Sonuç: Maç Sonucu Ne Olur ?

Katılımcı sayısı
252. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Galibiyet

144 57.14%
  • Beraberlik

39 15.48%
  • Yenilgi

69 27.38%
Sayfa 60 Toplam 61 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 50 58 59 60 61 SonuncuSonuncu
Toplam 1517 adet sonuctan sayfa basi 1,476 ile 1,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 21.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Kayserispor | Maç Sonucu

Nereden
    Bursa

Black panter rumuzlu arkadaş trabzonsporlu filan değil bu arada. Forumda adminler neden tutuyorlar anlamadım. Yenince üzülen. Yenilincr ise bana gün doğdu diye sevinen biri işte. Adminler dikkat etmeli bu konuya.dışarıya kapalı olmalı forum. Biz gidip gs. Bjk. Fb forumlarında yazı yazıyırmuyuz. Gitsin herkrs kendi çöplüğüne.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu maçtaki kadroda ısrar edilmeli. Sakatlar dönünce Özer - Ekici değişikliği yapılabilir. Ayrıca Güray sol beke alınıp bosi cavanda önlü arkalı oynayabilirler.

S.Seymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Küfür iyi bir şey sanılıyor galiba

kültürle alakalı bir durum

yetişmekte olanlar ve insan adına üzücü durumlardan sadece birisi..
    çünkü güzel sadece başlangıcıdır dehşetlinin böyle dayanılmaz olduğuna göre
    RİLKE

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı S.Seymen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küfür iyi bir şey sanılıyor galiba

kültürle alakalı bir durum

yetişmekte olanlar ve insan adına üzücü durumlardan sadece birisi..
    bence küfür sorun değil, sorun olan bu bitmek tükenmek bilmeyen nefret duygusu. çok kolay bir şekilde nefret ediyorlar insanlardan.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Doğan BULAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir örnek daha vereyim Aytaç ilk geldiğinde çok iyi topçuydu sakatlandıktan sonra bir iki maçından sonra şöyle ağır böyle kilolu formsuz diyordu burdaklierin çoğu.Bugünde en çok beğenilenlerden.. Kezaa tam tersi Okay ilk zamanlar muthiş genç harika yıllarca faydalınıcaz denilirken şimdi nerdeyse onada sövecekler.. Valla belki taraftar kızmakta haklı ama küfür etmek ne kadar doğru o ayrı o insanı ne şekilde motive edecek ki.. Küstürmekte moral bozmakta üstümüze yok.. Volkan Şen sahadan ağlayarak çıktı.. Burak il geldiğinde küfür edildiğini hatırlarım. Sonra şampiyon yaptı bizi.. O Kadar çok örneği var kihangisini anlatalım..

Hami bu takımı gene böyle alt sıralardan alıp 4. lüğe getirdiğinde iyi hoca şimda tü kaka.. son maçlarda en azından kaleye şut çekebildiğimizi bir tık daha gayretli oynadığımızı bir tek ben mi görüyorum acaba?
    Dünkü maç öncesi muhabir, Hamdi ASLAN'a, TS bu sezon en isabetli şut çeken 4. takım dedi, demek ki şut çok ama gol yok diye de ekledi.

Dün özellikle takımın ilk yarıdaki hırs, istek ve pozisyon girişimleri iştahımı kabarttı.

Muhammet ve Marin'i izlemek büyük keyif
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçtaki kadroda ısrar edilmeli. Sakatlar dönünce Özer - Ekici değişikliği yapılabilir. Ayrıca Güray sol beke alınıp bosi cavanda önlü arkalı oynayabilirler.
    Dünkü gadro iyi iş yaptı bence de

Ancak Yusuf kadro dışı bırakılmalı
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır piskopatrizeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayserispor penaltıyı atsa ve hakemde kırmızı verseydi bugün başka konuşurdunuz.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
    Aynen öyle arkadaşım, kayseri penaltıyı atsa hakemde kırmızıyı verse ne çok sevinirdin burada.

Senin Trabzonu küçümseyen, artık kümeye oynamaya çalışan zavallı bir takım olduğunu sıraladığın ve bunlara alkış tutanların şakşakladığı bir forum olurdu, bayağı da bir ceza alan olurdu. Bir tanesi de ben.

Ama olmadı, çok koymasın sana bu durum, sen forumda olduğun sürece ve buna da göz yumulduğu müddetçe daha çok fırsatların olacaktır.

Ama küme işi bitti. Senin ve senin gibiler için üzgün, Trabzonspor için sevinçliyiz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır piskopatrizeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

SİL.jpg
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    • Dosya tipi: jpg SİL.jpg‎ (90.2 KB (Kilobyte), 154 Kez İndirilmiş)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'un küme düşmesi akıl alacak ve mantıkta yer bulacak bir mesele değil...

Lakin onun korkusunu yaşamamız bile ayıptı,

Bu nedenle akşamki maçtan 3 puan almamız çok iyi oldu.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

arkadaşlar takımımızda sistem yok,malesef çok iyi oyucuları bu sistemsizlik yüzünden heba ediyoruz,volkan şen,adrian ,daha önce simkovyak ,..ve diğerleri,acilen ne oynadığımız belli olmalı dünkü maça gelince takım 2-0 bulunca skoru koruma moduna girdi bu da kayseriye yaradı ,fenada olmadı Onuru parlattı (Euro 2016 için) ,dünkü maçın yıldızı beklenen futbolunu oynayan marin di,umarım böyle devam eder,Erkan ,Aytaç da çok hırslıydı ve iyi işler yaptı,özellikle Aytaç orta sahada tek başına savaştı çocuk eksiklikleri var ama üzerinde durulup diğer oyuncularda kendine yardım ederse iyi işler yapacak gibi,Okaydan daha başarılı kesinlikle,

Takımda ilkyarı yardımlaşma üst seviyede idi,aynı durumu Gs karşısında yapsınlar rahat alırız macı ,Hami hoca şu anda bir sistem oturtamasa bile yardımlaşmaya ve hızlı ve akıcı oynamayı felsefe edinebilir,

gelelim yusufa kaç sezondur bizde her sezon 2-3 maç oynayıp,sonra hakemle oynayan arkadaş,kendini geliştirme noktasında sıfır,bence yusuf tan dhaa yetenkli barış memiş di,ama oda kendne bakmadı toparlamya çalışıyor,iyi bir Barış seneye kadroda muhakkak olmalı ,

kazanmak güzel ama böle tabiri yerinde ise dokuz doğurarak kazanmak hiç de güzel değii,ıumarım oda düzelir,

son olarak bir lafımda yerlinin yerlisi özere ,kardaş kendine çeki düzen ver iyi bir hoca gelirse bırak seni kadroya almaya ,ilk 18 e sokmaz
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Maçın ilk yarısıda oyuncularımızdaki azim,istek olağanüstüydü ikinci yarıda tam tersi.Yusuf ve Mustafa dışında herkes görevini layıkıyla yaptı.Özellikle Erkan,Onur,Marin ve Aykut üst düzey mücadele etti.Tabiki büyük Trabzonspor küme düşmez,Düşünülmesi bile abestir lakin düşme potası civarında olması bile büyük Trabzonspor için rezalet durumdur.İnşallah seri galibiyetler alırız en azından önümüzdeki sezona mental olarak hazırlık olur.

S.Seymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence küfür sorun değil, sorun olan bu bitmek tükenmek bilmeyen nefret duygusu. çok kolay bir şekilde nefret ediyorlar insanlardan.

haklısınız nefret duygusunu ayrıca incelemek lazım içeri ile ve ötekileştirme ile ilgili

ama küfür çok basit ve en kolay aşılacak olanı diğerleri toplumsal, küfür artık 2. sınıf ve bir yetersizlik göstergesi iken

anlaşılır gibi değil gerçekten üzücü
    çünkü güzel sadece başlangıcıdır dehşetlinin böyle dayanılmaz olduğuna göre
    RİLKE

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı S.Seymen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haklısınız nefret duygusunu ayrıca incelemek lazım içeri ile ve ötekileştirme ile ilgili

ama küfür çok basit ve en kolay aşılacak olanı diğerleri toplumsal, küfür artık 2. sınıf ve bir yetersizlik göstergesi iken

anlaşılır gibi değil gerçekten üzücü
    nefretle birleşen küfür sorun, yoksa mizah malzemesi olarak küfür veya dil alışkanlığı olarak karşı değilim. küfür ediyor olmak tam olarak bişey ifade etmez.bağlama bakmak lazım. ama sporcuya beslenen kin çok şey ifade eder. insana zarar verir. küfür hakkındaki düşüncem bu.

İsmail Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Geldik, Gidiyoruz...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Şuda bir gerçek ki son 30 dakika yediğimiz baskıda kaçan penaltının yüzde 90 payı var.3-0 olsa kayserinin bir amacı kalmayacak şeytan ayrıntıda gizlidir.Takımın penaltılarını ya Marin yada erkanın atması lazım.Dün erkanı çok beğendim adam bütün atak girişimlerin de var tehlikelerini de var var oğlu var.Velhasıl seneye kalması gereke iyi bir takımda motive bir erkan bu ligin üstündedir.1 erkan,2aytaç,3muhammet demir,4onur5,yedek olarak yumlu,6 aykut,7 alternatif olarak Marin 8)Cavanda.bu adamların yanına 1)Burak tarzı bir santrafor,2yabancı sağlam hızlı bir stoper,3)10 numara mevkiine Şili veya Arjantin kökenli bir adam 4)iyi bir sağ açık,5iyi sağlam sert bir ön libero alınıp transfer kapıtılsın ve iyi bir türk hoca takımın başına getirigetirilsin gerisi gelecektir.sefa,cardozo,yusuf,özer,bosi,okay,daugl as bunlarla tereddütsüz yollar ayrılmalıdır.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı piskopatrizeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne ogünle nede volkan şenle yusuf kıyaslanabilir.Yusf bir hiçtir hemde kendini yıldız zanneden bir hiç.Volkan şeni hep savundum onu seyircinin gözünde küçük ve antipatik duruma düşüren şenol güneşin ta kendisidir.aldırdığı adama11 yüzü göstermeyip köreltti ve alakasız yerlerde oynattı adamı bitirdi.Ama aynı şenol güneş bursada her maç ona en önemli görevleri verdi bunun izahatini bir beyin yapabilirmi ben yapamıyorum bu bir rahatsızlıktır.Ogüne gelince ögün takımın yıldızıydı seyirci onu hep çok sevdi.Saldırıya uğraması bireysel bir olaydır.Trabzonspor maçından dönen taraftarlar kaza geçirip öldü oda yılmaz Vural hocamızdı birlikte cenazeye gittiler orda ölen kişinin ailesi tarafından saldırıya uğradı bunun Trabzonspor taraftarıyla ne alakası var bilip bilmeden kendimizi rezil etmeye bayılıyoruz.Yusufun küfürsüzce protesto edilmesinde her hangi bir abes görmüyorum.Burak gibi gol kralı adamı gs seyircisi poretesto manyağı yaptı yusuf kim.Yusuf önce adam olacak oynadığı statünün değerini bilecek ondan sonra zırlayacak ulan koca Trabzonsporun sol açığı orta açamıyor,top kontrol edemiyor birde protesto edilmeyecemis bırakın bu işleri.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Zonguldak

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuda bir gerçek ki son 30 dakika yediğimiz baskıda kaçan penaltının yüzde 90 payı var.3-0 olsa kayserinin bir amacı kalmayacak şeytan ayrıntıda gizlidir.Takımın penaltılarını ya Marin yada erkanın atması lazım.Dün erkanı çok beğendim adam bütün atak girişimlerin de var tehlikelerini de var var oğlu var.Velhasıl seneye kalması gereke iyi bir takımda motive bir erkan bu ligin üstündedir.1 erkan,2aytaç,3muhammet demir,4onur5,yedek olarak yumlu,6 aykut,7 alternatif olarak Marin 8)Cavanda.bu adamların yanına 1)Burak tarzı bir santrafor,2yabancı sağlam hızlı bir stoper,3)10 numara mevkiine Şili veya Arjantin kökenli bir adam 4)iyi bir sağ açık,5iyi sağlam sert bir ön libero alınıp transfer kapıtılsın ve iyi bir türk hoca takımın başına getirigetirilsin gerisi gelecektir.sefa,cardozo,yusuf,özer,bosi,okay,daugl as bunlarla tereddütsüz yollar ayrılmalıdır.
    Evet, çok doğru
    Penaltıyı atsak fark da olurdu
    6 penaltıdan 4'ünü kaçırmak çok olumsuz bir durum
    Erkan veya Marin penaltı atmalı
    Colman salağının kaçırdığı penaltı yüzünden 2010 yılında şikebahçeyi 4-2 değil 3-2 yendik, 4-2 olsa belki 5-2 de olurdu
    SONUÇ: Penaltı yarım gol demek ve üzerinde çalışılmalı antrenmanlarda
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Muammet'in topa gelişi zaten kötüydü penaltı atışı yapılmadan önce lig tv ekranda istatistiği paylaştı hep kalecinin sağına vurmuş yine sağına vurdu kaçırdı.

Dün ben genel olarak beğendim takımı 2-0 bulunca oyundan biraz düştük Kayseri özellikle Bisesvar ile iyi top yaptı karşısında baskıda görmeyince istediği gibi yönetti takımı.

Takımın iştahı çok iyiydi ama maçın son yarım saatinde oyundan kopması biraz düşündürücü ayrıca Erkan ile Marin savunmaya hiç destek vermemeside takımın dengesini çok bozdu.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sahada forma giyen hiç bir oyuncuya böyle yüklenilmemeli.. yusuf bir roben değil.. hoş kendini roben sanıyor olabilir ama bence sağ kanatt oynaması imkansız.. dün sefa yerine erkan oyundan çıkmalı idi.. eğer erkanla yusuf birlikte oynayacaksa erkan sağda yusuf solda oynamalı..
    Attan inip eşeğe bindik!

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

ortasahası iki pas yapmaktan yoksun takımın tüm yükü kanattaki ters ayaklı oyuncuların üzerine bindirilmiş durumda. topu isteyen de onlar, topu olumlu-olumsuz kullanan da... bir iyi bir kötü yorumların sebebi herşeyi bu oyuncuların yapmaya çalışmasından kaynaklı.

yusuf sağ ayağıyla en temel top kontrolü, dribling ve pas atma yetenekleri açısından son derece yetersiz bir oyuncuyken onu ısrarla (belki de yukarıda denildiği gibi oyuncunun kendini robben sanmasından dolayı (!) isteğiyle) sağ kanada hapseden teknik direktörlerin hiç mi suçu yok bu oyuncunun performansından.

yusuf bek oynar açık oynar... ne oynayacaksa sol çizgide oynar. orada aldığı topla rakip yokmuş gibi rakibin üzerine koşmadığı sürece (ki bunu da çok yapıyor) en azından taç kazandırıp topun takımda kalmasını sağlar. aynı şeyler aynı nedenler ama bu kez diğer ayağından kaynaklı sefa için de geçerli. ters ayaklı kanat oyuncularının bulunduğu kanada uygun ayakları çalışmıyorsa orada oynatılmamaları gerekiyor.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

Nereden
    İstanbul

oynayan oyuncuya çöp muamelesi yapmayı acilen bırakmamız gerekiyor.. takım zaten oldukça sadeleşti.. bu saatten sonra douglas elden çıkarılabilirse ne ala..

elimizdeki oyuncuları değersizleştirme yerine değerlerini artırmayı denemeliyiz.. volkanı ağlattık da ne oldu? elimize ne geçti? sahada oynayan ve elinden geleni yapmaya çalışan ama belli kalitenin üstüne çıkamayan adamı iyi bir yedek olarak değerlendirmek lazım.. bir takım 17-18 kişilik rotasyonla yürür.. bu rotasyon içerisinde bence yusuf da, özer de yumlu da bulunabilir..
    Attan inip eşeğe bindik!

Mehmet SELEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sahada forma giyen hiç bir oyuncuya böyle yüklenilmemeli.. yusuf bir roben değil.. hoş kendini roben sanıyor olabilir ama bence sağ kanatt oynaması imkansız.. dün sefa yerine erkan oyundan çıkmalı idi.. eğer erkanla yusuf birlikte oynayacaksa erkan sağda yusuf solda oynamalı..
    Haklısın belki ama Sefanın sarı kartı vardı ,yaptığı bir hareketle neredeyse çift sarıdan atılıyordu.Hami Hoca onun için sefayı çıkardı.Sefanın yerine Yusuftan başka oyuncu almakta mümkün değil.Yusuf dün kötüydü ama çok abartmakta bizim taraftarın işi.Yani yapılan değişikliği doru buluyorum ancak Yusuf istenileni veremedi o da ayrı.
    Hasta la Victoria Siempre!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet SELEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın belki ama Sefanın sarı kartı vardı ,yaptığı bir hareketle neredeyse çift sarıdan atılıyordu.Hami Hoca onun için sefayı çıkardı.Sefanın yerine Yusuftan başka oyuncu almakta mümkün değil.Yusuf dün kötüydü ama çok abartmakta bizim taraftarın işi.Yani yapılan değişikliği doru buluyorum ancak Yusuf istenileni veremedi o da ayrı.
    hami hocanın bir ters ayak takıntısı var ama çözemedim.. 3 senedir bu oyuncu grubuna bir sürü hoca geldi.. hepsi aynı şekilde başlıyor nedense.. hiç mi bu takımı izlemiyorlar anlamıyorum.. üstte arkadaşın da dediği gibi ters ayaklı oynayan birisi oynatıldığı kanatla ilgili de tahdit oluşturmalıdır.. böylece o oyuncuyu marke etmek zorlaşır..

yusufun karşısında ben olsam ve onu marke etme görevi bende olsa yapacağım tek şey içeri kat edeceği alanı kapatmak olur.. çizgiyi boş bırakırım.. istediğini yapsın çizgide derim, çünkü adam çizgide hiç bir şey yapamıyor.. fakat sol kanatta yusuf ciddi bir tehdittir.. iyi orta açamasa da hızıyla çizgiye inmesi rakip için bir tehdit oluşturur..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    İstanbul

Şu Yusuf un arkasında durma çabalarını anlamıyorum.

Biz de Yusuf düşmanı değiliz ama Trabzonspor aşığıyız.

şımarık ergen hareketleri, amatör küme takımında oynarmış gibi kendisini yere atmaları, sürekli hakeme el kol hareketleri yapıp türbinlere oynaması ki "bu hareketler hiç bir Trabzonspor taraftarının hoşunada gitmiyor" genç ve yetenekli olduğunu sandığımız ama aksine sürekli geri giden bir grafik. Ve ben bir Trabzonspor taraftarı olarak böyle adamları takımımda izlemek istemiyorum, Trabzonspor Yusuf ve onun gibilere 3 gömlek üstün gelir.
    Bu adam yüzünden sinirlerimi yıpratamam, sağlığımı kaybedemem, Trabzonspor sorumluluk bilinci sağlam olan futbolculardan kurulu olmalı...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)