Hesaplipazar
Sayfa 34 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci ... 24 32 33 34
Toplam 835 adet sonuctan sayfa basi 826 ile 835 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: STSL 29. Hafta | Genlerbirlii 3 - 1 Trabzonspor | Ma Sonucu

yelik tarihi
    16.06.2007
    Nereden
    Ankara

Alnt halilaziz61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    naAllah dnmez,
    Kadrolarn hibirini enol Gne kurmad uan beiktata kurmad gibi
    Dneminde iyi oynadmzda hem fikiriz ama demirel gibi 3 kez glip 4 kez gitti
    Farkl bir ey denemeliyiz, enol hocay tkettik yeni bir heycan getiremiyecektir.
    Bi de bu sene banda Ts ye yenildi diye az durmad onu unutamyorum, Sanki hakem hatas ile yenilmi gibi durmadan gereksiz antipatik aklamalar yapt. Ekmek yediin yeri bu kadar gmmemelisin
    Az bile gmd. enol Hoca'y bir byle eletirince tamam oldu. Ama kadrolar o kurmad, bahanesi ne zaman bitecek? Kardeim kuran adam ampiyon yapsayd o zaman. atr atr oynatt takm. Hangi hoca oturup kadro kuruyor artk. enol Hoca'nn ok net bir beyan vard o dnem. Trabzon iin her eyi yaparm elime verilen kadroyu deerlendireceim demiti. Bunu da basiretsizlik olarak algladnz. Son ampiyonlukta eer kadroyu o kurmadysa Ersun veya Hugo Boss niye ampiyon yapamad da enol hoca ald yapt? Ondan nceki kadroyu kim kurdu? Brakn bu bahaneleri yahu. Bu adamn nedir sizden ektii. Size Hami mstehak.
    ! ! ! Bize Her Yer Trabzon ! ! !
    ! ! ! Tarihlerden Fkran Bozkurtlarz Biz ! ! !

Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takm oldu.

halilaziz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt OnurKul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Az bile gmd. enol Hoca'y bir byle eletirince tamam oldu. Ama kadrolar o kurmad, bahanesi ne zaman bitecek? Kardeim kuran adam ampiyon yapsayd o zaman. atr atr oynatt takm. Hangi hoca oturup kadro kuruyor artk. enol Hoca'nn ok net bir beyan vard o dnem. Trabzon iin her eyi yaparm elime verilen kadroyu deerlendireceim demiti. Bunu da basiretsizlik olarak algladnz. Son ampiyonlukta eer kadroyu o kurmadysa Ersun veya Hugo Boss niye ampiyon yapamad da enol hoca ald yapt? Ondan nceki kadroyu kim kurdu? Brakn bu bahaneleri yahu. Bu adamn nedir sizden ektii. Size Hami mstehak.
    Az bile gmd mu?
    O zaman enol gne sporlu olduunuz ortaya kyor. yi hocadr da allamei cihan diildir, kadro kurma alt yapdan oyuncu karma yetisi sfrdr. Ynetime istediini yaptrma gcn ben trabzona grmedim. Trabzona yenildi diye aylarca afkurmustur sanki haksz bir galibiyet ald diye. Ben bir daha TS nin banda grmek istemiyorum. Her gidisinde kadro sarma duman olmutur. Uzun sreli hoca deildir yani. Size enol gne le mutluluklar.
    "Ben Avrupa'ya giderken kafam nmde eik gitmiyorum. nk ocuk, kadn ve ihtiyar ldrmedik. nk hibir kutsal yere saldrmadk. Oysa onlar bunlarn tamamn yaptlar. Hem de Bat'nn gz nnde; Bat medeniyeti adna."
    Alija zetbegovic

Trabzonspor Kongre yesi
    UUR DURTA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.11.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    45

hami MANDIRALI,
    her hafta her hafta
    utanlacak futboldan benzirdin bizleri,
    bu takm komuyor,mcadele etmiyor,paslamyor,yardmlamyor,organize bir atak yok......
    takm hafta ii sensiz antreman yapsa,sensiz sahaya ksa bundan daha kt oynayamaz,
    sendede,futbolcular gibi kiilik sorunu var,
    bu takma nokta bir ey katmyorsun,
    seneye ta atlasn,3-4 oyuncu hari hi birini grmek istemiyorum.
    **
    bu takmdan bata
    mustafay,
    aykutu
    zeri
    erkan,
    sonra dierlerini uzaklatrmadmz srece
    seneye bu rezil oyun devam eder.

yelik tarihi
    16.06.2007
    Nereden
    Ankara

Alnt halilaziz61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Az bile gmd mu?
    O zaman enol gne sporlu olduunuz ortaya kyor. yi hocadr da allamei cihan diildir, kadro kurma alt yapdan oyuncu karma yetisi sfrdr. Ynetime istediini yaptrma gcn ben trabzona grmedim. Trabzona yenildi diye aylarca afkurmustur sanki haksz bir galibiyet ald diye. Ben bir daha TS nin banda grmek istemiyorum. Her gidisinde kadro sarma duman olmutur. Uzun sreli hoca deildir yani. Size enol gne le mutluluklar.
    urada yazdklarnn hi biri u lkenin en iyi teknik adamn ktlemeye yetmiyor. Keza o gidince kadrolar dalmad. 2010-2011 kadrosunu enol Hoca m datt? Ayrca enol Gne sporlu falan da deilim ama Sezar'n hakkn Sezar'a vereceksin ya da yle diyeyim yiidi ldr ama hakkn ver. enol Gne, Trabzon'a her geldiinde ynetime koul sunmamtr. Gelmitir nk takma baldr. Oyuncu konusunda srar olmutur ama sen "O olmaz hocam yaaa" diyen bir yneticiyle alyorsan onun da karlk olarak "O zaman kadro kurun oynatalm" demesi normaldir. nk Trabzon'un ne maddi kaynaklarn zorlamak istemitir ne de kulp ii huzursuzluk karmak. Bu sebeple gidileri hep byle olmutur.

Bu arada 60 yandaki adama gyabnda da olsa afkurmu demen de yakk almad.
    ! ! ! Bize Her Yer Trabzon ! ! !
    ! ! ! Tarihlerden Fkran Bozkurtlarz Biz ! ! !

Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takm oldu.

yelik tarihi
    12.11.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Elimizdeki u anki kadro ne enol dinler ne Mourinho hepsinin teknik direktrlk kariyerini bitirir. Le bir kadromuz var le tesi hatta....

halilaziz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt OnurKul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    urada yazdklarnn hi biri u lkenin en iyi teknik adamn ktlemeye yetmiyor. Keza o gidince kadrolar dalmad. 2010-2011 kadrosunu enol Hoca m datt? Ayrca enol Gne sporlu falan da deilim ama Sezar'n hakkn Sezar'a vereceksin ya da yle diyeyim yiidi ldr ama hakkn ver. enol Gne, Trabzon'a her geldiinde ynetime koul sunmamtr. Gelmitir nk takma baldr. Oyuncu konusunda srar olmutur ama sen "O olmaz hocam yaaa" diyen bir yneticiyle alyorsan onun da karlk olarak "O zaman kadro kurun oynatalm" demesi normaldir. nk Trabzon'un ne maddi kaynaklarn zorlamak istemitir ne de kulp ii huzursuzluk karmak. Bu sebeple gidileri hep byle olmutur.

Bu arada 60 yandaki adama gyabnda da olsa afkurmu demen de yakk almad.
    Kusura bakmayn ama Ts mandan sonra 3 ay boyunca o maa dair yapt gereksiz hatta ou zaman da hakkaniyet d aklamalar ifade edecek baka laf bulamadm. Zira ayn tarzn Trabzon'da iken gremiyorduk, demekki irkeflik suyun bulunduu kapta eklini almas gibi enol hocay da belli bir kalba sokmu. Yenildin tebrik edersin geersin, durmayan toptan gol atmayna deinmeden aylar boyunca Querazma'nn yzde yz hakl ikinci sar kartn diline plesenk eklinde dolamas nasl izah edilecektir. Kesinlikle karakter dnm var.

Dier meseleye gelirsek, iyi hocadr da bir kez de istedii topular aldrp istedii takm kursa ve gelene geene 4-5 sallasa idik. kaybeden kim oldu Ts olmad m ne uruna ynetime koul sunmamas uruna. Bunlar arkasndan retilen bahaneler, bizde yapamadn imdi kk ikeceilerde yapyor, demek ki neymi isteini yaptrabiliyor ama Trabzonda yaptrmak istemedi.
    Ben gerginliimi tekrar edeyim, elli kez ayn stten iilmez, o st ekir ltfen enol hoca bir daha takmn bana gelmesin, yoksa gidecek ve bir daha ne zaman geleceini konuacaz. Kald yerde baarl olsun.
    Konu halilaziz61 tarafndan (21.04.2016 Saat 15:41 ) deitirilmitir.
    "Ben Avrupa'ya giderken kafam nmde eik gitmiyorum. nk ocuk, kadn ve ihtiyar ldrmedik. nk hibir kutsal yere saldrmadk. Oysa onlar bunlarn tamamn yaptlar. Hem de Bat'nn gz nnde; Bat medeniyeti adna."
    Alija zetbegovic

Fanatik34 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2009
    Nereden
    Almanya

Erman Toroglu cok agir ithamlarda bulundu ama nedense st kapatildi...iste Trabzonsporun geldigi hal!
    [B]Sorun cahil olman degil, kendini alim sanmak! Seyh Sadi Sirazi"

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt Fanatik34 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Erman Toroglu cok agir ithamlarda bulundu ama nedense st kapatildi...iste Trabzonsporun geldigi hal!
    nk byle bir iddia yok. Erman Torolu'nun syledii iddia edilen zellikle siyasi ierikli bir dolu asparagaz haberler de yapld. Kendisi de her frsatta "Ben sadece A Spor'da program yapyorum, Sabah ve Fotoma'ta yazyorum. Benim azmdan veya kalemimden kmam hibir eye inanmayn" diye tekrarlyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Adem Akyz' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2010
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    26

Sosyal medya kt, mertlik bozuldu. Birileri, birilerinin azndan aklamalar yapyor ama halbuki yle bir ey yok. stne stlk adam byle bir ey sylendiine de ikna edemiyor kimseyi.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKAABAT SEBATSPOR"

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Erman Torolu bu konu ile ilgili bakan arayp yle bir eyi demediini sylemi.
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)