Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'umuz Ýçin Var Mýsýnýz?

hüseyin toraman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Standart Trabzonspor'umuz Ýçin Var Mýsýnýz?

herkes bulunduðu ilin en iþlek caddesinde veya çarþýsýnda 09.12.2006 tarihinde saat 16.00-18.00 arasý TRABZONSPOR formasý-eþofmaný-þapkasý-atkýsý ile gezmeye varmýsýnýz dosta düþmana birlik olduðumuzu gösterelim bu iþ topluda olabilir ve hatta bütün hafta boyunca herkes atký ve þapkalarý ile çýksýnlar sokaða

BEN VARIM gün birlik ve beraberlik zamaný
    bizler bu renklere aþýðýz aþýk olduðumuz bu renkler için þapka veya atkýlarýmýzla sokaða
    Yoksula gülmedim, zenginliðe özenmedim, faþistleri sevmedim, ezilenleri dövmedim, ben Devrimci doðdum, Devrimci öleceðim..!

Murat61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

bende warým tandoganda mý olacak yoksa kýzýlayda falan mý

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

güzel bi fikir bencede ama mutlaka bi gün belli saatler aralýðýnda örnek veriyorum çarþamba günü istanbulda taksimde Trabzonda meydanda saat belirlensin 2 saat boynuca toplanalým ve muhabbet edelim.çayýmýzý içelim.hemde tanýþalým
    çok güzel bi tepki olur bence
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    38

bende destek veririm ama kaybedilen puanlar geri gelecek mi? Yýllardýr dolaþýyoruz BOÞ BOÞ atkýlarýmýzla ama bi baþarýmýz yok bi þampiyonluðumuz yok millete maskara oluruz bence adamlar derki "þunlara bak küme düþecekler hala takýmlarýnýn atkýsýný takýyorlar utanmalarý da yok!" ya da bizi görünce Trabzonsporu hatýrlayýp yanýndakilerle bizim takýmý konuþup alay edecekler buna gönlüm razý olmaz ÞAHSEN

kingfisher - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

bencede ama organize olmak lazým belli bi yerde ve belli bi saate yapsak daha iyi olur

Naim
    Ziyaretçi

Protesto Dediðin Böyle olur
    Ýstiklalde ve ya Caddede Buluþalým

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

kimsenin ne diyeceðinin önemi yok onlar önce kendi þikelerine þaibelerine baksýn.bizim orda Trabzonspor için diyeceklerimiz vereceðimiz mesaj önemli.ayrýca ben asla Takýmýmdan da memleketimden de utanmam.eðer utanan varsa zaten Trabzonsporlu deðildir.he bu durmu tasvip etmiyoruz elbette benimsiyemiyoruz aslada benimseyemeyiz o ayrýdaýr.ama utanmak asla yok.
    bide bence katýlým ciddi olursa elbette basýndada ses getirir.papila olayýnda olduðu gibi
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

kingfisher - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

her þehirde en kalabalýk yerde ve eþ zamanlý olursa bomba olur
    büyük ses getirir

61OKTAY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

evet sonuna kadar varým sessiz çoðunluðun sesini bi duysunlarda belki akýllanýrlar
    BENÝM SEVDAM SANA
    BORDO MAVÝM

Þuayip Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý hüseyin toraman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    herkes bulunduðu ilin en iþlek caddesinde veya çarþýsýnda 09.12.2006 tarihinde saat 16.00-18.00 arasý TRABZONSPOR formasý-eþofmaný-þapkasý-atkýsý ile gezmeye varmýsýnýz dosta düþmana birlik olduðumuzu gösterelim bu iþ topluda olabilir ve hatta bütün hafta boyunca herkes atký ve þapkalarý ile çýksýnlar sokaða

bizler bu renklere aþýðýz aþýk olduðumuz bu renkler için þapka veya atkýlarýmýzla sokaða
    allah razý olsun ama ben zaten cuma gunun den beri ne formayý nede atkýyý cýrkarmadým ve hala uzerim de abi yani ben bu uygulamayý cumagunun den beri yapýyom abi anlýcan abi saygýlarým la....
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaþlýk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

ben zaten cuma gunu den beri cýkarmadý ký ne formayý nede atkýyý abi yani anlýcan be bu uglamayý cuma gunun den beri aypýyom abi saygýlarým abi...
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaþlýk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

kuara bakamyýn abi yonetici rica etsen ilk gonderdigimi silrsen sevinrim abi simdi den sagolo abi...

firidin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Ýstanbulda bi organizasyon düzenleyelim acilen!!!

Ben VARIM

(tabi zamanýda çok önemliiii)

hüseyin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

isde taraftar bu be kardesim. sagolasin. varim, variz, bu hafta maca kadar formami cikarmayacagim. insallah kokmam
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

erzurumdan hazýrým erzurumlular ister ünide ister caddede
    [ille d' 7]

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

ne protestosu?ne yürüyüþü?

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Hafta sonu olsa katýlým daha fazla olur.Ýstiklal caddesinde GS lisesinin önünde buluþabiliriz.

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

süper fikir bence bu iþi þehir þehir organize edelim. lütfen protesto þeklimiz mnasýl olsun da yürüyüþü destekelyenler týklarsa orada oluþacak sayýda böyle bir hareketi destekleyecektir. iþi gücü býrakýr gelirm

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bu orga nizasyon hafta sonu olsun ben hafta içi gelemem

ahmetansu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    39

bakýn düþünce güzel ama protesto sesli yada yürüyüþ deðil. sadece trabzonsporun gücünü göstermek. biþekilde toplanýp bi yürüyüþ falan düzenlersek bu bize yakýþmaz. trabzonspor taraftarý trabzonspora karþý yürüyüþ yapmýþ gibi olur. bu bizim iç sorunumuz. yanlýþ olur. böyle düþünenler otursunlar bidaha düþünsünler.
    ama düþünce güzel. sessizce biraysel olarak herkes bordomavi içinde stata gider gibi gezinsin.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    46

çok harika bir fikir bence.

Ama ses getirmesini bekliyorsak daha net bir buluþma noktasý saptanmalý, her þehir için, örneðin istanbul için taksim meydanýndaki heykelin önü gibi spesifik bir yer belirlenmeli. Daðýnýk olursa taraftarlar, insanlarýn ve medyanýn dikkatini çekmeyebilir çünkü.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Lapina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Alýntý Naim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Protesto Dediðin Böyle olur
    Ýstiklalde ve ya Caddede Buluþalým
    istiklal abi ordakilerde cok seviyor bizi..

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

istiklale gidiyoruz abi ozman

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

ben samsundayým su anda iki gundur buradaydým keske atkýmý getirseydim pisman oldum.. dediginizi ben de dusundum.. bugun kutsal topraklara geliyorum
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Persembe günü Sydneyden Türkiyeye Uçuyorum okul bitti artýk ve Cuma Öðleden sonra Ýstanbuldayým gelir gelmez eger saat uyarsa katýlýrým bende Cumartesi falan olursada saat problem olmaz hertürlü gelirim
    Teþekkürler ADMIN!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)