Sayfa 11 Toplam 24 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 590 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon Dýþýndaki TS Club'lar Kapatýldý

gokmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

Standart bak bunlara güzel

Alýntý Gürkan KALMUK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    en son beþiktaþ maçýndan önce 2 tane atký aldým.forma alacaktým beðenmediðim için almadým.kaç gündür yazýyoruz burda ama okuyan kim.

diyoruzki çeþit olsun güzel yeni mallar gelsin alalým.ben hersene gidip ayný atkýdan mý alacaðým klup para kazansýn bagzýlarýnýn cebýne para gýtsýn dýye.

yada yakasý pacasý yamuk formaya o kadar para ý sayayým.
    evdeki orjýnal ürünlerle býr ts clup acarým.

ama yeter da.bak bak bak ayný mallar.3 sene onceký modeller. evet suc býzde. bunlarý gýdýp alýyoruz.

not:stichus hadi iyisin destek kuvvet geldi.
    bak arkadaþým sadece forma falan deðil mesele bu yuzden TS club forma yapmayý býrakmadýmý þu an formalarýmýzý PUMA yapmýyormu
    bak benim su an üzereimde trabzospoor kýsa kol kazagý var cumartesiden beri cýkarmýyorum ve ben erzurmda okuyorum kýsa kol kazakla erzurumda aralýk ayýnda dolaþmak nasýl biliyormusunuz....
    ben iyi gün taraftarý deðilim ben herzaman her yerde TRABZONSPORLUYUM bundan da hiç bir zaman utanmadým ve utanmam .........
    Bir gün inþallh herkes Trabzonsporlu olmaz...

Býrakýn da O onur bizde kalsýn

Nereden
    Ýstanbul

kulüp bir açýklama yapar herhalde!

Yaþ
    38

http://www.hepsiburada.com/productde...ports1025subat ayýnda da bunu alacam TRABZON'DAN ts clubdan ben külübe karþý her türlü sorumluluðumu yerine getiriyorum öyle kuru kuruya taraftarlýk yok bizde ve forma ayrýca su ana kadar almadým çünkü uzun kollu formalarýn cýkmasýný bekliyordum
    Öyle gidip kemer altýnda forma alarak taraftar olamazsýn biz bu takýma gönlümüzü verdik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý gokmen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bak arkadaþým sadece forma falan deðil mesele bu yuzden TS club forma yapmayý býrakmadýmý þu an formalarýmýzý PUMA yapmýyormu
    bak benim su an üzereimde trabzospoor kýsa kol kazagý var cumartesiden beri cýkarmýyorum ve ben erzurmda okuyorum kýsa kol kazakla erzurumda aralýk ayýnda dolaþmak nasýl biliyormusunuz....
    ben iyi gün taraftarý deðilim ben herzaman her yerde TRABZONSPORLUYUM bundan da hiç bir zaman utanmadým ve utanmam .........
    sen çeþiti bol yap.modeller modern olsun. satýþ olmazsa taraftarý suçla.

baðzý þeyler vardýr günlük hayattada ihtiayaç duyulabilecek alýrsýn. mesela bornoz havlu .

birde sadece takýmý temsil eden þeyler var.süs eþyalaraý mesala. ben her ts cluba gýdýsýmde ayný raflarý kontrol edýyorum.netten 2 de 1 bakýyorum yený bir ürün var ý diye.

Yok
    yok
    yok.

Yaþ
    38

Exclamation

en son beþiktaþ maçýndan önce 2 tane atký aldým.forma alacaktým beðenmediðim için almadým.kaç gündür yazýyoruz burda ama okuyan kim.

diyoruzki çeþit olsun güzel yeni mallar gelsin alalým.ben hersene gidip ayný atkýdan mý alacaðým klup para kazansýn bagzýlarýnýn cebýne para gýtsýn dýye.

yada yakasý pacasý yamuk formaya o kadar para ý sayayým.
    evdeki orjýnal ürünlerle býr ts clup acarým.

ama yeter da.bak bak bak ayný mallar.3 sene onceký modeller. evet suc býzde. bunlarý gýdýp alýyoruz.

not:stichus hadi iyisin destek kuvvet geldi.
    suç bizde deðil senin gibi düþünenlerde beni yalnýþ anlamasa sakin sadece düþüncelerin bozuk
    taraftarsan tabiki forma alcaksýn nedemek lisansli ürünlerle ts club açarým bu takýma herþeyim feda benim ..:
    anlayýn artýk ....
    bunlar sadece düþünme biçimi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

http://www.hepsiburada.com/productde...ports1025subat ayýnda da bunu alacam TRABZON'DAN ts clubdan ben külübe karþý her türlü sorumluluðumu yerine getiriyorum öyle kuru kuruya taraftarlýk yok bizde ve forma ayrýca su ana kadar almadým çünkü uzun kollu formalarýn cýkmasýný bekliyordum
    Öyle gidip kemer altýnda forma alarak taraftar olamazsýn biz bu takýma gönlümüzü verdik
    sen çubuklu formayý (ki taraftarýn en cok sevdýgý formadýr) lýgýn 14 haftasýnda çýkar. sonrada gel kýmse almýyor de.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

suç bizde deðil senin gibi düþünenlerde beni yalnýþ anlamasa sakin sadece düþüncelerin bozuk
    taraftarsan tabiki forma alcaksýn nedemek lisansli ürünlerle ts club açarým bu takýma herþeyim feda benim ..:
    anlayýn artýk ....
    bunlar sadece düþünme biçimi
    bol çeþit olsun, güzel kaliteli mallar olsun.sýk sýk yený tasarýmlar cýksýn. taraftar daha cok alýs verýs yapsýn.evet gercek ten bozuk dusuncelerým var.

hatta kafayý bazen daha da bozup yený buyuk býr stad yapýlmasý gýbý sapýkca dusuncelerýmde oluyor.

en büyük psikopatlýgýmda ne biliyormusun.bu takýmý þampiyon görmek.

geçerktende düþüncelerim çok bozuk.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýstanbul'daki Ts Clublar'ýn kapanmasý kabul edilir bir durum deðil. Özellikle Cevahir'deki Ts Club'un kapanmasý büyük bir imaj kaybýdýr. Güngören'deki Ts Club'u iþleten þahýs uzaktan akrabam olur. Daha önce Çalýþlar caddesine taþýnmýþtý daha sonra iþler iyi gitmeyince Güngören belediyesinin oralarda ara bir sokaða taþýnmak zorunda kaldý.
    Neden bu duruma geldi bunu soruglamak lazým. Ts Club markasýný kurulup maðazalar açýldýðýnda kimler ve hangi ürünler için kaç sene kaç adet anlaþma yapýlmýþ bunlara bakmak lazým. Bir kaç sene önce Cevahir'deki Ts Club'un 180 milyar zarar yaptýðýna dair bazý haberler vardý. Bu konu daha sonra hasýr altý edildi. Dürüst olmak gerekirse Ts Club'un yaptýðý formalar gerçekten naylon gibiydi. Maliyetinin 10 lira olduðunu sanmýyorum. Kalitesiz ürünleri pahalý fiyattan taraftara satmaya çalýþýrsan bir süre sonra olayýn bu duruma geleceði belliydi. Birde buna saha sonuçlarý eklenince kimse TsClublara uðramaz oldu.
    Merak ettiðim bir konu ise özellikle istanbul'da yaþan taraftarlarýmýz Ts Club konusunda þiddetli bir þekilde eleþtiri yapan arkadaþlarýmýz Cevahir'de Ts Club'un kaçýncý katta olduðunu ve Güngören'deki Ts Clubun nerde olduðunu biliyorlar mý. Ts Club zarar ediyorsa bunun sorumlusu yönetimler olduðu gibi ayný zamanda da taraftarlardýr. Ts Club'tan kalitesiz ürün aldýðýmýzý bile bile alýyorduk zaten maksat kulüp kazansýn ancak bu ürünler malesef özendirici teþvik edici deðildi bir kaçýnýn dýþýnda. Ayrýca Ts Club ürünlerinin eski veya yeni hangi yöneticilerin fabrikalarýnda üretildiðini bir araþtýrýn kimler para kazanmýþ bu iþlerden kimler kulübü sömürmüþ. Ayrýca bir gecede þanýmýz yürüsün diye bir formaya 100 milyar veren aðalarda biz zahmet ayný hassasiyeti de Ts Clublar için göstersin. Cevahirler olsun istanbul'daki bir çok iþ adamý olsun yöneticiler bu insanlarýn desteðini alýp Ts Clublarý kurtarmalýdýr..
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý stichus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

kulüp bir açýklama yapar herhalde!
    sen bile emin deðilsen.

hangi konuda taraftara yeterli açýklama yapýldýki bu konuda olsun.

Yaþ
    38

Thumbs down

sen çubuklu formayý (ki taraftarýn en cok sevdýgý formadýr) lýgýn 14 haftasýnda çýkar. sonrada gel kýmse almýyor de.
    bak ben aðustostan beri bekliyorum
    forma lamk için çünkü apoel maçýndaki beyaz formayý alacam ama uzun kollusu yok ve ben ekimden beri erzurumdayým ve subatta trabzona gidecem o zaman forma da satýlýða çýkar Erzurumda TS Club olmamasý bu benim cok canýmý sýkýyo ve ben trabzonspor üyesiyim ve kulubun resmi sitesindeki foruma yazý yazdým bu nedenle erzuruma ts club açýlmasý için sadece üniversitede .50000kiþi var ve bunun %15 trabzonlu ve siz diyorsunuz ki TS cLUb kapatýlacakmýþ

Yaþ
    38

ve ben bir forma almak için 4 aydýr bekliyorum ben bu takým ile büyüdüm bu takým ile öleceðim
    kapatýrlarsa kapatsýnlar forma almak için dünyanýn neresi olursa olsun oraya gider ve formamý alýrým ....
    benim yarýn cok önemli bvir vizem var ve benim ders çalýþmam gerekiyor am hayýr çalýþmayacaðým benim için her þeyden önce trabzonspor gekir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

bak ben aðustostan beri bekliyorum
    forma lamk için çünkü apoel maçýndaki beyaz formayý alacam ama uzun kollusu yok ve ben ekimden beri erzurumdayým ve subatta trabzona gidecem o zaman forma da satýlýða çýkar Erzurumda TS Club olmamasý bu benim cok canýmý sýkýyo ve ben trabzonspor üyesiyim ve kulubun resmi sitesindeki foruma yazý yazdým bu nedenle erzuruma ts club açýlmasý için sadece üniversitede .50000kiþi var ve bunun %15 trabzonlu ve siz diyorsunuz ki TS cLUb kapatýlacakmýþ
    hatlar karýstý galýba.

ts clublar kapanacakmýs ben demedým.baska arkadaslar dedý.ben buna karsý cýkan yazýlar yazdým.ya sen bený anlamadýn ya ben sený.

ben ts clublarýn kapatýlmasýna karsýyým.sende karý ýsen neden tartýsýyoruz.anlamadým. yazdýklarýma býr daha bakayým yanlýs anlam cýkarýlacak yazý mý yazmýsým.

Yaþ
    38

Thumbs up

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýstanbul'daki Ts Clublar'ýn kapanmasý kabul edilir bir durum deðil. Özellikle Cevahir'deki Ts Club'un kapanmasý büyük bir imaj kaybýdýr. Güngören'deki Ts Club'u iþleten þahýs uzaktan akrabam olur. Daha önce Çalýþlar caddesine taþýnmýþtý daha sonra iþler iyi gitmeyince Güngören belediyesinin oralarda ara bir sokaða taþýnmak zorunda kaldý.
    Neden bu duruma geldi bunu soruglamak lazým. Ts Club markasýný kurulup maðazalar açýldýðýnda kimler ve hangi ürünler için kaç sene kaç adet anlaþma yapýlmýþ bunlara bakmak lazým. Bir kaç sene önce Cevahir'deki Ts Club'un 180 milyar zarar yaptýðýna dair bazý haberler vardý. Bu konu daha sonra hasýr altý edildi. Dürüst olmak gerekirse Ts Club'un yaptýðý formalar gerçekten naylon gibiydi. Maliyetinin 10 lira olduðunu sanmýyorum. Kalitesiz ürünleri pahalý fiyattan taraftara satmaya çalýþýrsan bir süre sonra olayýn bu duruma geleceði belliydi. Birde buna saha sonuçlarý eklenince kimse TsClublara uðramaz oldu.
    Merak ettiðim bir konu ise özellikle istanbul'da yaþan taraftarlarýmýz Ts Club konusunda þiddetli bir þekilde eleþtiri yapan arkadaþlarýmýz Cevahir'de Ts Club'un kaçýncý katta olduðunu ve Güngören'deki Ts Clubun nerde olduðunu biliyorlar mý. Ts Club zarar ediyorsa bunun sorumlusu yönetimler olduðu gibi ayný zamanda da taraftarlardýr. Ts Club'tan kalitesiz ürün aldýðýmýzý bile bile alýyorduk zaten maksat kulüp kazansýn ancak bu ürünler malesef özendirici teþvik edici deðildi bir kaçýnýn dýþýnda. Ayrýca Ts Club ürünlerinin eski veya yeni hangi yöneticilerin fabrikalarýnda üretildiðini bir araþtýrýn kimler para kazanmýþ bu iþlerden kimler kulübü sömürmüþ. Ayrýca bir gecede þanýmýz yürüsün diye bir formaya 100 milyar veren aðalarda biz zahmet ayný hassasiyeti de Ts Clublar için göstersin. Cevahirler olsun istanbul'daki bir çok iþ adamý olsun yöneticiler bu insanlarýn desteðini alýp Ts Clublarý kurtarmalýdýr..
    Arkadaþým bak çok güzel bir konuya parmak bastýn bu günler sadece kötü günler takým ne kadar iyi giderse o kadar çok prim yapar ve ürün satýlýr adamlarýn ne kadar zarar yaptýðý bizi ilgilendirmez onlar 2005 yýlýnda yaptýklarý karlarý hiç sömylüyor mu?bize takým iyi gidince gelsin paralar kötü gidince kapatýyoruz yok yaaaa babalarýnýn evi sanki burasý benim söylemek istediðim þu kötü günlerimiz de takýmýza ve yönetimimize en büyük desteði verelim LÜTFEN herkesten rica ediyorum

Yaþ
    38

hatlar karýstý galýba.

ts clublar kapanacakmýs ben demedým.baska arkadaslar dedý.ben buna karsý cýkan yazýlar yazdým.ya sen bený anlamadýn ya ben sený.

ben ts clublarýn kapatýlmasýna karsýyým.sende karý ýsen neden tartýsýyoruz.anlamadým. yazdýklarýma býr daha bakayým yanlýs anlam cýkarýlacak yazý mý yazmýsým.
    senle bir alakasý yok sadece biz takým bu kadar cok kötüyken bir de biz arkadan vurmaya çalýþýrsak ner de kaldý taraftarlýk ben bunu söylüyorum biraz kliþe kaçacak aman HERZAMAN HERYEDE DESTEK
    tamam beni anladýn mý?

degok - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    49

Arkadaþlar olayýn bana sorarsanýz satýþla ürünlerin iyi olmasýyla bir alakasý yok. Bence olay iyi bir pazarlama ve yöneticilik stratejisinin olmamasýnda. Size 2 örnek.

1- geçtiðimiz ramazan bayramýnda bayramýn 2. günü öðlen saatlerinde trabzon ts clupýn önüne gitmiþ bir arkadaþým. Ama kapý kapalý önünde insanlar alýþ veriþ yapmak için duruyolar. Sormuþlar tsclup bayramda kapalý denmiþ. Abi bayramda bi sürü gurbetçi geliyo memlekete alýþveriþ yapacak maðaza kapalý.

2-Geçen sene izmirde oynan bjk maçýnda tsclup týrý geldi. Týr hýnca hýnç insan doldu ürünler kapýþ kapýþ gitti. Sen diðer maçlarada yolla tsclup týrýný satýþ yap para kazan.

Ama ne oluyor. Yok kapatalým bu pazarlama stratejisine bu kadar satýþ arkadaþ.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Yaþ
    38

Angry

bol çeþit olsun, güzel kaliteli mallar olsun.sýk sýk yený tasarýmlar cýksýn. taraftar daha cok alýs verýs yapsýn.evet gercek ten bozuk dusuncelerým var.

hatta kafayý bazen daha da bozup yený buyuk býr stad yapýlmasý gýbý sapýkca dusuncelerýmde oluyor.

en büyük psikopatlýgýmda ne biliyormusun.bu takýmý þampiyon görmek.

geçerktende düþüncelerim çok bozuk.
    bakk buda çok güzel biþr düþünce ama biz de hata var ne zaman külübe baþvurduk biz yeni tasarýmlar istiyoruz veya hangimiz kongre üyesiyiz ki bu aylýk yanýlmýyorsam birkaç yýl önce 20 YTL idi aylýk hangimiz ha hangimiz üyesiyiz takýmýn herþey külübe mal ediliyor benim bu cok canýmaý sýkýyor....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

bakk buda çok güzel biþr düþünce ama biz de hata var ne zaman külübe baþvurduk biz yeni tasarýmlar istiyoruz veya hangimiz kongre üyesiyiz ki bu aylýk yanýlmýyorsam birkaç yýl önce 20 YTL idi aylýk hangimiz ha hangimiz üyesiyiz takýmýn herþey külübe mal ediliyor benim bu cok canýmaý sýkýyor....
    ben klubede üyeyim.dergiyede aboneyim.

resmi sitedeki forum kapatýlmadan önce oradan ve defalarca maille klube yazý yazdým.

ts club ýle ýlgýlý baslýga bakasrsan kýmlerýn neler ýstedýgý ortada.bir çok arkadaþ.hem geç çýkan formalarý hem çeþitliliði hem de yeni ürünleri defalarca dile getirdi.

ticarette beklersen talep olsun diye daha çok beklersin. sen yapacaksýn satacaksýn

Yaþ
    38

Thumbs down

Alýntý degok Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar olayýn bana sorarsanýz satýþla ürünlerin iyi olmasýyla bir alakasý yok. Bence olay iyi bir pazarlama ve yöneticilik stratejisinin olmamasýnda. Size 2 örnek.

1- geçtiðimiz ramazan bayramýnda bayramýn 2. günü öðlen saatlerinde trabzon ts clupýn önüne gitmiþ bir arkadaþým. Ama kapý kapalý önünde insanlar alýþ veriþ yapmak için duruyolar. Sormuþlar tsclup bayramda kapalý denmiþ. Abi bayramda bi sürü gurbetçi geliyo memlekete alýþveriþ yapacak maðaza kapalý.

2-Geçen sene izmirde oynan bjk maçýnda tsclup týrý geldi. Týr hýnca hýnç insan doldu ürünler kapýþ kapýþ gitti. Sen diðer maçlarada yolla tsclup týrýný satýþ yap para kazan.

Ama ne oluyor. Yok kapatalým bu pazarlama stratejisine bu kadar satýþ arkadaþ.
    bu konuda benim baþýma da böyle bir olay geldi ben trabzondaki merkez TS CLUB a gittim apoel maçýnda sonra maç sýrasýnda kendime söz vermiþtim bu maçta kim gol atrsa onun formasýný alacaðým diye son dakikada YATTARA frikick atýnca sabah kalkýp direk ts cluba gittim ve beyaz uzun kollu formayý var mý diye sordum orada çalýþan bir bayanýn cevapý beni þok etti yaz ayýnda ne uzun kollu forma dedi. Bana verdiði cevap orada çalýþan insanlar ne kadar pazarlamadan anlýyor diye bir düþündüm ve halen cevap bulamadým. sen taraftara böyle cevap verirsen .......
    Çalýþanlarýn deneyimleri cok önemliiiiiiiii

Yaþ
    38

ve su anda bakýyorum bu kadar önemli bir konu da bile þu anda resmi tarftar sitemizde aktif halde 6 kullanýcý var
    offffffffffffffffffffff
    Ben 21 yaþýndayým ve takýmýmýn bir þampiyonluðunu görmedim........
    ama olsun ne yazar bir 21 sene daha beklerim olsun

Yaþ
    38

foruma üye olmak isteyen arkadaþlar varsa bana mail göndersin le ben de onlara üye davetiyesi gonderiyim......
    mail adresim gokmen733@hotmail.com

hamsinaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Vegas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Peki kulubun kapisina ne zaman kilit vuracaklarmis?
    Cunku artik o da zarar ediyor.
    yakýndýrr...
    Ýnsanýnn kaybettikleri kimi zaman kurtulduklarý olabiliyo.... =)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    fikirlerinize katýldýðým yerler de var katýlmadýðým yerler de var, þöyle ki :
    1. evet güngörendeki maðazayý ben de bilmiyordum, ama cevahiri çoðu kimse biliyor hatta cevahire sýrf takýmdan sebep gezi düzenledik...buradaki esas problem hadiseyi taraftara yayamamaktan kaynaklanýyor, trabzonsporda hangi birim taraftar profil anketi yaptý ki bugüne kadar...hasan saltýðýn yaptýðýný saymýyorum...sunuçta sizler ve bizler (bilinçli taraftarlardan bahsediyorum) dýþýnda hangi tafartarýn lisanslý ürünlerden haberi var ..burda suç tabiki geçmiþ ve bugünkü yönetimlerin ve taraftar derneklerinindir...
    2. geçen sezonki formalarýn kalitesinin bu senekileri ve fiyatlarýný görünce mükemmel olduðunu düþünmeye baþladým, ayrýca hiçbir formanýn maliyeti ne olursa olsun 10 lirayý bulmaz..
    3. trabzonspor büyük bir markadýr o yüzden çoðu arkadaþýn söylediði gibi cevahir vb. yerlerin kýsa vadede sadece kar getirip getirmediðine bakýlmaz...orasý bizim vitrinimiz..

LaZoNi
    Ziyaretçi

Stichus defol git bu forumdan burasi Albayraksporun forumu degil.. Git albayragin sirketlerinde yapilandirmaya git cok iyi laf yapiyorsun nasilsa senin gibi bos konusan insanlara cok ihtiyaci vardir onun sirketinde..

Aramizdaki farktan ne bahsediyorsun bu arada ?
    Farkli olan sensin cunku sen bu foruma ait bir sahis degilsin.. DEFOL GiT Burdan xxxxxxx...!!!

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
    » Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    Konu Tunga tarafýndan (06.12.2006 Saat 19:03 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Hakaret etmeden!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Diðer üyelere hakaret etmeden devam edelim.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Yaþ
    38

Angry hakaret edmeye hayýr!!!!!!!!!

Alýntý LaZoNi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Stichus defol git bu forumdan burasi Albayraksporun forumu degil.. Git albayragin sirketlerinde yapilandirmaya git cok iyi laf yapiyorsun nasilsa senin gibi bos konusan insanlara cok ihtiyaci vardir onun sirketinde..

Aramizdaki farktan ne bahsediyorsun bu arada ?
    Farkli olan sensin cunku sen bu foruma ait bir sahis degilsin.. DEFOL GiT Burdan xxxxxxxx...!!!
    arkadaþým üyelerimize hakaret edemezsin düþünlerine karþý olabilirsin am hakaret etemez sin burada insanlara hakaret edenlere yer yok
    Konu Tunga tarafýndan (06.12.2006 Saat 18:58 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)