Sayfa 50 Toplam 50 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 48 49 50
Toplam 1242 adet sonuctan sayfa basi 1,226 ile 1,242 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 25.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Mersin İdman Yurdu l Maç Sonucu

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Dip.Ing.Mag. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın en kötüsü kesinlikle aytaç tı. Okay o kadar da kötü değildi kesinlikle. Sakatlıktan çıkmış normal. Aytaç ise neredeyse tüm pas ve şut tercihlerini yanlış yaptı.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
    ilk yarı için kesinlikle haklısınız ama ikinci yarıda aytaç diriydi bana göre.. bjk maçında bu ikiliden en az biri değişmeli o alanda..
    Attan inip eşeğe bindik!

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takımda bireysel oyuncu performansından çok takım olma adına çok büyük eksiklikler var.. ersun yanalın fb soyunma odasında verdiği bir taktik vardı.. ilerde bir oyuncu tek başına pres yapıyorsa boşuna o presi yapma diye uyarıyor.. pres yapacaksanız hep birlikte rakibe basın diyordu..

dün akşam bu işi sefa bolca yaptı.. doğrusu sefanın beğendiğim tek özelliği bu..

ama sefa pres yaparken etrafındakiler eli belinde bekleyince hem kendisi erken yoruldu hem de rakip iki pas yaparak kolayca sahamıza girdi.. maçın sonlarına doğru bir ara aytaç aynı şekilde rakiplerine pres yaparken , siz de katılın diye bağırdı ..
    Konu memozcan tarafından (12.03.2016 Saat 11:02 ) değiştirilmiştir.
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Trabzon

Maçın en güzel hareketi ikinci yarı TG'nin Çılgınlar tarafı şeklinde adlandırılan deniz tarafı-kapalı köşesine geçmesi oldu sanırım. İkinci yarı, golün erkenden gelmesiyle ilk yarıdaki silik görüntüden sıyrılıp olması gerektiği şekle döndü tribünler. Tabii o kısmın üstünün kapalı olmasıda ayrı bi avantaj. Beşiktaş maçında Deniz Tarafinin tek ses ve konum olarak aynı şekil olması gerek kale arkasinda. Ayrıca Çılgınlar 50-60 civarı üyesiyle geri döndü tribünlere.

erkankoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mehmet ekici bu sene kac mac oynadi

Nereden
    Trabzon

Alıntı erkankoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet ekici bu sene kac mac oynadi
    Super ligde 10-11 maç oynadı sanirim

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı lazzz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seneye takımda gormek istedıklerım

1-aykut demir 2-mustafa yumlu 3-onur recep kıvrak- 4-ramazan 5- okay 6-muhammet demir 7-erkan zengin 8 markomarin 9 cavanda ... yusuf bu kafayla seneye zor oynar hee bi de özledıgımız mehmet ekıcının kalmasını ıstıyorum takımda ve her ne olursa olsun özerın en azından iyi bi yedek oldugunu dusunuyorum
    Mehmet Ekici o 9 oyuncudan daha etkili bir adam. yedek felan degil iyi adam. ama fantaziye kaçıp her şeyi ben yapayım modunda itici gorunuyor.
    13 Vitor Hugo

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı ucurum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mersinin de yardımıyla Akakpo ve Yumlu hayatlarının maçını oynadılar.
    Adam gibi şut çekilmediği için Esteban da dünyanın en iyi yer tutan kalecisi gibi gözüktü tabi gerçekler böyle değil.
    Aytaç ve Okay çok istekliydiler ikisi de iyi oyuncu ama çok hata yaptılar.
    Maçın yıldızı bence Erkan'dı! Ama Serkan o kadar iyi oynadı ki Erkan ön plana çıkamadı. Vasat gibi gözüktü. Futbol bu işte...
    Bosingwa'da bariz bir performans düşüklüğü var, stoper oynatsalar daha verimli olur diye düşünüyorum. Yaptığı hatalar maç eksiği ile alakalı bu adam hala top oynar.
    Cavanda özlemiş, BJK maçında özlerse sorun yok, özlemezse de yapacak bir şey yok.
    Bu takımın forveti Mami'dir. Cardozo'yu çok severim ama ne yazık ki bizim kimyamıza uygun bir forvet değil. Başakşehir'de oynasa iddia ediyorum 30 gol atar.
    Sefa denen adam sırf satılsın diye kadroda, yani yapacak bir şey yok.
    Marin... Marin kötü değil ama Marin iyi de değil. Marin bu ligi sallar... Şu şekilde olsa var ya:

------------------------------mami--------------------------------
    --------------------marin-------------ekici------------------------

Ama bu adam, öyle bir adam ki LOADING tarzı bir formu var, yani kupa hazırlık lig antreman hiç bir zaman takımdan alınmamalı, akşam yemekten sonra bile maç yapmalı, doluyor çünkü yavaş yavaş...

Hami... Antrenörün takıma etkisi hele de kısa vadede %10'u geçmez. Ama ben hala seni beğeniyorum. Bu depresif yapıya rağmen Mersin maçında maçı isteyen taraf ve hırslı oynayan taraf bizdik. Erkan köpek gibi koştu. Ne alaka? Bu seninle ilgili. Bu kadar zor bir durumda yine de gülüyor olman millete batıyor ya, yapacak bir şey yok ki! Olumlu bakmak zorundayız, sen de motive edeceksin. Sana inanıyorum herkesin aksine bir taktik deha olmadığını biliyorum ama senin bu takımda her zaman yerin var...
    Bu macın en büyük özelligi her iki takımında beraberlik bana yeter modunda cıkması idi. Okay in istegi onun pas hatalarınını engellemedi. Aytac in istegi o itici şutlarını engellmedi.

Bjk macının adamları marin,cavanda,yusuf,erkan olur muhtemelen.

Marin bu ligin en kaliteli oyuncularından biri. ama duran top kullanmasa iyi olcak.
    13 Vitor Hugo

Berk Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçta yapabildiğimiz tek şey takım savunmasıydı genel olarak herkes hatasız oynadı ben öne çıkarılacak birinin olduğunu düşünmüyorum yanlışlıkla bir gol attık ve hatasız takım savunmasıyla kazandık avantajımız rakibimizin mersin olması ve ekstra bişey yapamayarak bizi hataya sürükliyememesi yani hatasız oynamayı da onlara borçluyuz neyse umarım biraz özgüvene kavuşmuşlardır yoksa bu kadarı beşiktaşa yeter mi dersek çok şanslı olmazsak ne yazık ki yetmez

samet aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O değilde dünkü maçı izledikten sonra Yattara'yı izledim adam şu haliyle takımdaki herkesten daha iyi oynamazsa birşey bilmiyorum adam kumsalda bile diriydi
    Konu samet aslan tarafından (12.03.2016 Saat 12:17 ) değiştirilmiştir.
    Ben Size Torunlarınıza Anlatabileceğiniz Bir Hikaye Yazdım, Nasıl Anlatacağınız Size Kalmış !!!

Şenol GÜNEŞ

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sabah spor haberine rast geldim.

"Alt sıralardan kurtulmaya çalışan Trabzonspor rahat bir nefes aldı"

Ne durumlara düştük ...
    .

Reha Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bedavadan 3 puan aldık. 3 puan almamız haricinde herşey yine kötüydü.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Dün akşam maçın en iyisi ''Mustafa YUMLU'' ve ''Akakpo'' idi.

Dün maçı savunmamız ile kazandık!

Akakpo çok iyi müdahaleler yaptı, toplar kesti. En önemlisi de Douglas gibi yerini terk etmiyor.

Rakibinin karşısında sağlam duruyor.

Mustafa Yumlu ise dün akşam savunma anlamında resmen resital yaptı.

Kazandığı her topu derinlemesine önündeki oyuncuya verdi. Pas yüzdesine bakmak lazım. Yüksektir.

Cavanda ve Bosingwa da standart oynadılar. En önemlisi bir hata yapmadılar.

Okay ve Aytaç sakatlıktan döndükleri için ekstra bir şey üretemediler, yapamadılar. Fakat fizikleri ile çok iyi mücadele ettiler.

Erkan ve Sefa ise dün akşamın en etkisiz iki oyuncuydu. Özellikle Sefa hayalet gibiydi.

Erkan ise beklentileri karşılayamadı. Ayağına aldığı her topu eziyor, oyunu yavaşlatıyor. Ve rakip savunmanın yerleşmesine neden oluyor.

Erkan'ın bu yavaş oyunu hücumlarımızın tehlikeli olmasını engelliyor. Erkan'ın topu alınca hızlı oynaması gerek!

Marin ise bence en etkili hücum oyuncumuzdu. Ayağına topu her alışında rakiplerinin üzerine gitti, rakiplerini korkuttu.

Marin, bu ligin çok üzerinde bir futbolcu olduğunu, hemen her maçta kanıtlıyor. Bonservisi kesinlikle alınmalı!

Cardozo eskiye nazaran dün akşam oldukça diriydi.

Hücum yapamadığımız ve kendisini topla buluşturamadığımız için haliyle etkisizmiş gibi görünüyor.

Fakat öyle değil...

Trabzonspor'un sorunu ortasahanın merkezinde!

Takımda bir oyun kurgusu olmadığı gibi bunu yapacak bir oyuncu da yok.

Ayrıca çok yavaş futbol oynuyoruz. Haliyle rakipler iyi kapanıyor, pozisyon üretemiyoruz.

Yukarıda yazdıklarımın tamamı şahsi düşüncemdir. Farklı düşünen arkadaşlarımız olabilir. Her fikre saygımız var.

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam maçın en iyisi ''Mustafa YUMLU'' ve ''Akakpo'' idi.

Dün maçı savunmamız ile kazandık!

Akakpo çok iyi müdahaleler yaptı, toplar kesti. En önemlisi de Douglas gibi yerini terk etmiyor.

Rakibinin karşısında sağlam duruyor.

Mustafa Yumlu ise dün akşam savunma anlamında resmen resital yaptı.

Kazandığı her topu derinlemesine önündeki oyuncuya verdi. Pas yüzdesine bakmak lazım. Yüksektir.

Cavanda ve Bosingwa da standart oynadılar. En önemlisi bir hata yapmadılar.

Okay ve Aytaç sakatlıktan döndükleri için ekstra bir şey üretemediler, yapamadılar. Fakat fizikleri ile çok iyi mücadele ettiler.

Erkan ve Sefa ise dün akşamın en etkisiz iki oyuncuydu. Özellikle Sefa hayalet gibiydi.

Erkan ise beklentileri karşılayamadı. Ayağına aldığı her topu eziyor, oyunu yavaşlatıyor. Ve rakip savunmanın yerleşmesine neden oluyor.

Erkan'ın bu yavaş oyunu hücumlarımızın tehlikeli olmasını engelliyor. Erkan'ın topu alınca hızlı oynaması gerek!

Marin ise bence en etkili hücum oyuncumuzdu. Ayağına topu her alışında rakiplerinin üzerine gitti, rakiplerini korkuttu.

Marin, bu ligin çok üzerinde bir futbolcu olduğunu, hemen her maçta kanıtlıyor. Bonservisi kesinlikle alınmalı!

Cardozo eskiye nazaran dün akşam oldukça diriydi.

Hücum yapamadığımız ve kendisini topla buluşturamadığımız için haliyle etkisizmiş gibi görünüyor.

Fakat öyle değil...

Trabzonspor'un sorunu ortasahanın merkezinde!

Takımda bir oyun kurgusu olmadığı gibi bunu yapacak bir oyuncu da yok.

Ayrıca çok yavaş futbol oynuyoruz. Haliyle rakipler iyi kapanıyor, pozisyon üretemiyoruz.

Yukarıda yazdıklarımın tamamı şahsi düşüncemdir. Farklı düşünen arkadaşlarımız olabilir. Her fikre saygımız var.
    Mustafa ve Akakpo'nun çok iyi gözükmesinin sebebi Wellton ve Tita'nın rezalet performansıydı, arkalarında Khalili ve Murat Ceylan da daha çok savunmada kalmayı tercih edince, Mustafa ve Akakpo sadece birebirlere girmeye çalışan hücum oyuncularını durdurur gibi gözüktü. Örneğin Beşiktaş'ın verkaçlarına da aynı performansı göstermeyecekler... Ayrıca Erkan bence dün çok istekli ve çok konsantre idi ancak karşısında bu sezonun en iyi performanslarından birini sergileyen Serkan vardı ve Murat Ceylan ile Khalili forvetleri yalnız bırakırken Erkan'ı çok iyi durdurdular...

Sefa'yı durdurmaya gerek yok zaten.

9 tane MİY'in kaleyi bulan topu var... 9 tane! Esteban dünkü maçın yıldızı mıydı? Değildi. Bazı şeyler insanı gerçekten şaşırtıyor.

Marin, serbest bir oyun anlayışı var oyunu okuyabildiği dönemlerde oyun zekası sayesinde gayet başarılı sonuçlar ortaya çıkarabiliyor ama dün oyun zekası yüksek bir dizilimimiz ve oyuncularımız olmadığı için, atıyorum, Marinin yanında Ekici, önünde Mami, sağında solunda adam gibi kanat elemanları olsa, Marin UÇAR. Ama Marin hep bu şekilde ıkına ıkına top oynayacaktır, yapacak bir şey yok.

Trabzonspor'un sorunu bence sadece ortasaha defans vs değil, bizim takımımız takım değil ve çok büyük bir moral motivasyon eksiği var, atıyorum, Gs maçını alıp Osmanlı'yı da yenseydik, bugünkü maçtan sonra, Beşiktaş maçına AYNI KADRO favori çıkabilirdi...

Yazın bana esin kaynağı oldu, amacım eleştirmek değil kendi fikrimi paylaşmaktı, sen de paylaştığın için teşekkür ederim ayrıca...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Maç sonu olanlar hiç hoşuma gitmedi

Trabzonspor'u bugünlere düşürenler utansın, ayıptır yahu

Trabzonspor ne? Önce onu bir öğrenin

Ligde düşme-kalma maçını alıp "kolbastı" çalacak takım mı? Ligde kaldı diye maç sonu kutlamalar mı yaşanacak? Neyse ki konvoy falan yapmadılar.

Arkadaşlar, senelerdir işte bu yüzden şampiyon olamıyoruz. Tam bu yüzden.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

*mersin bizden daha iyi oynadı,
    *şans eseri kazanılan 3 puan,
    *okay yaşı 22,milli takıma yükselmiş,
    *takımda inanılmaz derecede şans bulmuş,ama
    *2 metre sağında takım arkadaşı var,
    *2 metre önünde rakip var,
    *okay o pası rakibe veriyor,
    *inanmak istemiyorum bu duruma,bunu ara sıra yapmıyor,her maçta yapıyor.
    *yönetim,teknik heyet,sakatlık,cezalı oyuncular,tff,mhk,hakem hataları üst düzeydede olsa
    *çalışılmış bir pozisyonu 90 dakika boyunca sahada göremememiz anlamına gelmemeli,
    *bjk pas trafiğinin % 50 sini bile sahaya yansıtırsa
    *düşeceğimiz durumu düşünmek istemiyorum bile.
    *sadece ama sadece şans eseri atılan ve kazanılan 3 puan.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok güzel ve yerinde bir 3 puan oldu...

Yani az akıllı davransak 2 top oynasak değil küme hattı ilk 6 ya bile girebiliriz.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    İstanbul

Rahat bir nefes aldık ama takım resmen bitik. Bu adamların sezon sonu %80 ini postalamak lazım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)