Hesaplipazar
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ziya nerde neden hala kayp neden aklama yok???ne oluyor???

lakerta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    39

Angry Ziya nerde neden hala kayp neden aklama yok???ne oluyor???

Arkadalar 2 gndr ne ynetim ne ziya kayplar ortada yoklar bjkl td den ne kar.Oda kanndaki gibi kamay susmay tercih eder ne aklama yapar nede konuuruz.Ona gre bizlerde suluyuz.Yazk yazk nerde bu adam ya???
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Ya
    32

Salla yaaa blesi daha iyi grmek dahi duymak dahi bile istemiyoruz onlari, tek istedigimiz bu takimi biraksinlar.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

entrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

konuunca yzss deriz,konumaynca nerede bu adam kayor mu? deriz.

lakerta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    39

bu durumda adam gibi adamsa kar aklama yapar saklanarak birey olmaz!!!!
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

yelik tarihi
    25.08.2005
    Ya
    41

Asil Ruhlarini Kaybetm Topularin Ruhlarini airmak Lazim.onursuzlar Emnm Zyanin zld Kadar zlen Br Blemedn k Topu Vardir

Tevfik Kl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.10.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt lakerta Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar 2 gndr ne ynetim ne ziya kayplar ortada yoklar bjkl td den ne kar.Oda kanndaki gibi kamay susmay tercih eder ne aklama yapar nede konuuruz.Ona gre bizlerde suluyuz.Yazk yazk nerde bu adam ya???
    otraya kp ta ne olacak zaten yeteri kadar yzszlk etmedilermi? ama merak etme bunlar pikin insanlardr yarn utanmadan sklmadan karlar ortaya.
    Konu Tevfik Kl tarafndan (04.12.2006 Saat 00:55 ) deitirilmitir.

Cyzio - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    58

Alnt lakerta Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar 2 gndr ne ynetim ne ziya kayplar ortada yoklar
    Baka ne istiyorsun?
    Ne yazk ki ok eskilerden 1-2 ma yapmz diye biliyorum...imdi o zaman yanllara imza atan kiiler yznden biz de ikeci mi oluyoruz ? Bu ii gelenek haline getiren 1-2 kulp haricinde kuluplere srekli ikeci unvan vermek ne derece doru?
    Cengiz ubuku

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    48

Korkularindan Trabzon'a gidemiyorlar tabii. Bir seyler yapip cok ama coooooooooook gecikmis taraftar tepkisini gecirmeyi umut ediyorlar. Ancak o kadar acizler ki hala somut bir karar alabilmis degiller. Fikrayi bilen bilir' hala "Du bakALinilcek?" modunda muhteremler. Bir yonetim, teknik direktor kendi kendini ancak bu kadar rezil edebilir.

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    48

Bu arada su "Onlar da bizim kadar uzuluyorlar" modundan bir ciksak ne guzel olacak... Yahu koltuk basinda yetki sahibi onlar, takimi bu hale dusurenler onlar. Acizlikten basi kesik horoz gibi dolanip hala hicbirsey yapamayip yakinda beni kanserden olmadi kalp kirizinden goturecek onlar, muhteremler cok uzuluyormus. Yaziiiikkkkk! Hey Allahim yaaa.

Naim
    Ziyareti

Aciz insanlar
    bjk bir sivas malubiyetinin faturasn okadar aci kesti topculara
    bizimkilerde hala tk yok
    Sihirli denek mi imal etmeye urayor ynetim

BYK_TRABZON
    Ziyareti

Ben olsam Dnyay terk ederim

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

Alnt firari Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    konuunca yzss deriz,konumaynca nerede bu adam kayor mu? deriz.
    beyaz psiko tiplemesi gibi.

konusman styorum ama br seyler soylemen stemyorum.

omerfarukyilmaz
    Ziyareti

ya ziyannda sucu var ama asl suc futbolcularn onlar ckp bikac kelime etsnler oynams gzkmek iin yormasnlar kendilerini ziyada ne olp bitiosa anlatsn yeter acklama istiorum

Trabzonspor Kongre yesi

Fatih - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

futbolcularda su bulmuyorum kimse kusura bakmasn bu takm bu kadar kt oynatmaya hakk yok ziya doann
    Bordomavi.net

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

bakalm nereye kadar kaaCak...

Forumdan Uzaklatrlmtr GolaMTuRi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Ankara

dun tv8de goktug sevincli bayagi yuklendi ziyaya, o arada ziya baglanmak istiyormus dedi..ama bir turlu ulasilamadi...goktug sevincliyi kutluyorum bizim burda haftalardir yazdiklarimizi dile getirdi..ziyada bunu izlemistir ve umarim bazi seyleri anlamistir..

aydincakar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.11.2006
    Ya
    47

Trabzon taraftarndan ynetime restTrabzonspor'daki tansiyon bir trl dmyor... Trabzon'da taraftar, bileti kesilen Ziya Doan'dan sonra ynetime de mesaj gnderdi: Siz de gidin!.
    Ligde arka arkaya yaanan ar hezimetler sonras teknik direktr Ziya Doan'n biletini kesen bordo mavili ynetime de tepkiler devam ediyor. Doan'n yannda ynetimin de gitmesini isteyen taraftarlar, "Siz ne zaman gideceksiniz?" diyerek bakan Nuri Albayrak'a mesaj gnderdiler. Camia da olaanst kongreye gidilmesini istiyor. stanbul'dan kente dnen takm, Trabzon Havaalan'nda ta yamuruna tutan bordo mavililer, ynetim kurulunu istifaya arrlarken, futbolculara da ar hakaretlerde bulunmulard.

DMANLARDA POLS OLACAK
    Ynetim bu hafta yaplacak idmanlar iin hem polis hem de jandarmadan Mehmet Ali Ylmaz Tesisleri'nde nlem almasn istedi. Ziya Doan'n bugn resmen takmla ilikisinin kesilmesi bekleniyor.

Sabah

Belki de dorudur. Ynetim tarafndan grevine son verilmi olabilir. Bu akam ya da aramba gn yaplacak aklamalar beklemek en dorusu.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Ziya Doan'n durumu ak aslnda. Ziya hoca iin de bu son ans. Eskiden olsa oktan istifa edip gitmiti ama artk o lks yok. Gittii anda teknik direktrlk kariyeri de bana gre biter. Bundan sonra ancak ufak takmlarda grev yapan "tccar teknik direktrler" snfna girer. Bunu yaamak istemiyor. Bahane olarak da sezon baladktan sonra gelmesini gsterip, devre arasnda bu durumu dzelteceini iddia ediyor. Bylece kendini de kurtarm olacak. Kalrsa inallah dediini yapar da TS'u kurtarr. Ziya Doan'n kendisi beni ok ilgilendirmiyor ama TS ilgilendiriyor.
    Bertrand Russell : "stediiniz baz eylere sahip olamamak, mutluluun bir parasdr."

TORUN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Ziyannn gitmesi zaten kesin ama sonras ne olur bilemem. Onun yerine denenmi bir yerli gelecekse brakn kalsn.

mehmet ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.12.2006
    Ya
    34

Hi kimse ziya y deitirince ilerin dzeleceini zannetmesin. Antrenr deiikli klf oluyor bazlarna. yeter artk azck utanmanz varsa brakn gidin. bu takma bu taraftara bunca eziyeti yapmaya hakknz yok. Sabr ta olduk atlayacaz.ne yapmaya alyorsunuz siz ya. nedir milletin sizden ektii, defolun gidin anl tarihimizi daha fazla kirletmeyin. Siz trabzonsporumun tarihine yazlm silinemeyecek bir lekesiniz. ekin artk dilerinizi takmmn zerinden. Trabzonmu hi bir katk yapmayan aksine alan tek gurup sizsiniz. yeter artk...

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ziyann yannda ynetimin gitmesi de lazm ynetimin bln takm ok etkiliyor belki futbolcular albayrak gitsin diye oynamyor

sarman61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.03.2006
    Nereden
    stanbul

Yahu bu ynetim gitsin diyenlere soruyorum. Takm bu ekilde almak isteyen bir ynetim varm. Gelmek isteyen varm. Birisi bana bunu yazsn. Ltfen cahil cahil konumayn. Kimse gelmeyecekse bu ynetim neden braksn takm. Birileri biz bu greve talibiz demeliki bu ynetim tamam kardeim al yap desin. Yada kongreye gidelim o zaman sen bu ii yap desin. teki trl yok ynetim brakp gitsin. Bu sylemleri ilkokula giden yeenim sylyor. Malum anlamyor bu ilerden o yzden byle dnyor.

Biri gidecekse ayet yerine gelecek biri olmaliki gidebilsin. teki trl kim nereye gidiyor. Okadar basit mi bu olay.
    (talya'da Bologna teknik patronu Mihajlovi'in "Mourinho ile futbol konumam Futbol oynamam biri baz eyleri anlayamaz" lafna cevab) " Jokey olmak iin nce at m olmak gerekir?"

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

Alnt sarman61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yahu bu ynetim gitsin diyenlere soruyorum. Takm bu ekilde almak isteyen bir ynetim varm. Gelmek isteyen varm. Birisi bana bunu yazsn. Ltfen cahil cahil konumayn. Kimse gelmeyecekse bu ynetim neden braksn takm. Birileri biz bu greve talibiz demeliki bu ynetim tamam kardeim al yap desin. Yada kongreye gidelim o zaman sen bu ii yap desin. teki trl yok ynetim brakp gitsin. Bu sylemleri ilkokula giden yeenim sylyor. Malum anlamyor bu ilerden o yzden byle dnyor.

Biri gidecekse ayet yerine gelecek biri olmaliki gidebilsin. teki trl kim nereye gidiyor. Okadar basit mi bu olay.
    bence tam alnacak zaman.kt sonuta suclu enkaz devreden esk yonetm.en ufak br y sonuc yen yonetmn.

murat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.10.1999
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    43

heryerde ziya dogan yonetim ve futbolcular hakkinda yeterince baslik var. kapatiyorum, konu dagiliyor.
    Kck beyinlerin ynettigi byk takimdir, Trabzonspor!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)