Sayfa 13 Toplam 81 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2001 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 24.Hafta l Torku Konyaspor 2 - 0 Trabzonspor l Maç Sonucu

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı kanterts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu hami icin fikrin nedir ? hala hami hami hami diyormusun merak ettim .
    Bu Hami onceki Hami degil bunu twitterda yazmistim.

Hamide hicbir olumlu sinerji yok bu nedenle takimada bir sey veremiyor.

Hami degil Trabzonspor asigiyim.Konya macida kaybedilirse bir kan degisikligini ciddi olarak dusunmek gerekiyor.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

SAKATLARDA SON DURUM!
    Trabzonspor Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Asım Örem, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve sakat oyuncuların son durumları hakkında bilgi verdi.
    ONUR KIVRAK
    “Onur’un ayağında menisküs yırtığı vardı. Bu eski bir yırtık aslında. Geçen maçta da bununla ilgili sıkıntılar çekti. Bugün MR çekilecek ve durumu belirlenecek. Ondan sonra sağlık ekibimiz ve Onur ile birlikte oturup karar vereceğiz. Normal şartlarda bakıldığında ameliyat olması gerekebilir. Önümüzde önemli maçlarımız var. Onur da olmak istiyor. Ama tabii ki en önemli şey sağlık. Sağlık ekibi gereken değerlendirmeyi yaptıktan sonra Onur konusunda bir açıklama yaparız.”
    AYTAÇ KARA
    “Aytaç’ın adalesinde yırtık var fakat çekilen MR sonuçlarında düzelmeler tespit ettik. Antrenmana ufak ufak başladı. Bu maç için son kararı, son günde sağlık ekibimiz ve teknik ekip beraber verecekler. Onun için kesin oynar diye bir şey söyleyemiyoruz.”
    MEHMET EKİCİ
    “Kronik sakatlarımızdan Mehmet Ekici bugün antrenmanlara başladı. Düz koşulara devam ediyor ama en az bir aylık bir süresi var. Bu yaklaşık olarak söylenebilecek bir süre.”
    GÜRAY VURAL
    “Güray’a baktığımız zaman aslında birkaç antrenmandır devam ediyor, kondisyon olarak düşmüyor. Fakat ikili mücadelelere girmeye bağlı yaşanabilecek endişesinden dolayı aktif antrenmanlara katılmıyor. Onun da 4 haftalık bir süreye ihtiyacı var.”
    OSCAR CARDOZO
    “Cardozo sakatlık dönemi yaşadı. Ayağında lif atmıştı. Şu anda buradaki düzelmeler olumlu gibi duruyor. Antrenmanlara yavaş yavaş başladı. Durumu değerlendirecek. Maçta oynama durumu maç yaklaşınca netleşecektir.”
    ÖZER VE BOSINGWA SAKAT DEĞİL
    Bordo-mavili ekipteki Özer ve Bosingwa’da sakatlıklarla ilgili bir şeyin söz konusu olmadığını söyleyen Örem, “Bosingwa geldiğinde de biraz zamana ihtiyacım var demişti. Ama şartlar onu sahaya sürmemize neden olmuştu. Bunlar bile kondisyonunu geliştirmesi için bir neden oldu. Her gün biraz daha üstüne koyuyor. Sakatlığı yok ama bundan sonraki şeylerde daha da hazır olacağına inanıyoruz. Özer iki sarı karttan dolayı kırmızı kartı vardı. Şu an bir sakatlık durumu yok” diye konuştu.
    CAVANDA ANTRENMANA KATILMADI
    Cavanda’nın antrenman başında izin alarak salona geçmesi ile ilgili soruya Örem, “Ne görüştüklerini bilmiyorum ama hoca müsaade etmişse bir gerekçesi vardır. Bildiğim kadarıyla bir sakatlığı söz konusu değil. Ama bazen antrenmanlara başlarken, bizim haberimiz olmadan ufak tefek sakatlıklar olabiliyor. Böyle bir şey yaşamış olabilir. Hoca da üstüne gitmemiştir, adale durumunun daha da uzamaması için” şeklinde yanıt verdi.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Cafer Bulur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Hami onceki Hami degil bunu twitterda yazmistim.

Hamide hicbir olumlu sinerji yok bu nedenle takimada bir sey veremiyor.

Hami degil Trabzonspor asigiyim.Konya macida kaybedilirse bir kan degisikligini ciddi olarak dusunmek gerekiyor.
    Hami kimdir ne yapmistir simdiye kadar ? Önceki Hami ne yapmisti ? kaybettigi 15 puanmi 18 puanmi bilmiyorum , bu puanlar nolacak ? onun yüzünden düsme potasina giriyoruz. TRabzonspor Teknik Direktörlügü cocuk oyuncagi degil . Herkesi layik görmemek lazim buraya . sezon sonununda lucescunun yardimcisi olacaksa kimse sampiyonluga oynariz demesin . hami meltem tv ye dönmeli , orda sallasin .

Nereden
    Trabzon

Onur da giderse küme yolları taşlı...

carolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

paylasmak istedim
    Eklenti 8719
    Ibrahim Haciosmanoglu "Allah benim ömrümden alsın Başbakana versin"

Nereden
    İstanbul

Bundan hiç hoşlanmasam da vakit 4-4-1-1 vaktidir.
    Onur
    Bosingwa-Yumlu-Akakpo-Yusuf
    Sefa-Okay-Özer-Marin
    Muhammet
    Cardozo

Onur
    Bosingwa-Yumlu-Douglas-Akakpo
    Sefa-Okay-Özer-Marin
    Muhammet
    Cardozo
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Onur Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Konya çok saglam bir takim. Guclu oyunculari var. Ve cok sabirli oynuyorlar. Taraftarlari da takimini iyi destekliyor.

Konyayi zannedersem uzun zamandır deplasmanda yenemiyor uz. Bu macta da maaleswf kazanamayacagimizi düşünüyorum. Isimiz cok zor

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Onur Keskin tarafından (01.03.2016 Saat 14:59 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen maç rezilleri oynayan takımdan bu hafta erkan cezası onur sakatlığı ile oynamayacak O maç dökülen musa. Okay mustafa sefa bosingva mecburen oynayacak. Sivas seri yakalarsa bşz küme düşeriz. Normalde küme barajı 40dır.bu sene erken havlu atanlar olmasa küme düşerdik. Çünlü 40 puan toplayamayacğız. Ne günlere kaldı koca trabzonspor. Futbolculr hala daha yüksklerdn maaş almaya devam. Bu işin bir sorumluluğu olmalı. Ekici cardozo kaç maç oynadı bu sene. Ama aldıkları para aynı. Maç maşı yapacan tüm parayı bak bakalım kaç hafta sakayım diye oynamıyorlar o zaman.
    Konu emre6117 tarafından (01.03.2016 Saat 14:58 ) değiştirilmiştir.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki şuan şaka gibi gelebilir fakat Onur eğer ameliyat olup sezonu kapatırsa, ciddi ciddi küme düşme potansiyelimizin olacağını düşünüyorum .

50. Yılda ptt'de şampiyonluğa
    .

Nereden
    Avrupa Diğer

bu takimda adam gibi kanat yok . defans yapamiyor . tek forvet oynayamiyor .

--------------------------------onur----------------------------
    -------------bosingwa-------aykut-----douglas----------------
    cavanda---------aytac------------özer--------------yusuf------
    --------------------------marin-----------------------------------
    ---------------------muhammet----------------------------------
    -------------------------------------cardozo----------------------

sezon sonuna kadar dizilis ve ilk onbir bu olmadi bence . 4-2-3-1 bu takim icin intihar.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yahu şaka gibi tüm ben bukadar sakatlığın olduğu sezon hatırlamıyorum. Nerde işe yarar topçu var hepsi sakat nerde odun var sapasağlam. Nasıl iş bu. Şuan ligin en vasat kadrolarından biri şu eksiklikler yüzünden
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar

Transfer zamaninda Mehmet Ekici sakatlandi öyle degilmi ??

trabzonun yeni yönetimi baskanimiz ve yeni gelen hami hocamiz hicmi akilarindan gecmedi eyvah ortasahasiz olmaz diye ??

ben kesinlikle ortasaha alinir diyordum bunu cocuklar bile biliyorlar ortasahasiz bir takim hic birseydir futbol dilinde ..

bende futbol oynadim uzun yillar zengin dayim yoktu mecbur calismaya devam etmistim aldigim kazandigim para bana yetmezdi bu dedigim doksanli yillar icin ..

suan futbol oynayamayanlar bile tonlarca para kazaniyorlar örnek cok trabzonsporda var ..

benim oynadigim zamanlarda trabzonsporu hayal ederek uyuyordum bordo mavi formamla her gece rüyamda avni akere oyuncu olarak girdigimi görüyordum ..

benim zamanimda trabzonsporda oynamak cok zordu cok calismaliydim cok ..malesef simdik izliyorum kalitesiz oyunculari keske bu zamanda futbolcu olsaydim diyor ve kendi kendimi yiyorum resmen sinirden..

heleki bu sanli formamizi baris özbek baris atas gibi yeteneksizler bile giyinmisler simdik fatih atik rezaleti var ..genclere gelince 1461 trabzon deniliyor yahu arkadas hicmi mac izlemiyorsunuz ?

1461 trabzon takiminda hic bir oyuncu trabzonsporda oynayamaz yedege bile almam cogunun akli Istanbul takimlarinda ..batuhan deniliyordu nesini begendiniz cok merak ediyorum ??

abdülkadir yusuf yazici ve öbür gencler size bu sanli forma verilmis baskalari hayal ederken size bu firsat verilmis avni akere bile ciktiniz oynamak icin sansda verildi ve büyük bir hic ?

abdülkadiri göklere cikariyoruz ama cok ciddiyim suan bu forumda olan genc arkadaslarim daha cok katki verirlerdi trabzonsporda daha cok genc cok genc diye diye yillar heba edildi ..

genc olsanda futbolcu olurmu olmazmi oynadigin oyunla ortaya cikar genc oyuncu hic bir sorumluluk alamiyorsa ondan futbolcu olmaz ..hami mandirali kötü bir hoca lakin oda bizim Kadar üzülüyordur

hami genc oldugu zamanlari bilirim herseyi deniyordu cabaliyordu kosuyordu yanlis yapardi yuhlanirdi ama oynuyordu arkadas ya sonucu etki edecek birseyler yapardi arkadas ya ..

cok eksigimiz var deniliyor ve öyle ? simdik nerdesiniz gencler altyapidan kim gelmis nerdesiniz antromanlarda isteksiz oynarsaniz hoca sizi oynatmaz trabzonspor icin antromana cikmak bile büyük bir onur serefdir canla basla savasacaksin ..

ben 40 yol aldim suan beni istesinler kalbim dayanirmi bilmem lakin canla basla cogu genclerden iyi oynarim idaa deyil bu bu bir gercek benim gibi düsünen cok kisi vardir ve bende öyle siradan bir oyuncu degildim ..

zaaninda fatih tekke gökdeniz Karadeniz nerden geldiler hicmi örnek alinmaz ??yusuf yazici trabzonsporda oynuyorsun gram kalite yok gadam sana sans verildi al topu git calim at sut cek sorumluluk alsana ?? ama yok al topu ver geriye sonra saklan sahada cicek topla..ah be ah su antröner kurslarini arastiriyorum keske suan hoca ben olsaydim keske bunlarin kulaklarini cekerdim doksanli yillarin videolarini izletirdim ruh budur derdim ya neyse ..

bu yeni nesil diyelim futbolu ne saniyor ?? ver gülüm al gülüm futbolumu ?? playstation mu saniyorlar ?? mücadele etmeden bir yere varamiyorsunki ?? muhammet demir antepte harikalar yaratiyordu ??trabzonsporda agliyor sahada varmi yokmu beli degil suan kadrolara yaziliyor böyle devam ederse formayi zor görecek ve kiralik gönderilir ..bumudur ..

okaya gelelim seni futbolcu diye aldik rakiplere asistler yapiyorsun malcarda agliyorsun birsey yapmadan forman islaniyor resmen agliyorsun ?? yillarca futbol oynuyorsunuz hergün üc defa antroman ??

üc defa antroman ediyorsun yanindaki adama pass veremiyorsun bu neyin mantigi anlamiyorum ??

yusuf erdogan iyi oynuyordu bu cocuk olacak diyordum her yerde malesef dünya sampionu olmus basarmis Ronaldo olmus simdik emekli oldu bizim haberimiz yok ..

daha cok seyler var yazacakta yazmak istemiyorum ..konyadan korkuyoruz olamaz inanamiyorum ..kimsede efsanelerden birsey demiyorlar kimse protesto etmiyor antromana gelerek bravo cocuklar diyorlar inanmiyorum ..ben amatörlerde oynamistim biz yenildigimiz Zaman bizim hocamiz agzimiza ederdi resmen konusmayla koca trabzonsporun hocasi mac yenildik iki cümle ediyor sonra antroman sut cek ver kac yap kosu yap tamam komediye devam ..

korner calisin Taktik yapin kendi aranizda konusun frikik teknigi yapin ne bileyim insan birseyler yapar ya ..

tekrar ediyorum futbolu futbol bilenler oynasin zengin dayilari olanlar degil bakiniz simdik idaa ediyorum trabzonda degilim lakin bir hafta sahil kenarlarinda futbol oynayan gencler var ordan trabzonspora katki verecek oyuncular bulmasam kendimi köprüden atarim malesef zengin dayilari yok torpil yok ..

bizim genclere güya trabzonsporun altyapisindan genclere sans veriliyor cocuk oyuna giriyor isteksiz mücadele gücü gitmis yürürken düsecek yillardir yemek yememisler garibanlar zorla oynatiyoruz ..

simdilik bu Kadar sinirden patliyorum trabzonsporumuzu bize geri verin geri verin .......son olarak bu Kadar kalitesizler takimimizda var birde oynadigimiz formalarimiza bakiniz tam komedi buda baska hikaye ..ben amatörde oynardim yirmi bes yil gecmis asaya yukari ama o zamanlar giyindigim formalar bile suanki trabzonsporun formalarindan daha güzel ve kaliteli gözüküyordu her konuda kaybetik ..

(özeri es gecmeyeyim özerde son bir iki yil kazasiz belasiz oynarim parami alirim derdinde göze carpmadan öyle gizli gizli yoluma devam edeyim paralar geliyor emeklilik yakin ..kimse kusura bakmasin 1461 trabzonda bir Emrullah var yasi sanirim 33 al oynat herkeseden iyi oynar kalitesi yok belki ama Adam korkmuyor kosuyor savasiyor ....
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

3'lü defans şart.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Almanya

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3'lü defans şart.

hocam üclü defansli bir onbir yapsana bir bakalim elestiri degil bu ,yorumunu destekliyorum
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

itirazlar ne oldu? sonuç çıkana kadar cezayı tamamlayacak oyuncular.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı zaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam üclü defansli bir onbir yapsana bir bakalim elestiri degil bu ,yorumunu destekliyorum
    ------------------------Onur------------------------------

----------Akakpo------Douglas-------Yumlu-------------

Bosingwa----------Aytaç--------Okay--------------Yusuf

---------------------------Marin-----------------------

---------------------Demir--------Beşir--------------

veya

-----------------------Onur--------------------------

---------Akakpo-------Douglas--------Yumlu---------

Bosingwa---------Aytaç-------Okay-------------Yusuf

--------------Özer---------------------Marin

------------------------Demir---------------------------

Aytaç oynayacak mı onu bilmiyorum.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Almanya

bu onbir güzelmis renktasim konyayi bu onbirle yenebiliriz malesef bizim gibi düsünen yoktur

-----------------------Onur--------------------------

---------Akakpo-------Douglas--------Yumlu---------

Bosingwa---------Aytaç-------Okay-------------Yusuf

--------------Özer---------------------Marin

------------------------Demir---------------------------
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

Trabzonspor Kongre Üyesi

S.ÖZKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elimizde ki oyuncuların psikolojik durumuna ve performanslarına bakılırsa bence hücum oynamak tam anlamıyla intihar.

Kalan 12 maçta da önce beraberliğe oynayıp sonra kontra ile galibiyet aramalıyız.

Hazır düşme potasıyla 10 puan farkımız var ve bu farkı korumak en büyük hedef olmalı eğer puan farkını korumak yerine şuursuzca atak oynarsak ligin son haftaları ciddi anlamda ölüm kalım mücadelesine dönüşür.

Uğur_Dmrtrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı S.ÖZKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimizde ki oyuncuların psikolojik durumuna ve performanslarına bakılırsa bence hücum oynamak tam anlamıyla intihar.

Kalan 12 maçta da önce beraberliğe oynayıp sonra kontra ile galibiyet aramalıyız.

Hazır düşme potasıyla 10 puan farkımız var ve bu farkı korumak en büyük hedef olmalı eğer puan farkını korumak yerine şuursuzca atak oynarsak ligin son haftaları ciddi anlamda ölüm kalım mücadelesine dönüşür.
    aynen hocam..dik oynamanın defansif versiyonunu becermemiz lazım..agresif ve yıpratıcı,geride iyi kapanan..

[KAPLAN] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takımın Hami ve Konya'yı birlikte yenme şanşı yok. Ya Hami, ya Konya. İkisinden birine odaklanıp sadece birini yenmeye çalışmalıyız.
    .
    . Futbol yetenekli aptalların oyunu olmamalı.
    .

Trabzonspor Kongre Üyesi

S.ÖZKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur_Dmrtrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen hocam..dik oynamanın defansif versiyonunu becermemiz lazım..agresif ve yıpratıcı,geride iyi kapanan..
    Bu sene alabileceğimiz en iyi sonuç ligi ilk 10 içinde bitirebilmek o yüzden bu sıkıntılı dönemde hayallere kapılmamak lazım.Eğer önümüzde ki 5 hafta 10 puan çıkarabilirsek süper olur çünkü ileri ki haftalar için psikolojik olarak daha iyi duruma geliriz.Ayrıca sakat ve cezalılar takıma eklenince rahat ederiz.

Kalan maçlarda 8 beraberlik 4 galibiyet yeterli olur.

Uğur_Dmrtrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı S.ÖZKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene alabileceğimiz en iyi sonuç ligi ilk 10 içinde bitirebilmek o yüzden bu sıkıntılı dönemde hayallere kapılmamak lazım.Eğer önümüzde ki 5 hafta 10 puan çıkarabilirsek süper olur çünkü ileri ki haftalar için psikolojik olarak daha iyi duruma geliriz.Ayrıca sakat ve cezalılar takıma eklenince rahat ederiz.

Kalan maçlarda 8 beraberlik 4 galibiyet yeterli olur.
    konya maçı sonrası olumsuz durumda başa sarabiliriz..çok ümitli değilim takımdan..

Nereden
    Trabzon

Mehmet 3 hafta daha yokmuş.
    Hey mübarek sayıların küplerini alarak ilerliyor haftalar.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şu musaya bakıyorumda, arkasına teneke bağlayıp gönderdiğimiz zeki, mustafa, kadir ve hatta caner ve bu adamdan iyi topçu değilmiydi?

Şimdi Musadan başka sol bekimiz yok. Ne güzel dünya.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Konyadan sonra Mersin ve sivasla üst üste evimizde 2 maç yapacağız. O zamana kadar takım düzelir. Sıkmayın canınızı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)