Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'um, Sen Bu Olamazsın

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonspor'um, Sen Bu Olamazsın

Sen bu olamazsın… Evet, sen bu olamazsın bir tanem… Bir şeylerin ters gittiği apaçık belli… Sen bizi bu kadar incitmezdin hiçbir zaman… Belli ki seni incitenler var, belli ki küskünsün bazı şeylere… Ama faturayı bize kesme, kimler sana zarar vermek istiyorsa biz karşılarındayız her daim…

Seninle birlikte olduğumdan beri, seni hiç bu halde görmemiştim… Ama beni asıl üzen sevgimi sınaman… Sevgimin ne zaman biteceğini merak ediyorsan, boşa zaman harcıyorsun… Sen böyle yaptıkça ben daha çok bağlanıyorum sana…

Belki sen de kendince haklısın, “tepene koltuk fırlatanlar da oldu, sana sövenler de”… Artık anladın kim iyi gün dostu, kim kara gün… Şimdi kendine çeki-düzen verme zamanı aşkım… Benim, seni nasıl sevdiğimi hala anlamadıysan böyle devam et yenilmeye, yenilerek imtihan etmeye… Ben de kalbimin (zar-zor) temiz kalabilmiş bir yerine senin adını kazımaya devam edeceğim… Sana “seni seviyorum” diyorum, insan sevdiği kötü duruma düştü diye sevdiğine kızar mı hiç? Ben de sana kızmıyorum, sadece kanıyorum için için…

Şimdi çıkıp karşıma “beni sevme artık” desen bile, vazgeçer miyim sanıyorsun? Ben senden öğrenmişim zaten başkaldırmayı, senden öğrenmişim boyun eğmemeyi… Sana da boyun eğemem, bunu biliyorsun… Sonuna kadar yanındayım, istesen de istemesen de… Asıl zoruma giden bu günlerde aramıza giren kilometreler yüzünden yanında olamamam… Nasıl korkuyorum bir bilsen ortalık senin “sahte dostlar”ına kalacak diye… Ben burada “kahroluyorum, mahvoluyorum” diye konuşuyorum ama eminim ki sen de benden farklı değilsin… Hem düştüğün duruma üzülüyorsun, hem de iyi günlerinde yanında olup kötü günlerinde sana sırtını dönenlerin vefasızlığına…

Dün akşamki buluşmamız yine iyi geçmedi… Sen yine “sen değildin”… Sonra ben eve gittim, bizimkilerle biraz lafladım zoraki… Arkadaşlarımı aramak gelmedi içimden, tadım yoktu anlayacağın… Sonra odama kapanıp atkımıza sarıldım… Bilgisayarda seni izledim, seni anlatan şarkılar dinledim… Gözlerim dolar gibi oldu, ama güçlü olmayı da sen öğrettin bana, hemen kendime geldim… Senden öğrendim dimdik ayakta durmayı, sen yaslan bana yorulduysan…

Seninle daha çok güzel günler göreceğiz, inan bana… Her şeyden önce kendine inan… Bırak başkaları ne derse desin, biz aşkımıza bakalım… Bu günler de geçecek, biz yine horon tepeceğiz seninle, biz yine kendimizden geçeceğiz… Sen ne zaman istersen ben başlamaya hazır bekliyorum, buradayım…

Sen bu olamazsın… Evet, sen bu olamazsın bir tanem… Bir şeylerin ters gittiği apaçık belli… Sen bizi bu kadar incitmezdin hiçbir zaman… Belli ki seni incitenler var, belli ki küskünsün bazı şeylere… Ama faturayı bize kesme, kimler sana zarar vermek istiyorsa biz karşılarındayız her daim…
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maalesef trabzonumuz üzülerek yazıyorum koskoca efsane ne hallere geldi ben üzülüyorum ama yönetim futbolcu ve hoca üzülüyormu acaba

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hayat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@sümela61 teşekkürler yaşadıklarımızı bu kadar güzel anlattığın için.Sizin kadar iyi ifade edemezsem de bir kaç cümlede benden.
    Uzun süredir sıkıntılıyım senin kendinden nasıl uzaklaştığını gördüğüm için.Haftaya suratı asık suskun başlıyorum.Gazete sayfalarını rahat rahat çevirip okuyamıyorum seni incilmek için yazılmış haberleri okuyacağım diye.Artık tv seyredemiyorum senin bu durumundan keyif alanlar sebebiyle.Ne kadar acı çektiğimi görüp artık bırak diyecekler cümlelerini tamamlayamıyorum bakışlarımdan sonra.Biliyorum seninle eski günlere döneceğiz.
    Senin kupanı elime aldığımda kimsenin acıyarak bakmasına izin vermiyorum
    Ben seninle hep gurur duydum duymaya da devam edeceğim.
    Belki sınıyorsun sevgimi.Ne yaparsan yap senden vazgeçmeyeceğim.
    Dün sabah güne uzun zaman sonra gülerek başladım.Hiç bir şey moralimi bozamadı seninle buluşacağım saate kadar.O kadar emindim ki eski haline döneceğine...Ama olmadı.Olsun sevdiceğim biliyorum o günler yakın.
    Senin için dipe vurdu diyorlar.Bunun için hiç üzülme.Aslında şanslısın biliyor musun?Evet dipe vurana kadar çok acı çekersin. (ve sevenlerine çektirirsin)Dipe vurduktan sonra tekrar ayağa kalktığında artık eskisinden güçlüsündür.Etrafında kim dost kim dostçuk artık biliyorsundur.O yüzden dibe vurmak iyi gelir unutma.
    Unutma bu sen değilsin.Sen bana gururu,savaşmayı inaçlı olmayı öğretensin.Değerlerini kaybetmedin tekrar onlara sarılıp seni gerçekten sevenlerle beraber yola devam edeceksin.Ne durumda olursan ol sana gerçekte ne olduğunu hatırlatan sevdiklerin hep yanında olacak.Asla yanlız kalmayacaksın.
    “Nerelerin aktığını tek tek bildiriniz...” “Efendim, musluklar hariç her yan akıyor!"Artık sadece musluklar akacak...
    Sizler var ya .....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abı yıne yazmısın ıcımızdekılerı elıne yuregıne saglık

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı sümela61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Seninle birlikte olduğumdan beri, seni hiç bu halde görmemiştim… Ama beni asıl üzen sevgimi sınaman… Sevgimin ne zaman biteceğini merak ediyorsan, boşa zaman harcıyorsun… Sen böyle yaptıkça ben daha çok bağlanıyorum sana…

Belki sen de kendince haklısın, “tepene koltuk fırlatanlar da oldu, sana sövenler de”… Artık anladın kim iyi gün dostu, kim kara gün… Şimdi kendine çeki-düzen verme zamanı aşkım… Benim, seni nasıl sevdiğimi hala anlamadıysan böyle devam et yenilmeye, yenilerek imtihan etmeye… Ben de kalbimin (zar-zor) temiz kalabilmiş bir yerine senin adını kazımaya devam edeceğim… Sana “seni seviyorum” diyorum, insan sevdiği kötü duruma düştü diye sevdiğine kızar mı hiç? Ben de sana kızmıyorum, sadece kanıyorum için için…

Şimdi çıkıp karşıma “beni sevme artık” desen bile, vazgeçer miyim sanıyorsun? Ben senden öğrenmişim zaten başkaldırmayı, senden öğrenmişim boyun eğmemeyi… Sana da boyun eğemem, bunu biliyorsun… Sonuna kadar yanındayım, istesen de istemesen de… Asıl zoruma giden bu günlerde aramıza giren kilometreler yüzünden yanında olamamam… Nasıl korkuyorum bir bilsen ortalık senin “sahte dostlar”ına kalacak diye… Ben burada “kahroluyorum, mahvoluyorum” diye konuşuyorum ama eminim ki sen de benden farklı değilsin… Hem düştüğün duruma üzülüyorsun, hem de iyi günlerinde yanında olup kötü günlerinde sana sırtını dönenlerin vefasızlığına…

Dün akşamki buluşmamız yine iyi geçmedi… Sen yine “sen değildin”… Sonra ben eve gittim, bizimkilerle biraz lafladım zoraki… Arkadaşlarımı aramak gelmedi içimden, tadım yoktu anlayacağın… Sonra odama kapanıp atkımıza sarıldım… Bilgisayarda seni izledim, seni anlatan şarkılar dinledim… Gözlerim dolar gibi oldu, ama güçlü olmayı da sen öğrettin bana, hemen kendime geldim… Senden öğrendim dimdik ayakta durmayı, sen yaslan bana yorulduysan…

Seninle daha çok güzel günler göreceğiz, inan bana… Her şeyden önce kendine inan… Bırak başkaları ne derse desin, biz aşkımıza bakalım… Bu günler de geçecek, biz yine horon tepeceğiz seninle, biz yine kendimizden geçeceğiz… Sen ne zaman istersen ben başlamaya hazır bekliyorum, buradayım…
    İşte sözün bittiği yer. Yüreğine eline sağlık güzel kardeşim
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sümela61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ayni duygularida bende yasadim sadece ben degil bütün trabzonspor camiasi.

Dün Mactan sonra disari ciktim, sigara icmememe ragmen dün teker teker sigaralari ictim, sonrada aklimdan "acaba intihar etipde bu cileden bu dert'den bu yaradan kurtulayim'da rahatlayim" diye gecmisti.

Ahh Trabzonum ne oldi sana boyle
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıllar geçse de değişen birşey yok..

Az gittik uz gittik bir baktık ki bir arpa boyu yol gidememişiz.

Türk futbolu ...

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor her zaman küllerinden doğmayı bilmiştir.
    Bugün ne olursa olsun Kafkas ve oyunculara el uzatma, onları cesaretlendirme, onlara gerçek Trabzonspor ruhunu hatırlatma zamanıdır.
    Bizlere büyük iş düşüyor.
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Senelerce daha çoooook " Trabzonspor'um, sen bu olamazsın..." yazıları yazılır buralara...

Başarı için güç lazım...

Güç için zenginlik...

Zenginlik için güç lazım...

Güç için başarı...

Başarı için zenginlik...

................

İşte böyle sonsuz bir döngüye girdik....

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

sümela61,
    Duygularimiza tercüman olup harika
    bir yazi yazmissin kardesim.
    Tesekkürler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)