Sayfa 63 Toplam 65 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 53 61 62 63 64 65 SonuncuSonuncu
Toplam 1618 adet sonuctan sayfa basi 1,551 ile 1,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 23.Hafta l Trabzonspor 1 - 2 Osmanlıspor l Maç Sonucu

Mellih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocayı bu maçta eleştiremem.. kadroya baktığım zaman en iyi kadroyu çıkarmış. yalnız Hami hocanın takımı motive etme konusunda eksikleri tartışılabilir.
    Dünkü maçta oyuncular felaketti. Şansal'ın söylediği gibi 6 faul yaparak maç bitirmiş olduk. Bu oyunun yetersiz hırsını ortaya koyuyor

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hiç abartmıyorum, Hami nin taktiği işler kötü gidincd yav Özer Yavvv diye kenardan bağırmaktan öteye geçmiyor. Birde suratını böyle sevimsiz bir şekle sokup ağzını da saçma sapan bir halde görüyoruz sinirlenince. Kenardan verdiği tepkilere bakın 2-3 maç önce ne dediğimi anlayacaksınız.
    Bi kere sen teknik patronsun biraz cool ol. Senin o sıfatını , çaresizliğini gören topçu seni daha bi tarafına takar mı?
    Küçük Emrah vari tavırlar yakışmıyor o klubeye.
    Teşekkürler ADMIN!!!

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Akkapoyu çok beğendim.1461 de de aynıydı.Stoperdi çok iyi bu adam ucuz ve görev adamı aykutla iyi bir ikili olur yanlarınada çok iyi yabancı bir stoper defans sağlama alınır.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Erzurum

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün, Onur, Akakpo, Erkan ve Marin hariç diğerlerini silin.

Akakpo'ya helal olsun. Çok beğendim. İstatistiklerde isabetli pas yüzdesinde 1. sıradaydı 48 pasla bir ara

Erkan ve Marin de olmasa rakip sahaya top taşıyacak adamımız yok.

Lütfen Erkan'a bundan sonra kimse laf etmesin. Üstelik kolay kolay ikili mücadeleyi katırmıyor.

Marin rakiplerin arasına çok iyi girip pozisyonlr hazırlıyor. Bonservisi alınıp devam ettirilmeli

Onur olmasa 8-1 yenşlirdik.

Bosi tam bir saatli bomba. Çok kritik anlarda ve yerlerde top kaptırıp gol yedirtiyor.

Son sözüm taraftara;

Bir oyuncu her maç kötü oynayacak diye bir kural mı var? Yusuf'a her top geldiğinde ıslıklamak insanlık adına üzüntü verici
    Bosinin niye hala geri alındığını anlamış değilim adam bildiğin çok kötü bu saaten sonrada olmaz zaten.Abilik se abilik yaptığını görmedim.takım ateşlemek se kendi hayalet gibi takım yönetmekse UMRUNDA bile DEĞİLLLL.Eeeee.???

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Takım olma ruhu terkedilmiş bir takımdan bahsediyoruz.
    Hakları gasbedilmiş moralmen bitmiş bir takımdan bahsediyoruz.
    Yürüyen ve oyunun sonlarınan doğru fizik olarak yerlerde sürünen bir takımdan bahsediyoruz.
    Hocası hoca olmayan bir takımdan bahsediyoruz.
    Ve nihayetinde yenilgilere alışmış bir takımdan bahsediyoruz.
    Bu takımdan bu sene ne futbolcu ne de hoca bazında bir beklentisi olmasın kimsenin.Tek hedef ligte kalmak.Gerisi önümüzdeki sezon...
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elinde musa gibi mecburiyetten oynattığın bir sol bekin var.Daha iyisini süremiyorsun bu maçta sahaya. Maçın bana kalırsa en kötüsüydü,savunma anlamında hiç bir şey yapmadı .yenilginin baş aktörüydü. Bosingwa da vasat bir çizgideydi. zaten yediğimiz goldeki hatası malumumuz. Hal böyle olunca beklerimiz savunma anlamında hiç bir varlık göstermemiş oldu.
    marin de bir kaç haftadır az da olsa bir yükseliş gösteriyordu ,bu maçta da en çok verim beklediğimiz oyuncuydu ve hiç bir şey yapmadı maç boyunca. zaten takım savunmasına etkisi sıfırken ona birde erkanın savunma zaafiyeti eklenince yenilgi de zaten kaçınılmaz oldu .
    karşınızda süratli ve diri bir takım var ,kimse de bunu yabana atmamalı .

şimdi hami hoca'nın şu maça nasıl olumlu bir etkisinin olmasını bekleyelim ? adam bas bas bağırıyor elimde olanlar bunlar diye ,üstelik sahaya sürdüğü takımda alternatif olarak kenarda beklettiği tek oyuncu da yusuf erdoğan .

Açıklamalarında saçmalık olarak nitelendirdiğimiz ifadeleri bana göre çaresizliğinden kaynaklanıyor. Tarihimizde hiç bir teknik direktör bundan daha kötü bir kadro zaafiyetiyle karşılaşmamıştır . Hami hoca da herkesin kabulüdür ki bu gibi durumlara karşı sıfır tecrübeye sahip. Hal böyle olunca da eleştiri dozunu biraz daha hafifletmek gerek diye düşünüyorum .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Taraftarlık izlemeyle olmaz.O zaman iyi gün taraftarıyız biz.Küme düşsek kimse desteklemeyecek takımı,gitmeyecek maça öyle mi ? 3-0 dahi yenilsen o stadda ise bağıracaksın bu kadar.
    Ankaragücü amatörde oynayacak nerdeyse her maç 10bin kişiye oynuyo.Ve taraftar susmuyo 90 dakika..
    Takım oynayınca desteği herkes verir.Önemli olan kötü günde bağırmak.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Fatih Solmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yediğimiz 1. golde herkes mustafa yumlu'ya kızmış, kime kusra bakmasın o pozisyonda onur hatalı. klasik pozisyonlardan biriydi kaleci kim var kim yok bakmaz alır o topu. onur'unda sezon içerisinde hatalı gol yeme opsiyonu var onu da bu maçta kullandı.
    bosingwa ve musa nizam yokları oynadılar resmen. akakpo'nun iyi gözükmesi tek başına kalmasından ikili oyunlarda görelim daha erken onun için. hami için söylenecek kelime bulamıyorum heralde vizyon sahibi başkan bir şeyler söyler onun için.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haminin bu güne kadar sahaya müdahale anlamında bir girişimini gören oldu mu? hayır ben göremedim de.. merak ediyorum..
    Attan inip eşeğe bindik!

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Bosi Musa fatih atik yumlu bunların takımda yeri yok akakpo çok iyi bir stoper yanına İtalyan bir stoper ya da Yugoslav alınırsa tandem oturur Aykut ve Altınordu daki çağlar da diğer stoperlerimiz olsun isterim kale için de Onur Uğurcan yeterli cavanda kalacaksa yerli bir yedek Kamil ahmet alınabilir asıl mesele sol bek bir yerli bir yabancı Aziz Behiç/Emre Taşdemir yedek olarak alınabilir biri ama klas bir sol bek lazım yabancı orta saha için iki ön libero lazım bize yabancı 6 8 numara okay Aytaç yedek kalabilir sadece yetersizler çünkü Ekici on numara kullanılsın ama yedek olarak iyi bir on numara bulalım yabancı Brezilya olabilir yine sol ve sağ açık yabancı Güray ve Yusuf yedek olarak kullanırız forvet olarak sprinter bir yabancı merkez forvet istiyorum eren derdiyok ve muhammet demir yedek olarak planlanmı birkaç tane de a2 den genç kadroya dahil edilmeli Yusuf yazıcı Abdülkadir Semih bu üçü bence yeterli olur.. Takımda üç kaleci ile birlikte 28 kişilik kadro oluşturulmalı ve bu kadroya sabredilmeli Ersun yanal da teknik direktör olmalı yabancılar birinci sınıf olmalı

S.Seymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Maç boyunca 6 faul yapılmış 4 ünü Mustafa yapmış söylemi var doğruysa takım mücadele etmiyor demektir

mücadele edeni de biz göndeririz nasılsa

MRA 15-30 yaş arası adamların yönlendirmesi ile takım yönetilmez diyor haklı

Adam bugün şunu alalım diyor, yarın tutmadı biz de diyor çıkıyor işin içinden

şu gitsin kim Şenol; çünkü hoca bile değil

şu gitsin kim Ersun, kim gitsin MRA, Vahit gitsin çok berabere kalıyor, oyuncular gitsin 1000 tane sayarım

Volkan Varis vs vs

e ne oldi şimdi..

bıktım artık
    çünkü güzel sadece başlangıcıdır dehşetlinin böyle dayanılmaz olduğuna göre
    RİLKE

el_conquistador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gerçekten bu maç için, hocaya suç bulunmaz diyenler ve Erkan, Marin gibi topçuları performansı için övenler var. İnanılır gibi değil.
    "Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur..."

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bosinin niye hala geri alındığını anlamış değilim adam bildiğin çok kötü bu saaten sonrada olmaz zaten.Abilik se abilik yaptığını görmedim.takım ateşlemek se kendi hayalet gibi takım yönetmekse UMRUNDA bile DEĞİLLLL.Eeeee.???
    zaten adama 2 milyon odeyecektik. oynamasada ödeyecektik. Borcumuz vardi. Adam takım bulamadı.. Emekeli e olsa olurdu. Ama o bizde oynamayı tercih etti. sanırım 2 yıl 2600 e yani 600 bin ero ya 2 yıl oynatalım dedik. bu bir risktir. Bosi savunma yapan bir takımda bomba ama hucum oynayacak bir takımda faydalı olur.
    ile tecrubeli
    13 Vitor Hugo

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı el_conquistador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten bu maç için, hocaya suç bulunmaz diyenler ve Erkan, Marin gibi topçuları performansı için övenler var. İnanılır gibi değil.
    Hocam futbol takım oyunudur. Erkan ve marin sadece bizim takımda ayagında top tutumayı becerebilen adamlar. Hami konusunda suç bulmuyorum. Hami ye 6 macta super hoca takıntısına girdiler. amacsız 6 mac. adam bu. henuz kendini ispatlamadan Ts de td olması iyi bir şans aslında. bu donemde kazanacagi 3 galibiyet belkide bir sezon sans yaratırdı. ama o beceriye sahip degil.
    tek iyi yonu artık 6 maclık adamlarla bu işin olmayacagini bazı taraftarlara gostermesi olur
    Konu cyberentalpi tarafından (28.02.2016 Saat 11:59 ) değiştirilmiştir.
    13 Vitor Hugo

Nereden
    Almanya

Alıntı cyberentalpi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam futbol takım oyunudur. Erkan ve marin sadece bizim takımda ayagında top tutumayı becerebilen adamlar.
    Evet, takım oyunu. Her takımda sorumluluk alan, liderlik yapan futbolcular mevcuttur. Marin hadi neyse ama Erkan berbatın ötesi berbattı. Bir örnek: ilk yediğimiz golde adamını takip etmedi, velhasıl orta geldi, golü yedik. Sadece o değil, hiçbir pozisyonda geri koşmadıki. 1986 yılında belki Maradona için geçerliydi bu ama bugünkü modern futbolda sadece ilerde dikilip, iki çalım atacağım diye beklemekte neyin nesi? Üstelik futbolcu kalitesini geçtim, sadece aldığı maaş onu dünkü takıma liderlik yapmaya mecbur kılıyor. 90 dakika boyunca sende bir kere Erkan bu takımın lideri diye bir his oluştumu?

Nereden
    Erzurum

Maçın özetini bir daha izliyorum. Üşenmeyin bir bakın ,sol kanat komple yoook .Her tek top onurla karşı karşıya.. Hele hele okaya bir bakın ya sanki HIV virüsü kapmış öldü ölecek. 1 metre önündeki adama bir kere bakıyor,tek müdahale yok,Adam rahatça pas veriyor şut çekiyor okay sedace çocukken yaptığımız gibi topa kıçını dönüyor.Bosi her hamle yaptığında ıska geçiyor kademe yapmasını beceremiyor her top bosiyi geçiyor musa nizam sol kanattan başka her yerde şu izlediğim fecahatin iğrençliğin eksik kadroyla felan alakası yok bu düpe düz TERBİYESİZLİK bu futbolcu grubu Terbiyesiz inşallah sende izliyorzundur.Usta Başkan.Gerekeni yaparsın.
    Konu nakzo tarafından (28.02.2016 Saat 12:48 ) değiştirilmiştir.

Doğan Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Hami hoca takımı diriltmeye geldi ama kendisi ölü gibi. Takım bu durumlara düşecek kadar vasat değil tamam eksiklikler var kabul ama sezon başı şampiyonluğuna gider denilen bir kadro bu. Hami sanki zorla getirilmiş oraya. Teknik adam aynı zamanda psikolog gibi takımı bir sözüyle ateşleyebilmeli.. Böyle ruhsuz duracaksan kenarda neden geldin diye sorarım?
    Trabzonspor, tutkum.​

BySeHzAdE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Takım kadar oraya giden seyircilerde kötü. Hiç mi itici güç olmaz takımına bi seyirci kitlesi anlamış değilim. Trabzon'da taraftarlık yok seyircilik ve çekirdekçilik var.

Nereden
    Almanya

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hele hele okaya bir bakın ya sakin HIV virüsü kapmış öldü ölecek 1 metre önündeki adama bir kere bakıyor.Adam rahatça pas veriyor şut çekiyor okay sedace çocukken yaptığımız gibi topa kıçını dönüyor.
    Kaç haftadır oynamıyor Okay? Bu Adamın fitness durumu yetersiz ama 90 dakika sahada tutuluyor. Üstüne üstelik, ikinci yarı orta saha tek başına onun başına yükleniyor. Bu kadar acemilik olmaz

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

taraftarın bağırmaya zorlanılmasını hiç anlamıyorum. bağırmak falan boş işler bunlar. kendini eğlendirmek isteyen kendine pay çıkaran özellikle bjk taraftarının uydurduğu şeyler. önemli olan sahadaki durumdur. tribünlerde oraya göre şekil almalı ve olumlu katkı yapmaya çalışmalıdır. trabzonspor taraftarının sorunu orada başlıyor.sahadaki futbol kötüyse üstüne tuz biber ekliyorlar, hemen moralleri bozuluyor. oysaki rakibi ıslıklamak küçük de olsa kendi futbolcumuzun iyi hareketlerini, presini, iyi bir pasını alkışlamak takımı canlandırabilir. şarkılar söylemek hem boğazı yoruyor, hem de saha ile alakasız kalıyor. bunların dozu iyi ayarlanmalı.maçın büyük bir bölümünde saha ile ilgilenmeli taraftar. olmuyorsa da yapacak bir şey.çekirdek yemelerini, arabesk şarkı söylemelerine tercih ederim.

Nereden
    Erzurum

Ben haftalardır bekliyorum.Başkanın önlem almasını bekliyorum.Tümerle ersun hoca TV de konuşuyor.Ben utanıyorum.Tarihimizde böyle bir hale düşmezdik biz.Gençler hatırlamaz 2002 dede kötüydük;ama.Paramız hiç yoktu batmıştık Brezilya 3.liginden takım kurduk ama o zaman bile şu hale düşmedik.Sertlik istiyorum artık gülen yüz saçma espiri felan ffilan twet bizi kurtarmaz .SERTLİK HAKEDENE HAKKETTİĞİ DİLDEN KONUŞMAK LAZIM.BUNU BİZ TARAFTAR YAPAMAYACAĞIMIZA GÖRE YAPTIK MI İŞ BAŞKA BOYUTA KAYIYOR.YÖNETİMSEL TEDBİR İSTİYORUM.

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

onur gerçekten eski onur olmaya başladı. Allah sakatlık vermesin inşallah

defansta akakpo ya bayıldım ama acaba bir maçlık mı diye düşünmeden edemiyorum. 3-5 maç izlemek lazım. baskılı oynadığımız!!!!! veya baskı yediğimiz veya derbilerde de izlemek gerek ama dün muhteşemdi

bosi bitmiş ama bu görüntünün oluşmasında bir çok etken var. ama yine de 2. golde net hatalı

musa nizam gitmeli artık

yumlu ucuza oynayacaksa ve yedek kalacaksa kalsın. 11 de oynayamaz

okay akşam rezaletti. bu adam koşmuyor ya da daha doğrusu dribling atamıyor. yapısına aykırı sanırım. aytaç veya mbia ile beraber ortanın ortasında olabilir bence. ama ne tam ileri ne tam geri tuhaf bi adam

atik atık

sefa ya ne diyeyim bilmiyorum ama oynadıkça bişeyler olur mu diye düşünüyorm.

yusuf fena değil iyi paraya satılacaksa satılsın yoksa iyi bir takımda iş yapma ihtimali az da olsa var. en azından maliyetsiz yedeklerden olur

erkan takımın bu zor günlerinde göze çarpan iyilerden

marin dün akşam futbolu bilen tek ts liydi. bu adamın dilinden anlayan 2-3 oyuncu olasa yeter ama seneye kesinlikle kalmaz bu takımda. kaçarak gider

muhammet çok iyi olacak ama dün akşam 2 seçiminde büyük hata yaptı. vurması gereken yerde vurmadı. hiç vurulmaması gereken yede pas vermesi gerekirken vurdu.

beşir çok hantal geliyor izlediğim maçlarda. pres yok. daha genç.

cardozo,ekici,özer,cavanda,aykut,güray,aytaç yoktu

nerden baksanız takımın yarısı yok

bjk,fb,gs için böyle birşeyi düşünürseniz onlar içinde felaket olur

seneye inşallah düzgün 3-4 transfer ve td ile olacak bu iş

Nereden
    İstanbul

En çok zoruma giden takımın her mağlubiyeti kabullenmiş olması. İsyan eden, bu böyle gitmez diyen bir Allah kulu yok. Geçen gs maçında 7, bu maçta 6 faul yapmışız. Osmanlıspor'un kara uşakları her ikili mücadeleyi kazanmış. Arkamıza atılan her top gol tehlikesi. Gol dışında kaleyi bulan şutumuz YOK ! Biraz adamların beceriksizliği ( belki de acımaları ) bir de Onur tarihi farkı önledi.

Ciddi ciddi acaba küme düşer miyiz demeye başladım.
    Konu oflubektas tarafından (28.02.2016 Saat 13:11 ) değiştirilmiştir.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maci canli izlemedim ama yenilgiyi haketmisiz bsya bir gol pozisyonu harcamis adamlar. Akakpoyu begendim diyenler var. Yedigimiz 2. Golde 3 kisi gelen oyuncuya basiyor ama bizim sol kanattan gelen oyuncuya yakin olmasina ragmen akskpo toplu iyuncuya basiyor. Bu kadar buyuk hatayi yapiyorsanda brnim icin bir degerin kalmiyor

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

mental anlamda takım bu sezonu kafasında bitirmiş. rakip olarak osmanlı çok güçlü takım zaten. çok eksiğimiz vardı maalesef. musalarla fatih atiklerle olacak iş değildi. yenilgiyi bekliyodum. osmanlı çok boş alanlar yakaladı bitanede biz hediye ettik zaten.. yapcak bişey yok kazanabildiğimiz kadar maç kazanıp bu sezonu rafa kaldırmalıyız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)