Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya nerde neden hala kayýp neden açýklama yok???ne oluyor???

lakerta - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    42

Angry Ziya nerde neden hala kayýp neden açýklama yok???ne oluyor???

Arkadaþlar 2 gündür ne yönetim ne ziya kayýplar ortada yoklar bjklý td den ne çýkar.Oda kanýndaki gibi kaçmayý susmayý tercih eder ne açýklama yapar nede konuþuruz.Ona göre bizlerde suçluyuz.Yazýk yazýk nerde bu adam ya???
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Salla yaaa bölesi daha iyi görmek dahi duymak dahi bile istemiyoruz onlari, tek istedigimiz bu takimi biraksinlar.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

konuþunca yüzsüs deriz,konuþmayýnca nerede bu adam kaçýyor mu? deriz.

lakerta - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    42

bu durumda adam gibi adamsa çýkar açýklama yapar saklanarak birþey olmaz!!!!
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

Yaþ
    44

Asil Ruhlarini KaybetmÝÞ TopÇularin Ruhlarini ÇaÐirmak Lazim.onursuzlar EmÝnÝm ZÝyanin ÜzÜldÜÐÜ Kadar ÜzÜlen BÝr BÝlemedÝn ÝkÝ TopÇu Vardir

Tevfik Kýlýç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý lakerta Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar 2 gündür ne yönetim ne ziya kayýplar ortada yoklar bjklý td den ne çýkar.Oda kanýndaki gibi kaçmayý susmayý tercih eder ne açýklama yapar nede konuþuruz.Ona göre bizlerde suçluyuz.Yazýk yazýk nerde bu adam ya???
    otraya çýkýp ta ne olacak zaten yeteri kadar yüzsüzlük etmedilermi? ama merak etme bunlar piþkin insanlardýr yarýn utanmadan sýkýlmadan çýkarlar ortaya.
    Konu Tevfik Kýlýç tarafýndan (03.12.2006 Saat 23:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Alýntý lakerta Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar 2 gündür ne yönetim ne ziya kayýplar ortada yoklar
    Baþka ne istiyorsun?

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    52

Korkularindan Trabzon'a gidemiyorlar tabii. Bir seyler yapip cok ama coooooooooook gecikmis taraftar tepkisini gecirmeyi umut ediyorlar. Ancak o kadar acizler ki hala somut bir karar alabilmis degiller. Fikrayi bilen bilir' hala "Du bakALinilcek?" modunda muhteremler. Bir yonetim, teknik direktor kendi kendini ancak bu kadar rezil edebilir.

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    52

Bu arada su "Onlar da bizim kadar uzuluyorlar" modundan bir ciksak ne guzel olacak... Yahu koltuk basinda yetki sahibi onlar, takimi bu hale dusurenler onlar. Acizlikten basi kesik horoz gibi dolanip hala hicbirsey yapamayip yakinda beni kanserden olmadi kalp kirizinden goturecek onlar, muhteremler cok uzuluyormus. Yaziiiikkkkk! Hey Allahim yaaa.

Naim
    Ziyaretçi

Aciz insanlar
    bjk bir sivas malubiyetinin faturasýný okadar aci kesti topculara
    bizimkilerde hala týk yok
    Sihirli deðnek mi imal etmeye uðraþýyor yönetim

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Ben olsam Dünyayý terk ederim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý firari Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    konuþunca yüzsüs deriz,konuþmayýnca nerede bu adam kaçýyor mu? deriz.
    beyaz psiko tiplemesi gibi.

konusmaný ýstýyorum ama býr seyler soylemený ýstemýyorum.

omerfarukyilmaz
    Ziyaretçi

ya ziyannda sucu var ama asýl suc futbolcularýn onlar cýkýp bikac kelime etsnler oynams gzkmek için yormasýnlar kendilerini ziyada ne olp bitiosa anlatsn yeter acýklama istiorum

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

futbolcularda suç bulmuyorum kimse kusura bakmasýn bu takýmý bu kadar kötü oynatmaya hakký yok ziya doðanýn
    Bordomavi.net

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

bakalým nereye kadar kaçaCak...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr GolaMTuRi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

dun tv8de goktug sevincli bayagi yuklendi ziyaya, o arada ziya baglanmak istiyormus dedi..ama bir turlu ulasilamadi...goktug sevincliyi kutluyorum bizim burda haftalardir yazdiklarimizi dile getirdi..ziyada bunu izlemistir ve umarim bazi seyleri anlamistir..

aydincakar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    50

Trabzon taraftarýndan yönetime restTrabzonspor'daki tansiyon bir türlü düþmüyor... Trabzon'da taraftar, bileti kesilen Ziya Doðan'dan sonra yönetime de mesaj gönderdi: Siz de gidin!.
    Ligde arka arkaya yaþanan aðýr hezimetler sonrasý teknik direktör Ziya Doðan'ýn biletini kesen bordo mavili yönetime de tepkiler devam ediyor. Doðan'ýn yanýnda yönetimin de gitmesini isteyen taraftarlar, "Siz ne zaman gideceksiniz?" diyerek baþkan Nuri Albayrak'a mesaj gönderdiler. Camia da olaðanüstü kongreye gidilmesini istiyor. Ýstanbul'dan kente dönen takýmý, Trabzon Havaalaný'nda taþ yaðmuruna tutan bordo mavililer, yönetim kurulunu istifaya çaðýrýrlarken, futbolculara da aðýr hakaretlerde bulunmuþlardý.

ÝDMANLARDA POLÝS OLACAK
    Yönetim bu hafta yapýlacak idmanlar için hem polis hem de jandarmadan Mehmet Ali Yýlmaz Tesisleri'nde önlem almasýný istedi. Ziya Doðan'ýn bugün resmen takýmla iliþkisinin kesilmesi bekleniyor.

Sabah

Belki de doðrudur. Yönetim tarafýndan görevine son verilmiþ olabilir. Bu akþam ya da çarþamba günü yapýlacak açýklamalarý beklemek en doðrusu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Ziya Doðan'ýn durumu açýk aslýnda. Ziya hoca için de bu son þans. Eskiden olsa çoktan istifa edip gitmiþti ama artýk o lüksü yok. Gittiði anda teknik direktörlük kariyeri de bana göre biter. Bundan sonra ancak ufak takýmlarda görev yapan "tüccar teknik direktörler" sýnýfýna girer. Bunu yaþamak istemiyor. Bahane olarak da sezon baþladýktan sonra gelmesini gösterip, devre arasýnda bu durumu düzelteceðini iddia ediyor. Böylece kendini de kurtarmýþ olacak. Kalýrsa inþallah dediðini yapar da TS'u kurtarýr. Ziya Doðan'ýn kendisi beni çok ilgilendirmiyor ama TS ilgilendiriyor.
    Bertrand Russell : "Ýstediðiniz bazý þeylere sahip olamamak, mutluluðun bir parçasýdýr."

TORUN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Ziyanýnýn gitmesi zaten kesin ama sonrasý ne olur bilemem. Onun yerine denenmiþ bir yerli gelecekse býrakýn kalsýn.

mehmet yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37

Hiç kimse ziya yý deðiþtirince iþlerin düzeleceðini zannetmesin. Antrenör deðiþikli kýlýf oluyor bazýlarýna. yeter artýk azcýk utanmanýz varsa býrakýn gidin. bu takýma bu taraftara bunca eziyeti yapmaya hakkýnýz yok. Sabýr taþý olduk çatlayacaðýz.ne yapmaya çalýþýyorsunuz siz ya. nedir milletin sizden çektiði, defolun gidin þanlý tarihimizi daha fazla kirletmeyin. Siz trabzonsporumun tarihine yazýlmýþ silinemeyecek bir lekesiniz. çekin artýk diþlerinizi takýmýmýn üzerinden. Trabzonmu hiç bir katký yapmayan aksine çalan tek gurup sizsiniz. yeter artýk...

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ziyanýn yanýnda yönetimin gitmesi de lazým yönetimin bölünüþü takýmý çok etkiliyor belki futbolcular albayrak gitsin diye oynamýyor

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yahu bu yönetim gitsin diyenlere soruyorum. Takýmý bu þekilde almak isteyen bir yönetim varmý. Gelmek isteyen varmý. Birisi bana bunu yazsýn. Lütfen cahil cahil konuþmayýn. Kimse gelmeyecekse bu yönetim neden býraksýn takýmý. Birileri biz bu göreve talibiz demeliki bu yönetim tamam kardeþim al yap desin. Yada kongreye gidelim o zaman sen bu iþi yap desin. Öteki türlü yok yönetim býrakýp gitsin. Bu söylemleri ilkokula giden yeðenim söylüyor. Malum anlamýyor bu iþlerden o yüzden böyle düþünüyor.

Biri gidecekse þayet yerine gelecek biri olmaliki gidebilsin. Öteki türlü kim nereye gidiyor. Okadar basit mi bu olay.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý sarman61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yahu bu yönetim gitsin diyenlere soruyorum. Takýmý bu þekilde almak isteyen bir yönetim varmý. Gelmek isteyen varmý. Birisi bana bunu yazsýn. Lütfen cahil cahil konuþmayýn. Kimse gelmeyecekse bu yönetim neden býraksýn takýmý. Birileri biz bu göreve talibiz demeliki bu yönetim tamam kardeþim al yap desin. Yada kongreye gidelim o zaman sen bu iþi yap desin. Öteki türlü yok yönetim býrakýp gitsin. Bu söylemleri ilkokula giden yeðenim söylüyor. Malum anlamýyor bu iþlerden o yüzden böyle düþünüyor.

Biri gidecekse þayet yerine gelecek biri olmaliki gidebilsin. Öteki türlü kim nereye gidiyor. Okadar basit mi bu olay.
    bence tam alýnacak zaman.kötü sonuçta suclu enkaz devreden eský yonetým.en ufak býr ýyý sonuc yený yonetýmýn.

murat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    46

heryerde ziya dogan yonetim ve futbolcular hakkinda yeterince baslik var. kapatiyorum, konu dagiliyor.
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)