Sayfa 79 Toplam 81 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 69 77 78 79 80 81 SonuncuSonuncu
Toplam 2001 adet sonuctan sayfa basi 1,951 ile 1,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 24.Hafta l Torku Konyaspor 2 - 0 Trabzonspor l Maç Sonucu

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hami gitmeyecekse
    biri sahayi yonetsin

Karasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Açıkçası zerre kadar üzülmüyorum her maç sonrası bağrışmalar, eleştiriler oraya-buraya sataşmalar. Sonuç ne peki? eleeştirdiğiniz, karşı çıktığınız, beğenmediğiniz durumlar karşısında yarın nasıl bir tavır alacaksınız? Söylüyorum değişen bişey olmayacak!!! Şu beyninizin % 5 ini kullansanız bile kafi....aman aman hakkımız yendi allah belalarını versin, yediğiniz hamsiler boğazınızda kalsın gibi komik cümleler ile ne kadar elaleme rezil olduğunuzun farkında değilsiniz.2011 geçeli neredeyse 6 yıl oldu nasılda uyuttular sizi.Çalınan şampiyonluk sonrası dalga geçer gibi bu şehre girip çıktılar, ağababalar gibi ağırlandılar.Geleceğin çalındığı gibi biraz yükselişe geçtiğin anda da kıçından tekmeyi yersin. Ne olmasını beklerdiniz Ayşe teyze gibi evde bön bön beklersiniz..

Mustafa OK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trt spor da baskanın ucakta konusmasını yayınladılar. haminin arkasındaymış. anlasılan bu sezon hami ile bitecek. ama bu acıklamasını hic begenmedim .
    Şenol Güneş: “...Ama unutulmasın ki, adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur”

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa OK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trt spor da baskanın ucakta konusmasını yayınladılar. haminin arkasındaymış. anlasılan bu sezon hami ile bitecek. ama bu acıklamasını hic begenmedim .
    eee dedim bu sezon öyel yada böyle hamiyle biticek .11 maç kimse gelemz sezon sonu gonderileceğini bile bile.sezon sonu dünya klasında hoca alıcaklar.

Kasım BEKTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

şu sezon hayırlısıyla bir felaket yaşamadan bir bitse...
    elbet bir gün... (belki yarın, belki yarından da yakın) ...PARAYA KARŞI EMEĞİN SAVAŞI...

...KONSANTRASYON...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

usta o zaman sen yönet takımı .Göndermiyorsan hamiyi sen yönet usata nediyelim.8 maçta 7 mağlubiyet alan Türk futbol tarihinin en başarısız hocasının arkasındaysan helal olsun demek ki.Bu işi biliyorsun .Haaaa eğer mersin maçınıda kaybedersek ve sen bu sefer iş işten geçtikten sonra hamiyi kovarsan TAM KARŞINDA DURACAĞIM SAYIN USTAAAAA.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

uzungöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yattara yaz 1890 gönder

arkadaşlar yeri değil ama destek olalım
    Bi şikecilere destek olmadığımız vardı onu da gördük. Kurtarın Yattara'yı aferin aferin !!!
    Başkan TARAFTAR,Antrenör TARAFTAR,Sportif Direktör TARAFTAR !!!

Tolga Okumuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hami Mandıralı : "3-4 tane net pozisyonumuz var. Formda bir takım karşısında 3-4 net gol pozisyonuna girip atamazsanız böyle yeniliyorsunuz. Sonuç olarak ben oynanan futboldan, oyuncuların mücadelesinden çok memnunum."

Şu demeçleri ben sıradan Anadolu takımlarının hocalarından duyardım. Demek bize de nasip olmuş.
    Trabzonspor kendini ,70-80'lerin kafasını yaşayan,futbolculuğundan sonra bir adım kendisini geliştirmemiş,dünya futbolundan bihaber,çağın sisteminden uzak,hayrına öz evlatçı,tek özelliği eski Trabzonsporlu olması olan futbol yobazlarından kurtarmadıkça başarılı olması mümkün değildir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta o zaman sen yönet takımı .Göndermiyorsan hamiyi sen yönet usata nediyelim.8 maçta 7 mağlubiyet alan Türk futbol tarihinin en başarısız hocasının arkasındaysan helal olsun demek ki.Bu işi biliyorsun .Haaaa eğer mersin maçınıda kaybedersek ve sen bu sefer iş işten geçtikten sonra hamiyi kovarsan TAM KARŞINDA DURACAĞIM SAYIN USTAAAAA.
    bu iş geçiş dönemi idarelik sezon bitirilmeye çalışılıyor.hamide kalmıcak sezon sonunda futbolcuların yüzde 90 nıda kalmıcak.

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

çarşının çocuğu cüneytleşerek (fırsat kollayarak) ramazanı resmen atmış. futbolda yerleşik savunmada bir takımın ön liberosunun (ön libero pozisyonu içinde ramazan)hafif yandan yaptığı faul ne zaman direkt sarı olmuş bunu biri bize açıklasın yazıklar olsun diyorum hakem iyi diyenlere...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Yine bizlerle dalga geçmeye devam. Geldiğinden beri bahane üretiminde... Konya bugün iyi falan değildi ve en az beraberlik çıkabilirdi; üstüne kaçırılan 2 net pozisyon olsa da sen takım olarak hayalet gibi sahada gezmekten başka hiçbir şey yapmadın ya. Maçın içinde topçuların yerlerini değiştirip (Sefayı en ileri alıp arkasına Mami sağa Özer vs. veya Cardo'yu alıp arkasında Mamiyi yaklaştıracak şeklinde) belki de rakibin kafasını karıştırabilecek varyasyonlar deneyeceğine sadece aval aval baktı.

Başkanın konuşması iyi niyetli ve yapıcı olsa da malesef hikaye, sabaha kadar konuşsa, boncuk dağıtsa ne olacak ruhsuzların bir kulağından girip ötekinden çıkacaktır. Önemli olan -hele ki böyle bir dönemde- saha yönetimiydi. Şu süreci yönetip takımdaki geçiş dönemini minimum zararla atlatabilecek son hocaya(!) takımı teslim edince işler iyice moka sardı. Zira çile sezonu, gelen geçene yenilip seriye bağlamak değil bu süreci en az kayıpla atlatmaktı ama iyice rezil olduk. Artık lig 50.sine falan gol atınca Hami de tribüne hareket çeker.
    Konu Erkin tarafından (07.03.2016 Saat 00:28 ) değiştirilmiştir.
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Nereden
    İstanbul

Alıntı uzungöllü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi şikecilere destek olmadığımız vardı onu da gördük. Kurtarın Yattara'yı aferin aferin !!!
    Bak işine
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Erkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine bizlerle dalga geçmeye devam. Geldiğinden beri bahane üretiminde... Konya bugün iyi falan değildi ve en az beraberlik çıkabilirdi; üstüne kaçırılan 2 net pozisyon olsa da sen takım olarak hayalet gibi sahada gezmekten başka hiçbir şey yapmadın ya. Maçın içinde topçuların yerlerini değiştirip (Sefayı en ileri alıp arkasına Mami sağa Özer vs. veya Cardo'yu alıp arkasında Mamiyi yaklaştıracak şeklinde) belki de rakibin kafasını karıştırabilecek varyasyonlar deneyeceğine sadece aval aval baktı. Başkanın konuşması iyi niyetli ve yapıcı olsa da malesef hikaye, sabaha kadar konuşsa, boncuk dağıtsa ne olacak ruhsuzların bir kulağından girip ötekinden çıkacaktır. Önemli olan -hele ki böyle bir dönemde- saha yönetimiydi. Şu süreci yönetip takımdaki geçiş dönemini minimum zararla atlatabilecek son hocaya(!) takımı teslim edince işler iyice moka sardı. Zira çile sezonu, gelen geçene yenilip seriye bağlamak değil bu süreci en az kayıpla atlatmaktı ama iyice rezil olduk. Artık lig 50.sine falan gol atınca Hami de tribüne hareket çeker.
    o yer değişikliği bizim takımın kafasını karıştırır yine rakibe bir şey olmaz.aksine sakinlik lazım. biraz yerinde düzenli oynasın futbolcular.sürekli bir panik hali, değişiklik isteği. mevkisinde yapamadığını başka yerde mi yapacak oyuncu? eleştirilecek çok şeyi var da çok acayip eleştiriler okuyorum.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamlar rotasyonunu yaptı değişik bir kadro çıkardı rahat yendi geçti.Yazık ne hallerdeyiz

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Konya'ya da saygi duymak isterdim ama hocasi aykut, kalecisi s.kirintili olunca saygi duyasim bile yok... bir de 10dk boyunca koyalim moyalim tezahürati iyice sinirimi bozdu, biz fb'ye yapsak o tezahürati 2dk sonra çitimi çikarmam bikarim utanirim, herifler 10dk bagirdi ve hiç sesleri kisilmadan...
    Yazik yani, ayip ettiler...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o yer değişikliği bizim takımın kafasını karıştırır yine rakibe bir şey olmaz.aksine sakinlik lazım. biraz yerinde düzenli oynasın futbolcular.sürekli bir panik hali, değişiklik isteği. mevkisinde yapamadığını başka yerde mi yapacak oyuncu? eleştirilecek çok şeyi var da çok acayip eleştiriler okuyorum.
    Valla ben maç içinde bazı değişikliklerin bir şeyleri değiştirebileceğini düşünüyorum. Maçın büyük bölümü doğru dürüst iş yapamayan iki mevkii içinde değişim işlerlik kazandırabilir. Muhammet'in topla sürekli buluşabileceği yardımcı forvet/forvet arkası ya da Sefa'nın en uç merkeze yakın oynaması gibi. (Sefa'yı 60 küsürde çıkardı) Bosiyi stopere çeksin, Mustafa'yı forvete alsın gibisinden saçmalıkları kastetmiyorum tabi ki. Sonuç olarak yine kaybetti ve Hami dışında da ışık gören yok.
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rakibin bizden kötü bir kadrosu var ama başında kaliteli diyebileceğimiz bir hoca var.Yemin ediyorum hocasız çıksak daha iyi olurdu.

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Dip.Ing.Mag. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar iciniz rahat olsun. yapmis oldugum analize göre, küme olayindan kil payi yirtiyoruz.

not: asagidaki tablo olasi en kötü senaryoya göre hazirlanmistir.

24. hafta

Konya – Trabzonspor – 1 = 28 puan
    Bjk – eses – 0 = 18 puan
    Kayseri – gencler – 1 = 25 puan
    Mersin – sivas – 1 = 18 /19 puan

25. hafta

Trabzonspor – Mersin – 1 = 29/19 Puan
    Eses – Akhisar – 3 = 21 Puan
    Sivasspor – Kasimpasa – 3 = 22 Puan
    Sikeciler – kayseri – 0 = 25 Puan
    Ertele maci:
    Bjk yener ve 29 Puanda kaliriz

26. hafta

Kayseri – eses – 1 = 25/22 Puan
    Trabzonspor – Sivasspor – 1 = 30/22 Puan
    Mersin – Gaziantep – 3 = 22 Puan

27. Hafta

Gaziantep – Trabzonspor – 1 = 31 puan
    Rize – Kayseri – 1 = 26 puan
    Eskisehir – gs – 1 = 23 puan
    Sivas – Bursa – 1 = 23 Puan
    Basaksehir – mersin – 0 = 22 puan

28. hafta

Gaziantep – Sivas – 3 = 26 puan
    Osmanli – eskisehir – 3 = 26 puan
    Trabzonspor – Basaksehir – 0 = 31 puan
    Mersin – Gencler – 1 = 23 puan
    Kayseri – Antalyaspor – 1 = 27 puan

29. hafta

Genclerbirligi – Trabzonspor – 1 = 32 puan
    Kasimpasa – Kayseri – 0 = 27 puan
    Eskisehir – Konya – 1 = 27 puan
    Sivasspor – besiktas – 0 = 26 puan
    Sikeciler – mersin – 0 = 23 puan

30. hafta

Kayseri – Bursaspor – 1 = 28 puan
    Basaksehir – sivas – 1 = 27 puan
    Mersin – eskisehir – 1 = 24/28 puan
    Trabzonspor – Sikeciler – 0 = 32 puan

31. hafta

Sivas – akhisar – 3 = 30 puan
    Eses – Trabzonspor – 1 = 24/33
    Besiktas – Kayseri – 0 = 28 puan
    Rize – mersin – 1 puan = 25 puan

32. hafta

Sivasspor – genclerbirligi – 3 = 33 puan
    Gaziantep – eses – 1 = 25 puan
    Trabzonspor – Rize – 3 = 36 puan
    Akhisar – Kayseri – 0 = 28 puan
    Mersin – Antalya – 1 = 26 puan

33. hafta

Eses – basaksehir – 3 = 28 puan
    Antalya – Trabzonspor – 1 = 37 puan
    Kasimpasa – Mersin – 0 = 26 puan
    Kayseri – sivas – 1 = 29/34

34. hafta

Trabzonspor – Kasimpasa – 0 = 37 puan
    Galatasaray – Kayseri – 1 = 30 puan
    Sivasspor – Sikeciler – 0 = 34
    Genclerbirligi – Eskisehir – 3 = 31 puan
    Mersin – Bursaspor – 3 = 29 puan

Sonuc olarak:

14.Trabzonspor - 37 Puan
    15.Sivasspor – 34 puan
    16.Eskisehir – 31 puan
    17.Kayseri – 30 puan
    18.Mersin – 29 puan

24. hafta itibari ile

Trabzon-27
    Kayseri -23
    Mersin - 20
    Sivas - 18
    Eses - 17 (daha oynamadi ama bjk yayenilirler diye düsünüyorum)

büyük bir ihtimal yukaridaki tabloya paralel gidecek son haftaya kadar puanlar. yukarida da en kötü senaryoyu hesaplayip kalan maclarda 1 galibiyet aliriz diye hesaplamistim. alttaki 4 takim da da yanilmaz isem kil payi kümede kaliyoruz. fakat en az o 1 galibiyeti ve 6 beraberligi yakalamamiz gerekiyor. konya ya 1 puan yazmistim fakat 0 aldik. ve küme düsme barajinda 36 puan bandinda kaliyoruz hesaplamarim tutar ise.

amour_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İki haftadır santrafor değiştiriyor hoca kendisine hayranım. Tribünden biri gelse muhammet demirle cardozoyu değiştirmez ikisini birlikte oynatırdı. Dışardan atıp tutmak kolay tabii Hami hocam Sadi hocayı şotayı , ersun hocayı vs.. eleştiriyordun ne oldu şimdi. Trabzonspor Trabzonspor gibi oynayacaktı hani.

Nereden
    İstanbul

koskoca Trabzon ne hallere düştü..hami'yi halı sahada bile teknik direktör yapmam.tercihleri berbat.yenilmekten başımız dööndü..o kadar kötü oynuyoruz ki bu maçta Ali çamdalıya neden kırmızı verilmedi demeye utanıyorum..

fatihaltun08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konyada ki taraftarı gördükten sonra kendimizden utandık mı?

Atak yaparken ben bile baski altinda hissettim, futbol şehri filen değiliz amca eleştirip herkes teknik direktör olmuş. Maça gidincede çekirdek yemekten başka bir eylemi olmayan taraftar grubunuda geçtim 22000 kişilik statta en az 100 tane taraftar grubu kafasina gore hareket ediyor. Peki biz kendimize soruyormuyuz?taraftar olarak biz ne yapiyoruz.

Biz burda her seferinde bir kaç maçı istanbulda oynayalim dediğimizde ortaligi ayağa kaldiriyorsunuz? Biz ne zaman ki Olimpiyatlarda maç yapmamaya başladık işte o gün bugündur taraftar namına hiç birşey yok ortada demek ki Trabzonsporun istanbulda maç yapması gerekiyor o zaman trabzon şehri utanır diyecem ama oda yok artık...

Diyecek söz bulamiyor hep suçu kendisinde arayacagina kendisine bakmayan millete ne denilebilir ki?

Şikeci dedigimiz Eskisehir bile bu haliyle taraftari ile maç aliyor peki konya stadini gordunuz mu?

Hala bunu konusmuyorsak diyecek sozumuz kalmamiştır!

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gelecek sezon icin hamiyle beraber calisacaksak yandik.
    Haminin teknik direktörlükle uzaktan yakindan alakasi yok.

Yeni hoca gelecekse simdi gelsin yeni sezonun planini yapsin

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'un maçı olduğu gün heyecandan dakikaları sayan ben....

Maç özetlerini bile izleyemez hale geldim.....

son 9 resmi maçta 8 mağlubiyet aldık...

Başkanından yönetimine....

Hocasından futbolcusuna....

Hepinize YAZIKLAR OLSUN......
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hami mandıralı geçtiğimiz trabzonspor macerasında fizik ve mentaş anlamda daha üstün bir takım devralmıştı ve vasat bir yönetim sergilemişti yani kendi yaptığı bir katkı yok
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Biz ne derdindeyiz sen Neredesin...??? Tarihinde İLK DEFA LİG 3.CÜSÜ OLACAK VE BELKİDE TARİHİNDE İLK DEFA TÜRKİYE KUPASI ALACAK ...Konyasaaaasporcuk bu durumda stadı doldurmayacak ne zaman dolduracak ne zaman ??!Konya senin şu rezil halinde olsa kaç kişi gider maça 5 mi 10 mu KİŞİ gider maça ?Yoksa hepsi gerçek takımlarına mı döner.Ispanaktan takımları överek gerçek konumunumuzu saptırmayalım.Gerçek konu Trabzonspor gibi bir takımın 9 resmi maçta 8 mağlubiyet alması doğal gösterilemez...
    Konu nakzo tarafından (07.03.2016 Saat 08:56 ) değiştirilmiştir.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)