Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 141 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR'umuz NEREYE Gidiyorsun!

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart TRABZONSPOR'umuz NEREYE Gidiyorsun!

artık ne yazacağımı ne söyleyeceğimi bilemiyorum futbolculara baskı mı yapılıyor ne oluyor bilemiyorum artık ben ipleri bursa maçından sonra kopardım arkadaşlar nedir ne değildir bilmiyorum ama artık BURSA seyircisinin TRABZON KÜMEYE KÜMEYE BAGIRMASINI evde televizyonda duyarken o kadar üzüldüm okadar üzüldüm ki göz yaşlarıma engel olamadım ama bunların sorumlusu kimdir??

TRABZONSPOR UM nereye gidiyorsun neden bu kadar kötülüğü bize yapıyoprsun artık başkan sıfatıylan oraya çıkmış olan insanlar bizi bırkaın lütfen bizi bırakın..

Vede artık PROTESTO edilecekse YÖNETİMDE edilmeli vede ETMELİYİZ TRABZONDA DA YAPILACAK OLAN PROTESTOYA BEN HER ŞEKİLDE VARIM...
    Konu Berk Akçay tarafından (01.12.2006 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir.
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

natta_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Allah ım sen aklıma mukayet ol. Bu kadar rezillik yeter. Nedir bu renklerin ve bu taraftarın çektikleri. Ne yapmaya çalışıyorlar bunlar bize. Bu kadar olmaz olamaz. Başımız dik yürüyemez olduk. Millet bizimle alay ediyor. Bizim gibi bir taraftar topluluğuyla bizim renklerimizle alay ediyorlar. Bu renkler bizim namusumuzdur kardeşlerim. Sahip çıkalım. Ben bu yönetimide, hocasınıda, futbolcularınıda..... top toplayıcısına kadar protesto ediyorum. Daha da ağır konuşurum ama bunlar o kelimelere bile layık değil. Bıraksınlar bizi rahat edelim. Bizi daha fazla rezil rüsva etmesinler ele güne karşı. Hırsımdan ağlayacam. Yazıklar olsun hepsine yazıklar olsun. Bu akşamdan tezi yok bıraksınlar bu renkleri. Gitsinler ticaretle uğraşsınlar, futbolcularda iddaa oynasınlar maçlarımız için. Onlar anca bundan anlar. Nelerine gerek top oynamak, nelerine gerek takım yönetmek nelerine gerek maçı yönetmek. Hepsi rezil olmuş bu renkleri bıraksınlar. Offff yaaaa ooooooofffff.

omer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

trabzon halkı hak etmiyor bu başarısızlıkları yaa.. defolun gidin bu takımn başından!!
    "Ben bir müzisyenim, ondan sonra biraz Karadenizliyim, ama hepsinin ötesinde ben bir devrimciyim." Kazım KOYUNCU

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah'ım sen TRABZONSPOR'un ve TRABZONSPOR TARAFTARININ sonunu HAYREYLE

Eğer bunlar bu akşam istifa etmezlerse haklarında yanlış düşünmeye başlayacam. Sanki bizi küme düşürmek için gelmişler başa. E bu doğrultuda da iyi bir şekilde ilerliyorlar..

Naim
    Ziyaretçi

Bugün Papilanın Trabzona yaptıklarından Daha zor bir gündür
    Artık Susup oturmakla çözülecek bir durum yok
    Yönetim denilen Toplama insanları Mutlaka Olağan üstü genel kurula taşımak zorundayız
    Bir yürüyüş ve imza toplamak zorundayız artık
    Artık Eyleme Geçme zamanı

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yenilgiye değil bize kümeye bağrılmasına çok üzüldüm.bu takıımı bu hallere getirenleri Allaha havale ediyorum............
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sonumuz hayır olsun
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Nereden
    Trabzon

daha hayırlık bir işimiz kalamdı kardeşim ya artık bu yönetimizn derhal trabzonsporumuzu hatta TRABZONA DAHA GİRMELERİ YASAKLANMALI DİYE DÜŞÜNÜYORUM
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Alıntı Naim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Papilanın Trabzona yaptıklarından Daha zor bir gündür
    Artık Susup oturmakla çözülecek bir durum yok
    Yönetim denilen Toplama insanları Mutlaka Olağan üstü genel kurula taşımak zorundayız
    Bir yürüyüş ve imza toplamak zorundayız artık
    Artık Eyleme Geçme zamanı

Naim kardeşimin yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum. eylemin vakti gelmiştir...
    BORDO Kanım! MAVİ Damarım! ....

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nedir bu rezillik yeter artık daa. Boş durmak nafile.. Bu gidişin sonu 2.ligdir..
    Şampiyonluk için bekliyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

yeter yeter yeter!!!!

yeter artık yaşayan için döktüğümüz göz yaşları!!!bırakın ölülerimize aksın artık o yaşlar!!!

bırakın yakamızı artık!!!

dillere düşürdünüz efsaneyi!!!dillere dillere!!!stadyumlarda ''trabzon kümeye'' sesleri duymak istemiyorum artık!!

ve istemiyorum artık büyüklüğümüz tartışılsın!!!

istemiyorum artık sokakta TS formasıyla dolaştığımda ''hala TSlular var mı ya'' diye alay edenlerle kavga etmeyi!!

istemiyorum artık her hafta sonunu yine üzüleceğim diye beklemeyi!!

istemiyorum artık seni NURİ!!!

istemiyorum seni ZİYA!!!

istemiyorum sizleri ruhsuz oynayanlar!!!

istemiyorum!!!

TSumu bırakın yeter....yakmayın daha fazla canımızı!!!ve kirletmeyin bu takımın adını!!!

Nereden
    Almanya

Alıntı Berk Akçay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha hayırlık bir işimiz kalamdı kardeşim ya artık bu yönetimizn derhal trabzonsporumuzu hatta TRABZONA DAHA GİRMELERİ YASAKLANMALI DİYE DÜŞÜNÜYORUM
    evet destek veriyorum sana bu konuda. Ve katiliyorum yorumuna
    TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

bende istemiyorum haftasonu gelsin artık bıktım ziya nuri ikinizde bırkaın yakamızı artık

Mustafa Kemal ATATÜRK

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

allahım günahlarımı affet bu akşam çok küfür ettim!!!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Kurtaralım takımımızı bu ruhsuzların, bitmiş insanların elinden kardeşlerim.

Nereden
    Kastamonu

Alıntı sbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yenilgiye değil bize kümeye bağrılmasına çok üzüldüm.bu takıımı bu hallere getirenleri Allaha havale ediyorum............
    Al bendende o kadar

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gidişat çok kötü de gittiğimiz yer o bursanın köpeklerinin dediği yer değil adiler biz nekadar büyük camia oldumuzu bilmiosanız öğrenirsiniz gerekirse oyuncularınızı hatta takımınızı alırız biz kapasiteleri kadar konuşacak herkes geçen sene 1. lige çıkanlar hiç konuşmayacak gerkirse futbolcu antrönör hatta yönetimi göndeririz çıkarız bu bataktan

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bataklıga dogru iyi bir yol aldık....

bizi batıranlara tümünüzün huzurlarında lanet okuyorum. batan kendileri olur inşallah.

Nereden
    Trabzon

zaten öyle olucak ragip kardeşim onalr batıcak TRABZONSPORUMUZ ise çıkıcak bu kötü günlerden

Mustafa Kemal ATATÜRK

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gidişat çok kötü de gittiğimiz yer o bursanın köpeklerinin dediği yer değil adiler biz nekadar büyük camia oldumuzu bilmiosanız öğrenirsiniz gerekirse oyuncularınızı hatta takımınızı alırız biz kapasiteleri kadar konuşacak herkes geçen sene 1. lige çıkanlar hiç konuşmayacak gerkirse futbolcu antrönör hatta yönetimi göndeririz çıkarız bu bataktan
    onların bi suçu yok aslında....haftaya alınacak bi yenilgi sonrası trabzonda da trabzon kümeye diye bağırırlarsa şaşırmayın.....
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Göktuğ Altuntaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

bu takım hepimzin takımı sahip cıkalım artık iyice birlk olma zamanı takımımız gidiyor ...
    FOREVER TRABZONSPOR!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yeter artık.duygularıma tercüman olan cümleleri yazdığın için teşekkür ederim Berk.Trabzonsporum için gerekirse yollara düşerim.bizi Bursanında diline düşürdüler,artık ağızlarıyla kuş tutsalar umrumda diil.bu kadar acı bize yeter.gerçekten hafta sonunun gelmesini istemiyorum artık.
    T R A B Z O N S P O R

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

malesef nereye gidiyorsun dediğimiz zaman trabzonspor a gidemiyor laf . trabzonspor forması altında bulunan oyuncular , teknik heyet , yönetim trabzonspor için hiçbir şey yapmıyorlar . baya önemli radikal kararlar almadıkça trabzonspor un nereye gittiğini hiçbirimiz durduramayız , göremeyiz .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)