Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: TRABZON LSES - 120 Yllk Eitim nar

Trabzonspor Kongre yesi
    Murat Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Standart TRABZON LSES - 120 Yllk Eitim nar

sadece trabzonun deil tm trkiyenin en eski okullarndan biri TRABZON LSES 1887 ylnda kurulmu ve 120 yldr eitime devam eden lisemiz lkemize ok nemli mevkilerde grev alm mezunlar vermitir ve tabiki futbola kazandrdklar trabzonsporun her zaman alt yaps olmutur ve futbolda her zaman sz sahibi olmutur zellikle son 10 ylda yakalad baar tm trabzonu ve trkiyeyi sevince bomutur seneler nce dnya ikincilii olan okulumuz 2003 ylnda inde dzenlenen ampiyonada bir nceki dnya ampiyonu ini kendi lkesinde yenerek kupay lkemize getirmitir bir sonraki senede danimarkada yaplan ampiyonada finale kadar gelip finalde irana penaltlar sonucu yenilip dnya ikincisi olmutur trabzon lisesinde top koturan futbolcularn ou trabzonsporun altyapsnda oynamaktadr.

PEK...
    imdi sormak gerekmezmi bu baarlar getiren futbolcular imdi nerde? bu acaba trabzonsporun bir hatasm yoksa futbolcularn baary kaldramamalarm?artk yorumu size brakyorum trabzon lisesi bu kadar baarl sonular ald takm trabzonspor alt yaps. peki nerde takmsal baar?demekki hata buradan balyor trabzonspor eskisi gibi topraktan yeterli kadar mineral ve su alamyo ve bugn olduu gibi iek aamyor bunun iin bieyler yapmak gerekmez mi?
    Konu Murat Aydn tarafndan (03.12.2006 Saat 17:38 ) deitirilmitir.
    SORUN ZEN BENM N YNETCDR...
    SORUN ZEMEYEN BENM N YNETC DELDR...
    SORUNA SORUN KATAN BENM N TRABZONSPOR'LU DELDR...

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

bu futbolcular imdi nerde bi bakabilirmiyiz.ou futbolu brakt.neden niin?????
    bunun aratrlmas lazm.yeni yetenekler kefedilmesi lazm
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

ahmetansu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.12.2005
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    36

murat bu senin dediin olay ben ne zaman paf takmn mana gitsem konuulur. illa biri trabzonlisesi dnya ampiyonu oldu ordan biri top oynayamyo diye.
    o dnemen sadece ergin var oda imdi sakaryada oynuyo kiralk
    ama buna sulu tek tarafl deil. futbolcularda ailelerinde ozamnn alt yap sorumlularnda ynetiminde herkeste su vard. trabzonun alt yaps herzaman iyi topu yetitirir ama bunlar takma monte etmek herzaman kolay olmaz aksine sancl olur. imdilik bu iin trkiyede ki ustas zkan haca duruyoda alt yap ve gelecek imdilik emin elerde.
    "Bizi asagiya ekmeye alismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." zkan Smer

BMN l TRABZON

Trabzonspor Kongre yesi
    Erkin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.10.2004
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    33

Murat_trb sana katlyorum.. Dediin gibi bir iek misali topraktan mineral ve su alamyor alt yap. Trabzon Lisesi'nin dnya ampiyonu olduu sene ben de lisede renciydim gerekten byk coku vard bazlar arkadamd hatta.. Trkiye'de byle bir baary yakalamay brak yanndan bile geen bir okul yok.. Lise takmnda ekip ruhu vard bence hocalar ve futbolcular tek yrek olmutular.. TS altyaps ise sorunlar yuma olmaktan teye gidemedi. Altyapy bir hem futbol bilgisi hem de hayat bak asndan yetenekli bireyler yetitiren bir fabrika haline getirmektir yaplmas gereken.. Bunun iin de ii bilen futbol bilgisinden phe etmediimiz onlara yeni yollar izebilecek hocalar gereklidir.. Son 20 ylda Hami daha sonra da Fatih,Gkdeniz ve biraz da Hseyin bunlarn dnda kim kabilmi ya da kendini gsterebilmi.. kan genlere futbolun dnda birok ey de retilmeli mantaliteleri ve dnyaya bak alar deitirilmeli.. Malesef kendilerinden yetenek olarak daha alt olan TS dndan gelen topularn transfer edilmeleriyle nleri kapatlyor (u an grdmz gibi)tabi bu da engelliyor kendilerini gstermelerini nk ynetim politikas yok hibir ynetim gerekten eilmedi bu ie yllardr yeteneksiz futbolculara deerinden ok yksek paralar transfer ederek katlar. Toplama takmlar yarattlar ehr seferinde.. Hem kulp hem okul baznda ve Trkiye liglerine kard futbolcular baznda da ok yksek standartlarda bir futbol ehri olan Trabzon'un belki de tek endstrisi olan Trabzonspor'da neden yeni yzler gremiyoruz. Altyapya nem vermek demek yldz takma ya da paf'a 3-5 idman yaptrmak ya da malara kmak deildir yukarda sylediim gibi futbolu gerekten retmek gerek.. Bu sorunlarmz ancak uzun vadeli ynetim politikalaryla zlebilir.. Oof of
    Bu yolda asla yalnz yrmeyeceksin!

"Benim iin Trabzonspor, en gllere kar koyan ve herkesi yenen hayali kahramand. yle bir kahramand ki statkoyu bile devirmiti. K.K.

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

O futbolcularn yerine Musa, Keeli, Ferhat gibi dnya yldzlar geldi.

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    07.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

trabzon liseli olmak bir ayrcalktr

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    30.10.2004
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    33

Alnt murat_trb Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Her zaman

"Benim iin Trabzonspor, en gllere kar koyan ve herkesi yenen hayali kahramand. yle bir kahramand ki statkoyu bile devirmiti. K.K.

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Trabzon Lisesi Trkiye'nin bence parmakla gsterilebilecek liseleri arasndadr.Ayrca benim de lisem olmasndan dolayda ok gururluyum.Murat dediin gibi ayrcalktr bu.

Trabzon da da futbol denilince gerekten Trabzon Lisesi geliyo insann aklna.Bir arkadamz deinmi.Bu i iin hocalara byk grev dyo diye.Yanlmyorsam okul mdr mer Eybolu futbolu iyi bilen bir hoca.Bu ie de gereken nemi verdiini dnyorum.Zira 2003 te aldmz dnya 1.liindeki pay ok byk.
    Bence hala daha byk yeteneklere sahip oyuncular vardr lisemizde yanlmyorsam ama bunlarn bi ekilde kefedilip kademe kademe TRABZONSPOR umuza kazandrlmas gerekmektedir.Bu konuda da kimlere grev dyosa yerine getirmelidir diye dnyorum.Elin yldzcklar ile bu iin olmayacan bu yl kt bir tecrube ile bir kere daha anlam bulunuyoruz malesef.
    Dediim gibi bu ilerden fazla anlamam ama varsa bu tip imkanlarmz treni karmadan deerlendirmemiz gerekmektedir.
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    30.10.2004
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    33

Lisede okuyup da futbol oynayanlarn kalan Trabzon amatrde oynamaktadr.. Altyap ii yllardr atlanyor bu i sadece oyuncularn yeteneklilerini seip ayrmak deil, i onlara gerekten futbolun zihinsel, fiziksel btn zelliklerini alamak gibi profesyonel bir i olmaldr.. Bu i ancak aklc ynetim politikalaryla zlr kulp tavrn ortaya koymaldr ya altyapya gerekten eilip hem kafada hem de yetenek olarak yksek kapasiteli oyuncular yetitirecek ya da dnya kadar paralar deyerek dardan hazr ve yetenei tartlr adamlar alp toplama takmlar oluturacak..

sismolog61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Sinop

+ ok sevdiim Ahmet hocamznda payn unutmamak lazm Murat Ahmet abime slm
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Alnt Ferdinand Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu i ancak aklc ynetim politikalaryla zlr kulp tavrn ortaya koymaldr

Bu ii bizim ynetimimiz mi yapacak
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    30.10.2004
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    33

Alnt tselif Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu ii bizim ynetimimiz mi yapacak
    mkansz

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Samsun
    Ya
    43

bu cocuklar dunya sampyonu olduguna gore kumaslar kaltel pek neden Trabzonspor bundan faydalanamyo.burada hocaya ve yonetme s dusuyo.cocuklarn y hazrlanmas gerekr.hemen alp takma koyarsan 2 mac sonra yollarsn baska takma.

Emin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.07.2004
    Ya
    40

mer EYBOLU Bakan
    Trabzonspor ampiyon

Bu arada Trabzon Liseli olmak ayrcaln yaayan biriyim. Malum Trabzon Lisesi gen flamasn alp i yerime ve odama asmay ok istedim ancak bulamadm. Ankaradaym bulup masraf karlnda gnderebilecek bir arkada olursa ok sevinirim. Tel: 533 487 06 54
    Sahipsiz Vatann Batmas Haktr. Sen Sahip karsan Bu Vatan Batmayacaktir...
    M. Akif ERSOY

Rza OLAK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.01.2005
    Nereden
    Giresun
    Ya
    48

Akaabat liseli olmak ta ayr bir ayrcalktr

Erdin Dilek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.05.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    45

pek konu ile direkt alakal deil ama son zamanlarda paftan(ekirdekten) gelen futbolcularmzn fiziki yaplarnn neden elimsiz olduu hakknda, ufukhan tayfun, enis ,ergin, feridun piyasada bulunan futbolcularn fizik yaplarn ok ok altndalar grnm ve kondisyon olarak(rn.30 luk kezmann bilmem ka metre arkadan gelip ufukhan sollamas) ola msr ekmei ,gorgoda, lahana yeyin arada, brakn haau hamburgerleri....
    Konu Erdin Dilek tarafndan (04.12.2006 Saat 11:11 ) deitirilmitir.
    TrabZonguldakl...

Erdin Dilek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.05.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    45

trabzon lisesi trabzonun gelecei adl bir konuda amtm zamannda ama forumun tanma ilemler israsnda sanrm kaybolup gitti
    TrabZonguldakl...

BYK_TRABZON
    Ziyareti

Bir Trabzon Liseli olarak Trabzonsporun Trabzon Lisesi Altyapsna egilmesini iddetle istiyorum

Aslhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.02.2005
    Nereden
    Trabzon

Alnt murat_trb Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu ayrcalk hayatm boyunca benle olacak
    Dn geti , yarn var m ? Genliine gvenme len hep ihtiyar m ?
    BMN Tsira TRABZON

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt Emre Can Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    O futbolcularn yerine Musa, Keeli, Ferhat gibi dnya yldzlar geldi.
    yldzdan da te (!)

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    07.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt Emin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    mer EYBOLU Bakan
    Trabzonspor ampiyon

Bu arada Trabzon Liseli olmak ayrcaln yaayan biriyim. Malum Trabzon Lisesi gen flamasn alp i yerime ve odama asmay ok istedim ancak bulamadm. Ankaradaym bulup masraf karlnda gnderebilecek bir arkada olursa ok sevinirim. Tel: 533 487 06 54
    emincim sen istersinde ben sana yollamamm en ksa zamanda elinde olacak flman kardesm merak etme

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    07.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Standart lise

Alnt sismolog61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    + ok sevdiim Ahmet hocamznda payn unutmamak lazm Murat Ahmet abime slm
    selamn iletecem babama sismolog 61 ayrca ukalalk gibi olmasn ama gercekten ahmet aydn n (babamn) hakkn wermek lazm onunda bu basarda emeg cok liseyi dnya ampiyonu yapan takmnn hocas babamla gurur duyuyorum bunun tm bmn nedeki kardelerimle paylamak istedim

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    30.10.2004
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    33

Haklsn hocam Ahmet Hoca bizim Mat.derslerine girmedi ama her takmla efsane oldu o sayede tanyordum Her yerde,yurtdnda,Trkiye'deki deplasmanlarda takmn yanndayd..

etin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.02.2006
    Nereden
    Uzak Dou

Bu konuda eer bir yanl varsa tm bileenler bu hataya ortaktr. Futbolcu kardelerimizde dahil.
    Siyasetin "bizden olduu srece" yer ald, karda olduu zaman "siyasete bulat" byk kulp/taraftar camias Trabzonspor

Trabzonspor Kongre yesi
    Serhat AHN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Burada bi ayrcalk varsa o da Trabzonsporlu olmak...
    "Futbol basittir zor olan futbolu basit oynamaktr" demi Johan Cruyff
    Trabzonspor da Trkiye gibidir. kisi de bamsz deil malesef.
    Rabbim TRK korusun!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)