Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: ike iddialar yayn kestirdi!

Trabzonspor Kongre yesi
    bordobluex - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.11.2005
    Ya
    42

Standart ike iddialar yayn kestirdi!

Haberturk Televizyonu`nda pazartesi gunleri futbolun nabzini tutan ‘’Seref Tribunu’’ programi yorumculari studyoyu terk ettiler. Tugrul Yenidogan`un sundugu Kemal Belgin`in de yorumcu olarak gorev yaptigi programda dun gece gectigimiz hafta yaptigi sike itiraflariyla dikkati ceken isim Cihan Oskay`in aciklamalari yer alacakti. Oskay, program oncesinde "Gectigimiz hafta Tele Gol programinda yaptigim aciklamalar bugun anlatacaklarim ve belgeleyeceklerimi yaninda sonuk kalir" demisti. Ancak programin baslamasina kisa bir sure kala Haberturk yetkilileri Tugrul Yenidogan`la goruserek Oskay`in yayina katilmamasini istedigi ogrenildi. Programin baslamasinin ardindan da Cihan Oskay`in 52 dakika suren roportajinin bulundugu kaset yayina sokulmasina izin verilmedi.

Haberturk`un ust duzey yetkililerinin, "Cihan Oskay`in aciklamalari yayinlanirsa reklam sikintisiyla karsi karsiya kaliriz. Uzerimizde cok buyuk baski var" dedikleri iddia edildi.

Yenidogan ve belgin bunun uzerine programi terk ettiler. Seref Tribunu programinin devam edip etmeyecegi onumuzdeki gunlerde belli olacak. Fenerbahce Kulubu`nun gectigimiz hafta Tele Gol programinda yayinlanan program sonrasinda Dogan Grubu ile reklam karsiligi anlastigi iddia edilmis ve Dogan Grubu`nun Fenerbahce lehine, Oskay`in da aleyhine yayinlar yaparak ortami yumsattigi bazi medya organlarinda yer almisti.

Haberin dier detaylar

Yayin Koordinatoru
    Cengiz KAHRAMAN
    cengizkahraman@haberturk.com

Haber Koordinatoru
    Abdullah DEMIR
    abdullahdemir@haberturk.com

Ankara Haber Muduru
    Gulin YILDIRIMKAYA
    gulinyildirimkaya@haberturk.com

Sorumlu Mudur
    Huseyin ASAL
    huseyinasal@haberturk.com Reklam Koordinatoru
    Dilara GUNINDI
    dilaragunindi@haberturk.com

Gorsel Yonetmen
    Sertac GEGIN
    sertacgegin@haberturk.com

Bilgi Islem Muduru
    M. Sait BILGIN
    saitbilgin@haberturk.com

Emailler
    EDITOR: editor@haberturk.com
    REKLAM: reklam@haberturk.com
    TEKNIK: teknik@haberturk.com
    Yayin Koordinatoru
    Cengiz KAHRAMAN
    cengizkahraman@haberturk.com

Haber Koordinatoru
    Abdullah DEMIR
    abdullahdemir@haberturk.com

Ankara Haber Muduru
    Gulin YILDIRIMKAYA
    gulinyildirimkaya@haberturk.com

Sorumlu Mudur
    Huseyin ASAL
    huseyinasal@haberturk.com Reklam Koordinatoru
    Dilara GUNINDI
    dilaragunindi@haberturk.com

Gorsel Yonetmen
    Sertac GEGIN
    sertacgegin@haberturk.com

Bilgi Islem Muduru
    M. Sait BILGIN
    saitbilgin@haberturk.com

Emailler
    EDITOR: editor@haberturk.com
    REKLAM: reklam@haberturk.com
    TEKNIK: teknik@haberturk.com

ADRES:
    Tevfik Bey Mh. 20 Temmuz Cd.
    No:24 SEFAKOY/ISTANBUL

TELEFON
    0212 599 82 86 pbx

FAX
    0212 426 42 41

Trabzonspor Kongre yesi

DN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.12.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    49

Eeee Normal...Kuyruklarna basld feryat iindeler...
    Pis kokular kapatma derdindeler....

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Elbirlii ile rezilbahenin rezilliklerini rtme derdine baaldlar.Bu lkedeki son rezaleti herkes grd.Serhat Ulueren geri vites yapt, sanki Cihan Oskay gibi bir adam proramna hi katlmam gibi davranyor!Gazeteci bir adam byle bir dosya yakalam ve bu dosyann yakasn brakrm?her hafta milletin rezilliini pazara karmazm?
    Ama o ne yapt?Ali en'in ve dier sfatsz insanlarn tehditlerine boyun emek zorunda kald.Derin Fenerbahe gereini yapt, bu adamlar bask ve tehdit ile haber yapmalarna ya da yapmamalarna engel oldular.
    Ne diyor Osman Tanburac ''Ben ahsen bu ileri kurcalanmasna karym, nk bu ileri karsak iin iine daha 17 takm daha girer.Herkes bu pisliin iinde''
    Yahu kardeim madem herkes bu pisliin iinde; temiz bir sayfa amak iin daha ne yi bekliyorsunuz?Bu rezaleti nasl grmeyelim diye herkes fikir retiyor.Oysa tam tersi olmal ama bu lkede gazeteciliktte bir yere kadar yani...Demek haber yapmak iin kendin hem gazeteci hemde tv kanal sahibi olmak zorundasn...
    Yazklar olsun hepsine,bu lkede gazete alanda aslnda akl yok,hibirine be kuru vermeyeceksin kardeim...Bu ne rezilliktir?Bu rezaleti grmemezlikten gelellim diyorlar!Trabzonspor'a dair bir ey olsayd bakn nasl kulbn kapsna kilit vuruyorlard?
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

uayip Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.11.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Alnt bmteam Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Eeee Normal...Kuyruklarna basld feryat iindeler...
    Pis kokular kapatma derdindeler....
    aynen katlyom kardes sana
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadalk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! nk Blbl Gle, Karga plge Gtrr:

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

ya bunlar bizi ilgilendirmeyen eyler. biz kendi iimizdeki olaylara bakalm. birisi ampiyon olmak isterse ve bunu yapabilecek altyaps varsa bunu kimse engelleyemez. fener niye son hafta denizliyi yenemedi bu kadar heryere etki edebiliyorsa. peki niye bizim ampiyonlua oynadmz sene denizliye 3 tane att. bunlar tartarak bi yere varlmaz. yle bie dnem geldi ki kimse Trabzonun ampiyonluunu engelleyemeyecekken 96 da kendi elimizle engelledik. o yzden bunlar Trabzonun Trabzonlunun uraaca eyler deil .bizim iimiz futbol.

Trabzonspor Kongre yesi
    bordobluex - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.11.2005
    Ya
    42

Bu balk da glp geilcek bir haber bulunmamaktadr. Badalolu yneticimizin de anlatt gibi rt bas etme abas vardr. Temiz futbol iin geen yl Gkdenizimize ceza verildiini unutmayn.
    Bir haftadr gndemi megl eden bu konu hzla kapatlmaya allyor, konuulanlar susturuluyor ve medyann patronlarda ellerinden geleni ardna koymuyor.
    Bu haberi dorulatan kaynak bulmak da ne kadar zorlandmda ne demek istediimi aklyor.
    Devletin, bizi yneten vekillerimizin harekete gemesi ve kime deiyorsa ucu bulunup tehir edilmesi gerekiyor.
    Slogan olsun diye demiyorum ama bu 2. Susurluk vakasdr.
    Fenerbaheliler eylem yapp mum yakyorsa biz mehale yakacaz.
    Kim ak, kim kara ksn ortaya.
    Konu bordobluex tarafndan (05.12.2006 Saat 18:06 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

azize yine parasn kullanarak i yaptryor medyaya....

yazk... trk futbolunun yz karassn fb...
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Forumdan Uzaklatrlmtr poetricus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Bazen kelimeler, satrlar, sayfalar ciz kalr da bir h ekie sar devasa gerekler!

Vah lkem vah!

corleone - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

en byk ayp ko grubuna, btn reklamlar ekme tehditini nasl yapar bu kadar byk bir grup, btn renkdalarm ko grubu rnlerini almamaya davet ediyorum...
    bir lafa bakarm laf m diye,
    bir de syleyene bakarm 'adam' m diye...

Cabri61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    Artvin

belliydi zaten serhatn programnda herkes dnmeye balamt taaa o zamandan.

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Kendi pislikleri iinde boulsunlar diyeceim ama, boulmak iin oksijenle solumak gerekli. Oysa ki bcekler havadaki oksijenle solumazlar.

O kanaln da ad HABERTURK olmasn bundan sonra...
    SU YOLUNDA HABERLER OLSUN!

u Trk szcn byle iren dangalaklar kullanmasn artk.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama gzel be kardeim!

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    08.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    52

Baz problemlerin zmnn ertelenmesi ya da problemlerin grmezden gelinmesi, kanlmaz olarak zmszl getirir.

Eminim bu ve benzeri durumlarda yetkili kii ve kurumlar ne yapacaklarn aryorlardr. Szde herkes temiz futbol, temiz toplum ister ya da en aznda yle grnr. Fakat nereden balayacaksnz ie? Hadi diyelim kelleyi koltua aldnz ve bu son meselenin zerine gittiniz. Herkes ayaa kalkp, uzak ve yakn gemiteki aibeli malar gzne sokmazlar m adamn? Hangisini sayacaksnz, 0-8 biten ma m, mahkeme kararyla onaylanan ikenin grmezden gelinmesini mi, “Bir tala ampiyonluu aldm” diyen “adam”n beyanatn m?.. Siz de sayn sayabildiiniz kadar…

Problem bnyeseldir. Toplumun bnyesi srekli kanser hcresi retmektedir.

Birka sene nce, drstlyle tannan bir ileri bakan yolsuzluklarn zerine gitme kararlln gsterdiinde NTV’de yabanc kaynakl bir belgeselde bu konu ele alnd. Bir yorumcu mealen u ifadeyi kulland:

“Bu elbette olumlu bir gelime ama Trkiye’de yolsuzluklarn sona ermesi, ncelikle toplumun yolsuzluk anlaynn deimesine bal.”

Siz ne anladnz bu ifadeden? Yani Trk toplumu alp rpmay, yolsuzluk yapmay normal karlyor, bunda yle aman aman bir yanllk grmyor. Futboldaki ike kavram da yle deil mi? Bu lkede ampiyonun kim olaca son haftaya kalmsa bir srpriz yaandn grdnz m, geen sezon hari? (O da nasl oldu anlamadm, belki de artk uvala smayan mzra bu ekilde saklayabileceklerini, btn bir gemii temize karabileceklerini sandlar. Belki de hi hesapta yoktu byle bir kaza…)

Trkiye’de son hafta malarndaki baz enstantaneler, “Dnyann en komik olaylar” sralamasna girer rahatlkla…

Artk gerekler grlmelidir. Bu byle srp gitmez. Futbolun besin kayna seyircisidir. Bu kadar ilgi olmasa, pasta da bu kadar itahlar kabartmaz. Eer seyirci de btn olup bitenlerin souk bir kamera akas olduunu idrak ederse, ortada pasta filan kalmaz. Sonu ba belli bir tiyatro oyunu ne kadar ve ne zamana kadar ilgi eker, mteri bulur?.. Tamam, ahali yolsuzluu, ikeyi normal karlyor ama bir yere kadar…

Resmi yetkili ve sorumlular bir yana, ncelikle o pastay blenler, bir nceki paragrafta aklamaya altm sebepten tr, kafalarnn iinde sere parmamn son boumu kadar beyinleri varsa bir an evvel hasta bnyeyi tedavi yoluna gitmelidirler.

Yetkili ve sorumlulara gelince… Onlara da pastay blenlere bu durumu anlatmak ve bir an evvel yaraya neter vurmak dyor. Belki canlar yanacak, hayli grlt kopacak ama eer yanmazsa tedavi de olmayacak, en nihayet hasta ok daha byk aclar iinde can verecek.

Trabzonspor Kongre yesi
    CAFER ZER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    52

EREF TRBN" PROGRAMI NEDEN YAYINDAN KALDIRILDI?
    05 Aralk 2006 13:33

Haber Trk Televizyonu'nda dn akam baladktan ksa bir sre sonra yayndan kaldrlan "eref Tribn" Programnn hangi gerekelerle yayndan kaldrldn program yapmcs Turul Yenidoan ve Haber Trk Genel Yayn Mdr Melih Meri'e sorduk. te Yantlar;

nce Turul Yenidoann Maraton.Com.Trye yapt zel aklamalar:

Aziz Yldrmn basn toplantsndan sonra kendisiyle grtm ve Sayn Bakan nce tarihimize saldrdlar diyerek bizleri de suladnz. Biz Fenerbahe tarihi ile ilgili haber yaparken sizin mzenizden de yetkilileri davet ettik. Buna ramen neden bizi bu olayn iine ektiniz? diye sordum. Bunun zerine Sayn Aziz Yldrm Bana sormadan o yayn yaptn iin byle davrandm dedi. Medyann geldii hale bakar msnz?. ! Ben hibir program yaparken kimseye sormam. Aziz bey RTK Bakan m, benim televizyonumun yneticisi mi neden soraym?.. Kald ki ben televizyonumun yneticilerine de yaynlayacam haberler hakknda bilgi vermem. Bizim dn gece yaynlayacamz VTR'de Aziz Yldrmn basn toplantsnda sylediklerini rtecek grntler vard. Cihan Oskayla son zamanlarda hi grmediini sylyordu biz 2005 ylnda Mahmut Uslu ve Cihan Oskayla birlikte bir oteldeki grntlerini yaynlayacaktk. Aziz bey, Cihan Oskayn kendi ofisine hi gelmediini belirtmiti ama biz 1999 ylnda Show Tv tarafndan ekilen grntlerde Alpay zalan ve Cihan Oskayn Aziz Yldrmn ofisine gittiini grntlerle kantlayacaktk. Bu arada Basn toplantsnda Cihan Oskay ar ekilde eletiren ve kanunlar nnde de sulu olduunu ifade eden Ali Koa da, Oskayn 6 yl Ko grubunda altn ve daha sonra ngiltereye gittiini kantlayacaktk. Bana VTR'yi yaynlama, k aslanlar gibi programn yap dediler, ilkelerime ters dt iin yapmadm. Kemal aabey (Belgin) ve Tayfun'la birlikte programa devam etmemeye karar verdik. Reklam basksna kurban gittik. Medya bu hale geldi Ayrca Samsun-Fenerbahe manda yaananlardan dolay hi kimsenin bu saatten sonra bir ey yapamayacan kantlayacaktk. nk ynetmelikler deiti ve bir sonraki sezon balayana kadar ilem yaplmad iin bugn hi kimse o mala ilgili bir ilem yapamaz. Bunu Fenerbahede biliyor. Dolaysyla ok byk bir oyun var, oyun iinde oyun var Samsunda ike tevik davas almadn sadece telefon konumalarnn izinsiz kayt edilmesi nedeniyle dava aldn ortaya koyacaktk.

Ve te Melih Meri'in konuyla ilgili aklamalar.

"Programdan yaklak 5 saat nce yapmc Turul Yenidoan'la konutum. Ben Turul'un hem arkadaym, hem de program yapt kanaln genel yayn mdrym.. Turul'a bu konuma srasnda Cihan Oskay'la ilgili herhangi bir bir kaset olup olmadn sordum. Bana o ilerin arkas pis. Biz buna girmeyeceiz. Fenerbahe-Galatasaray mandaki tribn olaylar var cevabn verdi. Ben yapmclarn kasetlerini genellikle izlemem ama her yapmcya program ncesinde hangi konularn ileyeceklerini sorarm. Bu benim zaten asli grevim. Bir genel mdrn kanalda iir yaynlansa bile haberi olmas gerekmez mi?.. Ancak, Turul Yenidoan ileyeci konuyu ve gsterecei kasetleri benden saklad. Oysa, Turul'un bugne kadar yapt her iin arkasnda durduk. Program balaynca altyazlardan ve tantm kasetinden Cihan Oskay konusuna gireceklerini anladm. Kanal aradm, reklama girince Turul'la beni konuturmalarn istedim. Turul'a "Benden neden sakladn. Kasetleri izleyelim. Haftaya aynen yaynla ancak bu akam verme. Eer programa baladm, kesemem diyorsan ekrana k, sorumluluu Melin Meri'in stne, yani bana at dedim. Kabul etmedi, brakyorum program dedi. Telefonda yarm saat rica ettim. Brakma, devam et dedim, dinletemedim. Biz zgr ve bamsz haberleriyle tannan bir kanalz. En ufak bir sansr anlaymz olmaz ama kabul edelim ki, zgr ve bamsz haberler de gazetecilik disiplini altnda verilmelidir. Bize Fenerbahe Kulbnden, Ko grubundan, ya da bir baka yerden en ufak bir bask gelmedi. Zaten Cihan Oskay haberinin gireceinden ben dahil kimsenin haberi yoktu. Bugne kadar Turul'un arkasnda hep durduk, ok kritik davalarn hepsini kazandk. Ayn disiplin, ayn anlay iinde bu dosyada yayna girebilir. Bizim amzdan bir sakncas yok. Ancak, zgr ve bamsz haberleri gazetcilik disiplini altna yapmak kouluyla. "

........................................

Bu arada Haber Trk Genel Yayn Mdr Melih Meri kanaln resmi internet sitesinde u aklamalarda bulundu;

Dn gece ilk reklam arasndan sonra yaynna devam etmeyen eref Tribn programyla ilgili olarak spor medyasndan ok deerli dostlarmz, olayn neden meydana geldii ynnde bana sorular yneltmilerdir. Esas itibariyle program kesmek veya yayndan kaldrmak ynnde bir talimatm olmad iin bu sorularn doru muhatabnn ben olmadm dnyorum. Benim yaptm ey, yapmclar tarafndan yarda braklan programn yerine yaynn devamlln salamak asndan yeni programlar koymaktr. Ancak,bu konuda bana gelen youn sorular ve kamuoyunun merak zerine zorunlu olarak bu aklamay yapma ihtiyac hissettim.

Turul Yenidoan, baarl haberlere imza atm, ok deerli bir yayncdr. Kimi rahatsz ederse etsin, kime dokunursa dokunsun, belgelere ve gvenilir bilgilere dayanan haberleri ile HABERTRKe her zaman g vermi, Trkiye kamuoyunun aydnlanmasna byk katklarda bulunmutur. Baarl yaynclnn yansra iyi de bir dostumdur.

Habertrk'n bamszlk ve zgrlk konusundaki kararln en iyi bilen kiilerin banda da bizzat o gelmektedir.

Habertrk, bamszln ve zgrln elbette bu meslein disiplinine ve usllerine sk skya sadakatle bal olmasna da borludur. Bunun iindir ki, bugne kadar yaynlad ve kamuoyunu ok eden dosyalarn hi birinde bir dava kaybetmemi, haberleri yalanlanamamtr.

Dier saygn medyalarda olduu gibi, Habertrk de bir genel yayn mdr ynetiminde yaynclk yapar. Hibir yerde olamayaca gibi, Habertrk'te de Genel Yayn Mdr olarak, benden gizlenen bir yaynn yaplmasna izin veremem, vermedim, vermeyeceim.

Dn akam, btn programlar iin her zaman yaptm gibi, programdan saatler nce Turul Yenidoan aradm. Bu akam programnda neler var? diye sordum. Bana, nemli bir sey bulunmadn, malar konuacaklarn, Kadkyde Fenerbahe-Galatasaray manda yaanan tatsz olaylarn zerinde duracaklarn syledi. Yaklak 5 dakika sren bu telefon grmemiz her zamanki gibi gayet samimi ve dostane bir konuma oldu.

Saat 23:30da program baladnda, altyazlar ve szl olarak canl yaynda, Cihan Oskayla ilgili bir bandn yaynlanaca duyuruldu. Elbette, buna ok ardm, nk Turul Yenidoan bana byle bir dosya veya banttan szetmemiti.

Reklam aras verilince kendisini telefonla aradm. Ben seninle konutum, neden bana bu olaydan szetmedin? diye sordum. Bandn ieriini deil, neden bana sylemediini sordum. Bu konuyu bana sylememesinin hata olduunu, ancak bu bantta nemli bir sey bulunmadn, band yaynlamak zorunda olduunu, buna izin vermemi syledi. Ben kendisine Bantta ne olduu beni ilgilendirmiyor, nemli veya nemsiz. Ona veya buna, dokunur veya dokunmaz. Ben orasyla ilgilenmiyorum. Ben Genel Yayn Mdrym. Benden gizleyerek yaynclk yapamazsn. Bu konuyu benden gizlemeni kabul edemem. Ayrca ahsen de beni by-pass etmene ok krldm. Bu nedenle bu band yaynlamana izin vermiyorum. Yayna k, benim bunu yaynlamana izin vermediimi syle. Sorumluluu alyorum. Yarn gelirsin, konuyu benimle konuursun, nmzdeki hafta programnda yaynlarsn. dedim. Turul Yenidoan ise, ben bunu yaynlamak zorundaym, eer izin vermiyorsanz, ben de veda ederim dedi. Ben kendisine cevaben Bugne kadar senin arkanda nasl durduumu, en iyi sen bilirsin. Bu akam konuyu benden gizlemen hatayd, program yarda brakman ikinci hata olur. kp veda etmene izin vermiyorum. Programna devam edeceksin. dedim. Kendisi, programa devam etmeme karar ald ve stdyodan ayrld.

Olay bundan ibarettir.

Genel yayn mdr olarak, bana verilen grev ve yetkilerin snrn ok iyi biliyorum. Bu yetkimin andrlmasna izin veremem. zleyicilerin hi bir sansre uramadan haber alma hakkna ne kadar deer veriyorsam, benim de ahsen "sansrlenmemem gerektiine" de o kadar nem veririm.

Meselem, konunun zyle deil, usl ile ilgilidir. Mesleimin usllerine bal kalmak, izleyicilerin haber alma zgrlklerinin de garantisidir.

Somut olayda, Turul Yenidoan ile aramzdaki gr ayrl esas itibariyle bu usl tartmasna dayanmaktadr. u ana kadar szkonusu band ne izledim, ne de ieriini tam olarak biliyorum. Eminim izlesem, bunun yaynlanmasna izin verirdim.

Turul Yenidoan'n kamuoyunu ok eden haberlerinin byk blm benim Genel Yayn Mdrlm dneminde yaynlanmtr. suller dnda, yaynlarn esasna ilikin tek bir mdahalem, uyarm olmamtr. Cesaretimizi kantlamaya ihtiyacmn olmadn dnyorum. Yaynlarmz ortadadr.

Btn kiisel duygularmn, dostluumun stnde, i prensiplerim gelir.

Habertrk, bugne kadar olduu gibi, bundan sonra da, kime dokunursa dokunsun, kimi rahatsz ederse etsin bamsz ve zgr haberciliin kalesi olacaktr. Bunun en byk garantisi, mesleimizin usllerine olan sadakatimizdir. Gazeteci kalrsak, gazetecilik yapmaya hakkmz olur.

Kamuoyuna sayglarmla bildiririm.

Melih MER
    HABERTRK Genel Yayn Ynetmeni
    ..........................................

MARATON.COM.TR ZEL HABER
    SABIRLA BEKLEDK AVRUPADA UEFA CAS TA KTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLYORUZ LKEMZDE KTAPTA YAZANMI YOKSA KTAPSIZLARIN DEDM OLACAK

Trabzonspor Kongre yesi zge - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.03.2006
    Nereden
    stanbul

dn bende program izliyordum ve Turul Yenidoan dedi ki reklama giriyoruz problemler oldu reklamlardan sonra grrz veya gremeyiz program bitebilir.Reklamlardan sonrada eref Tribn bitmiti.
    -1461 TRABZON-

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

Melih MER denen adam fener taraftarm.sasr yoksa ne olursa olsun yaynlayacaksan neden izlemek istiyorsun.zaten tvde grnce anlayacaksn ne oldugunu demeek ki kt bir durumda mudahale etmek iin iztemedi yaynlanmasn.

ben olacag soyleyeym. tugrul yendogann da serhat gb gazn alrlar.oda haftaya hc br sey yokmus gb ckar yaynn yapar.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Alnt Blent irin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ... Bu lkede ampiyonun kim olaca son haftaya kalmsa bir srpriz yaandn grdnz m, geen sezon hari? (O da nasl oldu anlamadm, belki de artk uvala smayan mzra bu ekilde saklayabileceklerini, btn bir gemii temize karabileceklerini sandlar. Belki de hi hesapta yoktu byle bir kaza…)[/FONT]

Blent abi, geen ylki durum bir istisnayd ve yle bir tablo olumutu ki, hesap kitap hak getire. Yani ayara gelmez bir durum vard ortada. yle ki, son hafta kme dmeleri kesinlemi olan Samsun ile Diyarbakr arasnda oynanacak olan man sonucu, ihtimal az da olsa, kme deni belirleyebiliyordu, ikili averaj nedeniyle. Denizli'nin kme dme ihtimali olmasa o ma yle biter miydi? Geriye tek ans kalyordu, uzayan man sonlarna doru Denizli'nin kmede kald dier ma sonularyla kesinleince hemen bireyler yapmak. Sanrm ona da sre yetmedi :-)

Bir konuda ok haklsn. Bunun zerine gidilirse dierleri gndeme gelecek. Sadece yukarda deil asl ligin dibinde dolaplar dnyor. Dolaysyla buna bulaan iinde boulur. Bence yaplabilecek ey, bundan sonrasn kurtarabilmektir. Gemie birey yaplamyorsa da gelecekte yaplacana dair sert mesajlar verilmesi gerekiyor. MEvcut artlarda bu mmkn m? Zor ama yaplmazsa hastann ne olacan da yazmsn, yapacak birey yok.
    Bertrand Russell : "stediiniz baz eylere sahip olamamak, mutluluun bir parasdr."

yelik tarihi
    06.08.2006
    Nereden
    Trabzon

ite fenerbahenin gerekleri.. herkesin bildii ama istanbul medyasnn tm gcyle stn rtmeye alt pislikler... ama gne balkla svanmayacak arkadalar, herkes yaptklarnn hesabn verecek...

TheCrow - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2004
    Nereden
    Ankara

kulp bakanlarnn babakandan daha gl olduu bir lkede daha ne olmasn bekliyordunuz ki?..
    Yelkenimizdeki rzgar aldlar, ylmadk...

Naim
    Ziyareti

KANAL A programnda Aziz yldrm aklayacan syleyen bir zat
    Akabat sebat kayseri ma ve Gkdeniz olay gndeme getirilidi tekrar

Ah azize

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    48

Vallaha tum takimlar yillardir bu isin(baska bir kelime kullanacaktim agzimizi bozmaya gerke yok simdi) icinde. Bunlarin sahi Fenerbahce. Bugun bir anket yap Turkiye'de futbolla ilgilenen kisiler arasinda. Kac kisi "Turkiye'de sike yok" der,diyebilir? Italya'daki gibi isimlerden korkmadan cesur bir adalet uygulayamadigin muddetce bu is sadece daha kotuye gider. Bu son olay da gosteriyor ki gunes(buraya da o kelimenin aynisini koyabilirsiniz) balcikla sivanamiyor artik. Bastan asagi kokuyoruz les gibi, ulke futbolu da tepetaklak gidiyor; umrunda mi guce tapan yurdum insaninin. Onlar icin varsa yoksa Istanbul'un uc kucukleri.

yelik tarihi
    06.03.2006
    Nereden
    stanbul

tvde yaynn neden kesildiini anlatyorlar
    -1461 TRABZON-

yelik tarihi
    06.03.2006
    Nereden
    stanbul

Turul Yenidoan genel yayn ynetmenine yalan sylemi ve o yzden genel yayn ynetmeni yayn kesmi.Genel yayn ynetmeni her hafta programda hangi konuyu ileyeceksin diye sorarm ve bu hafta da sormu Turul Yenidoan sradan bir program diye cevap vermi.Cihan Oskay'n kasetlerini yaynlad.
    -1461 TRABZON-

Trabzonspor Kongre yesi
    Taner Gndodu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

her ne kadar bu akam habertukte genel yayn ynetmeni melih meri kasetlerin yaynlanmama sebebini ve tabi devamnda gelien program yarda kesme olayn kendince alasada bu beni tatmin etmedi ki eminim sizleride tatmin etmemitir. melih meri diyorki "programda yaynlaca kasetlerden herkese bahsetmi ama benim hibir eyden haberim yok.eer yayndan nce gelip ana sadece bir kaset yaynlayacan haber verseydi sorun yoktu.ieriini bile sormazdm". bu ne demek? ieriini bile merak etmediin bir kasetin yaynlanmas seni niye rahatsz ediyor? yoksa yayn baladktan sonra birileri seni mi arad? bu akam kp aklama yaptktan sonra ka kiinin sana inandn sanyorsun? trk futbolu bariz bir ekilde kirletilmitir ve bu suun orta ok olduu iin olaylarn aklanmasn kimse istemiyor.olan bizim gibi futbol severlere oluyor.sahada futbool oynadn dndmz kiiler meer tiyatro oynuyormu!!!
    Ben Kuzeyin Olu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikann Bakenti! Ben TRABZONUM, BZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Ne adamsn sen Oskay yaa.Kattn ortal birbirine
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

etin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.02.2006
    Nereden
    Uzak Dou

ereften yoksnlardan erefli hareket beklemek sama deil mi?
    Siyasetin "bizden olduu srece" yer ald, karda olduu zaman "siyasete bulat" byk kulp/taraftar camias Trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)