Sayfa 43 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 41 42 43 44 45 SonuncuSonuncu
Toplam 1110 adet sonuctan sayfa basi 1,051 ile 1,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 26.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 sivasspor | Maç Sonucu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

şu kadro taraftara ne yorumlar yaptırıyor.dünya starı 10 golcuden biri cardozo rezil oldu.eskişehri tek başına sürükleyen isveçin banko orta saha oynuncusu erkan rezil oldu.kayseriyi tek başına sırtında taşıyan sefa rezil oldu.sevilyanın süper star orta saha oyuncusu mbia rezil olmadan kaçtı gitti aykur gençlerbirliğinde oynarken 3 istanbulkulübü onu almak için çok uğraştı ben trabzonsporluyum dedi bize geldi rezil oldu sayılır marin messsi lakaplı futbolcu ingiltereden cehleseden geldi mükemmle bir futbolcu ama oda rezil oldu(ah şu marin iyi bir takımda futbol oynamayı bilen bir takımda izleseydiniz anlardınız ne dediğimi)tek tek herkesi yazarımda uzatmıyım.

sonuç olarak bu takım bir hoca bulamadı bee hocaaaaaaaaaaaaaaaaa.en süper değerli yetenekli futbolcular hocasızlık yüzünden bu eleştirilere maruz kaldı.oysaki şenolgüneş basit bir takım olan bursayı uçurdu ve onların basit futbolculaı kapış kapış gitti.

olay hoca sorunu futbolcu değil.hca takıma yüzde doksan etki eden faktördür.

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı 61ronin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu kadro taraftara ne yorumlar yaptırıyor.dünya starı 10 golcuden biri cardozo rezil oldu.eskişehri tek başına sürükleyen isveçin banko orta saha oynuncusu erkan rezil oldu.kayseriyi tek başına sırtında taşıyan sefa rezil oldu.sevilyanın süper star orta saha oyuncusu mbia rezil olmadan kaçtı gitti aykur gençlerbirliğinde oynarken 3 istanbulkulübü onu almak için çok uğraştı ben trabzonsporluyum dedi bize geldi rezil oldu sayılır marin messsi lakaplı futbolcu ingiltereden cehleseden geldi mükemmle bir futbolcu ama oda rezil oldu(ah şu marin iyi bir takımda futbol oynamayı bilen bir takımda izleseydiniz anlardınız ne dediğimi)tek tek herkesi yazarımda uzatmıyım.

sonuç olarak bu takım bir hoca bulamadı bee hocaaaaaaaaaaaaaaaaa.en süper değerli yetenekli futbolcular hocasızlık yüzünden bu eleştirilere maruz kaldı.oysaki şenolgüneş basit bir takım olan bursayı uçurdu ve onların basit futbolculaı kapış kapış gitti.

olay hoca sorunu futbolcu değil.hca takıma yüzde doksan etki eden faktördür.
    Hocamız olmadğı ve bunun takımı inanılmaz olumsuz etkilediğine katılıyorum. Diyorum ya bu oyuncuları iyi bir takımda daha faeklı değerlendirebilirdik belki.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kovun su Hamiyi kovun arkadas koooovuuun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nereden
    İstanbul

Alıntı Dip.Ing.Mag. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu saydıgın üç futbolcu bjk ve şikecilerde kadroya girebilirler mi sence? Bence hayır. O zaman vasat üstü topcular bunlar. Bizde de takım hüviyeti hiç olmadığı için tamamen silik bir görüntü çizdiler.
    Sefa dediğin adam kapalı kutuydu zaten kayseride iyi oynamak iyi oyuncu olmanın kriteri değil. Tutar diye aldık tutmadı.

Marin desen gittiği hiç bir takımda tutunamamış dolayısıla dip yapmiş bir oyuncu.

Erkan ise bütün takımın kendisine çalıştıgı vsat bir anadolu takımında iyiydi evet. Fakat biz de vasatı aşamıyor.

Şuna katılıyorum bu oyuncuları iyi bir takımda daha farklı değerlendirebilirdik. Fakat yinede bu oyuncular öyle bir takımı şampiyonluğa taşıyacak oyuncular değiller. Yani hiç biri tek başına fark yaratamazlar

3 üde banko oynar hatta sov yaparlar.marin şikebahçede sov yapar.sefa ve erkan bjk de sov yapar.çunkü bu takımlar top oynuyor.bizim gibi 2 pas yapamayan takımlar değil.

futbolculara kulp takmak kolay .bunlara taktik teknik hırs kordine inanç veren bir kılavuzları yok hocaları yok.oynuyorlar işte hedefden saptılar hocasızlıktan.

bizim yani ts nin en büyük özelliği şudur.her sne transferde ya defansı ya orta sahayı yada forveti eksik bırakırlar hiçbir zaman işi tam yapmayız.bu seferde hocada eksik yaptık.mutlaka bir eksik yaparız zaten o yuzdende şampiyon olamayız.bizim çok bilmiş yöneticler burda forumdaki taraftarın görüşlerinide önemsemez .ve rezil olup gider o yöneticiler .sonunda tek üzülen gene biz olurz yani taraftar.

Nereden
    Trabzon

orta sahada dikine oynayacak bir futbolcu profili şart bu takıma.ramazan takıma bir heyecan getirdi ama çok agresif ve bir çok eksiği var.ama kumaş iyi çocuğun topu alıp rakip kaleyi düşünmesi çok büyük bir artı avantaj.gelelim stoper ikililerine.genelde bu ikililer hamleci ve kademeci olarak seçilir.biri hamle yapar diğeri arkadan alanı kapatarak topu uzaklaştırır.tabi kademeci stoper olmak için iyi bir pozisyon bilgisi ve konsantrasyon lazım.elimizdeki stoper oyuncuların hiç biri hamleci-kademeci ikili oluşturamıyor.yeni sezonda iyi bir tandem bulmak ümidiyle.aytaç ve okay kesinkez olmaz.ikiside ağır ve çapa tarzı defans oyuncusu.kes al ver tarzı.bu ikilinin biri sahada olmak kaydıyla yanına ramazan tarzında ama ramazandan daha iyi tecrubeli bir eleman lazım.ramazan pişecek daha..
    ve gelgelelim kanat oyuncularımıza.forvet tipinde olmadıkları için cardozo hermaç böyle ahmak tavuk gibi etrafa koşacak ve etkili olamayacak.sefa-yusuf-erkan kontra atak futbolcuları hal böyle olunca önlerinde sprinter bir forvet ile etkili olabilirler.zaten bu saydığım isimlerin oyun zekaları baya bir düşük olduğu için önlerine hangi hızlı adamı da koyarsan koy bir halt edemezler.yeni sezonda allem edip kallem edip forvet tarzı kanat oyuncusu bulmalıyız.
    adam eksilten.oyunu ters kademeye yıkan.sprinter ve golcü...
    bulmak zor değil inanın..

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı zafercalikoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rezil istatistik rezil maç mal hoca oyuncu bozuntuları bi gidin da

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    Oyunculara kimse kizmasin. At sahibine göre kisner. Hoca yokki futbolcular oynasin.

Sixvas tek kale oynadi. Avni Akerde Sixvas tek kale oynuyor.

Hoca bozuntusu kukla Hami sagolsun.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eskiden Lig TV'de konumumuza bakılmaksızın İstanbul takımlarının maçlarından sonra bizim maçlarımız değerlendirilidi. Artık o da hükmünü yitirdi...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Trabzon

arkadaş erkan isveç milli takımında oynuyo diyosunuz da isveçten ibrayı çıkar bi halt olmaz o takımdan.son zamanların en güçsüz isveç takımı..isveç futbolu isim çıkaramadığı için erkan ve jimmy durmaz gibi adamlar rahatça kadroya girebiliyor..büyütmeyin fazla bence.isveç milli takımında şu an kadroya girmek bence pek abartılacak bişe değil...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ilyskm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Ramazan nasıl oynadı?

Oyun bitince Şah'ta Piyon'da aynı kutuya konur...

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı profesör x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş erkan isveç milli takımında oynuyo diyosunuz da isveçten ibrayı çıkar bi halt olmaz o takımdan.son zamanların en güçsüz isveç takımı..isveç futbolu isim çıkaramadığı için erkan ve jimmy durmaz gibi adamlar rahatça kadroya girebiliyor..büyütmeyin fazla bence.isveç milli takımında şu an kadroya girmek bence pek abartılacak bişe değil...
    erkan isvec milli takiminda cogu Zaman yedek degilmi ??
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Nereden
    İstanbul

Alıntı zaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erkan isvec milli takiminda cogu Zaman yedek degilmi ??

banko 11 de .orta sahada.ayrıca ibrahimoviz erkan için fantastik bir futbolcu diyor.mükemmel bir futbolcu diyor.milli takımın en önemli futbolcusu diyor.onunla oynadığım için şanslıyım tam bir virtiöz diyor.

Nereden
    Ankara

Yaâ şimdi arkadaş yiğidi öldur ama hakkını ver.herkesle tartisirim burda .tek tek futbolcu profillerinde bakarsak aslında süper bir kadromuzda var.defans hariç.burda ihoya sallmak nankorluktur.kadromuz çok iyiydi. Hocada duvara tosladik.50 tane hoca geldi olmadı tutmadı.su takımın başında şenol güneş olsaydı emin olun şampiyonluğa oynuyordu.
    İho'ya sallamıyoruz. Sabah akşam beddua edip lanet okuyoruz. Sallamak kelimesi hafif kalmiş. Allah bir daha böyle vasıfsızları bize musallat etmesin. Bir oyuncu grubunun başında hiç hoca olmasa bile kaldı ki bizim başımızda hoca yok, sivas'ın karşısında düştüğümüz duruma düşmez. Demem o ki sakın burada oyuncuları kollama. Allah korusun biri cesaret alır da seneyede aynı kadroyla girersek sonumuz felaket olur. Bu sene bşzi ne korudu biliyor musun? Allah. Formanın ağırlığı ve rakiplerin beceriksizliği. Yoksa küme
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Sakın şu oyuncuları savunmayın sakın. Bu takımın tek tek tüm oyuncuları değişmeli.
    En büyük Trabzon

Nereden
    İstanbul

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kovun su Hamiyi kovun arkadas koooovuuun

hee kovduk ne olucak şampiyonmu olucaz.bu sezon bitti gitti artık hala bu sezondan bir beklentisi olanmı var.idareten duruyor işte hami.

düşmicez ve busezon böyle biticek.sene sonu zaten hami gönderilicek.yeni hoca gelicek.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Hani su Onuru yuceltecegiz diye Esteban a surekli giydiren arkadaslar nerde?

Biz ne dedik Esteban iyi bir kaleci,ceza sahasına hakim.

Sonuc?

Beni yanıltmadıgın icin tesekkurler Esteban.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İho'ya sallamıyoruz. Sabah akşam beddua edip lanet okuyoruz. Sallamak kelimesi hafif kalmiş. Allah bir daha böyle vasıfsızları bize musallat etmesin. Bir oyuncu grubunun başında hiç hoca olmasa bile kaldı ki bizim başımızda hoca yok, sivas'ın karşısında düştüğümüz duruma düşmez. Demem o ki sakın burada oyuncuları kollama. Allah korusun biri cesaret alır da seneyede aynı kadroyla girersek sonumuz felaket olur. Bu sene bşzi ne korudu biliyor musun? Allah. Formanın ağırlığı ve rakiplerin beceriksizliği. Yoksa küme
    ben ihoyu savunmuyorum.ama doğru gördükelrimide derim burda.iho kulübü batırdı finansal olarak buna katılırım.ama aldığı futbolcular kaliteli futbolculardı ve bir türlü hoca işini tutturamadı olmadı .f.f.f hakemlerle budadı bizi.

iho gerçek bir trabzonlu benim gözümde ve tüm türkiyenin korktuğu azize koyduğu postalar laflar benim gözümde ona saygı duyuyorum.sportifolarak başarılı olamadı ama gerçek bir trabzonlu gibi davrandı.kürt azize her türlü giydirdi .bu bana gurur verdi başkanıma saygı duydum.gerçek trabzonspor başkanı gerçek trabzonlu başkan kimseden çekinmez lafını koyar postasını koyar ben bunu bilirirm.

son olarakta iho bundan 20 yıl önce başkanımız olsaydı gerçekten öttürmüştük sıralı şampiyonluklar yaşamıştık.ama düzen sistem ve bu çağ ihoyuda harcadı.ama iho benim gözümde harbi delikanlı bir insan

Nereden
    Ankara

ben ihoyu savunmuyorum.ama doğru gördükelrimide derim burda.iho kulübü batırdı finansal olarak buna katılırım.ama aldığı futbolcular kaliteli futbolculardı ve bir türlü hoca işini tutturamadı olmadı .f.f.f hakemlerle budadı bizi.

iho gerçek bir trabzonlu benim gözümde ve tüm türkiyenin korktuğu azize koyduğu postalar laflar benim gözümde ona saygı duyuyorum.sportifolarak başarılı olamadı ama gerçek bir trabzonlu gibi davrandı.kürt azize her türlü giydirdi .bu bana gurur verdi başkanıma saygı duydum.gerçek trabzonspor başkanı gerçek trabzonlu başkan kimseden çekinmez lafını koyar postasını koyar ben bunu bilirirm.

son olarakta iho bundan 20 yıl önce başkanımız olsaydı gerçekten öttürmüştük sıralı şampiyonluklar yaşamıştık.ama düzen sistem ve bu çağ ihoyuda harcadı.ama iho benim gözümde harbi delikanlı bir insan

Ben ise tam tersini düşünüyorum. Şahsen fikirlerim şöyle; İho tam bir hain. Aziz'den aldığı talimatların dışına çıkmadı, kucağından hiç inmedi. Aziz'in ve sistemin oyuncağı oldu. Yaptığı rezillikler, saçma sapan açıklamalar beni utandırdı. Onun döneminde takım dip yaptı. Şuan küme düşme konuşuluyorsa onun sayesinde oldu. Takımın geleceğini de çaldı. Trübünleri bölmesi klüp tarihine kara leke olarak geçti. Paralı adamları onu çok sever. Hala başa gelse de kulübü hortumlamaya devam etsek diye bekleşiyorlar. Bu tiplere tek söyleyeceğim şu; gidin
    Konu serdaracıl tarafından (19.03.2016 Saat 23:44 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Umarım Sivasspor ligde kalma umutlarını son maça kadar devam ettirir. şikebahçe de son maçında şampiyonluk maçına çıkar...34. hafta Sivasspor- Şikebahçe maçında görürüm ben sizi. fener sizi KURTARACAK mı yoksa şampiyonluk uğruna sizi KULLANACAK mı...Gerçi bu sizin için çokta önemli olmasa gerek..sivasspor küme düştü diye üzülenleriniz olabilir ama bir gerçek var ki o akşam herzaman ki gibi sivas sokaklarında şikebahçenin şampiyonluğunuda kutlayanlar olacak..ben yine lafımdayım. keşke adam olsaydınızda başarılı olduğunuz o iki sene sadece işinizi yapsaydınız. ne oldum delisi olup dordonco boyok bozoz. trobzonspordo komdor. diye zırlamasaydınız. dost kalabilseydik. ama her fırsatta Trabzonspora laf sokup şikecilerin maşası gibi davrandınız. şimdi beter olun diyorum. ama sanmayın ki bu iş bitecek. 1461 alt ligde bekliyor... tabi düşmezse. yoksa çok daha görüşeceğiz
    Konu Burçak tarafından (19.03.2016 Saat 23:45 ) değiştirilmiştir.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Ankara

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım Sivasspor ligde kalma umutlarını son maça kadar devam ettirir. şikebahçe de son maçında şampiyonluk maçına çıkar...34. hafta Sivasspor- Şikebahçe maçında görürüm ben sizi. fener sizi KURTARACAK mı yoksa şampiyonluk uğruna sizi KULLANACAK mı...Gerçi bu sizin için çokta önemli olmasa gerek..sivasspor küme düştü diye üzülenleriniz olabilir ama bir gerçek var ki o akşam herzaman ki gibi sivas sokaklarında şikebahçenin şampiyonluğunuda kutlayanlar olacak..
    Aynen ben de bunu görmek istiyorum.
    En büyük Trabzon

Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ise tam tersini düşünüyorum. Şahsen fikirlerim şöyle; İho tam bir hain. Aziz'den aldığı talimatların dışına çıkmadı, kucağından hiç inmedi. Aziz'in ve sistemin oyuncağı oldu. Yaptığı rezillikler, saçma sapan açıklamalar beni utandırdı. Onun döneminde takım dip yaptı. Şuan küme düşme konuşuluyorsa onun sayesinde oldu. Takımın geleceğini de çaldı. Trübünleri bölmesi klüp tarihine kara leke olarak geçti. Paralı adamları onu çok sever. Hala başa gelse de kulübü hortumlamaya devam etsek diye bekleşiyorlar. Bu tiplere tek söyleyeceğim şu; s.... Gidin.
    bu sizin düşüncenizbende kendi düşüncemi yazdım.ama asla azizden talimat filan bu tam bir .....neyse..

Nereden
    Ankara

bu sizin düşüncenizbende kendi düşüncemi yazdım.ama asla azizden talimat filan bu tam bir .....neyse..
    Dostum sakın üzerine alınma.
    En büyük Trabzon

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Dip.Ing.Mag. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Waris yine atmış. Artık şunu idrak etmeliyiz özellikle forvet hatrımızda son dönemde kaliteli oyuncularımız oldu.

Janko, Cardozo, Waris, ndoye, Muhammet vs.

Fakat bu oyuncuların en büyük sorunu maalesef ortasahası olmayan ve bloklar arasında bir bağlantı kuramayan takımda oynamış ya da oynuyor olmalarıdır.

Bence sorunumuz orta saha ile forvet arasindaki hucuma donuk oyuncularin cok ama cok kotu olmasi.
    Cok fazla top kaybi yapiyolar. Pres desen hic yok zaten.
    Buda on liberolarimizin uzerine cok fazla yuk bindiriyor.
    Okay in aytacin pas aticagi adam yok. Bildigin duvara karsi oynuyolar.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım Sivasspor ligde kalma umutlarını son maça kadar devam ettirir. şikebahçe de son maçında şampiyonluk maçına çıkar...34. hafta Sivasspor- Şikebahçe maçında görürüm ben sizi. fener sizi KURTARACAK mı yoksa şampiyonluk uğruna sizi KULLANACAK mı...Gerçi bu sizin için çokta önemli olmasa gerek..sivasspor küme düştü diye üzülenleriniz olabilir ama bir gerçek var ki o akşam herzaman ki gibi sivas sokaklarında şikebahçenin şampiyonluğunuda kutlayanlar olacak..ben yine lafımdayım. keşke adam olsaydınızda başarılı olduğunuz o iki sene sadece işinizi yapsaydınız. ne oldum delisi olup dordonco boyok bozoz. trobzonspordo komdor. diye zırlamasaydınız. dost kalabilseydik. ama her fırsatta Trabzonspora laf sokup şikecilerin maşası gibi davrandınız. şimdi beter olun diyorum. ama sanmayın ki bu iş bitecek. 1461 alt ligde bekliyor... tabi düşmezse. yoksa çok daha görüşeceğiz

öyle bir durum olursa son maçta şikebahçe kendine yakışanı yapıp gene satar maçı ve sivası kümede bırakır .bu kesin ve net.çünkü şikebahçe ts ile yarışmıyor bjk ye bırakır şamyonluğu.bu istanbulun 3 kulübü gizli ittifaktır dönüşümlü olarak sadece aralarında şampiyon olmak isterler.

tape ne diyor tapee burda herşey belli zaten aziz ne diyor tapede şampiyonluk istanbul dışına çıkmamalı.
    Konu 61ronin61 tarafından (19.03.2016 Saat 23:53 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

tespitlere başlayalım .

1- 58 numara düşmez. 38.i yakalayıp geçer. mecnun.un eli kolu uzun . allem eder kallem eder .takımını lige bırakır . çok erken sevindiniz beyler . az bi soluklanın hele .

2- atıf şesu insanı iyi oyuncu . savunması zayıf . ama seneye bizde iyi iş yapar. bu ligden alabileceğin 2-3 adamdan biri .( rizeli eren , antalyalı sakıp ,osmanlı.dan ndoye...) .alın lan şu adamı . sen almazsan ya bursa alacak . ya da konya . yeni sezonda sana golleri tıkılayınca yandım anam demeyin sonra .

3- ramazanın mazotu temiz . ama seneye yedek kulübesini zor görür . ( bu sezon küme düşüp yeni sezonda bi alt ligde mücadele edecek olan ) 1461.de emrullah.ın alternatifi olur . adam kayırma bizde çok olduğu için garibimi seneye a takıma almazlar . aynı yerli messi gibi muameleye tabi tutulur .

4- 1461.deki kaleci ibrahim bitik . kaç maçtır hatalı goller yiyor . aynı fatih gibi . ne degajı degaj . ne oyunu okuması . ben oturduğum yerden aha gol gelecek dedim . langadak ibrahim efendi pozisyon hatası yaptı . golü hediye etti . altı pasta kornerden gelen o topu ya alacan . ya alacan. sayende seneye bi alt ligdeyiz . haftalardır verdiğin emek (!) için teşekkürler .

5- herif isveç.de ibra.yı besliyor . burada da biz onu . tozuttu iyice . biraz da hami oynatmayı bilmiyor . erkan kanatta oy-na-ya-maz. isveç.de bu herif nerede oynuyor yahu . kimse görmüyor mu . al sağ içe . veya sol içe . bi dene öyle dene . bu kadar mı basiretsizsiniz .

6- bin kere dedik . marin 65 dakika sonrası oyuncusu . sonra oyuna girmeli . eti ne budu ne . 90 dakika koşturuyon . zaten üflesen gidecek . sana anca son 20 de yararı dokunur . ama yok . illa deveye hendek atlatacaksınız .

7- okay seneye kiralık verilmeli . sonra da satılmalı . bu oğlanı seyrederken vallahi sıkıntı basıyor beni . nerde ozan tufan, nerde salih uçan, nerde bizim okay . kanser olmak için bi doz okay alın . rahata erin derim .

8- şimdilik son olarak baston baba . hadi git artık . yeter da . paraguay seni bekler . bebeler ''buba.buba'' diye yolunu gözler be . git de herkes mutlu olsun .

daha çok şeyler var da şimdilik bu kadar .

hadi eyvallah .

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Halen bilmeyen yanlış bilen olabilir.Bugün statta Eşşek sivas kümeye diye bağırdığımız yazılıp çiziliyormuş sağda solda.yok öyle bir şey. Bunun doğrusu ''es es sivas el ele hep beraber kümeye'' şeklinde.yanlış anlamalara mahal vermeyelim. eşşek diye anladığınız tezahurat eses yani.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)