Sayfa 97 Toplam 107 Sayfadan BirinciBirinci ... 47 87 95 96 97 98 99 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2653 adet sonuctan sayfa basi 2,401 ile 2,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 30. Hafta | Trabzonspor 0 - 4 þikebahçe | Maç Tamamlanmadý #ONURunaSahipÇýk

Karasoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Bizi hiç bilmeyen birisi Trabzon insanýný kabadayý,boyun eðmeyen, dik duran, sisteme boyun eðmeyen yiðit delikanlý sanýr.Mesela bizi son 5 yýldýr dilim dilim doðrayan sistem aslýnda iktidarýn güdümündeki TFF kurumudur.Þimdi biz kime ya da nereye tepki veriyoruz.Biriken öfke ve kinin dýþa vurumdur bu çocuðun yaptýklarý.Araþtýrýn bakýn bu çocuðun dayýsý,amcasý, ebeveynleri bu sisteme hiç de karþý deðildir.Miliyetçilikle þiþirilmiþ, temelinde neye inandýklarýný dahi bilmeyen ya AKP ya da MHP görüþlüdürler.Ýþte tam da sorunumuz budur.Verdiðimiz tepkiler samimi deðil, çeliþkilerle dolu.....

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Samimi söylüyorum üzülmeyin o kadar,takmayýn kafanýza,
    sanki bu olay olmadan önce çok mu sempatiyle bakýyorlardý bize,
    olmamasý lazýmdý ama oldu,yapacak biþi yok artýk,
    benim baþkanýmýzdan beklentim gerekli görüþmeleri yapýp bize adil bir ceza vermelerini saðlamasý,abartý bir ceza gelirse olaylar yeniden patlak verebilir bunu anlatmasý ve 3 ýstanbul takýmýnýn bu gibi durumlarda aldýðý cezalarý emsal göstermesi,
    bir de TG gurubuna el atmasý,
    gerekirse Em.Müdürünü,Valiyi hatta siyasileri devreye soksun bitirsin bunlarý,
    bunlarý bi halledelim gerisi plan proðram dahilinde en güzeli olacak Allahýn izni ile,
    her þey çok karanlýk gibi görünüyor ama inanýn öyle deðil,
    hiç karamsarlýða kapýlmayýn her þey güzel olacak,
    bakarsýn þampiyonluk kýzýþacak yarýn büyük þikeci ile küçük þikeci birbirine girecek,
    bekleyelim bakalým,
    gör ki Mevla neyler neylerse güzel eyler.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

baby_face_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Karasoy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizi hiç bilmeyen birisi Trabzon insanýný kabadayý,boyun eðmeyen, dik duran, sisteme boyun eðmeyen yiðit delikanlý sanýr.Mesela bizi son 5 yýldýr dilim dilim doðrayan sistem aslýnda iktidarýn güdümündeki TFF kurumudur.Þimdi biz kime ya da nereye tepki veriyoruz.Biriken öfke ve kinin dýþa vurumdur bu çocuðun yaptýklarý.Araþtýrýn bakýn bu çocuðun dayýsý,amcasý, ebeveynleri bu sisteme hiç de karþý deðildir.Miliyetçilikle þiþirilmiþ, temelinde neye inandýklarýný dahi bilmeyen ya AKP ya da MHP görüþlüdürler.Ýþte tam da sorunumuz budur.Verdiðimiz tepkiler samimi deðil, çeliþkilerle dolu.....
    Siyasete fazla girmek istemiyorum herkesin görüþüne saygým var lakin yaptýðýn tespit nokta atýþý tebrik ediyorum seni. Kardeþim gibi sevdiðim kuzenim de ayný bu güruhtan ona bunu söylediðim zaman aldýðým cevap.
    "Takým memleketten önemli deðil ya"

Tabiki deðil ama ben ne sordum sen cevapladýn

Vallahi taraftar profilimize bakýyorum da bize gerçekten müstahak.

Nereden
    Ankara

ne kadar ilginç deðil mi arkadaþlar maç bitmiþ kalmýþ 2 dk. elemanýn biri sahaya atlayýp hakem yumrukluyor... zaten yeni stadýn ilk yarýya yetiþmeyeceði konuþuluyordu ... ceza da gelir en az 7-8 maç yetiþtirsek bile kapalý olacaktý der mi þimdi birileri ... e derler tabi ... ne büyük tesadüf ne güzel tesadüf AKP de yalancý çýkmamýþ oldu deðil mi ...
    sýrtý lacivert hamsilerin ve mýsýr ekmeðinin zaferi için

Nereden
    Amasya

Sadece deniz tarafýnýn kale arkasý tel örgülerle kapatýlsýn bu rezillik yeter onlara.

MertcaN.K.*61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

" Beðn maçszlara bedava gidiyrim oglim jzscan aaaaðbý aliy bizi içszeriye " iþte o an dünyada ondan havalý kimse yoktu..

10 liralýk maça bedava girmiþti.. Ýnanýlýr gibi deðildi, koskoca Trabzonsporun maçýna ancak Vip tanýdýklarýn varsa bedava gidebilirdin. . Ama ben 17 yaþýmda bu maça bedava girebiliyordum.. o halde benden havalý kimse olmamalýlýydý.

Bu yüzden güvenlik aramasýnda bedava girdiðim belli olmasýn diye cebimdeki 2-3 kuruþ bozuk parayla birlikte beynimi de vermiþtim güvenlikçi abiye..

Ve artýk tribündeyim. . Evet evet bedava girdim.. O halde buranýn artýk hakimi de aðasý da bu kulübün sahibi de bendim.. Kim bana karýþabilirdi ki ? Ýster ister söverim ister döverim..

Takým mý boþver maça bedava girdim ya okulda ve mahallede atacaðým havayý düþünmekle meþgulüm þuan..

Bu zihniyeti iþte yok etmemiz lazým.. nasýl yok ederiz ?
    Zamanýnda aziz yýldýrým nasýl gfb yi almýyorum sizi maçlara dedi ve almadý..
    Muharrem Usta da bunu yapabilecek kabiliyette sanýrým..
    O beðenmediðiniz, ötekileþtirdiðiniz küçük þehrin, hepinizi korkutan büyük sevdasý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O deðilde dikkat çekmeyen ama önemli bir hususu daha belirtmek istiyorum....

Sahaya giren 2 kiþininde Passoligi yoktu..... Bu adamlar baþkasýnýn passsoligi ile ya da passoligsiz stadyuma giriyor ise Passolig ne halta yarýyor ?

Cevabýný söyliyeyim : - Passolig bir kaç yandaþý zengin etmekten baþka bir iþe yaramýyor....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Trabzon

Alýntý MertcaN.K.*61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    " Beðn maçszlara bedava gidiyrim oglim jzscan aaaaðbý aliy bizi içszeriye " iþte o an dünyada ondan havalý kimse yoktu..

10 liralýk maça bedava girmiþti.. Ýnanýlýr gibi deðildi, koskoca Trabzonsporun maçýna ancak Vip tanýdýklarýn varsa bedava gidebilirdin. . Ama ben 17 yaþýmda bu maça bedava girebiliyordum.. o halde benden havalý kimse olmamalýlýydý.

Bu yüzden güvenlik aramasýnda bedava girdiðim belli olmasýn diye cebimdeki 2-3 kuruþ bozuk parayla birlikte beynimi de vermiþtim güvenlikçi abiye..

Ve artýk tribündeyim. . Evet evet bedava girdim.. O halde buranýn artýk hakimi de aðasý da bu kulübün sahibi de bendim.. Kim bana karýþabilirdi ki ? Ýster ister söverim ister döverim..

Takým mý boþver maça bedava girdim ya okulda ve mahallede atacaðým havayý düþünmekle meþgulüm þuan..

Bu zihniyeti iþte yok etmemiz lazým.. nasýl yok ederiz ?
    Zamanýnda aziz yýldýrým nasýl gfb yi almýyorum sizi maçlara dedi ve almadý..
    Muharrem Usta da bunu yapabilecek kabiliyette sanýrým..
    Bu yaþ gruplarýnda bu yaþantýlar bu bakýþ açýþý normaldir. Bunda anormal olan bir durum yok. Anormal olan o çocuklarý kullanan, akýl sahibi olduklarýný var saymak istediðim yetiþkinler. Bir ergen her türlü psikolojiye rahatça girer. Önemli olan onlarý yönlendirenlerin zihniyetini temizlemek. Ya da onlarý tribünden temizlemek.

Nereden
    Trabzon

Alýntý Sibel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu yaþ gruplarýnda bu yaþantýlar bu bakýþ açýþý normaldir. Bunda anormal olan bir durum yok. Anormal olan o çocuklarý kullanan, akýl sahibi olduklarýný var saymak istediðim yetiþkinler. Bir ergen her türlü psikolojiye rahatça girer. Önemli olan onlarý yönlendirenlerin zihniyetini temizlemek. Ya da onlarý tribünden temizlemek.
    Psikoloji uzmanlýk alaným deðil Sibel Haným o yüzden normaldir, anormaldir gibi kesin bir yargýda bulunamayacaðým. Ancak;

Ben ilkokul 5ten þu pasolig sistemi çýkana kadar düzenli olarak maçlara gittim. Kalearkasýnýn en ateþli yerinde de oldum Vip tribünde de.. Ben 17 yaþýndayken ben ve benim çevremdeki insanlar hiçbir zaman bu kafada olmadýlar.. hatta çoðu maça geç girerdik dýþarda kim karaborsa bilet satýyor engel olalým diye..

17 yaþ az bir yaþ deðil. Bu kiþi seneye reþit olacak oy verecek sorumluluk sahibi olacak.. Bu tarz düþünceleri maruz görmek çocuktur caným düþünür öyle demek, bana göre bir bireyin yetiþtirilme ve kendini yetiþtirebilme kapasitesine haksýzlýk etmektir.

Evet onlarý bu þekilde yönlendiren pohpohlandýran sözde abi( aaaaðbý ) ler de var. Benim zaten görüþüm komple temizlenmesinden yana o konuda bir sýkýntý yok..
    Konu MertcaN.K.*61 tarafýndan (26.04.2016 Saat 13:29 ) deðiþtirilmiþtir.
    O beðenmediðiniz, ötekileþtirdiðiniz küçük þehrin, hepinizi korkutan büyük sevdasý.

only ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    36

icimizde birileri yokmu, baskana direk olarak iletebilecek? Su TG grubu artik takimdan uzaklastirilsin, ALLAH in adini veriyorum. LUTFEN !! takimin koca bir camianin temsilcisi, taraftar grubu bu cahiller, bu renksizler olamaz. Yemin ediyorum JAN denen herif para karsiligi herseyini satar.

RTE nin Trabzonda yaptigi tum etkinliklerde
    Gumrukcuoglunun yaptigi tum konusmalarda
    Tum futbolcu sozlesmelerinde, tum futbolcu karsilamalarinda, tum kufurlerde, tum pisliklerde... JAN ve Ekibi var.

ne demeliyim bilmiyorum, ancak icimizdeki bu kanseri koparip atmamiz gerekiyor.. Lakin yillar icinde, bu olusum baska genc nesilleride etkileyecek, onlarin cocuklari dahada kotu olacak.. biz belki o gunleri goremeyecez, ancak gelecek nesiller icin, bizler oldukten sonra Guzel Bir Trabzonspor birakmak icin, Paradan daha onemli olan sevgimizi asla kaybetmeyelim.. Ve ALLAH askina, icimizdeki pisliklerden temizlenelim.

Eger bunu basaramazsak, bize bu dunyada cehennem olur.. Lakin tutacak ne baska bir takimimiz, nede gonlumuzde bordo-mavi den baska bir renk var.
    u will need justice at the end..

Nereden
    Trabzon

Alýntý MertcaN.K.*61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Psikoloji uzmanlýk alaným deðil Sibel Haným o yüzden normaldir, anormaldir gibi kesin bir yargýda bulunamayacaðým. Ancak;

Ben ilkokul 5ten þu pasolig sistemi çýkana kadar düzenli olarak maçlara gittim. Kalearkasýnýn en ateþli yerinde de oldum Vip tribünde de.. Ben 17 yaþýndayken ben ve benim çevremdeki insanlar hiçbir zaman bu kafada olmadýlar.. hatta çoðu maça geç girerdik dýþarda kim karaborsa bilet satýyor engel olalým diye..

17 yaþ az bir yaþ deðil. Bu kiþi seneye reþit olacak oy verecek sorumluluk sahibi olacak.. Bu tarz düþünceleri maruz görmek çocuktur caným düþünür öyle demek, bana göre bir bireyin yetiþtirilme ve kendini yetiþtirebilme kapasitesine haksýzlýk etmektir.

Evet onlarý bu þekilde yönlendiren pohpohlandýran sözde abi( aaaaðbý ) ler de var. Benim zaten görüþüm komple temizlenmesinden yana o konuda bir sýkýntý yok..
    Herkes ayný yetiþmiyor yetiþtirilmiyor iþte. Gördüðünüz üzere ailesi de teþvik ediyor çocuðu. Buna çevre de eklenince manzara bu. Daha neden çekincesi olacak. Gülüyor. Yaptýklarýnýn farkýnda deðil. Nelere sebep oldu düþünemiyor. Bu çocuk yaþ gereði reþit olsa da zihnen olamayacak. Ne diyelim, bu zihinlerin var olmasýna neden olan herkesi Allah ýslah etsin ve camiadan uzak tutsun.

Nereden
    Trabzon

Alýntý Sibel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herkes ayný yetiþmiyor yetiþtirilmiyor iþte. Gördüðünüz üzere ailesi de teþvik ediyor çocuðu. Buna çevre de eklenince manzara bu. Daha neden çekincesi olacak. Gülüyor. Yaptýklarýnýn farkýnda deðil. Nelere sebep oldu düþünemiyor. Bu çocuk yaþ gereði reþit olsa da zihnen olamayacak. Ne diyelim, bu zihinlerin var olmasýna neden olan herkesi Allah ýslah etsin ve camiadan uzak tutsun.
    Bu malesef acý bir Türkiye gerçeði, yýllarca replik olarak kullandýðýmýz eðitim þart ýn gerekliliði.. dediðiniz gibi ne diyelim ortak temennileri taþýyoruz. Ýnþallah bir gün..

wolf_TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Stadyum'da güvenliði saðlamak kimin görevi bilgisi olan var mý? Kulüp mü yoksa emniyet mi?

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý wolf_TS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Stadyum'da güvenliði saðlamak kimin görevi bilgisi olan var mý? Kulüp mü yoksa emniyet mi?
    Kulüp.

wolf_TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kulüp.
    Teþekkürler

O zaman kulüp neden aþaðýdaki gibi bir açýklama yaptý bilgisi olan var mý? Güvenliði saðlamak kulübün görevi ise sorumlusu da kulüp olmuyor mu? Amacým Baþkan'ýmýzý eleþtirmek deðil, arkasýndayým her zaman ama zafiyet kimin burada bir anlam veremedim açýklamaya.

Kulübümüzden açýklama: Sahaya giren 2 kiþi baþkalarýnýn Passolig kartlarýyla stada alýnmýþtýr. Bu güvenlik zafiyetinin hesabý biran önce sorulmalýdýr

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Bir ticari kuruluþ adý böyle olaylarla anýlan bir kulübe sponsor olur mu ? Benim þirketim olsa marka deðeri magmaya doðru yol alan böyle bir kulübe sponsor olmazdým. O stada, formaya gelecek olasý reklamlar da baþlamadan bitmiþ oldu böylece.

Emeði geçenleri þükranla anýyoruz.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

7can61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

17 yaþýnda çocuk 4 metre yükseklikten hedefine doðru mükemmel bir þekilde atlayýp doðrudan hakeme saldýrýyor, bu anlýk bir öfke ile olamaz. Çok net tetikçi olduðu aþikardýr.

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Nerede ne zaman paylaþýldý bu foto, bilgisi olan ? Ciddi delil olabilir. Annem babam dayým amcam verdi diyede yýrtamaz, yarýn cezalar verilecek hemen bugün kamuoyu oluþturmamýz lazým her türlü baskýyý kurup algý yaratmamýz lazým. Yönetimden açýklama yok, taraftar desen ölü taklidi yapýyor. Kurbanlýk koyun gibi bekliyor herkes, kesecekler yarýn bizi ama herkes susuyor.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Nereden
    Amasya

@Mert Oðuzlu61 fotoðraf görünmüyor.

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Alýntý baby_face_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @Mert Oðuzlu61 fotoðraf görünmüyor.

http://www.milliyet.com.tr/saldirgan...galeri/?PAGE=3
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Nereden
    Amasya

Bir dümen olduðu zaten belli. Anlýk sinirle yapacak olan adam gollerden hemen sonra yapar. Dört tane yemiþsin maçýn bitimine 3 dakika kalmýþ sen Mart kedilerinin damdan atladýðý gibi sahaya uçuyorsun.

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý Oruç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir ticari kuruluþ adý böyle olaylarla anýlan bir kulübe sponsor olur mu ? Benim þirketim olsa marka deðeri magmaya doðru yol alan böyle bir kulübe sponsor olmazdým. O stada, formaya gelecek olasý reklamlar da baþlamadan bitmiþ oldu böylece.

Yok yav Oruç,
    bu dediðin Norveç'te Fillandiya'da hatta belki Almanya'da olsa olur ama bize olmaz,
    caným ülkemde artýk utanýlacak ayýplanacak þeyler tedavülden kalktý,etkisi olmuyor,
    eðer senin dediðin olmuþ olsaydý þikeciler açlýðýndan gebermiþ olmasý lazýmdý,toplam 100 taraftarý anca kalmýþtý,onlarýn pisliði karþýsýnda bizim hatamýzýn esamesi okunmaz,stada sponsor da bulunur,formaya reklam da alýnýr,görün bakýn.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Oruç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Dostum ded8gin gercek olsa stat yakanlarin toplu halde stada dalanlarin polis otolarini devirip benzinlik yakanlarin tribununde adam oldurulen kluplerin hicbirininde sponsor bulamamasi lazim hepsinin dunyaca unlu marka sponsorlari var dediginin turkiyedeki konseptle uzakdan yakindan ilgisi yok..

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

61. dakikada 4. golü yiyoruz. Penaltý pozisyonu ilk yarýda oldu. 4. golden sonra oyun gayet rolantide gidiyor.. Taraftar gayet medenice protesto ediyor.
    Ne anlýk tepkisi? Penaltý pozisyonunda veya 4. golde atlasa tamam. Ama 89'u niye bekledi bu TETÝKÇÝ?

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

88 dakika suskun olup birden parlamak normal deðil, bu iþte bir iþ var.

Bilinçli bir eylem ise bu yaptýklarý, sözde Trabzonspor için var olanlar benim gözümde vatan haininden beterdir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)