Sayfa 34 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci ... 24 32 33 34
Toplam 835 adet sonuctan sayfa basi 826 ile 835 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 29. Hafta | Gençlerbirliði 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Ankara

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ÝnþaAllah dönmez,
    Kadrolarýn hiçbirini Þenol Güneþ kurmadý þuan beþiktaþta kurmadýðý gibi
    Döneminde iyi oynadýðýmýzda hem fikiriz ama demirel gibi 3 kez glip 4 kez gitti
    Farklý bir þey denemeliyiz, þenol hocayý tükettik yeni bir heycan getiremiyecektir.
    Bi de bu sene baþýnda Ts ye yenildi diye aðzý durmadý onu unutamýyorum, Sanki hakem hatasý ile yenilmiþ gibi durmadan gereksiz antipatik açýklamalar yaptý. Ekmek yediðin yeri bu kadar gömmemelisin
    Az bile gömdü. Þenol Hoca'yý bir böyle eleþtirince tamam oldu. Ama kadrolarý o kurmadý, bahanesi ne zaman bitecek? Kardeþim kuran adam þampiyon yapsaydý o zaman. Çatýr çatýr oynattý takýmý. Hangi hoca oturup kadro kuruyor artýk. Þenol Hoca'nýn çok net bir beyaný vardý o dönem. Trabzon için her þeyi yaparým elime verilen kadroyu deðerlendireceðim demiþti. Bunu da basiretsizlik olarak algýladýnýz. Son þampiyonlukta eðer kadroyu o kurmadýysa Ersun veya Hugo Boss niye þampiyon yapamadý da Þenol hoca aldý yaptý? Ondan önceki kadroyu kim kurdu? Býrakýn bu bahaneleri yahu. Bu adamýn nedir sizden çektiði. Size Hami müstehak.
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takýmý oldu.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý OnurKul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Az bile gömdü. Þenol Hoca'yý bir böyle eleþtirince tamam oldu. Ama kadrolarý o kurmadý, bahanesi ne zaman bitecek? Kardeþim kuran adam þampiyon yapsaydý o zaman. Çatýr çatýr oynattý takýmý. Hangi hoca oturup kadro kuruyor artýk. Þenol Hoca'nýn çok net bir beyaný vardý o dönem. Trabzon için her þeyi yaparým elime verilen kadroyu deðerlendireceðim demiþti. Bunu da basiretsizlik olarak algýladýnýz. Son þampiyonlukta eðer kadroyu o kurmadýysa Ersun veya Hugo Boss niye þampiyon yapamadý da Þenol hoca aldý yaptý? Ondan önceki kadroyu kim kurdu? Býrakýn bu bahaneleri yahu. Bu adamýn nedir sizden çektiði. Size Hami müstehak.
    Az bile gömdü mu?
    O zaman Þenol güneþ sporlu olduðunuz ortaya çýkýyor. Ýyi hocadýr da allamei cihan diildir, kadro kurma alt yapýdan oyuncu çýkarma yetisi sýfýrdýr. Yönetime istediðini yaptýrma gücünü ben trabzona görmedim. Trabzona yenildi diye aylarca afkurmustur sanki haksýz bir galibiyet aldý diye. Ben bir daha TS nin baþýnda görmek istemiyorum. Her gidisinde kadro sarma duman olmuþtur. Uzun süreli hoca deðildir yani. Size Þenol güneþ le mutluluklar.
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

hami MANDIRALI,
    her hafta her hafta
    utanýlacak futboldan benzirdin bizleri,
    bu takým koþmuyor,mücadele etmiyor,paslaþmýyor,yardýmlaþmýyor,organize bir atak yok......
    takým hafta içi sensiz antreman yapsa,sensiz sahaya çýksa bundan daha kötü oynayamaz,
    sendede,futbolcular gibi kiþilik sorunu var,
    bu takýma nokta bir þey katmýyorsun,
    seneye taþ çatlasýn,3-4 oyuncu hariç hiç birini görmek istemiyorum.
    **
    bu takýmdan baþta
    mustafayý,
    aykutu
    özeri
    erkaný,
    sonra diðerlerini uzaklaþtýrmadýðýmýz sürece
    seneye bu rezil oyun devam eder.

Nereden
    Ankara

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Az bile gömdü mu?
    O zaman Þenol güneþ sporlu olduðunuz ortaya çýkýyor. Ýyi hocadýr da allamei cihan diildir, kadro kurma alt yapýdan oyuncu çýkarma yetisi sýfýrdýr. Yönetime istediðini yaptýrma gücünü ben trabzona görmedim. Trabzona yenildi diye aylarca afkurmustur sanki haksýz bir galibiyet aldý diye. Ben bir daha TS nin baþýnda görmek istemiyorum. Her gidisinde kadro sarma duman olmuþtur. Uzun süreli hoca deðildir yani. Size Þenol güneþ le mutluluklar.
    Þurada yazdýklarýnýn hiç biri þu ülkenin en iyi teknik adamýný kötülemeye yetmiyor. Keza o gidince kadrolar daðýlmadý. 2010-2011 kadrosunu Þenol Hoca mý daðýttý? Ayrýca Þenol Güneþ sporlu falan da deðilim ama Sezar'ýn hakkýný Sezar'a vereceksin ya da þöyle diyeyim yiðidi öldür ama hakkýný ver. Þenol Güneþ, Trabzon'a her geldiðinde yönetime koþul sunmamýþtýr. Gelmiþtir çünkü takýma baðlýdýr. Oyuncu konusunda ýsrarý olmuþtur ama sen "O olmaz hocam yaaa" diyen bir yöneticiyle çalýþýyorsan onun da karþýlýk olarak "O zaman kadro kurun oynatalým" demesi normaldir. Çünkü Trabzon'un ne maddi kaynaklarýný zorlamak istemiþtir ne de kulüp içi huzursuzluk çýkarmak. Bu sebeple gidiþleri hep böyle olmuþtur.

Bu arada 60 yaþýndaki adama gýyabýnda da olsa afkurmuþ demen de yakýþýk almadý.
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takýmý oldu.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Elimizdeki þu anki kadro ne Þenol dinler ne Mourinho hepsinin teknik direktörlük kariyerini bitirir. Leþ bir kadromuz var leþ ötesi hatta....

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý OnurKul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þurada yazdýklarýnýn hiç biri þu ülkenin en iyi teknik adamýný kötülemeye yetmiyor. Keza o gidince kadrolar daðýlmadý. 2010-2011 kadrosunu Þenol Hoca mý daðýttý? Ayrýca Þenol Güneþ sporlu falan da deðilim ama Sezar'ýn hakkýný Sezar'a vereceksin ya da þöyle diyeyim yiðidi öldür ama hakkýný ver. Þenol Güneþ, Trabzon'a her geldiðinde yönetime koþul sunmamýþtýr. Gelmiþtir çünkü takýma baðlýdýr. Oyuncu konusunda ýsrarý olmuþtur ama sen "O olmaz hocam yaaa" diyen bir yöneticiyle çalýþýyorsan onun da karþýlýk olarak "O zaman kadro kurun oynatalým" demesi normaldir. Çünkü Trabzon'un ne maddi kaynaklarýný zorlamak istemiþtir ne de kulüp içi huzursuzluk çýkarmak. Bu sebeple gidiþleri hep böyle olmuþtur.

Bu arada 60 yaþýndaki adama gýyabýnda da olsa afkurmuþ demen de yakýþýk almadý.
    Kusura bakmayýn ama Ts maçýndan sonra 3 ay boyunca o maça dair yaptýðý gereksiz hatta çoðu zaman da hakkaniyet dýþý açýklamalarý ifade edecek baþka laf bulamadým. Zira ayný tarzýný Trabzon'da iken göremiyorduk, demekki çirkeflik suyun bulunduðu kapta þeklini almasý gibi þenol hocayý da belli bir kalýba sokmuþ. Yenildin tebrik edersin geçersin, durmayan toptan gol atmayýþýna deðinmeden aylar boyunca Querazma'nýn yüzde yüz haklý ikinci sarý kartýný diline plesenk þeklinde dolamasý nasýl izah edilecektir. Kesinlikle karakter dönüþümü var.

Diðer meseleye gelirsek, iyi hocadýr da bir kez de istediði topçularý aldýrýp istediði takýmý kursa ve gelene geçene 4-5 sallasa idik. kaybeden kim oldu Ts olmadý mý ne uðruna yönetime koþul sunmamasý uðruna. Bunlar arkasýndan üretilen bahaneler, bizde yapamadýðýný þimdi küçük þikeceilerde yapýyor, demek ki neymiþ isteðini yaptýrabiliyor ama Trabzonda yaptýrmak istemedi.
    Ben gerginliðimi tekrar edeyim, elli kez ayný sütten içilmez, o süt ekþir lütfen Þenol hoca bir daha takýmýn baþýna gelmesin, yoksa gidecek ve bir daha ne zaman geleceðini konuþacaðýz. Kaldýðý yerde baþarýlý olsun.
    Konu halilaziz61 tarafýndan (21.04.2016 Saat 15:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Erman Toroglu cok agir ithamlarda bulundu ama nedense üstü kapatildi...iste Trabzonspor´un geldigi hal!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Fanatik34 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Erman Toroglu cok agir ithamlarda bulundu ama nedense üstü kapatildi...iste Trabzonspor´un geldigi hal!
    Çünkü böyle bir iddia yok. Erman Toroðlu'nun söylediði iddia edilen özellikle siyasi içerikli bir dolu asparagaz haberler de yapýldý. Kendisi de her fýrsatta "Ben sadece A Spor'da program yapýyorum, Sabah ve Fotomaç'ta yazýyorum. Benim aðzýmdan veya kalemimden çýkmamýþ hiçbir þeye inanmayýn" diye tekrarlýyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Sosyal medya çýktý, mertlik bozuldu. Birileri, birilerinin aðzýndan açýklamalar yapýyor ama halbuki öyle bir þey yok. Üstüne üstlük adam böyle bir þey söylendiðine de ikna edemiyor kimseyi.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Erman Toroðlu bu konu ile ilgili baþkaný arayýp öyle bir þeyi demediðini söylemiþ.
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)