Sayfa 101 Toplam 108 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2692 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 22.Hafta l Deniz Ateş Bitnel 2 - 1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Poor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı fadigaTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salih Dursun´un heykeli dikilecekmiş.Çok güzel haber

http://www.ligtv.com.tr/haber/salih-...keli-dikiliyor
    Bizim yeni stadin oraya yapılsın daha iyi olur.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne yapsam sinirim geçmiyor ya Allah sebep olanların bin türlü belasını versin. Bir takımın taraftarının psikolojisi ile bu kadar oynanmaz.

Ömer Akdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Ok yaydan cikmistir artik. Hic birsey olmamis gibi tekrar ayni duzende maclara cikmak olmaz. Yonetim gerekeni yapsin ve hepimiz arkalarinda duralim.

Anadolu ligi kurmak hayalmidir? Neden onlarca/yuzlerce Anadolu kulubu 3 serefsiz Istanbul kulubunden korkuyor?

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

maçın üzerinden 24 saat geçti. ne geçen hafta kulübün hamisi ilan edilen f. özak'tan, ne fanatik Trabzonsporlu, oğlunun "dede dede stad ne zaman tamamlanacak?" diye kayınpederinin başının etini yediği damat bakanımızdan ne de fenerbahçe kongre üyesi ama senin benim kadar Trabzonsporlu olduğuna şüphe duymadığımız! büyük ve soylu bakanımızdan tek kelime duyamadık. noldu geçen haftaki birlik beraberlik toplantısı? yediğiniz kıymalılar mı ağır geldi?

sonra sana küfür eder gibi kuddusi de posta koyar, tüpçü de...

ToyerSefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Farki bir lig harika olurdu.
    Onur Recep Kıvrak

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçın üzerinden 24 saat geçti. ne geçen hafta kulübün hamisi ilan edilen f. özak'tan, ne fanatik Trabzonsporlu, oğlunun "dede dede stad ne zaman tamamlanacak?" diye kayınpederinin başının etini yediği damat bakanımızdan ne de fenerbahçe kongre üyesi ama senin benim kadar Trabzonsporlu olduğuna şüphe duymadığımız! büyük ve soylu bakanımızdan tek kelime duyamadık. noldu geçen haftaki birlik beraberlik toplantısı? yediğiniz kıymalılar mı ağır geldi?

sonra sana küfür eder gibi kuddusi de posta koyar, tüpçü de...
    İşte bu kanaldan gidilmediği müddetçe havanda su döveriz...
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Her seyi allaha havale edersen her allahin kuli seni keriz yerine koyar sende bön bön bakarsin ilk once bu bakis acisini degistirmek gerekir mazlumu oynamanin alemi yok bu tur adamlar hayattan dayak yemeye mahkumdurlar

Nereden
    İstanbul

Eğer yeni stadda tribünler gibi bazı odalara da isim verilecekse; hakem odasına "Ahmet Dursun Hakem Odası" adı verilsin. Böylece her maç yönetmeye gelen hakemin aklına o an gelir ve bir baskı oluşturur.

BaşoğLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hollanda'da video hakem uygulaması deneniyor. Seneye uygulanacak. Bizim ligde de bu yöntem uygulanmalı. Yardımcı hakemler canlı yayından macçı izleyip kritik pozisyonlarda orta hakeme bilgi vermeli.
    orada bile şike yapar bunlar ! montajlar iki dakika da farklı karar verirler ! bu adilerden herşey beklenir !
    Sevdim seni bir kere , başkasını sevemem . Deli diyorlar bana , desinler değişemem !

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı byoxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    glowacki ve sener sen'de bizdenmis
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Bizim efsane td dünkü olay hakkında açıklamada bulundu mu?
    FxY

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Dün gece ben sayın Başkan Muharrem Usta'dan daha somut adımlar ve açıklama beklerdim. Açıklama sonrası ilk tepkim hayal kırıklığı oldu. Bugünkü 'yaşanmayan' gelişmeler malesef beni haklı çıkardı. Dün gece Sn. Usta malesef suya yazı yazmıştır. Ben kendimi aldatılmış hissediyorum. Evet bu sitede Hekimoğlu'cuları yerden yere vuranlar ben geldim ve soruyorum: Dün gece ve bu sezonun tamamında katledilen takım taraftarları biz değilmiyiz. Bugün pişkin pişkin konuşan birde sırıtan Kuddusi efendi halen o koltukta oturuyorsa yazıklar olsun Trabzonspor camiasına. Maçın hemen bitiminde Sayın Başkan'a twit attım ve dedim ki eğer bu gece Tüpkafa istifa etmezse sen istifa etmelisin. Malesef ben bugün aldatılmış bir taraftar olarak moralsiz olarak günü tamamladım. Sayın Başkan, eğer bu TFF ve MHK devam edecekse yeni katliamlara hazır olalım demektir...
    Konu hodlu tarafından (22.02.2016 Saat 22:18 ) değiştirilmiştir.
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün gece ben sayın Başkan Muharrem Usta'dan daha somut adımlar ve açıklama beklerdim. Açıklama sonrası ilk tepkim hayal kırıklığı oldu. Bugünkü 'yaşanmayan' gelişmeler malesef beni haklı çıkardı. Dün gece Sn. Usta malesef suya yazı yazmıştır. Ben kendimi aldatılmış hissediyorum. Evet bu sitede Hekimoğlu'cuları yerden yere vuranlar ben geldim ve soruyorum: Dün gece ve bu sezonun tamamında katledilen takım taraftarları biz değilmiyiz. Bugün pişkin pişkin konuşan birde sırıtan Kuddusi efendi halen o koltukta oturuyorsa yazıklar olsun Trabzonspor camiasına. Maçın hemen bitiminde Sayın Başkan'a twit attım ve dedim ki eğer bu gece Tüpkafa istifa etmezse sen istifa etmelisin. Malesef ben bugün aldatılmış bir taraftar olarak moralsiz olarak günü
    tamamladım.
    tüpkafa kupanın üstüne oturdu da istifa etmedi şimdi mi edecek? bırakın bu işleri bişey olsa da desteklemediğim adamı vursam durumlarını
    dün başkan on numara konuştu, telefon telefon bağlanmadı gitti toplantı yaptı çatır çatır konuştu
    kusura bakmayın da artık bu zihniyetin devri bitti, yedirmeyeceğiz sizlere Muharrem ustayı

Nereden
    Avrupa Diğer

Mac 1-0 giderken ikinciyi bulamazsak bu mac zora girer havasinda oynanirken ozer kirmiziyi gorunce direncli bir goruntu verdik kirmizi kartlar olmasaydi biz daha kolay teslim olurduk kartlar bizi hirslandirdi kendimizi bulduk bu ruhla mucadeleye devam once savasan bir takim kimligi kazanmamiz lazim gerisi gelir

Nereden
    Güney Amerika

Dün gece ben sayın Başkan Muharrem Usta'dan daha somut adımlar ve açıklama beklerdim. Açıklama sonrası ilk tepkim hayal kırıklığı oldu. Bugünkü 'yaşanmayan' gelişmeler malesef beni haklı çıkardı. Dün gece Sn. Usta malesef suya yazı yazmıştır. Ben kendimi aldatılmış hissediyorum. Evet bu sitede Hekimoğlu'cuları yerden yere vuranlar ben geldim ve soruyorum: Dün gece ve bu sezonun tamamında katledilen takım taraftarları biz değilmiyiz. Bugün pişkin pişkin konuşan birde sırıtan Kuddusi efendi halen o koltukta oturuyorsa yazıklar olsun Trabzonspor camiasına. Maçın hemen bitiminde Sayın Başkan'a twit attım ve dedim ki eğer bu gece Tüpkafa istifa etmezse sen istifa etmelisin. Malesef ben bugün aldatılmış bir taraftar olarak moralsiz olarak günü tamamladım. Sayın Başkan, eğer bu TFF ve MHK devam edecekse yeni katliamlara hazır olalım demektir...
    Ne kadar bos bir yorum Allah askina. Biraz mantikli düsünün.
    Gecti, istemem gelmeni.

akin0834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu takımda kiralık oynucaksın .. 3 ay sonra galatasaray a geri döneceksin .. ama sen bu takım canını dişine takıyorsun .. 3 ay sonra nası olsa burdan gidicem demeyip haksızlığa karşı ne pahasına olursa olsun bu hareketi yapıyorsun .. o heykel dikilir ... teşekkürler salih dursun ..

kyodou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

"Hekimoğlucu değilim ama..."
    Şahıslardan önce kafalar değişmeli.

Timur Mikhail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beyler bayanlar, bu memlekette gerçekler, haksızlıklar, pislikler halı altına atılır. Halının altına elini uzatana kızılır, hor görülür.

Bizim yapmamız gereken şey halıyıda evide yakmak.

Önemli olan ateşi yakmak ve evi,halıyı tutuşturmak.

İşte o ateşi yakacak bir portreyi de göremediğimden pek birşey olacağına ihtimal vermiyorum, ha olursa şimdiden özür diliyorum.
    Üzülme evlat, kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki.
    Бургундия синий
    61

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Demiroren istifa etmezse neden Usta istifa edecekmis bu kime zarar verir bize mi tff mi ya tff zarar vermek istiyorsak sampiyonluğu etkilemek icin bjk yada fb macin 1 tanesine cikmiyalim ozaman bak bakayim nasil kiyamet kopuyor yada cikip 90 dakika 11 futbolcumuz oturma eylemi yapsin ama yaparken bunu yusufa da 1000 kere anlatsinlar
    Konu Sefaenes tarafından (22.02.2016 Saat 22:54 ) değiştirilmiştir.
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

usta bu durumda hiçbir kelle alamazsa başkanlık kapasitesi olmadığını belli etmiş demektir.
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta bu durumda hiçbir kelle alamazsa başkanlık kapasitesi olmadığını belli etmiş demektir.
    Bu yorum için daha erken. Bu düzen bir günde kurulmadı, bir günde de değişmez. Karşındaki yapı çok farklı. Usta'nın işi gerçekten zor. Başkanlık kapasiteside öyle tek veriyle ölçülmez.
    En büyük Trabzon

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kellesi iho o kadar esti ne oldu sakin olmak gerekir ki tek başimiza kalmayalim

ama bende umutsuzum

adam çikmiş bugün resmen dalga geçer gibi konuşuyor. Bunlar hakeme 4-5 maç ceza kesecek kapayacaklar işi

olmasi gereken maç tekrari

ama verilen kartlar için cezalari bile iptal etmeyecekler

yaziklar olsun ya ben inanacim kalmadi artik

ama ligden çekilelim filan bunlar boş işler nere çekiliyorsun

sistem tüm anadolu külüplerini esir almiş hepsi borçlu yada eli mahkum

nere ligi birakiyorsun külübün 400 m borcu var nasil birakiyorsun ne yapacak simitçimi açacak külüp

ama yazilan yorumlardan bjk yenilerek şampiyonluk mücadelesine sirayet etmek en mantiklisi geldi çok süper olur

safa77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugun sabah herzaman ki takim elbisemi giyip ise gittim. Istanbulun is dunyasi gaysarayin eski kumesi mecidiyekoyde sinirden ellerimi sika sika yurudum. Is yerine girmemle cikmam bir oldu. Vurdum kendimi caddelere. Gereksiz yere metro duraklarinda gezdim. Her gaysarayli atkili formali gordugumde kravatimi gevsetip ellerimi siktim. Dislerimi gicirdattim. O an icimden anarsi duygulari fiskirdi. O an deli gibi haber sitelerinde , forumda bir eylem yuruyusu aradim. Sehrin neresinde olursa olsun gidicektim. Evet evet avazim ciktigi kadar kufur etmek icin , tff camlarina yumurta atmak icin sadece bir olay aradim. Senol hocanin dedigi gibi " adaletin bittigi yerde anarsi baslar" duygusunu iliklerime kadar hissettim. Kuddisi konusurken girdigim bjr cafede tuzlugu tv ye firlatmayi dusundum. Evet ben bugun anarsit de olurdum fasist de sosyalist de. Isyan ettim durmaksizin kufur ettim. Suan hala adalet yok ve ben sag duyu hikayesini birakip adeleti kendimce saglayabilmek icin bir kivilcim bekliyorum. Neye mal olacaksa olsun. Gerek devamli neden sinirlisin diye esimle kavga etmeye , gerekse biber gazi yemeye . Yarin yine takim elbisemi giyip o business dunyasinda isyan cikarmak icin kivilcim aricam. Soran olursa da adelet boyle dicem. Hak artik boyle araniyor dicem.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    Ölüm nereden gelirse gelsin
    Cenazeme bordo mavi çiçek atılacaksa
    Mezar taşıma Trabzonsporlu yazılacaksa
    Ölüm hoş gelsin sefa gelsin...

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne yapacak adam cikarip silahi adam mi vuracak ? İho gibi kufur edip ceza ustune ceza mi yiyecek, magdurken milletin gozunde bizi suclu durumuna mi dusurecek ? Usta algi yaratti ve basarili oldu. Kaybettigimiz sempatiyi tekrar kazandik.

Hekimoglu olsa ne yapacakti ? Veya Usta ne yapmali ? Bir sey yaziyorsunuz bari oneriyi de sunun. Ben tek kurtulus yolumuzu yazayim, 3 temmuz u Avrupa da kazanip baltayi baronlara indirecegiz, bunun baska yolu yok.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baskanlik kapasitesi kimde var? Haciosmanoglu? Önerin kim?
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)