Sayfa 42 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 40 41 42 43 44 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1110 adet sonuctan sayfa basi 1,026 ile 1,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 26.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 sivasspor | Maç Sonucu

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar

cogu yorumlari okudum evet Dogru cok kötüydük ..sivas gercekten cok iyi oynadi mesut bakalin calistiridi takimlar genelde iyi oynuyorlar ..

bilmem farkina vardinizmi bügün sivasspordan aatifi cikarsak ne olur ??

bizi oyun olarak cok zorlayan sadece aatif vardi gercekten bu aatif sivasa yakismiyor aatif mükemmel oyuncu tek basina takim resmen ..peki aatif bizim takimda olsaydi ne olurdu böylede düsünebiliriz ben cok begeniyorum kendisini oyun stili topu alisi calim atisi golü aramasi süper ...

bu arada tabiki umarim sivasspor ikinci lige düser ve birdaha cikamaz --aatif bize gelse keske
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hamiye bağırmaktan sesim kısıldı
    Adam kaç maçtır anlayamadı okay-aytaç orta sahasının olmayacağını, yusuftan sol bek olmayacağını
    Yatsın kalksın da estebana dua etsin

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne yapacağını bilemeyen şaşkınlık için de bir takım.
    Neyseki şansa 2 maç kazanabildik. Sezon bitene kadar 2 maç daha kazanabilir zor bela ligde kalırız.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Atifi ucuz paraya sivastan alabiliriz. Iyi bi yedek olabilir yeni kurulacak kadroda. Atifta 2.lig de oynamak istemez. Işimiz bu anlamda daha kolay olur

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Bayundur Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı zaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar

cogu yorumlari okudum evet Dogru cok kötüydük ..sivas gercekten cok iyi oynadi mesut bakalin calistiridi takimlar genelde iyi oynuyorlar ..

bilmem farkina vardinizmi bügün sivasspordan aatifi cikarsak ne olur ??

bizi oyun olarak cok zorlayan sadece aatif vardi gercekten bu aatif sivasa yakismiyor aatif mükemmel oyuncu tek basina takim resmen ..peki aatif bizim takimda olsaydi ne olurdu böylede düsünebiliriz ben cok begeniyorum kendisini oyun stili topu alisi calim atisi golü aramasi süper ...

bu arada tabiki umarim sivasspor ikinci lige düser ve birdaha cikamaz --aatif bize gelse keske
    bize gelsin ilk mac iyi oynar sonra yatar. insallahta almazlar. Biraz iyi diye topcu almasinlar. Teknik direktorun planlarina uyan adam alsinlar. Augustine Ainful ll olur Aatif
    "Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı büyük bir savaş." Alparslan Turkeş

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bu maçtan edinimlerimiz:

- yusuf asla solbek oynayamaz
    - aytaç ve okay ikilisi olmaz
    - sakatlık ceza vs olmadığı sürece lig sonuna kadar aytaç - ramazan ikilisi oynamalı
    - stoperler yumlu ve aykut
    - marin ve erkan, bunlara sefa da dahil üçü aynı anda sahada olmamalı

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Nereden
    Ankara

Alıntı Dip.Ing.Mag. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçtan edinimlerimiz:

- sakatlık ceza vs olmadığı sürece lig sonuna kadar aytaç - ramazan ikilisi oynamalı

Üstat bu edinimler sanırım sene sonuna kadar. Sene sonu bize direkt oynayacak 8-9 adam lazım. Benim edinimim de bu maça ilişkin
    Konu serdaracıl tarafından (19.03.2016 Saat 21:36 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstat bu edinimler sanırım sene sonuna kadar. Sene sonu bize direkt oynayacak 7-9 adam lazım. Benim edinimim de bu maça ilişkin
    Aynen hocam bunlar önümüzdeki 8 maçı kapsıyor sadece. Yoksa senin de belirttiğin gibi önümüzde sene için kadroyu ail baştan yapmamız elzemdir kesinlikle ama kesinlikle bu oyuncu grubundan çoğuna güvenilipte iyi bir olumuşum temelleri atılamaz

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

6iva5 kümeye.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı bordo08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sivası gömdük şimdi gelsin namuslarını sattıkları aziz kurtarsın bakalım..
    Güzel mesaj.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Nereden
    Avrupa Diğer

Standart STSL 26.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 sivasspor | Maç Sonucu

Waris yine atmış. Artık şunu idrak etmeliyiz özellikle forvet hatrımızda son dönemde kaliteli oyuncularımız oldu.

Janko, Cardozo, Waris, ndoye, Muhammet vs.

Fakat bu oyuncuların en büyük sorunu maalesef ortasahası olmayan ve bloklar arasında bir bağlantı kuramayan takımda oynamış ya da oynuyor olmalarıdır.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atifi ucuz paraya sivastan alabiliriz. Iyi bi yedek olabilir yeni kurulacak kadroda. Atifta 2.lig de oynamak istemez. Işimiz bu anlamda daha kolay olur

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sivas herhangi bir kulübe atifi 1 milyona verir bize ise 5-6 milyon çeker çünkü bize karşı kompleksliler

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Ben artık sevgi pıtırcığı laf istemiyorum.Bu takımda onur,Esteban,ramazan,aytaç,yedek olarak akappo,cavanda,yedek olarak özer,aykut dışında kimse tutulmamalıdır.Bu artık deklare edilmelidir.Şu oyunu her hafta izleyipte utanmayan yönetici varsa ben onlar adına utanıyorum.Tarihin görüp göreceği en kötü futbol takımı 2016 yılı Trabzonsporu dur.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben artık sevgi pıtırcığı laf istemiyorum.Bu takımda onur,Esteban,ramazan,aytaç,yedek olarak akappo,cavanda,yedek olarak özer,aykut dışında kimse tutulmamalıdır.Bu artık deklare edilmelidir.Şu oyunu her hafta izleyipte utanmayan yönetici varsa ben onlar adına utanıyorum.Tarihin görüp göreceği en kötü futbol takımı 2016 yılı Trabzonsporu dur.
    Renkdasim yusuf salih gibi ağır işçiler ve guray muhammet okay ve ekicide kalmalı.valla renkdasim sende çok sağlam revizyon yaptin

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu konuda hemfirikim ki, Tranzonspor tarihinin en kötü takımı 2016 takımıdır açık be net. Bundan da daha kötü olabileceğini zannetmiyorum. iHo gibi bir çobanın kurduğu kadrodan daha berbat bir takım kimse kurmayı beceremez herhalde.

Nereden
    İstanbul

Şu konuda hemfirikim ki, Tranzonspor tarihinin en kötü takımı 2016 takımıdır açık be net. Bundan da daha kötü olabileceğini zannetmiyorum. iHo gibi bir çobanın kurduğu kadrodan daha berbat bir takım kimse kurmayı beceremez herhalde.

Yaâ şimdi arkadaş yiğidi öldur ama hakkını ver.herkesle tartisirim burda .tek tek futbolcu profillerinde bakarsak aslında süper bir kadromuzda var.defans hariç.burda ihoya sallmak nankorluktur.kadromuz çok iyiydi. Hocada duvara tosladik.50 tane hoca geldi olmadı tutmadı.su takımın başında şenol güneş olsaydı emin olun şampiyonluğa oynuyordu.

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ramazanda çok ısrar edilmeli, Okay yerine direkman 11 başlamalı. Muhammet Beşir ve Muhammed Demir ikilisi denenmeli görünen o ki Cardozo körle yata yata şaşı olmuş. Kesinlikle gol yapması gereken en az 2 pozisyon vardı, diğerlerini saymıyorum bile.. Yusuf'un futbolda herhangi bir mevkisi yok, solbek oynasa defansı yok, sağ açık oynasa sağ ayağı yok ortası yok, sol açık oynasa yine ortası yok. Kısacası çok kötü bir takımız, takımın kimyası bozulmuş daha ayar tutmaz...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı 61ronin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaâ şimdi arkadaş yiğidi öldur ama hakkını ver.herkesle tartisirim burda .tek tek futbolcu profillerinde bakarsak aslında süper bir kadromuzda var.defans hariç.burda ihoya sallmak nankorluktur.kadromuz çok iyiydi. Hocada duvara tosladik.50 tane hoca geldi olmadı tutmadı.su takımın başında şenol güneş olsaydı emin olun şampiyonluğa oynuyordu.
    İho bir doğru yaptıysa 10 yanlış yaptı asıl iho nun yaptıkları iyiydi demek bence abesle iştikal. Bol keseden saçma sapan transferler yaptı. 50 küsür transfer yapıp 50 küsür milyon euro harcayarak ortada bir takım oluşmuyorsa en başarısız başkan olursun. Futbolcuya teklif ettiği bonsvervisi iş olmadıktan sonra uçakta hesaplayan bir başkandan bahsediyoruz. (Tolgay meselesi). Önemli olan sırf transfer yapmak değil, bunlardan bir bütün oluşturmaktı onu da beceremedi. Sadece yıldız oyuncular getirtti amenna da klübün bir anahtarını vermediği kaldı ve sonuç ta ortada

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu enkazı nasıl kaldıracağız?
    Kim alacak okadar çöpü

Nereden
    İstanbul

Hakemler federasyon budadi.burda beyenmedigimiz sefa tek başına kayseriyi sürüklüyordu bjk nin elinden kaptik onu hocan berbatsa takımda berbat olur.carsozoda ekicide suda buda futbolcu olmaz.bakin bursa tüm futbolcularını anormal fiyatlara sattı neden başlarında şenol güneş gibi bir hoca vardı.burda cardozoyla dalga geçen futbol cahilleri cardozo bjk de olsaydı 35 gölden az atsin ben futbolu bilmiyorum.takım ne pozisyona girer ne atak ne iki pas defanstan ileri sisirmeler.sonra bu cardozo berbat golcü derler komedi ya. Haaa cardozo bizden gittiğinde yapacağı açıklama şudur futbol kariyerimde bu kadar berbat bir takımda oynamadim diyecektir ve haklıdır.bu takım messiyi bile harcar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ilyskm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Açık ara rezil futbol oynamaya devam

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Oyun bitince Şah'ta Piyon'da aynı kutuya konur...

Uğur_Dmrtrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçtan edinimlerimiz:

aynen katılıyorum..

Uğur_Dmrtrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyi futbol vs beklemiyordum..kazanmak güzel.bu takım sene sonuna kadar kör topal böyle gidecek..Erkan-Marin aynı anda Okay-Aytaç aynı anda kadroda olmayacak belli ki..Esteban a ayrı parantez açmak lazım..Yan topları ve pozisyon alması gerçekten iyi..takımı ayakta tutan adamdı..

Nereden
    İstanbul

İho bir doğru yaptıysa 10 yanlış yaptı asıl iho nun yaptıkları iyiydi demek bence abesle iştikal. Bol keseden saçma sapan transferler yaptı. 50 küsür transfer yapıp 50 küsür milyon euro harcayarak ortada bir takım oluşmuyorsa en başarısız başkan olursun. Futbolcuya teklif ettiği bonsvervisi iş olmadıktan sonra uçakta hesaplayan bir başkandan bahsediyoruz. (Tolgay meselesi). Önemli olan sırf transfer yapmak değil, bunlardan bir bütün oluşturmaktı onu da beceremedi. Sadece yıldız oyuncular getirtti amenna da klübün bir anahtarını vermediği kaldı ve sonuç ta ortada

ben bunu demiyorumki renkdaşım sen konuyu başka yerlere çekiyorsun.dediğim şu bu kadroya bakarsak tek tek aslında çok kaliteli bir futbolcu topluluğu .birşey sorucam sefa erkan ve marin diyim kötü futbolcumu bunlar .bunları örnek olsun diye yazdım.hepsini tek tek açıklarım nasık futbolcu olduğunu.3 tane yazdım evet bunlar kötü futbolcumu? baska futbolcularıda tek tek herkesle tartışırım.tabi tartışamıyacağım 5-6futbolcu var onlar ok.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı 61ronin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bunu demiyorumki renkdaşım sen konuyu başka yerlere çekiyorsun.dediğim şu bu kadroya bakarsak tek tek aslında çok kaliteli bir futbolcu topluluğu .birşey sorucam sefa erkan ve marin diyim kötü futbolcumu bunlar .bunları örnek olsun diye yazdım.hepsini tek tek açıklarım nasık futbolcu olduğunu.3 tane yazdım evet bunlar kötü futbolcumu? baska futbolcularıda tek tek herkesle tartışırım.tabi tartışamıyacağım 5-6futbolcu var onlar ok.
    Şu saydıgın üç futbolcu bjk ve şikecilerde kadroya girebilirler mi sence? Bence hayır. O zaman vasat üstü topcular bunlar. Bizde de takım hüviyeti hiç olmadığı için tamamen silik bir görüntü çizdiler.
    Sefa dediğin adam kapalı kutuydu zaten kayseride iyi oynamak iyi oyuncu olmanın kriteri değil. Tutar diye aldık tutmadı.

Marin desen gittiği hiç bir takımda tutunamamış dolayısıla dip yapmiş bir oyuncu.

Erkan ise bütün takımın kendisine çalıştıgı vsat bir anadolu takımında iyiydi evet. Fakat biz de vasatı aşamıyor.

Şuna katılıyorum bu oyuncuları iyi bir takımda daha farklı değerlendirebilirdik. Fakat yinede bu oyuncular öyle bir takımı şampiyonluğa taşıyacak oyuncular değiller. Yani hiç biri tek başına fark yaratamazlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)