. İsteyen istediği gibi sarı kart görüyor. Bir tane ceza yok. Hami'yi hala kulübün başında tutuyorsun, sonra git panel düzenle. Yok ya. Kulübün başkanı başka biri sanki.

Hürgün Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok sağlıklı bir panel gerçekleştirdik. Başkana ve tüm katılımcılara teşekkürler.
    Kadir Has Üniversitesi

emrex61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca konusunda son aşamaya geldik. Gelecek olan hoca daha önce şampiyonluk direnci yaşamış olmalı.

burdaki cümleyi anlam veremedim,hocayla anlastık ama gelecek olan hoca şampiyonluk yaşamış olmalı yani anlaşmadık ama alabilecegimiz hoca şampiyonluk yaşamış olmalı anlam bozuklugu var sanki ^^

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı emrex61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca konusunda son aşamaya geldik. Gelecek olan hoca daha önce şampiyonluk direnci yaşamış olmalı.

burdaki cümleyi anlam veremedim,hocayla anlastık ama gelecek olan hoca şampiyonluk yaşamış olmalı yani anlaşmadık ama alabilecegimiz hoca şampiyonluk yaşamış olmalı anlam bozuklugu var sanki ^^
    Düşünülen hoca profilini anlattı.Gelecek hocanın sampiyon nasıl olunur bilmesi lazım dedi.Ayrıca Trabzonspor "önde basan" bir oyun oynamalı dedi,görüşülen bütün hocalar da bu tarzdaymış.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz de meraklandık yine neler konuşuldu detaylı şekilde toplantıda olanlar anlatabilir mi ses kaydı video hiç bir şey yok muydu ya.. takımda iş yok bari başkanı dinleseydik iyi geliyordu kendisi..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Panel her zaman düzenlenir, sadece bir durum hariç. Takım bu kadar kepaze haldeyken. Trabzonspor taraftarına kuruluşunun en rezil sezonu yaşatılıyor, başkan hala panel derdine. Senin futbolcuların üzerinde otoriten sıfır. İsteyen istediği gibi sarı kart görüyor. Bir tane ceza yok. Hami'yi hala kulübün başında tutuyorsun, sonra git panel düzenle. Yok ya. Kulübün başkanı başka biri sanki.
    Daha önce çeşitli konuklarımızın (Gazeteciler, Eski yöneticiler vs.) katıldığı 2 panel daha düzenlemiştik takip ettiyseniz bilginiz vardır. Şu an takımın bulunduğu durumda mevcut yönetime izafe edilecek bir kusur varsa bunun %5 baremi olduğunu bile düşünmüyorum. Trabzonspor için artık bu sezonun defteri kapanmış gelecek sezona odaklanılmış vaziyettedir Hami'yi yollayıp yeni bir hocayı şu aşamada hızlıca getirmek mi? Yoksa iyice gidecek gelecek oyuncuların hesabını yaparak yeni sezon öncesi kamp dönemine iyi bir hocayla girmek mi? Sağlam ilerlemek her zaman iyidir mali açıdan berbat bir haldesiniz oyuncularda istek yok kendinizce birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz Trabzonspor için 1999 yılından bu yana her zaman ortaya proje koyan alan değil veren bir bilinçle taraftarlık anlayışını hayata geçiren BordoMavi.Net ile fikir alışverişinde bulunuyorsunuz bunda ne gibi bir beis vardır?

Hoca konusunu fazla kafanıza takmayın maksimum 15 gün içerisinde takımımızın hocası belli olacak.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı U.Sadıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...
    Hoca konusunu fazla kafanıza takmayın maksimum 15 gün içerisinde takımımızın hocası belli olacak.
    bu sizin şahsi görüşünüz değil sanırım başkandan aldığınız bilgi ya da izlenim. yine de kafama takılan bir soru var.

takımın hocası 15 gün içerisinde belli mi olacak yoksa açıklanacak mı? daha anlaşılır sorayım, takımın hocası hala belli değil mi?

hoca konusunda hala belirsizlik varsa açıkça söyleyeyim bu yönetim hakkında özellikle vizyon ve planlama becerileri konusunda girdiğim büyük beklentilerin boşa gittiğini, hatta muhtemelen önümüzdeki senelerde de aynı tas ve hamam ikilisiyle devam edileceğini söyleyeyim.

kulübü devraldıktan sonra 2 aylık belirsizlik üzerine hami tercihi zaten tartışmasız fecaatken, takım sahada (ve dışında) tel tel dökülüyorken ve hali hazırdaki teknik direktörün görev aldığı ilk 5 maçın ardından takımı seneye ve kesinlikle çalıştırabilecek bir potansiyele sahip olmadığı anlaşılmışken hala teknik direktör konusunu 6 aylık süre içerisinde sonuca bağlayamamış bir yönetim benim ve bir çok Trabzonspor'lunun beklentilerini ilk günden boşa çıkarmış demektir.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

Nereden
    Bursa

@U.Sadıkoğlu

Vallahi hocam Trabzonspor'u bu halde görmek benim zoruma gidiyor. Başkanı ben de destekliyorum ama saha içine yönelik hiçbir icraatta bulunmaması ve gerekli açıklamarın yapılmaması sinirlendiriyor insanı. Kulüpteki kaos ortamı varken başkanın İstanbul'da panel düzenlemesi bana yanlış geldi açıkcası. Tabi bunlar hep olumlu şeyler, taraftarla bir araya gelmesi çok önemli lakin bu şimdinin işi değil. Basın ile de toplantı gerçekleştirmişti. Bunları yapacağına geniş kapsamlı ve taraftarın içini rahatlacak bir basın toplantısı yapmalıydı. Velhasıl, hangi şartta olursa olsun Trabzonspor gibi bir takım bu halde olmamalı, hiçbir bahane sunulamaz şu futbola. Gelecek sezonun planlamasını yaparken bu sene de kotarılabilirdi bir şekilde. Ben bu kadar kaos içinde bir kulüp görmemiştim son yıllarda. Kulübün başkanı olarak Muharrem Usta'nın da doğal olarak büyük payı var bu kaosta. Umarım dediğiniz gibi arka planda iyi çalışıyorlardır. Gelecek sezon için vaat ettikleri için destekliyoruz başkanı.

Haber Editörü Abdülkadir Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok güzel bir buluşma olduğunu düşünüyorum. Başkanın tüm samimiyeti ile sorulara cevap verdiğini gördüm. İnanın ki her birinizin kafaya taktığı sorunların farkında. Yeni stat ile bir dönüşüme ve yeni sezona dip diri bir kadro ile gireceğimize inanıyorum. Başkan bunun mesajlarını verdi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doğan Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar emin olabilirsiniz ki; başkan bizler bu konulara ne kadar kafa yoruyorsak, bunun on misli kafa yoruyor.
    Bundan sonra gelecek hocalar kulübün sistemini oynatacak ve oyuncular bu doğrultuda tercih edilecek.
    Barcelona nasıl yapıyorsa onun gibi.
    Yani hoca değişti sil baştan takım yap dönemi sona erecek.
    İstikrar gelecek.
    Sorun bir tane olsa çözüm kolay olur.
    Kulüpte nereye el atsanız elde kalıyor.
    Ama seneye bambaşka bir takım ortaya çıkacak, buna emin olabilirsiniz.
    Tabi taraftarlar olarak bizlerin de kendimize çeki düzen vermemiz şart.
    Yoksa yeni kurulacak ekibi de aşağı çeker, kendi ayağımıza kurşun sıkmaya devam ederiz.
    Konu Doğan Şahin tarafından (30.04.2016 Saat 22:22 ) değiştirilmiştir.
    Versinler İade-i İtibar, Ufukta Şampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

vyno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kimse samimi değil delikanlıysalar başbakan Trabzon'a geldiğinde mikrofonlara başbakanım kupamızı ne zaman veriyorsunuz diye sorsunlar.Bunu yapan adamın samimiyetinden şüphe duymam ama onun dışında yıkama yalama yapıp sonra bize dönüp hakkımızı alacağız falan hikaye.
    Sözlerim gerçektir yüreğim kardeştir her zaman...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doğan Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı şenol.08.borçkalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler bir zahmet

Cas süreci sonunda bu tff Şike ile gasp edilen hakkımızı vermez ise LiGDEN CEKILECEKMIYIZ ??

Alternatif Liglere başvuracakmıyız??

Bunu sorarmısınız.

Sorduysanız ne cevap verdi?

Eğer sormadıysanız güvendiğim BMN de bitmiş demektir.

Ben olsaydım bunu sorardım, En büyük sorun bu çünkü , gerisi hikaye bana göre

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ligden çekilmeyecek takım. Her türlü mücadele için masada olunacak.
    Bunu Özkan Sümer zamanı yaşadı bu kulüp.
    İstifa etmeyip mücadele edilseydi; çok güzel yollar alınmış olur en azından ekonomik olarak bu durumlarda olmazdık.
    Versinler İade-i İtibar, Ufukta Şampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

emrex61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

e artık konuşmanın tamamını koysanızda okusak bizde neyin bekliyorsunuz anlamış deilim zaten gerginiz bide siz bekletmeyin

Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı emrex61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e artık konuşmanın tamamını koysanızda okusak bizde neyin bekliyorsunuz anlamış deilim zaten gerginiz bide siz bekletmeyin
    Yarın giriş sayfasında haberler bölümünde tamamı paylaşılacak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)