Sayfa 103 Toplam 108 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2692 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 22.Hafta l Deniz Ateş Bitnel 2 - 1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi

SEDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hadi hepsini geçtim de biri bana bu maç hangi gerekçeyle 1 dakka uzatılıp onunda 30. saniyesinde bitirilir anlatabilir mi? maçın tekrarını izleyip oynanmayan süre hesabı yapabilir mi birisi?
    Hemşeri: Trabzonlu Olan Değil, TRABZONSPOR'lu Olandır.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

@SEDER

Panik o kadar bünyeyi sarmıştı ki adam kaç dakika uzatma oynattığını dahi düşünemeyecek kadar oksijen harcamıştı beynine gitmeyen....
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Türk medyası,galatasarayı,hakem camiası,deniz ateş bitnel ,selçuk inanı umut bulutu,yıldırım demiröreni ve bunlara arka çıkan ak parti ve niceleri...
    Her gün annelerinize küfür etmekten bıktım siz analarınıza küfür ettirmekten bıkmadınız.
    Günahı vebali boynunuza gururla söylüyorum ve söylemeyede devam edecem.
    Konu Faruk BERBER tarafından (23.02.2016 Saat 10:15 ) değiştirilmiştir.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Timur Mikhail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler bayanlar, bu memlekette gerçekler, haksızlıklar, pislikler halı altına atılır. Halının altına elini uzatana kızılır, hor görülür.

Bizim yapmamız gereken şey halıyıda evide yakmak.

Önemli olan ateşi yakmak ve evi,halıyı tutuşturmak.

İşte o ateşi yakacak bir portreyi de göremediğimden pek birşey olacağına ihtimal vermiyorum, ha olursa şimdiden özür diliyorum.
    Bence cok kısa ve öz olmus.Halının altı,ustu,yanı,tuvalet,banyo,salon her taraf boka battı.

Yapılcak tek sey evi yakıp karsısına gecmek ve bir guzel ısınmak.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

alone61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı safa77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun sabah herzaman ki takim elbisemi giyip ise gittim. Istanbulun is dunyasi gaysarayin eski kumesi mecidiyekoyde sinirden ellerimi sika sika yurudum. Is yerine girmemle cikmam bir oldu. Vurdum kendimi caddelere. Gereksiz yere metro duraklarinda gezdim. Her gaysarayli atkili formali gordugumde kravatimi gevsetip ellerimi siktim. Dislerimi gicirdattim. O an icimden anarsi duygulari fiskirdi. O an deli gibi haber sitelerinde , forumda bir eylem yuruyusu aradim. Sehrin neresinde olursa olsun gidicektim. Evet evet avazim ciktigi kadar kufur etmek icin , tff camlarina yumurta atmak icin sadece bir olay aradim. Senol hocanin dedigi gibi " adaletin bittigi yerde anarsi baslar" duygusunu iliklerime kadar hissettim. Kuddisi konusurken girdigim bjr cafede tuzlugu tv ye firlatmayi dusundum. Evet ben bugun anarsit de olurdum fasist de sosyalist de. Isyan ettim durmaksizin kufur ettim. Suan hala adalet yok ve ben sag duyu hikayesini birakip adeleti kendimce saglayabilmek icin bir kivilcim bekliyorum. Neye mal olacaksa olsun. Gerek devamli neden sinirlisin diye esimle kavga etmeye , gerekse biber gazi yemeye . Yarin yine takim elbisemi giyip o business dunyasinda isyan cikarmak icin kivilcim aricam. Soran olursa da adelet boyle dicem. Hak artik boyle araniyor dicem.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    Benzer duygular içindeyim ben de.
    Ama bi bakınca şehrimizdeki taraftarlarımız bunu hafta sonu oynanacak maçta sadece pankartlarla protesto girişimi içinde.
    Sanırım istanbul gibi gurbetteki bizlerin acısı daha daha katmerli....
    Vakti Geldi......

safa77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alone61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzer duygular içindeyim ben de.
    Ama bi bakınca şehrimizdeki taraftarlarımız bunu hafta sonu oynanacak maçta sadece pankartlarla protesto girişimi içinde.
    Sanırım istanbul gibi gurbetteki bizlerin acısı daha daha katmerli....
    Evli olmasam hafta sonu Trabzona gitmeyi o kadar cok isterdim ki. Ama olmuyor iste biz gurbette kendimizi yedigimizle kaliyoruz

Ölüm nereden gelirse gelsin
    Cenazeme bordo mavi çiçek atılacaksa
    Mezar taşıma Trabzonsporlu yazılacaksa
    Ölüm hoş gelsin sefa gelsin...

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Arkadaşlar Osmanlıspor maçında ne gibi bir protesto yapılabilir, dünyanın gözü üzerimizde olacak, özgün bir protesto olmalı gerek sahada gerek tribünde.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence haftasonu maç başında 1 dakika oturma yapılmalı.

Ama benim asıl teklifim bjk ile yapılacak erteleme maçına çıkılmaması. Göz göre göre hakkımızı yerseniz, bizimle oynarsanız biz de sizin o çok değer verdiğiniz liginizin kaderiyle oynarız mesajı vermek için. bjk bedavadan 3 puanı alınca fener de ayaklanır, lig, tff iyice karışır, ortalık toz duman olur. Pazar geceki maçtan sonra bile utanmadan çıkıp "hakem hatası" deyip geçiştirmeye çalışıyorsanız buyrun bunu da geçiştirin, çıkın işin içinden çıkabiliyorsanız....

Şunu da belirteyim, bjk falan umrumda değil. fb, gs, bjk gözümde aynı oranda değersizdir.....
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

Nereden
    İstanbul

Evli olmasam hafta sonu Trabzona gitmeyi o kadar cok isterdim ki. Ama olmuyor iste biz gurbette kendimizi yedigimizle kaliyoruz

Ben de evliyim,
    Hafta sonu Trabzon a gitsek ne olacak ki? Ancak kendi çapımızda basit protestolar ve pankartlar olacak.Daha önceki cılız gösteriler gibi.
    Zaten forumda da göreceğin üzere kimsenin bu konu üzerine düştüğü yok.şimdiden sindirmiş durumdayız...
    Hep sindirilmedik mi zaten (sağduyu,sağduyu,sağduyu..........
    Vakti Geldi......

safa77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alone61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de evliyim,
    Hafta sonu Trabzon a gitsek ne olacak ki? Ancak kendi çapımızda basit protestolar ve pankartlar olacak.Daha önceki cılız gösteriler gibi.
    Zaten forumda da göreceğin üzere kimsenin bu konu üzerine düştüğü yok.şimdiden sindirmiş durumdayız...
    Hep sindirilmedik mi zaten (sağduyu,sağduyu,sağduyu..........
    Yemisim sagduyusunu. Hep bize gelince sag duyu. Aziz ibnesi kablo kesti , tehdit etti , soyunma odasi basti. Ne oldu ? Hicbir sey. Daha ne kadar kotu hale gelebiliriz ki? Yaptirim olsun ceza yesek de ohh degdi ama bee diyip icimiz sogusun en azindan

Ölüm nereden gelirse gelsin
    Cenazeme bordo mavi çiçek atılacaksa
    Mezar taşıma Trabzonsporlu yazılacaksa
    Ölüm hoş gelsin sefa gelsin...

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok keskin bir yola giriyoruz. Salih Dursun yarın bir hata yapıp kırmızı kart yediğinde ne yapacağız çok merak ediyorum. Keşke bu protestoların merkezi Onur olsaydı. Salih çok temiz bir insan. Çok delikanlı saf bir çocuk. İyi niyetli. Her şeyi hesaplamak gerekir futbolda. Yapılan eylem falan her şey doğru. Heykel konusunda ise biraz fevrilik var.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    İstanbul

Yemisim sagduyusunu. Hep bize gelince sag duyu. Aziz ibnesi kablo kesti , tehdit etti , soyunma odasi basti. Ne oldu ? Hicbir sey. Daha ne kadar kotu hale gelebiliriz ki? Yaptirim olsun ceza yesek de ohh degdi ama bee diyip icimiz sogusun en azindan

Evet haklısın.Bu böyle devam etmemeli.
    Bişeyler yapmalı...
    Ne olacaksa olsun,
    Hep esir yaşamaktansa büyük bi DARBE yapmalı
    Bu istanbul yada Trabzonda iyi bir organize ile...
    Vakti Geldi......

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

oguzhanssan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ya biz taraftar olarak da yönetim olarak da pasifize olmuluz, çek takımı ligden, bırak analarının liginde oynasınlar , koltuğu düşünme, ya demiten denen adaö zaten belli şakşakçı, mhk başkanı zaten siuasi, yani bunların hepsi siyasi ama gel gör ki hiç akıllanmadık ki bu siyasileri de karadeniz halkı desteklemedi mi?
    bana siyaset yapıyorsun demeyin, malız mal!

Ağaca yaslanma kurur, insana yaslanma ölür.

Sent from my Jolla using Forum Fiend v1.2.13.
    Ağaca yaslanma kurur, insana yaslanma ölür

Nereden
    Trabzon

Osmanlı ve Beşiktaş maçında topu hakeme vermemiz lazım. Sonrada protesto yapıp oynamamamiz lazım. Bunlari yaparken de futbolun kurallarına uyup ceza da yememeliyiz. 90 dakika top oynanmamali sahada. Tribünler sahaya kırmızı kart şeklinde konfeti de atabilir.

oguzhanssan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence de her pası hakeme verelim , ya da oyuncular 18 e gidip kapatsın kaleyi

Ağaca yaslanma kurur, insana yaslanma ölür.

Sent from my Jolla using Forum Fiend v1.2.13.
    Ağaca yaslanma kurur, insana yaslanma ölür

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

aspor
    ali sürmen
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Onur Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Sikeye girince hemen yayini kesti aspor. Trt ve ntv de kafalarini kuma gommusler zaten hic haberleri bile Yok aciklamadan. Ikiyuzlu pislik kanallar.

Bu arada divan baskani aciklama yapiyor.
    61saat.com izleyebilirsiniz

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Onur Keskin tarafından (23.02.2016 Saat 11:35 ) değiştirilmiştir.

afsbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı afsbahar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MHK nın alması gereken en radikal karar "Barış Şimşek'in Trabzonspor maçlarını yönetebilmesine izin vermek" olmalıdır. MHK'yı buna zorlamalıyız. Barış Şimşek haricindeki şerefsiz hakemlerin hepsinin birer potansiyel İstanbul kulubü taraftarı olduğunu biliyoruz. Nasıl onlar bu 3 ist. takımının maçını yönetebiliyorsa Barış Şimşek de Trabzonspor'un maçını yönetmelidir. Hem de diğerleri gibi şerefsizce değil daha şerefli bir şekilde yöneteceğinden de kimsenin şüphesi olmasın.
    Yönetim Kurulumuz bu konuyu yüksek sesle dile getirmelidir. Bu konu en az Salih Dursun'un "Kırmızı Kartı" kadar önemlidir.
    Bu yorumun önemli olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca Anadolu Kulüpleri ezilmekten, büzülmekten bıktılarsa, durumdan rahatsızsa gelsinler "1 hafta maçları boykot edelim, çıkmayalım maçlara". Bakalım Federasyon mu kalacak MHK mı? Siyasilerin, sporun önde gelen kurumlarının, kendilerini beğenmiş istanbul takımlarının ve yandaşlarının etekleri tutuşmayacak mı?

Bizim bu tepkimiz artarak devam etmezse ilk PFDK toplantısında Başkandan tutun da, diğer oyunculara kadar verilebilecek maddi ve manevi cezalara peşinen hazırlıklı olalım.

Bu fikir ve bu anlayış değişmeli. "Yaşasın Bosman Kuralları" yeni Bosman neden biz olmayalım.
    TRABZONSPOR'lu doğduk, öyle öleceğiz...
    Ahmet FıraTSerdar BAHAR

amasya0561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bence biz treni kaçırdık. özellikle şike sürecinde çok cılız kaldık ve seçildigi günden beri hiç sevmedigim İHO verilen o dokuz ay on günlük cezada Türkiye yi ayaga kaldıramadık. her ne kadar sevmesekte oda bizi temsil eden bir başkanımızdı ve ona bu cezayı layık gören o şeref yoksunları bunuda yaptılar ve hiç kimsenin gıkı çıkmadı. o gün anladılarki bu caima herşeyi kabullenebiliyor. dünkü mhk başkanının açıklamalarından anlaşılıyorki bize yine agır cezalar gelecek. adam Salih kahraman olmamalı derken gelecek cezanın büyüklüğünü söylüyor. birde demezmi tff arkamızda. hakem dinlenecekmiş. yani hakeminde arkasındalar.bizde bekliyoruzki hakem düdük assın. inşallah Başkanımızın dedigi olurda bu bir milat olur bundan böyle hiçbirşey eskisi gibi olmaz. Bakalım Başkanımız bu kirli düzenle baş edebilecekmi
    2010-2011 LİG ŞAMPİYONU Trabzonspor

Nereden
    İstanbul

Ali Sürmen masal okudu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Verilebilecek tepkiler var aklımda;

1- Sezon sonuna kadar maçların başında bir dakika falan futbolcularımız saçma sapan hareketler yapmalı, sahada takla atmak, telatabi dansı yapmak v.s gibi. (rakip takımın gol atacak kadar alçalabileceğini sanmıyorum, gs bir istisna anca bu kadar alçalınabilir)
    2- Maçta belirlir bir süre hakemi rakip takım oyuncusuymuş gibi marke edebilir bizim futbolcumuz
    3- Ligin kaderini belirleyecek maçlardan biri olan Beşiktaş maçında hiç bir mücadele etmeden veya sahaya çıkmadan Beşiktaş'a üç puan hediye edilebilir (yönetmeliğe göre ceza yemeyeceğimiz şekilde yapılabilir bu) Böylece lig karışır.

Öyle tepkiler vermeliyki her hafta dünya çapında bizim tepkilerimiz konuşulmalı. Önemli olan yönetmeliklerdeki açıkları bulup ceza yememek.

Hasan Habip Özbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Emre EFENDİOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verilebilecek tepkiler var aklımda;

1- Sezon sonuna kadar maçların başında bir dakika falan futbolcularımız saçma sapan hareketler yapmalı, sahada takla atmak, telatabi dansı yapmak v.s gibi. (rakip takımın gol atacak kadar alçalabileceğini sanmıyorum, gs bir istisna anca bu kadar alçalınabilir)
    2- Maçta belirlir bir süre hakemi rakip takım oyuncusuymuş gibi marke edebilir bizim futbolcumuz
    3- Ligin kaderini belirleyecek maçlardan biri olan Beşiktaş maçında hiç bir mücadele etmeden veya sahaya çıkmadan Beşiktaş'a üç puan hediye edilebilir (yönetmeliğe göre ceza yemeyeceğimiz şekilde yapılabilir bu) Böylece lig karışır.

Öyle tepkiler vermeliyki her hafta dünya çapında bizim tepkilerimiz konuşulmalı. Önemli olan yönetmeliklerdeki açıkları bulup ceza yememek.
    emre kardeşim hepsine katılıyorum aratık öyle bişey yapmalıyız ki tüm DÜNYA da haber olmalı yukaruda yazdıklarının hepsi olabilir hatta bende şuu ekleyeyim kendi kalemize gl atabiliriz veya ceza sahasında topu elle tutup kasten penaltı yaptıabiliriz ama tribünde de çok iyi bir protesto olmalı
    Bordomavi.net - Orhangazi

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Koca trabzon camiasi bi hakem artigini kuddusuyu istifa ettiremiyorsa kapatalim dukkani..tupcu demiyorum cunku o direkt saraydan atandi ayagini yine sadece orasi kaydirir..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bunların sağı solu belli olmaz ama büyük bir ihtimalle artık aleyhimize hakem hataları olmaz diye düşünüyorum.
    *
    salih çok akılcı daha doğrusu zeki davranarak o kartı gösterdi.bravo,tebrik ediyorum,ses getirdi ses ,o kart tekrar tebrik ediyorum kendisini.
    salih in kartını pankart yaptıralım,
    heykelini dikelim,
    prim verelim,çiçek verelim,sırtımızda taşıyalım
    ama duygusallık yapım sözleşmesini uzatmayalım.
    lütfen,
    salih şampiyonluğa oynayan bir takımın oyuncusu olamaz.
    tekrar ediyorum her şeye eyvallah ama
    bonservisi almaya kesinlikle hayır diyorum.
    *
    olcay çakır
    aspor ve fotomaçta elinden eldiği kadar bizi yorumluyor ve destekliyor.
    ama kendisi çok yetersiz çokkk
    bizi sağlıklı bir şekilde analiz ettiğini düşünmüyorum,
    dersine iyi çalışmıyor,ezbere çıkıyor yayına
    diğer takımların yorumcuları bizi kendisinden daha iyi analiz ediyorlar,
    sizlere örnek vermek isterim;
    bjk maçı ertele tarihi 15 mart diye açıklandı,bu benim kafa yerleşti.
    başka ertele maçımız yok,bunu çakırda kafasına yerleştirecek,
    sorulduğunda 18 mart demeyecek,
    yanındakilere diyorki yanlış bilmiyorsam x futbolcu sakat
    x futbolcu cezalı,maçta oynuyacakmış gibi yorum yapmalar,
    3 sarı kartı olanları bilmiyor,
    kırmızı kart cezalıları bilmiyor,
    sakat oyuncuların durumlarını bilmiyor,
    ne zaman düz koşulara başlıyacağını bilmiyor,
    topla çalışmalara nr zaman başlıyacağını bilmiyor,
    vs vs vs
    çakırı çok ama çok yetersiz buluyorum.
    dersine çalışarak çıkarsa daha sağlıklı olur kanısındayım.
    **
    bitnel denen kişiliksizi çok konuştuk,
    salihin güzel hareketi çok konuştuk
    ama özerin kırmızı kartına kadar oyunumuzu hiç knuşmadık,
    dün ben dahil bütün yorumlarımız
    tff,mhk,bitnel ve salih üzerine olduğu için maç yorumuna girmek istemedim.
    geçen yıl bu yıl ve özellikle kayseri maçındaki
    final paslarının çok acemice yarcandığı konusunu ele almıştık,
    hami hoca gs maçına kadar final pasları konusunda çalışılması gerektiğini belirtmiştik,
    ya kardeşim,1-0 öndeyiz
    gs ölümüne saldırıyor
    çocukların yapmıyacağı yanlış pas trafiği bizleri çıltırttı,
    ya kardeşim marin dünya takımlarında oynamıssın
    rakibi eksik yakalıyoruz,
    klas bir pas atsa,fark açılacak,
    bu kadar acemice pas trafiği olduki inanılır gibi değil,
    bunu sadece marin yapmadı,erkan,özer ve demir de yaptı.
    kayseri maçında demirin oyunu hiç hoşuma gitmemişti,
    ayağında topu çok tuttu ve pas çıkarmadı diye
    aynı şeyleri gs maçındada yaptı,topu müsait durumdaki arkadaşına çıkarmadı,
    sefa , rezil, etkisiz oyunu gözden kaçtığını düşünmesin,
    hala devam ediyor rezil oyunu,bir çaba yok,sahilde gezer gibi koşuyor,
    kendisi ileri sağ açıkta oynuyor bir tane orta çıkartamıyor,sen ne işe yararsın sefa?
    **
    arkadaşlar her hafta yazıyorum sizler bizim taç atışlarımıza dikkat ediyormusun?
    bizim futbolcular top rakipten çıktı diye hakeme baskı yapmasınlar bence
    çünkü taç atışını bile beceremiyoruz,
    taç atışlarımızım % 90 rakipte
    inanmıyorsanız dikkat edin,
    çünkü top almak için açığa çıkan oyuncumuz yok,
    hep karavana...
    **
    yan pas ve kaleciye geri pas,
    hami hoca bu sorunu hallet lütfen,
    müsaitler top çevirmiyorlar,ileriye depar atarak(marin misali)rakip sahaya hızlı girmiyorlar
    devamlı al gülüm ver gülüm sonra sıkışınca onura geri pas
    onur vuruyor orta sahaya,top rakipte
    bizim futbolcularımız kondisyonu yok,güçü yok çok net görünüyor,
    **
    bu hafta takımda çok ciddi sakat ve cezalı oyuncularım mevcut
    osmanlı maçında çok dikkatli olmamız gerekiyor,
    bu maça rövanş olarak bakılmalı,
    yıllardır trabzonsporumuzu takip ederim,
    ilk yarida oynamış olduğumuz osmanlı maçı gibi ruhsuz,vurdum duymaz,kısaca kişiliksiz oynamamıştık.
    sahaya çıkacakların samimi içten mücadele edeceği bir maç olur inşallah.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)