Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 64 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PTT 1.LİG 27.Hafta l 1461 Trabzon 1 - 2 Alanyaspor l Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bu fikstürle işimiz çok zor ; Karabük, Elazığ ve Adana maçından süpriz bir 3 puan çıkarmak zorundayız.

Umuyorum Hüsnü hoca daha etkili bir ofansif kurgu oturtur. Abdülkadir ve Uğurcan öne çıkan isimlerdi bugün. Yüksel Şişman'ın da daha çok süre alması taraftarayım.
    Devlerin mezarı, Avni Aker Stadı

Nereden
    Bursa

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boş boş konuşup boş boş atmışsın. 10 milyon gibi bir rakam da atmışsın. Açıkla bakalım bu parayı. Birde giderleri hesaola. Karmı zararmı şuanan kadr. Matematiğin yeter mi bilmiyorum.
    Ne gideri varmış?
    TV,iddia ve diğer sponsor gelirleri döndürüyor kulubü.

Eren ve Sercan'ı nerde oynatıp parlatacaktın?Onlardan 5 trilyon geldi,Yusuf'u bugün almaya kalksan açılışı 2 milyon avro,Sefa'dan ne eksiği var?
    Akakpo da 1 milyon avro.
    Mustafa Reşit Akçay'ı da ordan aldığın için o kadar düşük paraya imza attırabiliyorsun.
    İstediğin adamı alıyor,beğenmediğini oraya yolluyorsun,alt yapıdan çocuklara bu tecrübeyi hangi başka takım sağlar?

Ne istiyorsunuz 6 yıllık takımdan,Ajax mı olsun Porto mu?
    Biraz akıllı olun böyle altın yumurtlayan tavukla uğraşmayın.
    • Memento mori

Nereden
    Bursa

Alıntı batuhanTs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakin ol yakisikli bursa cocugu iskembeden sallamak kolay tabi nerden 10 milyon gelmis bize kimi kazandirdilar da biz o oyuncudan kar ettik avni akerin cimlerinde tepinmekten baska yaptiklari ne var yarim yamalak cim var onu da bu vasifsizlar maffediyor yarim aklinla bana seviyesiz seviyesiz sallayacagina isim ver kimi kazandirdi Trabzonspor a akakpo ya anca senin gibi adamlar 1 milyon verir capin ne ki bana bu oyunculari savunuyon izlemesek gormesek neyse
    Ben sakinim ya,sen bir ağzını topla,Bursa bu ülkenin değerli bir şehridir,Bursalılar da Osmanlı'ya başkentlik yapmış,kültürü olan değerli insanlardır.
    Yaşadığımız yerden saldıracağına 1461'in ne zararı var ondan bahset.
    Konuyu çime niye getirdin,gıda sıkınıtısımı var?
    • Memento mori

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

1461'in pilot takım gibi kullanılamamasından vs eleştirebilirsiniz ama maddiyat açısından eleştirmek mantıksızdır. Aynı kulvardaki takımlardan Samsun'un 50-60 m tl borcu var yine Elazığ'ın 44 m tl borcu var diğer takımlarda da araştırsak benzer rakamlar çıkacaktır. 1461'in güncel borcu 85 bin tldir
    Mustafa Yumlu.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

ben anlamıyorum bu kadro tercihleri nasıl yapılabiliyor?

Su takım nasıl kume dusmemeye oynar?

-------------ugurcan-------------

okay---ogulcan---aytac---erhan

------yuksel----batuhan---kagan---

-----------abdulkadir--------------

-----arquin/serge-----------belford--------

kadro budur.Ben anlamıyorum bu iş bu kadar zor olamaz.

oktay,emrullah,ziya,barıs,ferhat,yaser kesinlikle kadroya yaklaşmamalı.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sakinim ya,sen bir ağzını topla,Bursa bu ülkenin değerli bir şehridir,Bursalılar da Osmanlı'ya başkentlik yapmış,kültürü olan değerli insanlardır.
    Yaşadığımız yerden saldıracağına 1461'in ne zararı var ondan bahset.
    Konuyu çime niye getirdin,gıda sıkınıtısımı var?
    Banane kime baskentlik yaptigindan eren dedigin adama yillarca medya yerli giggs dedi kaca sattin kac yildir ne vermis bu kulube onu soruyorum ekmek elden su golden yasiyorlar iste birilerinin ekmek kapisi vizyonsuzlugun dibini gormus bir proje akakpo dedigin adam siradan bir oyuncu iste 2.ligde bile sivrilememis zaruri alinmis vasifsiz idareten oynayan adam rizeye verdigimiz 2 anadolu topcusunu basari sayiyorsaniz zaten kepenkleri kapayalim beklentiler dip yapmis demektir

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bu mağlubiyetten sonra 1461 Trabzon sanırım PTT 1.Ligde kalma şansını kayıp etti,

Nereden
    Bursa

Alıntı batuhanTs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Banane kime baskentlik yaptigindan eren dedigin adama yillarca medya yerli giggs dedi kaca sattin kac yildir ne vermis bu kulube onu soruyorum ekmek elden su golden yasiyorlar iste birilerinin ekmek kapisi vizyonsuzlugun dibini gormus bir proje akakpo dedigin adam siradan bir oyuncu iste 2.ligde bile sivrilememis zaruri alinmis vasifsiz idareten oynayan adam rizeye verdigimiz 2 anadolu topcusunu basari sayiyorsaniz zaten kepenkleri kapayalim beklentiler dip yapmis demektir
    10 yılı doldurmamış takım,daha ne katkısı olacak,al en az 10 trilyon faydası var Trabzonspor'a.

Zararı yok ya işte,en olmadı Trabzon şehrinin ekonomisine katkısı var,zaten şehirde kimsenin sahiplenip maçına gittiği yok ama belediye Yavuz Selim'i yıkmaya kalksa ya biz orada maç izliyoruz diye ağlaşır millet.
    Bırakın adamlar takılsın,yarın bir gün yine gs'yi eleyip,fb'yi şş'de yendiğinde aklınıza gelecek,uzak durun en azından.
    • Memento mori

el_conquistador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaşlar 1461 Trabzon'un oynadığı lig önemli değil. O takımı Nasıl kullandığımız önemli. Bayern Münih veya Borussia Dortmund'un ikinci takımlarıda amatör liglerde oynuyor.
    @sasone kardeşimede 1461 hakkındaki düşüncelerinde katılıyorum.
    "Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur..."

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bu gidişle kurtulmamız zor ama imkansız değil
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Şu takım A takıma oyuncu yetiştirmek için kuruldu da var mı A takımda oynayabilecek bir oyuncu, bence yok
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

1461 son derece yararlı bir projedir Trabzonspor için. Eğer doğru kullanılırsa daha da yararlı olur. Mesela Muhammet Beşir ve Yusuf Yazıcı belki Savaş Çakır değerlendirilebilirdi 1461 de.
    PTT 1. Lig'i bence oyuncu gelişimi için ideal bir ortam ; bu yüzden pilot takımımızın burda olması ve gençlerimizin göz önünde olması oldukça iyi bizim için.

1461'in maddi katkısını kesin bir şekilde rakama dökmek zor ama şüphesiz son derece karlı ve faydalı bir proje. Usta diyet ödemeyi bırakıp , Trabzonspor için planladığı şeyleri 1461 için de uygularsa işte o zaman bizi uçurur.
    Devlerin mezarı, Avni Aker Stadı

Ufuk Turgut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

akokpo bile dogru yolda yurudugumuze delalettır.44 bın euroya enaz aykut kadar ve douglastan kat kat daha fazlası verım aldık.
    Ben Asil Bir Ailenin Evladı Olmakla Değil,
    Asil Bir Milletin Evladı Olmakla Gururluyum.
    NE MUTLU TURKUM DIYENE..

Nereden
    Ankara

Bana çok heyecan veriyor bu tur işler. Belki trabzondan daha cok.. eleştirilebilir 1461. Sonucta ligde durumu ortada. Ama 1 2 noktaya dikkat etmek gerek. Su ana kadar oynadıgı tum takımlarım yaş ortalaması olarak 3 4 yaş genç bir ekiple çıkıyor. Eksikler var mı. Kesinlikle. Genç yaşlı dengesi pek kurulamıyor. Bir de su nokta var. Cidden yedek takım muamelesı gordugunden, elındeki yıldız adayları trabzonun ihtiyacı oldugunda takımdan alınıyor. Cogu zaman da henüz pişmeden. Aslında trabzona geçiş bir kurala bağlansa. Ornek 20 yas altı trabzona verilmez gibi.( nbadeki unıversıteden mezun olmadan nba'e geçiş yapılamaması gibi...)Sonra 23 24 yaşını geçenler sadece cidden en azından karakter olarak cok duzgunse takımda tutulsa. Bu proje cidden trabzon için de turk sporu ıcın de cok buyuk bir kazanç olur.

SM-A800F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)