Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakem Hilmi Ok'un ilginç anýsý...

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Standart Hakem Hilmi Ok'un ilginç anýsý...

ArkadasLAr Dun Trt 1 De Bir spor Programina Denk geLdim tam ise Gidecektim Bir Anisini AnLatIyor BaktIm Trabzonumdan bahsediyor anLattikLarI aynen SöyLe.

Trabzonspor - BurSa MacInI yonetecektim Bursanin Düsme Korkusu yok Trabzonunda SampiyonLuk iddiasI Yok.Maca basLadik ama Taraftar iLgi Gostermemis.30 Kisi anca var TrübünLErde Mac BasLadI Trabzonspor bir atak yapiyor TrabzonLu bir Amigo Top hangi Tarafta ise trübünde O yana dogru Kosuyor FauL oLuyor trübünden bagiriyor FauL diyE Ofsayt I goruyorum O benden Once Hoca Ofsayt diyE bagiriyor Az kisi oldugundan ses Sahaya geLiyor ve duyuLuyor.

BaktIm HEr dudukten Once KararImI SoyLüyor.oLacak gibi degiL macI durdurdum.PoLisLere soyLedim TaraftarIn Trübünden GonderiLmesini istedim PoLisLEr Trübüne YoneLdi BaktIm amigo yavas yavas UzakLasmaya basLadI Dedigi Laf Su:

"Usagum Ben 5 Dakika Çay içmeye gideyrum Benim yerime Sen idare et Maçi"

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Edited by: Emorfo

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

arkadasLar BasLIkta yazdIm ama TekrarLIyayIm Bu Hakem HiLmi Ok Suan MHK Da GorevLi SanIrIm [img]smileys/smiley36.gif[/img]

YusufÇebi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

[img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]harbi ilginç bi olay... iste trabzon un bi taraftarifenerin bi tribünnüne esit...zaten herkez biliyor trabzon spor halki kadar futbol kültürü olan bi sehir daha yok...trabzon da bütün kahveler futbol yorumculariyla dolu[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

harbi güzel olaymis bir trabzonluyada bu yakisir[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Söyle bir güzümde canlandirdim da harbi çok komik bir durum...

Buna benzer bir anim var. Istanbulspor - Trabzonspor maçinda tribünde ön taraftayiz. Tribünler saha çok yakin bu stadda. Saido ile Hüseyin ikili mücadeleye girismis hakem Kuddusi Müftüoglu aleyhimize faul veriyor. Tribünler islikliyor protesto ediyor. Badaloglu Ahmet abi de yanimda hakeme bagriyor. Kuddusi duyuyor tabi bize dogru bakiyor bende gayet sakin parmagimi saga sola salliyorum. Kuddusi 32 disini gösteriyor. Ilginç bir diyalog yasadik Kuddusi ile baya gülmüstüm...

Hakemler utansin...Iste TRABZON insani dünyalara bedel heryerde...

Barýþ BAKIRTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Çok güzel emailolarak herkese gönderiyorum çok güldüm yaa iste Trabzon taraftari bu [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Türkiye'nin en bilinçli ve futbolu bilen seyircisinin TrabzonSpor seyircisi oldugunu hepsi biliyor aslinda, ama bunu söylemeye bir tek Erman TOROGLU cesaret edebildi.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Güzel Güzel.. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý Erhan|TS Nickli Üyeden Alýntý
    Güzel Güzel.. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

bir lig macinda sadece 30 (yaziyla OTUZ) seyircinin olmasini

hic gülünecek bir durum olarak görmüyorum

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonspor tarihinde hiç bir maçta 30 kisiye oynamamistir. En düsük seyirci sayisi 2 sene önce yasanmistir. Hilmi Ok sallamis baya.. Trabzonspor degilde fb nin 80 biletli taraftara oynadigini hatirlarim.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Ben hiLmi Okun yaLancIsIyIm O SoyLedi ben yazdIm ama inanIn cok Komik Bir Durum.ayrIca SeyircisizLikten Bahsediyoruz UnutmayInki Gecen senede DahiL biz 4 NaLa Kosarken biLe TrübünLer Bos kaLdI bunu unutmayIn.

Ben oLabiLecegine inanIyorum.

güzel bir ani, söyle bir gözümde canlandirinca baya güldüm[img]smileys/smiley4.gif[/img]

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Böyle ince bir zekaya hayran olmamak elde degil....[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

abi Karadeniz insani yaaaaa baskasöze ne hacet.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    42

ne guldum be... mubarek adam

Mükemmeldi yaw [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]su an internet cafedeyim gülüyorum ama kahkaha atmamak için kendimide zor tutuyorum yanimdaki kadin dönüp dönüp bana bakiyo [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Hilmi Ok bunu hayati boyunca unutmaz heralde [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]hala gülüyorum valla ya

crazyboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

bizim insanimiz bi baska yaa[img]smileys/smiley36.gif[/img]

MaHMuT_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

BIRDE BIZE ÇOK BILIRSINIZ DERLER YALAN MI??HEA?[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    43

[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Arkadaslar o olayi bende biliyorum fakat bir
    degisiklikle. O macin hakemi Hilmi Ok degil Bülent
    Yavuz'dur. Olayi televizyonda anlatanda Bülent
    Yavuz'du. Saygilarimla...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)