Sayfa 11 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 449 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon Havalimanında Sert Protesto!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Serhat ŞAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes sinirinin kurbanimi diyelim artik . ki haklilar haksizlar demiyorum.
    kendimizi yemeye basladik. bi orta noktayi bulamadik. o oyle diyor bu boyle diyor. ya ortak nokta TRABZONSPORun menfaati sonucta. kafayi yicem bende kac gundur bu durumda olmamizdan dolayi.
    yapilacaksa kimseye zarar vermeden ses getirecek bisey yapilmali. bunu sadece Turkiye deil dunya konusmali....

Siddete bende karsiyim ama hak eden hakkettigini gorur...
    Atasozumuz vardir herkes bilir
    "Kizini dovmeyen, dizini dover diye
    "Futbol basittir zor olan futbolu basit oynamaktır" demiş Johan Cruyff
    Trabzonspor da Türkiye gibidir. İkisi de bağımsız değil malesef.
    Rabbim TÜRKÜ korusun!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Serhat ŞAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Egemen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aga ajanslarda taşlı sopalı saldırı dio. gerci biz öyle olmadıgını biliyoruz ilk ağızdan duydugumuz için olayları ama ya bilmeyenler ajanslardan aldıkları haberlere inananlar.. off offf ii deil böyle şeyler ama çıldırdı daa millet..
    Ajanslarada gerekli cvp verilir Egemenim. Agzi olan konusmuyor mu bu ulkede. Konussun adiler napalim... Susturamazsan konusurlar. Nasil susturacagiz o da birlik ve beraberligimiz bozmadan amacimizin disina cikmadan...
    "Futbol basittir zor olan futbolu basit oynamaktır" demiş Johan Cruyff
    Trabzonspor da Türkiye gibidir. İkisi de bağımsız değil malesef.
    Rabbim TÜRKÜ korusun!

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı srmnl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ajanslarada gerekli cvp verilir Egemenim. Agzi olan konusmuyor mu bu ulkede. Konussun adiler napalim... Susturamazsan konusurlar. Nasil susturacagiz o da birlik ve beraberligimiz bozmadan amacimizin disina cikmadan...
    işte sağlam bi protesto lazım. 20000 kişi mi 50000 kişimi yürür bilemem. bişeyler yapmak lazım artık..
    Hadi eyvallah..

Murat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Egemen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte sağlam bi protesto lazım. 20000 kişi mi 50000 kişimi yürür bilemem. bişeyler yapmak lazım artık..
    ortaklasa farklı sehirlerde aynı anda yuruyus cok etkili olabilir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Murat Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kim ne derse desin yumurta da atılsa taşda atılsa bu takımın düzeleceği yok takımın ruhu yok bikere futbolcu trabzonspor formasını kaldıramıyo yönetim bu takımla başarı olacağını söylüyo ama buna kendileri bile inanmıyo arkadaşlar şunuda unutmayalım bakanların belediye başkanının valinin bürokrasinin önemli kısmının öncülüğünde bir şehir cem papila için yürüdü ancak sadece haber programı oldu kısacası orda kaldı imdi size soruyorum o atılan taş sizce futbolcuyamı atılmalı yoksa yönetimemi tamam yumurtaları futbolcular hakkediyo ama taşı yönetime atmalılartrabzonspor formasını hakketmeyen kim olursa olsun bu takımdan gönderilmeli trabzonsporu buün yönetenler gönderemiyrsanız siz gitmelisinin trabzonspor için gözyaşı dökern binlerce taraftarı daha fazla üzemessiniz trabzonspor sizin değildir hepimizindir koltuk sevdanız yüzünden daha fazla gözyaşı döktürmeyin vucudunuzda bir yudum trabzonspor kanı varsa artık bırakın bu işi ve tabiki ziya doğan trabzonsporun en iyi gününde bırakıp gittin bizi yaktın şimdi en kötü gününde yakmaya devam ediyorsun sende karadeniz çocuğusun sanada kapı görüldüyse kapıyı zorlama arkadan bakmadan git hiç biriniz trabzonspordan büyük değilsiniz bunu sakın unutmayın
    SORUN ÇÖZEN BENİM İÇİN YÖNETİCİDİR...
    SORUN ÇÖZEMEYEN BENİM İÇİN YÖNETİCİ DEĞİLDİR...
    SORUNA SORUN KATAN BENİM İÇİN TRABZONSPOR'LU DEĞİLDİR...

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Protesto edenleri her seferinde destek destek diye tepki verenleri anlamakta güçlük çekiyorum. Yani bu takımda en ufak bir ışık görsek bu halde olur muyuz? 7 hafta olmuş... Büyük takımı bırak dandik bir takım bile bu arada birşeyler yapar. Ve oynadığımız ligde türkiye 1. futbol ligi. Hani hiçbir takımı avrupada varlık gösteremeyen, şampiyonlar ligine gönderdiği takımı sıradan avrupa takımları karşısında 1 puan alabilien lig. Pembe gözlüklülere tavsiyem siyah gözlüklerini taksınlar zira zaman matem zamanıdır maalesef...
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı GaMZe61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @erdem_61

YUH diyorum çok afedersiniz!!nereye aldınız götürdünüz yaa...birazdan kellesi uçacakların listesini de yapın..hatta ben başlayayım

-hüseyin
    -hasan

bunlar kızgın saca oturtulacak...

-ferhat
    -fatih
    -ufukhan

bunlar için giyotini tavsiye ederim!!!

Allahım iyice ''Psyco'' filmine dönmeye başladı olay!!!ben +13+18'e çıkardım!!!

18yaş altındakileri bu başlıktan uzak tutun lütfen!!!hatta ben de çıkayım!!!töbe yaaa...
    Ya ablacım sen iyilik perisi falanmısın sanane kim nasıl yaparsa yapar protestosunu begenmiyosan atmazsın yumurtanı olur biter ne diye sosyal mesajlar vermeye çalısyoun ki..Beğenmediysen kınıyorum dersin çekilirsin köşene her sayfada senin iyilki timsali yazıların ve öğütlerinide görmek zorunda değiliz..Anladık savunmuyosunda eczacılık niye..Bak ne güzel son cümlede kullanmışsın cık git okuma forumu ne sen sinirlen ne de biz..Hey Allahım ya...
    Teşekkürler ADMIN!!!

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yahu bu kadar futbolcuları sıkıştırmak ne kadar doğru.e nihayetinde bunlar bizi 1. ligde tutacak.böyle yaparsak korkarımki sonumuz dahada kötü olacak.bunların psikolojisi iyice bozuluyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Topic boyunca bazı kişileri "bu topic'e girmemeye" davet edenlere forumun kimsenin tekelinde olmadığını ve herkesin her topice giriş ve düşüncelerini yazış hakkı olduğunu hatırlatmak isterim. İstemeyen kendi girmesin, kimsenin nereye girip nereye giremeyeceğine de karışmasın lütfen.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    murathanerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zİya KeŞke Sen De Orda Olsaydin...

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

eeeeeee arkadas yaptıgınız sey meyvelerini verdimi barı he ne oldu sız yumurta atınca yonetim istifa ettimi bari onu soyleyin merakettim dogrusu..
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

yalnizefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

bizi düşrdükleri hale bak.adamı deli ediyorlr
    BEKIR ( BEN BUYUM İŞTE GERİSİ HİKAYE)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

protesto son derece haklı,şekli yanlış.
    eğer bundan başka şekil bilmiyorsanız bilenlere sorun söylesinler.

futbolcularda insan hiç bir verilen para küfrü şiddeti haklı çıkarmaz.adamın futbolunu satın alıyorsun hayatını değil.

taşlı protestoyu bir kişi yapmış olabilir ama savunulduguna göre aslında bir kişi değil çok kişi.bir olyı savunmanın yapmaktan farkı yoktur.başa dönersek yani bir kişi değil.

o yumurtalara yazık değilmi yahu atacagına omlet yapıp yesen balki aklına başka protesto yolları gelir.zihnin açılır.hatta çiğ içersen sese faydası varmış iyi bağırsın.

dayakla adam olunsa idi etrafımızda adam olmuş bir sürü eşşek olurdu.ben 30 senede görmedim böyle bir eşek.(iki ayaklılar hariç)

eğer bu tür protesto (bakın şeklinden bahsediyorum protesto haklı şekli yanlış) haklı ise maç gitmeyen taraftar da yutmurta yagmuruna tutulmalı mı yada macta kufur edene yonetım yumurta attırmalı mı.

aslında pek çok alıntı yapılacak ve cevap verilecek kişi var bence ama gereken cevapları FAZLASI ile almışlar.daha fazla yazmaya gerek yok.

not:soru yumurtanın çift sarılı olması protestonun etkisini arttırır mı birde köy yumurtası mı çiftlik yumurtası mı tercih etmeliyiz.

marcelinhos100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kurtuluş yenilerde Trabzonspor’da yönetim kurulu takımı kötü durumdan kurtarmak için düğmeye bastı...
    2.0 puan / 1 oy

GÖZLER TRANSFERDE
    2010-2011 Sampiyonu Trabzonspor

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı saglam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolcular makine değiller ki, onlar da üzülüyorlardır ama ne yapsaydılar yani? Uçakta sessiz sakin oturup sonra evlerine mi geçselerdi? Hatta Ziya Hoca'ya iletilsin, bundan sonra futbolculara topluma açık yerlerde konuşma ve gülme yasağı da koysun. Adamların evden dışarı çıkma şansları yok zaten, bu protestolar da gösteriyor ki en yakın dostları kendileri. Benim için futbol onlara göre daha çok şey ifade edebilir ama bunu böyle mi göstermek gerek!

Futbolculara en çok sahiplenmenin gerektiği zamandayken bu tip protestolarla ne sonuç almayı ümit ediyoruz? "Sizi taşlıyoruz aklınız başınıza gelsin, yoksa döveriz hatta taşla sopayla kıstırırız..." şeklinde bir gözdağı mı verilmek isteniyor! Ne kadar da ilkel...

Zaten maç başlamadan takımdaki futbolcularını teker teker tribüne çağırıp alkışlayan, ama bitiş düdüğüyle "ruhsuz ...neler" diye soyunma odasına gönderenlerden ne beklenir ki? Takım galip iken "işte Şampiyon, işte Taraftar" demesini biliyorsan, işler kötü gittiğinde de kendine pay biçeceksin. Nihat Genç'in bahsettiği "Trabzonspor'un O...puları" bunlar olsa gerek...
    Serkan'cım sonuna kadar katılıyorum...koca koca adamlar, ya da okumuş etmiş kişiler, protestonun sadece sopayla, taşla, hakaretle yapılabileceğini düşünüyorlar...

aslında bu kişilere çok kızmamak lazım... çünkü adama "taş atmayın" dediğinizde "ne yapayım, hiç bişe yapmayayım mı, eli kolu bağlı mı durayım?" diyor... yani onun için taş atmaktan, koltuk kırmaktan, küfür etmekten başka protesto yolu yok... farklı dünyalarda yaşıyoruz bu kişilerle, o yüzden gerek burada, gerekse de stadda muhatab olmamak gerek... çünkü konuşarak anlaşmanız zor, maazallah yarın öbür gün size de taş atarlar... bu kişileri (ya da destekçilerini) burada da görür olduk son zamanlarda... burada olanları "yöneticilere", stadda olanları da "stad görevlilerine" şikayet etmek tek yapacağım iştir bundan sonra... cevap vermekmiş, anlatmaya çalışmakmış gibi durumlara hiç girmeyeceğim... frekanslar bir değil çünkü...

bir arkadaşımız da demiş ki, sizin sevgilinize tecavüz etseler siz ne yaparsınız?... pes diyorum, pes... bu iki olayı nasıl ve hangi mantıkla bağdaştırabiliyorsunuz birbirleriyle anlayamadım... sonra düşündüm ve şunu buldum: bu tip konuşmalar insanları çok güzel provoke edebilir, sanırım cevap da bu... ayrıcaaaaa... sizin sevgilinize tecavüz edildi diyelim, sevgilinize mi tepkinizi verirsiniz (zaten yıkılmış durumda olan birisidir); yoksa tecavüzü gerçekleştirenlere mi?... yukarda dedim ya, ne desek boş... bu kişilerle tek ortak noktamız Trabzonspor, başka bir şey olamaz...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi oldu hak ediyorlar bunu, Adam olun Adam biz herhangi ikinci lig takimi degiliz biz TRABZONSPORUZ koskoca bir kulüp.

Tas atilmasina karsiyim. bu kadari bence fazla. siddete hayir beyler. biz kimi tasliyoruz??

acaba o otobüsde en az bizler kadar üzülen insanlar yokmu??

bu davranisla onlarida kaybedebiliriz!!

cözüm bu degil renkdaslarim
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

61OKTAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vay be koca takımı düşürdükleri hale bakya iki çapulcu yüzünden bütün trabzonu barbar göstermek işte fırsat ist. basınına hangi çagda kaldı bunlarya yenince takım kupaları alınca havalara atacağız takım kötü gidince indirip aşağı dövecekmiyiz bumu büyük taraftarlık bumu büyük sevgi yok ya batsın sevginizde taraftarlığınızda yazık çok yazık
    BENİM SEVDAM SANA
    BORDO MAVİM

demokles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HELAL olsun JANDARMA,POLİS.....daha varmıydı orada tepki koymak için bulunduk lakin onlar halktan kopmuş da haberimiz yok neden bu korku korkuyorsanız çıkın da oynayın yüreksiz istanbul çocukları...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Alıntı demokles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HELAL olsun JANDARMA,POLİS.....daha varmıydı orada tepki koymak için bulunduk lakin onlar halktan kopmuş da haberimiz yok neden bu korku korkuyorsanız çıkın da oynayın yüreksiz istanbul çocukları...

kortukları

asmaktan kesmekten gömmekten dövmektan derisini yüzmekten vurmaktan kırmaktan bahseden bağzaışarını uygulamaya çalışan ve bunları haklı görüp destek verenler olabilir.

bkz.önceki sayfalar ve diğer bağzı başlıklardaki yazılar.

Nereden
    İngiltere

bu arada özkan sümer futbol a.ş'nin başına geçmeyi reddetmiş(habere göre)

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=1006

Alıntı demokles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orada jop yemeği hak etmedik aklı başında insanlarız sadece demokratik tepkimizi koyacaktık jandarma ve polis olaya girince ve joplarla bize saldırınca arkadaşlar otobüse taş attılar yoksa böye bir şey planda yoktu kesinlikle...

Nereden
    Samsun

Taşı,yumurtayı kafalarına değil yüreklerine(eğer varsa böyle bişey) isabet ettirmek lazımdı.
    Ya adamlar protestoyu sloganı yiyolar sonra ki hafta amaçlarını(trabzonu küme düşürmek) gerçeklestirmek üzere hiç bişey olmamış gibi sahaya çıkıyolar.
    Yani bu adamların suratları surat değil KÖSELE!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

camı kırılan otobüz kime ait.camın parasını kim verecek.

yumurtaların kirlettiği yerde yazan ne.

Alıntı Gürkan KALMUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

camı kırılan otobüz kime ait.camın parasını kim verecek.

yumurtaların kirlettiği yerde yazan ne.

ÇOK güzel dedin bu paralar kimin...ersenlerin,musaların.muratların,çağdaşları n,MARCELİNHO ların ve diğer asalakların aldıkları para yanında o hiç bir şey milyon dolarlar dönüyor trabzonsporda hatta adamın sözleşmesinde iki defa üst üste para almazsa sözleşmesi fesh olur diye maddeler var PEKİ BU PARALAR KİMİN PARASI....arkadaşım ligden düşerse bu takım herkez parasının alıp defolup gidecek...

kandemir
    Ziyaretçi

ya iyice oldunuz melek yaaa.klavye başında konuşmaktan başka bişey bilmezsiniz,boş boş konuşursunuz...bu olayın olması gerekiyordu hala anlamıyormusunuz?ne yapılacaktı tepki olarak söyleyinde bilelim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)