Sayfa 55 Toplam 65 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 45 53 54 55 56 57 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1618 adet sonuctan sayfa basi 1,351 ile 1,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 23.Hafta l Trabzonspor 1 - 2 Osmanlıspor l Maç Sonucu

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onu bunu bırakında baskan nasıl mılletı havaya sokmak maca cekmek ıcın yok protesto onerılerınızı beklıyoruz yok tarıh yazılcak yok bılmem ne tweetlerı attı durdu hafta ıcı..sızce 1 kısı bıle 30sn hareket etmeden duralım dıye bır onerı getırmısmıdır baskana soruyorum sımdı bumuydu yanı ..rezıl olduk daha fena o 30sn de oynasalardı daha ıydı..8taslılar trubunde kırmızı kart protestosu yaptı bızım yerımıze gecen hafta bugun statda 1 tane kırmızı kart gormedım yazıklar olsun..bızım bmn nın pankartınıda bu yuzdenmı ıptal ettırdı yonetım karısıklık olsun ıstemıyorlardı hanı yersen tabı..
    daha iyi birsey beklerdim bende 30 saniye protestoyu kimse önemsemez bak hakem yine pen vermedi gerci iyi oynamadik ki
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Nereden
    Kocaeli

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    heyecanlandim ekiciyi yazmadim

ekici sefanin yerine oynayabilir
    kardeşim şu okay 1461 de oynayamaz akakpo oynasın ortada daha iyi çok ağır kalıyor

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Bu tablo kabul edilemez. Herkes şovu artistliği bırakacak.USTAAAAAA marka değeri diyorsun,50.yıl diyorsun da bu ne kepaze ve rezil hal .Marka değerini mi kaldı koca camianın.Sen tweeti ,miviti bırakacan Hocam bu takım kendi sahasında bile puan alamaz hale geldi.Masaya yumruğunu vuracaksın artık bıçak kemiğinde deldi .Yeter ya yeter Trabzonspor bu kadar aciz duruma düşecek bir camia olmadı olamazda hadsizlere hadlerini bildirin artık.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi ki Ömer Erdoğan Bjk maçında balına bir top indirdi bu forvete stoper koyma illetinden kurtulamıyoruz
    Çok doğru tespit bi medjani bu işi yapabilir o da zaten gitti

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

2. Yarı başlamadan hemen önce bir taraftar :" Hami, büyük futbolcuydun ama sen hoca değilsin."
    Sefa 'nın golünden sonra Hami Mandıralı :" A..nı s...lerim."
    Beyler bu olay yaşandımı gerçekten?

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Ulan bu takımı ben kurmadım edebiyatı yapacaktın niye geldin?.....Gerçi sezon başı aldırdığın ve ilk geldiğinde aldığın topçular kuracağın takımında ne olacağını gösteriyor az çok.......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir teknik direktöre yapılacak en büyük kötülük bugünki trabzonsporun başına getirmektir.
    tüm bildiği şeyleri unutur insan . bu takım ki potansiyelli oyuncuya yeteneklerini unutturmuş , kral golcülere ızdırap çektirmiştir.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

eskiden trabzona rakip takım ve taraftarları gelmeye korkardı. son 7-8 sene senedir adamlar bizle dalga geçiyor 22 yaşındayım böyle bir şey görmedim. nereden nereye geldik. şehirdeki insanlar hiç reaksiyon gösteremiyor. 50 bin kişiye oynasak bile yine ses çıkmaz tribünlerde görüntü bu arkadaşlar

Nereden
    Erzurum

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 7 puanan tavım sen 12 diyorsun ne esk şehir ne de mersin 40 puan yapamaz ilk yarıyı 13 puanla kapattılar.Sorun bizim o 7 puanı bile alamayacak kadar aciz,yeteneksiz,vurdum duymaz bir oyuncu topluluğundan oluşuyor olmamız.
    Abi orada da yazım bayağı iyimser davrandım yoksa 12 Puan toplasınlar başarılı bulacağım

Bayundur Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Sezon basi olsa derdik ki "ya dokuz eksige ragmen mucadele iyi" ama sezon basi degil ilerisi haftalar falan kalmadi artik. Avrupaya falan gidecegimiz yok bu sene. Akakpo, musa ve fatih atik bu takimin oyunculari degil. Akakpo, goremeyenler maci yeniden izlesin, adam topa bakiyor arkasinda topcu kaciyor ontopun kendi kendini gol atacagini saniyor hala. Cocuk maclarinda yapilan hatalar bunlar. Musada ayni. Fatih atik hala fatih atik. Bir ozelligi yok. Su marin gibi bir tane daha olsa... Marin alacak, marin adam gececek, marin marinin yaptigi ortaya kafa vuracakta gol olacak..
    "Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı büyük bir savaş." Alparslan Turkeş

Nereden
    Trabzon

Takımın teknik direktörü mağlubiyetten kafasını kaldıramıyor.
    Kendinde suç aramadan bir taraftara laf atıyor bir takımı ben kurmadım diyor ama kendisi mükemmel.
    Takımın protestosunu bile sahiplenmeyen bu şahıs keşke eski bir oyuncu olarak kalsaydı!
    Yetti artık.

Nereden
    Erzurum

Ersun Yanal: Trabzonspor rakibi ısırmıyor.Maç boyunca 6 faul yapılmış bunlardan 4'ünu Mustafa Yumlu yapmış böyle takım olamaz.Takımda duygu yok
    Ersun Yanal: Trabzonspor nasıl olurda bu kadar ruhsuz oynar, Trabzonspor büyük takım Şansal abi ben izlerken utandım.

Nereden
    Erzurum

Yönetimin olağanüstü toplanma kararı alıp bütün Futbolcuları ve hocayı bir salonda toplaması lazım.Sorsunlar takımın puan durumundan haberleri var mı?Maç kazanmaya niyetleri var mı.Amaçları ne?????Ben toplu şekilde bu futbolcu bozuntuların Trabzonspor futbol takımını sabote ettiklerini düşünüyorum.Ben böyle kepaze bir oyun anlayışı 2002 yılında bile görmedim.Bu işte başka bir iş var.Acil sert çok sert tedbir alınmalı.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

trabzonspor avni akerde beşiktaşa karşı 5-0 gerideyken bile bu kadar kötü duruma düşmemişti. 22 maçta 11 mağlubiyet tarihi başarı. işin ilginç yani 12 maç var geriye

Bayundur Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tablo kabul edilemez. Herkes şovu artistliği bırakacak.USTAAAAAA marka değeri diyorsun,50.yıl diyorsun da bu ne kepaze ve rezil hal .Marka değerini mi kaldı koca camianın.Sen tweeti ,miviti bırakacan Hocam bu takım kendi sahasında bile puan alamaz hale geldi.Masaya yumruğunu vuracaksın artık bıçak kemiğinde deldi .Yeter ya yeter Trabzonspor bu kadar aciz duruma düşecek bir camia olmadı olamazda hadsizlere hadlerini bildirin artık.

Masaya yumrugunu vurdu diyelim. Ne yapacak tam olarak? Bir iki plan at bakalim su ortaya. Suan ne yapabilir mesela? Takim 9 eksik. Transfer sezonu bitti. Ne yapacak?
    "Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı büyük bir savaş." Alparslan Turkeş

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Bu takımın küme düşme ihtimali belki %1 ama bu vatandaşta onu başaracak potansiyeli görüyorum, çok tehlikeli.
    Mustafa Yumlu.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hami aciklamalari yüzünden bile kovulmali ya diger Hoca degisikli yapan takimlar galib geliyorlar onlar ama hic takimi ben kurmadim demiyor adamlar kazaniyor sen ne yapiyorsun forvei cikarip stoperi forvet yardimci olarak yolluyorsun 3 degisikligi bile yapmiyorsun. Atik gibi cöpden umut bekliyorsun yaninda oturan genclerin sucu ney papucumun hocasi insallah defolup gidersin
    buarada Sadi hocada bu takimi kurmamisti en azindan genclere güvendi daha basariliydi sen geldin takimin tam icine ettin
    Konu Sefaenes tarafından (27.02.2016 Saat 21:54 ) değiştirilmiştir.
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Nereden
    İstanbul

oyuncuların ulan hakemi federasyonu basını bu takıma karşı her türlü kahpeliği yapıyor başlarım hepsine ben adam gibi oynucam diyecekleri bir gün gelirmi diye bekliyorum yıllardır.
    Trabzonsporu sevdim , seveceğim . Ama bunun sonunda ızdıraplar varmış , felaketler varmış, hatta karşılaşılacak türlü kahpelikler doluymuş. Hepsi kabülüm Trabzonspor var olsun !

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımın teknik direktörü mağlubiyetten kafasını kaldıramıyor.
    Kendinde suç aramadan bir taraftara laf atıyor bir takımı ben kurmadım diyor ama kendisi mükemmel.
    Takımın protestosunu bile sahiplenmeyen bu şahıs keşke eski bir oyuncu olarak kalsaydı!
    Yetti artık.
    tarfatar konusundakı goruslerı dogru bı tek..bukadar kalabalık ve bukadar etkısız bı taraftar toplulugu turkıyenın hıcbıyerınde yoktur sanırım kuru gurultuydu resmen takımı ıtekleyecı hıcbısey yapmadılar ozellıkle maraton trubunu bıldıgın cekırdek canavarları ıyıden ıyıye sınırımı bozmaya basladılar gelmesınler maça daha ıyı..

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Expansea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun Yanal: Trabzonspor rakibi ısırmıyor.Maç boyunca 6 faul yapılmış bunlardan 4'ünu Mustafa Yumlu yapmış böyle takım olamaz.Takımda duygu yok
    Ersun Yanal: Trabzonspor nasıl olurda bu kadar ruhsuz oynar, Trabzonspor büyük takım Şansal abi ben izlerken utandım.
    Maçı izlerken buraya yazdım faul bile yapamıyoruz diye. Bizi ezen bir takıma karşı bu kadar az faul yapmak gerçekten çok acı. Adamlar hem bizi eziyor hem bizden fazla faul yapıyor.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Erzurum

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftaya

.......................onur......................
    Bos......yumlu........akapo.......yusuf

...........okay..........özer

sefa.............marin.................erkan

..............muhammet
    Ekici bir zahmet dönsün hiçbir fışkı oynamadı koca sezon yat babam yatttttt.Döndürsünler şu zatı muhteremide marinin yerine oynasın.

Nereden
    Trabzon

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tarfatar konusundakı goruslerı dogru bı tek..bukadar kalabalık ve bukadar etkısız bı taraftar toplulugu turkıyenın hıcbıyerınde yoktur sanırım kuru gurultuydu resmen takımı ıtekleyecı hıcbısey yapmadılar ozellıkle maraton trubunu bıldıgın cekırdek canavarları ıyıden ıyıye sınırımı bozmaya basladılar gelmesınler maça daha ıyı..
    Onu demedim ben. O ayrı mesele. Takımı desteğe değil protestoya gelmişler diyor. Bu maçta protesto olacağını nenem de biliyordu. Hami'nin amacı kendi hariç herkese laf yetiştirmek. Devam etsin.
    Ayrıca şu an tribün tahlili yapacağına işine baksın.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Bosingwa çok bariz hatalar yapıyor 2.golde bariz hatası var ve bunu alışkanlık haline getirdi

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı slmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takımın küme düşme ihtimali belki %1 ama bu vatandaşta onu başaracak potansiyeli görüyorum, çok tehlikeli.
    %1 mi???

Takim ruhsuz kosan yok sistem yok paslasma yok sistem yok teknik direktör yok

Bu takim neden az faul yapiyor biliyor musun?? Her pozisyonda gec kaliyorlar cünkü kosmuyorlar

Bu takimin düsme orani cok yüksek..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Nereden
    Kocaeli

Onur aykut bosingwa cavanda yusuf aytaç marin cardozo ekici güray muhammet demir başkada görünmüyor seneye çok transfer lazım ama onu yapabilecek para yok adamı ikna edecek avrupa biletin yok sponsorsuz 2 yıl geçirdik büyük ayıp Nasıl toparlanır bu takım bilemiyorum seneye bu takıma 3-5 bişey eklenip avrupa gider belki lucescu filan gelmez gidin ersunu alın takımı bi düzene sokar zaten gitmesi hataydı şampiyonluk yarışı filan en az 2 yıl unutun koca bir enkaz var ortada rüyadan uyanma vakti geldide geçiyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)