Sayfa 3 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 449 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon Havalimanında Sert Protesto!

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence bozuk para atılıp itibarımı bu kadarlık ettiniz denebilirdi.
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı nameless61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepsinde yok iste bu duygu bence sadece trabzonlu olanlarda var bu digerleri ara transferde bi yere gitme derdinde!
    Trabzonlu olmak?Trabzonda doğup Trabzonlu olmak kolaydır.Esas zor olan Trabzonda doğmayp Trabzonlu olmaktır.Futbolcular için bu geçerli değil.Mehmet YILMAZ kesinlikle bir Trabzonludur ve Trabzonsporludur.Ama Avni Aker'de yediği küfürler neden di?Bunun Trabzonlu olmakla hiç bir alakası yoktur.
    Serhat KIRKAYAK kardeşimin dediği gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene şampiyon olsun"

zky_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Her ne kadar onlara kızsakta taş atılması bence de yanlış...şu görüntüleri de bekliyoruz arkadaşım...
    OnUrUnLa TaKtIğIn TeK YıLdIz OnUrSuZcA TaKıLaN YıLdIzLaRdAn DaHa BüYüKtÜr TRABZONSPOR'um...
    TSira TRABZON

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Çebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Protestoda yumurtalar kullanıldı...Arada engellenemeyen bazı tipler 1-2 taş atınca otobüsün bir kaç camı kırıldı...Yönetim, Albayrak ve futbolcular aleyhinde tezahüratlarda bulunuldu...Bunlar dışarıda yaşananlar...

Uçakta yaşananlara gelince;

Bir yakınım da aynı uçakta Trabzon'a geldi...Uçakta futbolcularımız kahkahalarla, şen şakrak bir ruh haliyle gelmişler Trabzon'a kadar...Sürekli espriler şakalaşmalar...Onlar da bizim kadar üzülüyor diyenler var; elbette var içlerinde bizim gibi kahrolan evlatlarımız, kardeşlerimiz...Bizim işimiz bu durumu umursamayan sadece milyonların peşinde koşanlarla, onları bu camiaya sokanlarla...Bunlar kim midir? Görmemek için kör olmak gerekir...
    Ben Huseyin'in 1.golden sonra ki yuz halini gordum Cebi TV de.Inan oluyorumdum kahrimdan.Hasan sonra belki sakatligin verdigi etki ama mactan cikarken ki goruntusude kahretti beni.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Geçen yılda aynı durum BJK için vardı.Nooldu? Oyuncular korkudan İnönüde oyun oynayamadılar.Trabzon Trabzonsporun evidir.Oyuncuların korkutulması bize daha çok zarar verir.
    Serhat KIRKAYAK kardeşimin dediği gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene şampiyon olsun"

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nameless61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes tas atmak bence sudur sloganı attın atmadın mı attın ıslıkta caldın alkısta tuttun desene bana ne degisti yaptık bunları oldu tamam bisey degismedi oturalım mı yani yerimize bisey yapmadan biraz gozlerinin korkması lazım iyice kazanc kapısı olduk her zaman yapılmaz tamam ama bi sınırı var da yani o zaman ligden dusene kadr bu takımı ıslıklayalım yani
    Koskaca Trabzon'da 400-500 kişi toplanıp kulüp binası önünde saatlerce tezahurat yapamaz mı?Bu işe yaramaz mı?Bıkmadan usanmadan ama.

affetmezler1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart çok iyi oldu

Arkadaşlar bu ruhsuzlar ne alkıştan, ne destekten, ne sessiz nede sesli protestodan bişe anlamıyor. Bunları . Onların trilyonları yerken bizim çektiğimiz ızdırabı iplememeleri için bunları yapmak lazım. Koca TRABZONSPORumuz 7 haftada 1 puan alacak daha, dün lige çıkan çiğeri beş para etmez adamlar Trabzon kümeye bağıracak, benim ciğerim yanacak başım ağrıdan çatlayacak, gece uyuyamayacağım. Ve taş atılmasıda fazla olacak ne güzel iş ya. Öle kolay değil bu büyük camiayı temsil etmek, kolay değil o köle olduğumun BORDO-MAVİ formasını giyebilmek, kolay değil ben TRABZONSPORda oynuyorum demek. Öle uç kuruşa beş köfte edebiyatını bırakalım hakkımızı arayalım susmakla bu işler böyle oluyor.
    Alayına isyan ölümüne TRABZON

kutoz
    Ziyaretçi

Futbolculara zerre kadar suç bulmuyorum. Bu yüzden onlara yapılan taşlı saldırıyı, kınıyorum...

Bu futbolcular oynamıyor değil, oynayamıyor... Adamların kapasitesi ya bu, yada kapasitesi yüksek olarak bilinen Marcelinho ve Musampa gibi adamların, pili bittiğinde alındığı için gerçek kapasitelerini sahaya yansıtamıyorlar. Bu yüzden asıl onları transfer edenleri protesto etmek gerek...

Bizler hala yanlış yerde arıyoruz hastalığı. Oysa hastalık, kulübü yönetmeye soyunanlarda...

Bu yönetimi devirmek için birşeyler yapsın bu taraftar, futbolculara yumurta ve taş atmak yerine...

Murat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı hamseey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonlu olmak?Trabzonda doğup Trabzonlu olmak kolaydır.Esas zor olan Trabzonda doğmayp Trabzonlu olmaktır.Futbolcular için bu geçerli değil.Mehmet YILMAZ kesinlikle bir Trabzonludur ve Trabzonsporludur.Ama Avni Aker'de yediği küfürler neden di?.
    Bence rumlarla olan macta kacırdıgı golden di

marcelinhos100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

az bile...
    yani bu taraftar bu kadar sabrediyor bu haksızlıklara,bu istismara, bu yönetime, bu futbolculara...Yinede o kadar seviyor ki takımını bu yapılan sadece uyarı. Ayağınızı denk alın. Bu takımın asıl sahibi onlar siz onlar adına oaradasınız.Siyasi hayatta ekonomik hayatta her türlü acıya sıkıntıya haksızlığa katlanır da trabzonspor olunca konu inanın bana sadece yumurtalarla kaldığınıza sevinirsiniz. Ama siz bunu anlayamacayak kadar ruhsuz ve karakter yoksunusunuz.Sevgili yönetim ve futbolcular...
    2010-2011 Sampiyonu Trabzonspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sukunete davet edip sizi http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5240 Tunga abinin baslattigi konuya davet ediyorum.Kisa vadede cozulecek islerle ugrasmayalim artik.Cam kirmakmis,futbolcu dovmekmis..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Trabzonspor Takımına Yönelik Aşırı Tepkili Mesajlar Silinecektir...

Lütfen, bu tip iletileri göndermeyin...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Turkcell Süper Lig'de dün deplasmanda Bursaspor'a 2-1 yenilen ve ligde son 7 haftayı galibiyetsiz kapatan Trabzonspor'un kente gelişinde olay yaşandı.

THY'ye ait tarifeli uçakla İstanbul'dan kente dönen bordo-mavili takımı, Trabzon Havaalanı'nda yaklaşık 100 kişilik taraftar grubu karşıladı.

Havaalanında herhangi bir olay yaşanmaması için geniş güvenlik önlemleri alınarak, takım VIP Salonu'ndan çıkartıldı.

Bordo mavili takım, VIP Salonu'ndan jandarma eşliğinde çıktığı sırada taraftarlar, otobüse ellerinde bulunan yumurtaları attılar. Bu sırada taş atılması sonucu otobüsün camı kırıldı.

Taraftarlar, yönetim kurulunu istifaya çağırırlarken, futbolculara da tezahüratlarla tepki gösterdiler.

Trabzonspor kafilesi, geniş güvenlik önlemleri altında Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne hareket etti. Jandarmanın da tesislerin çevresinde güvenlik önlemleri aldığı gözlendi.

ajanslara düşmüş haber...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

videolar nee zaman gelcek
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Çebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi Havalimanından geldim...Yaklaşık 100 kişilik bir grup protesto gösterilerinde bulundu...

Bu sırada takım otobüsüne yumurtalar atıldı...Bir kaç kişi de yumurta yerine taş atınca otobüsün bie kaç camı aşağıya indi...

Yönetime, Albayrak, futbolcular aleyhinde tezahüratlarda bulunuldu...
    Çok güzel olmuş..
    Maşallah..
    Şimdi hayatta başarı beklemeyelim..

Yahu insan olan yapar mı bunu?

Ne demek ya taş atmak, yumurta atmak..

Hem yersiz hem kötü hem de israf...

Ne yandan bakarsan bak..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'da Tehlikeli senaryolar, Ziya Doğan Kovuluyor mu? Ayrıntılar için tıklayınız.Trabzonspor'da sıcak gündemde sıcak gelişmeler yaşanılıyor.
    Ziya Doğan Trabzon'da yayın yapan bazı televizyonların spor muhabirlerine bir komploya kurban gittiğini ve detaylı açıklamalarda bulunacağını söyledi.
    Edinilen bilgiye göre yönetim Ziya Doğan'ın görevine son vererek, Genel Koordinatörlüğe Özkan Sümer'i ve Teknik direktörlüğede Ünal Karaman'ı getirileceği öğrenildi.
    Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan spor otoriteleri, bu olayın tamamen yönetimin bir oyunu olduğunu, bu değişiklikle kamuoyunu oyalıyarak, görevde kalma sürelerini uzatmaya çalıştıklarını anlatarak, bunun Trabzonspor'a fayda sağlamayacağını ifade ediyorlar., Yönetim bazında bir değişiklik olması gerektiğinin şart olduğunu söyleyen spor otoriteleri, yönetimin Aralık ayında yapılacak mali kongreye seçim maddesini eklemesinin şart olduğunu bildirdiler.

Nereden
    Trabzon

Genel Kurul Üyeleri El Koydu02 Aralık 2006 16:53Trabzonspor'un tarihinin en kötü dönemini yaşaması genel kurul üyelerini harekete geçirdi.Trabzonspor’da yaşanan olumsuzluklar sonucu tarihinin en kötü dönemi yaşaması genel kurul üyelerini harekete geçirdi.

Haber61.net’in edindiği bilgiye göre yönetimin Pazartesi gününe kadar, Aralık ayında yapılacak mali genel kurula seçim maddesi eklememesi durumunda, genel kurul üyeleri Trabzonspor kulübünü demokratik haklarını kullanarak seçime götürecek.

Genel Kurul Üyeleri İmza Topluyor

Yönetim kurulunun, seçime gitmeyerek devam etme isteği durumunda, Trabzonspor kongre üyeleri Trabzonspor’u seçime götürmek için bir imza kampanyası başlattılar.

İmza kampanyasının, yönetimin pazartesi gününe kadar kongre kararı almaması durumunda, noter huzurunda başlayacağı edinilen bilgiler arasında.

Genel kurulda oy kullanma hakkına sahip 4325 genel kurul üyesinin, 1/5 inin, yani 865 genel kurul üyesinin imzasının, yönetimi seçime götürmek için yeterli olacağı, kaldki, seçimli genel kurula gidilmesi için imza koyacak genel kurul üyelerinin sayılarının bu rakamdan çok çok fazla olduğu iddia ediliyor.

Trabzonspor Tarihinde Bir İlk

Genel kurul üyelerinin yönetimi seçime götürmek için başlattıkları imza kampanyasının, Trabzonspor tarihinde bir ilk olup, Yönetimin kendi isteği ile seçime gitmemesi halinde, Trabzonspor Genel Kurul üyelerinin Demokratik hakkını kullanarak yönetim kurulunu zorla seçime getireceği ve bir ilke daha imza atılacağı öğrenildi.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı KHE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş..
    Maşallah..
    Şimdi hayatta başarı beklemeyelim..

Yahu insan olan yapar mı bunu?

Ne demek ya taş atmak, yumurta atmak..

Hem yersiz hem kötü hem de israf...

Ne yandan bakarsan bak..

nasıl bir protesto şekli arzu ederdiniz padişahım?

''ay siz çok kötü duruma düşürdünüz bizi,lütfen düzelin'' desek olur mu?

Tevfik Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aşırı baskı onları dahada kötü hale getirecektir.protestonun sırası değil görmüyormusunuz kümeye doğru hızla ilerliyoruz
    yapmamız gereken bu durumdan nasıl kurtuluruzun akıklcı yollarını bulmak için yapıcı fikirler üretmeliyiz

Nereden
    Trabzon

Süleyman Atal, Trabzonspor yöneticilerinin kendilerine laf yetiştireceğine kulübü içinde bulunduğu durumdan kurtarmalarını söyledi.Trabzonspor’un eski yönetim kurulu üyesi Süleyman Atal, Trabzonspor yöneticilerinin kendilerine laf yetiştireceğine Trabzonspor’u bu düşmüş olduğu ortamdan çıkarmak için neler yapabilirler, bunları düşünmesi gerektiğini söyledi.

Trabzonspor Başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu Trabzonspor Fenerbahçe maçı sonrası Trabzonspor’un eski yöneticilerinin Fenerbahçe kulüp yöneticilerine yemek vermesini eleştirerek şunları söylemişti:

Hacıosmanoğlu, yönetim olarak sürekli takım için daha iyisini nasıl yapacaklarının peşinde olduklarını ve kendisini Trabzonsporlu hisseden herkesin de bu amaç uğruna yönetime destek olmasını beklediklerini ifade ederek, "Takımın şu andaki durumu ortada. Bu işleri elbirliği ile düzeltmeliyiz. Trabzonspor'un sorunlarının olduğunu kimse inkar edemez. Bu sorunları ölçmek yönetimin işidir. Ama yönetime bu görevini yerine getirirken insanların köstek değil destek olması lazım. Ama biz insanlardan bunları beklerken, bir de bakıyorsunuz ki sağduyuyla hareket etmesini beklediğiniz bazı insanlar Fenerbahçe gibi önemli bir maç öncesi toplantı yapıyor. Bunlardan bazıları televizyonlara çıkıp çığırtkanlıkla, Trabzonspor'un değerlerini ayaklar altına alıyor" dedi.

İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe maçı öncesi yaşananların bu toplantıyla da sınırlı kalmadığını ifade ederek, "Toplantıyı düzenliyorlar, sonra da Trabzon'a gelip Fenerbahçe kafilesini karşılıyorlar. O Fenerbahçe Başkanı ve Yönetim kurulunu Türkiye'de sadece Trabzon'da değil, hiçbir şehirde hiçbir takımın yöneticisi karşılamıyor, yemek davetlerine icabet etmiyor. O zaman sormak lazım, bizim eski yöneticilerimiz niye karşıladılar? Onlarla birlikte havalimanından doğruca niye yemeğe gittiler? Bunların hepsinin yanıtlarını bu camiaya vermek zorundadırlar. Bu durumda insanların, 'Acaba maç öncesi camianın birliğini zedeleyici İstanbul'daki toplantıyı düzenlerken bu insanlarla müşterek mi hareket ettiler?'sorusu akıllara geliyor. Adeta içimizden satılıyoruz, içten yıkılıyoruz" diye konuştu. Hacıosmanoğlu, herkesten destek bekledikleri bir zamanda bu tür hareketlerin camianın birliğine vurulan en büyük darbe olduğunu da söyledi.

Atal’a Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu konuşmalarının hatırlatılması üzerine Haber61.net’e yaptığı açıklamada ,Trabzonspor yöneticileri bizlere laf yetiştireceğine, Trabzonspor’u bu kaos ortamından nasıl çıkartabilirler, bunları düşünmeleri gerekiyor’’ dedi.

Trabzonspor-Fenerbahçe maçı öncesi Fenerbahçeli yöneticilere yemek verildiğini doğrulayan Atal, ‘’Bu yemekte ben yoktum. Giresunspor-Yozgat maçında görevliydim. Bu yemeğe Fenerbahçe Başkanı ve Ali Koç ve diğer yöneticiler katılmıştır.’’ dedi.

Sadri Şener’in, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın arkadaşı olduğunu ifade eden Atal, ‘’Arkadaşına yemek vermesi gayet doğal buluyorum. Bundan Trabzonspor yöneticilerinin niye art niyete aradıklarını anlamış değilim. Bizlere laf yetiştireceklerine kendi işlerine baksınlar. Trabzonspor’u bu kaos ortamından nasıl çıkartabiliriz, bunları düşünmeleri gerekir. Başlarını önlerine eğerek nerde yanlış yaptılar diye düşünsünler’’ diye konuştu.

ONUR BEKAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lakerta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zİya DoĞan Neden Gelmedİ İstanbuldan!!!!!!
    ÇÜNKÜÜÜÜÜÜÜ İSTANBUL XXXXX PARALARI ALMAYA GİTMİŞTİR .... BİZİ LİGDEN DÜŞÜRMEK İÇİN TEKLİF EDİLEN PARALARI ...BAŞKA BİR NEDENİ OLAMAZ....
    Konu Kaya tarafından (02.12.2006 Saat 21:26 ) değiştirilmiştir.

salikudra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kars

Alıntı marcelinhos100 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'da Tehlikeli senaryolar, Ziya Doğan Kovuluyor mu? Ayrıntılar için tıklayınız.Trabzonspor'da sıcak gündemde sıcak gelişmeler yaşanılıyor.
    Ziya Doğan Trabzon'da yayın yapan bazı televizyonların spor muhabirlerine bir komploya kurban gittiğini ve detaylı açıklamalarda bulunacağını söyledi.
    Edinilen bilgiye göre yönetim Ziya Doğan'ın görevine son vererek, Genel Koordinatörlüğe Özkan Sümer'i ve Teknik direktörlüğede Ünal Karaman'ı getirileceği öğrenildi.
    Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan spor otoriteleri, bu olayın tamamen yönetimin bir oyunu olduğunu, bu değişiklikle kamuoyunu oyalıyarak, görevde kalma sürelerini uzatmaya çalıştıklarını anlatarak, bunun Trabzonspor'a fayda sağlamayacağını ifade ediyorlar., Yönetim bazında bir değişiklik olması gerektiğinin şart olduğunu söyleyen spor otoriteleri, yönetimin Aralık ayında yapılacak mali kongreye seçim maddesini eklemesinin şart olduğunu bildirdiler.

yerel basında karışık olan ortamı daha karışık hale getiriyo...
    ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM...

kandemir
    Ziyaretçi

Alıntı Harun Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaa arkadaş yazmayayım demiyorum ama parmaklarıma engel olamıyorum... Ya arkadaslar siz ne diyorsunuz yaa.. Takım küme düşüyor hala pembe pancurlu ev muhabbeti yapmayın yaa... Takım küme düşüyo kümeeeee.... Tepki sert olmuşmuş.... Peki bu taraftar yani bursada maçı izleyenler neden stepanov'u alkışladık söyler misiniz? bunca şeye rağmen, diğerlerinin kafasına koltuklar atılırken millet niye stepanov'u alkışladı... demek ki bu trabzonspor taraftarı denen bu millet, kafasına koltuk atılacakla, alkışlanacak futbolcuyu ayırdedebiliyor...
    konuş reis konuş.Bizim taraftarımız iyilik meleği oldu bu aralar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aman dikkat! Sakın ola onur_6167 adlı üyenin yazısına alıntı yapıp cevap yazmayın. Ona ceza gelirse size de bulaşır.

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tür şeyleri kabullenemiyorum.Yumurtaymış taşmış.
    Aynen bende kabuLLenmiyorum.

FutboLcuLarın moraLLeri zaten bozuk, kendiLerine güvenmiyorLar, biz böyLe yaparsak daha da kötü oLur...
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çılgın Hamsi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)