Sayfa 9 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 SonuncuSonuncu
Toplam 228 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZTK C Grubu 6.Maç | 1461 Trabzon 2 - 0 KDÇ Karabükspor l Maç Sonucu

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mailime gelenlere baktim da, silinen iletilere yapilan alintilari gördüm, 1 2 sey yazayim
    @Furkan Özdem
    Kimseye çatmiyorum, yazdiklarina karsilik bir seyler yazdim, esas görulmesi gerekeni görmeyip baska seyler yazman sinirimi bozdu... niyetim satasmak tartismak sinirleri germek degil...
    @artvints
    Abuk subuk diyorsun, peki... o zaman baska bir iletinde yazdigin gibi bilgisizlikten bilmem neyden sikayetçisin ya, o zaman git bak bakalim senol hoca hiç 10 kisiyken ve oyunda tek 1 stoperi varken o stoperi çikarip yerine bek koymus mu... hazirlik maçinda bile bunu yapmis mi... hani bilmeden yaziyoruz ya bu da seni sogutuyor ya, arastir bakalim 10 kisiyken tek 1 stoperi varken o stoperi çikarip bek koyup savunmanin göbegini bosaltmis mi ? Hatta geride olup kazanmaya ihtiyaci varken bile bunu yapmis mi ??? Ondan sonra gel bilgisizlikten sikayetlerini yaz....
    Bu aksamki degisikliklerini, zamanlamalarini, daha önce elestiri alan diger degisiklikleriyle kiyaslamak nasil bir sey ben onu anlamadim...
    Simdi mi cesaretlendi hoca ? Ondan hücum degisikligi beklerken bizi deli ederdi, simdi sonucu da almis göbegi bosaltiyor Veli çikiyor Quaresma giriyor Rhodolfo çikiyor Beck giriyor... "saka misin la sen hoca" dedirtecek cinsten degisiklikler bunlar, ne alâkasi var diger saçma ve oyunu okuyamiyor dedirten degisiklikleriyle ?

Bunlarin bilelim, sonra abuk mu subuk mu yazdim bakariz...
    Bir de 3 bariz yanlistan bahsetmeyip "1461 kendi isini halletmeliydi beee" demek, "1461 Senol'dan önemli degil, Senol'u savunurum daha iyi" mantiginin ürünüdür
    þenol hoca þike yaptý mi diyorsun? demiyorsan mesajimin muhattabi sen deðilsin. diyorsan da sabaha kadar tartiþsak bir faydasý olmaz. kimseyi alintilamadim zaten ben. ortaya yazdým. nefretine yenik düþenler var ve bu benim için büyük sorun. her zaman da dile getiririm.

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Rhodolfo sakatlanýp çýkmýþ.
    Via Þenol Güneþ

Furkan Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    31

Mailime gelenlere baktim da, silinen iletilere yapilan alintilari gördüm, 1 2 sey yazayim
    @Furkan Özdem
    Kimseye çatmiyorum, yazdiklarina karsilik bir seyler yazdim, esas görulmesi gerekeni görmeyip baska seyler yazman sinirimi bozdu... niyetim satasmak tartismak sinirleri germek degil...
    @artvints
    Abuk subuk diyorsun, peki... o zaman baska bir iletinde yazdigin gibi bilgisizlikten bilmem neyden sikayetçisin ya, o zaman git bak bakalim senol hoca hiç 10 kisiyken ve oyunda tek 1 stoperi varken o stoperi çikarip yerine bek koymus mu... hazirlik maçinda bile bunu yapmis mi... hani bilmeden yaziyoruz ya bu da seni sogutuyor ya, arastir bakalim 10 kisiyken tek 1 stoperi varken o stoperi çikarip bek koyup savunmanin göbegini bosaltmis mi ? Hatta geride olup kazanmaya ihtiyaci varken bile bunu yapmis mi ??? Ondan sonra gel bilgisizlikten sikayetlerini yaz....
    Bu aksamki degisikliklerini, zamanlamalarini, daha önce elestiri alan diger degisiklikleriyle kiyaslamak nasil bir sey ben onu anlamadim...
    Simdi mi cesaretlendi hoca ? Ondan hücum degisikligi beklerken bizi deli ederdi, simdi sonucu da almis göbegi bosaltiyor Veli çikiyor Quaresma giriyor Rhodolfo çikiyor Beck giriyor... "saka misin la sen hoca" dedirtecek cinsten degisiklikler bunlar, ne alâkasi var diger saçma ve oyunu okuyamiyor dedirten degisiklikleriyle ?

Bunlari bilelim, sonra abuk mu subuk mu yazdim bakariz...
    Bir de 3 bariz yanlistan bahsetmeyip "1461 kendi isini halletmeliydi beee" demek, "1461 Senol'dan önemli degil, Senol'u savunurum daha iyi" mantiginin ürünüdür
    Ýyi de ben þenol hocayý savunmuyorum ki? 1461'e asa yakýn takýmla çýkýp sivasa karþý stopersiz oynadý, saçma sapan deðiþiklikler yaptý. Ancak ben her zaman bu tip durumlarda kendi tarafýmý suçlarým. Trabzonspor için de ayný hayatýmda da ayný. Bir kiþi ya da bir takým bir iþi kendi halledebilecekken baþkasýna muhtaç kalýrsa muhtaç kaldýðý kiþiyi deðil kendini eleþtirmeli önce. Çünkü millet seni deðil öncelikle kendini düþünür. Demek istediðim bu.
    Her þey bittiðinde, hatýrlayacaðýmýz þey; düþmanlarýmýzýn sözleri deðil, dostlarýmýzýn sessizliði olacaktýr. (Alija Izetbegović)

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þenol hoca þike yaptý mi diyorsun? demiyorsan mesajimin muhattabi sen deðilsin. diyorsan da sabaha kadar tartiþsak bir faydasý olmaz. kimseyi alintilamadim zaten ben. ortaya yazdým. nefretine yenik düþenler var ve bu benim için büyük sorun. her zaman da dile getiririm.
    sike denir mi bilmem ama bence son degisiklikleri resmen yenilmek için yapilmis degisiklikler... hele hele 3-2'yi bulmusken Rhodolfo'yu çikarip Beck'i koymanin izahini Sadi hoca bile yapamaz... ki o da sever saçma sapan degisiklikleri...
    Daha 2 sene öncesine kadar, transferlerdeki suskunluguna ve bazi ufak tefek gicik seylerine ragmen en çok sevdigim kisilerinin basinda gelirdi kendisi... simdi isler tersine döndüyse vardir bir nedeni... durup dururken tavir almadik... ayrica adamciliklarina yenik düsenlere ne demeli ? sirf birini savunmak için sadece iyi yönlerini görüp ve onlari abartip, yanlislarini/kötü yanlarini görmemek ya da hafife almak neyin nesi ?
    Bursa'yi basamak olarak kullanmasi mesela, Egemen gibi Selçuk Burak Olcan gibi, ondan beklenen bir sey miydi ? bjk teklif edince uçtu gitti... Egemen olunca sallayip Senol olunca susmak bana yakismaz, hepsine ayni tavri sergilerim... verdikleri emekler için tesekkür ederim... kisiligi olmasa bile gicik olsa bile kirik burunla mücadele edip bize katki saglayan Burak için de geçerli bunlar... kimseye bilerek sirf muhalefet olmak için sallamiyoruz...
    Ve tekrar yaziyorum, bu aksamki degisiklikleri, ayni durumdayken, eksikken ama galipken falan filan yani, daha önce hiç yapti mi hayatinda 1 kere yapmis mi idmanda bile olsa ? bunun cevabi, aslinda "sike yapti mi yapmadi mi?" ya da "bilerek mi yenildi?" sorusunu da çözer...
    Alýntý Hakan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rhodolfo sakatlanýp çýkmýþ.
    Via Þenol Güneþ
    Daha karsilasma bitmeden tahminimi yazdim, sakatlik sorunu vardi ondan çikardik diyecegini falan... sasirtmadi sagolsun
    @Murathan
    Profil resimlerine hastayim yalniz at resminden bir sey anlamadim olaya fransiz kaldim, açiklar misin... bilelim

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

Tesekkur ederim
    Buraya giren ziyaretçi bjkliler anlamýþtýr, sýkýntý yok o konuda

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

@Sefer Asan Bence o kadar küçük hesaplara girmezler,Ýstanbul'da Rize'yle oyna yen yani lider takýmsýn,deplasmana gitmeye tercih ederim ben olsa
    Yani maçý fazla sallamamýþlardýr da direk satýþ sanmýyorum

Maçý izlemedim bu arada

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Furkan Özdem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýyi de ben þenol hocayý savunmuyorum ki? 1461'e asa yakýn takýmla çýkýp sivasa karþý stopersiz oynadý, saçma sapan deðiþiklikler yaptý. Ancak ben her zaman bu tip durumlarda kendi tarafýmý suçlarým. Trabzonspor için de ayný hayatýmda da ayný. Bir kiþi ya da bir takým bir iþi kendi halledebilecekken baþkasýna muhtaç kalýrsa muhtaç kaldýðý kiþiyi deðil kendini eleþtirmeli önce. Çünkü millet seni deðil öncelikle kendini düþünür. Demek istediðim bu.
    Peki öyle olsun renkdas... kusura bakma bazen heyheylerim üzerimde oluyor... ben yine de Senol hocaya kizginim, öyle böyle degil... biz kendimizi elestirecegiz diye milletin saçma sapan oyuncu degisikliklerine, saçma sapan hakem kararlarina, ve birçok saçmaliga göz yumacak degiliz

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Murathan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tesekkur ederim
    Buraya giren ziyaretçi bjkliler anlamýþtýr, sýkýntý yok o konuda
    Aklima Sergen geldi, Ibrahim Akin da geldi nedense... bjk'deki jokeyle mi alakali, bilmiyorum... açikla da bilek
    Alýntý Hakan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @Sefer Asan Bence o kadar küçük hesaplara girmezler,Ýstanbul'da Rize'yle oyna yen yani lider takýmsýn,deplasmana gitmeye tercih ederim ben olsa
    Yani maçý fazla sallamamýþlardýr da direk satýþ sanmýyorum
    Maçý izlemedim bu arada
    Belli olmaz Buca daha kolay o rakip olsun derler belki ama, bence asil mesele Senol hocanin bize olan kinidir... son zamanlardaki tavirlari konusmalari falan bunu gösteriyor... klima yok mu üsüdüm olayi bile bunun göstergesi... amaç tas atmak, baska bir sey degil... zoru nedir anlamadim

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

sike denir mi bilmem ama bence son degisiklikleri resmen yenilmek için yapilmis degisiklikler... hele hele 3-2'yi bulmusken Rhodolfo'yu çikarip Beck'i koymanin izahini Sadi hoca bile yapamaz... ki o da sever saçma sapan degisiklikleri...
    Daha 2 sene öncesine kadar, transferlerdeki suskunluguna ve bazi ufak tefek gicik seylerine ragmen en çok sevdigim kisilerinin basinda gelirdi kendisi... simdi isler tersine döndüyse vardir bir nedeni... durup dururken tavir almadik... ayrica adamciliklarina yenik düsenlere ne demeli ? sirf birini savunmak için sadece iyi yönlerini görüp ve onlari abartip, yanlislarini/kötü yanlarini görmemek ya da hafife almak neyin nesi ?
    Bursa'yi basamak olarak kullanmasi mesela, Egemen gibi Selçuk Burak Olcan gibi, ondan beklenen bir sey miydi ? bjk teklif edince uçtu gitti... Egemen olunca sallayip Senol olunca susmak bana yakismaz, hepsine ayni tavri sergilerim... verdikleri emekler için tesekkür ederim... kisiligi olmasa bile gicik olsa bile kirik burunla mücadele edip bize katki saglayan Burak için de geçerli bunlar... kimseye bilerek sirf muhalefet olmak için sallamiyoruz...
    Ve tekrar yaziyorum, bu aksamki degisiklikleri, ayni durumdayken, eksikken ama galipken falan filan yani, daha önce hiç yapti mi hayatinda 1 kere yapmis mi idmanda bile olsa ? bunun cevabi, aslinda "sike yapti mi yapmadi mi?" ya da "bilerek mi yenildi?" sorusunu da çözer...

Daha karsilasma bitmeden tahminimi yazdim, sakatlik sorunu vardi ondan çikardik diyecegini falan... sasirtmadi sagolsun
    @Murathan
    Profil resimlerine hastayim yalniz at resminden bir sey anlamadim olaya fransiz kaldim, açiklar misin... bilelim
    hepsinin cevabýný veririm ama sýkýlýyorum.defalarca tartýþtýk çünkü. bursa'yi basamak olarak kullanmasý mesela. ben bursa'dayým. o sene boyunca bursa tv izledim.bütün açýklamalarýný dinledim hocanýn. büyük düþünmekten takýmý korumaktan bahsediyordu. sen bütün futbolcularýný fener'e satacaksýn oyuncularýn bursa'yi basamak olarak kullanmasýna izin vereceksin sonra hoca suçlu olacak. bilgisizlikten kasýt bu. ayrýntý bilmeyince bütün olaylarý duygularýniza uydurup yorum yapýyorsunuz. sadece nefret ediyorum deseniz bana dokunmaz ama burda okudugum cogu neden yanlis degerlendirmeler. karsinda yasin kadar bu takima hizmet etmis bir adam olduðunu çabuk unutuyorsun. biraz daha dikkatli davranýlmasýný hakediyor. böyle davranmak trabzonspor'a saygý demektir ayný zamanda.bunu bir türlü anlamýyorsunuz.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

Aklima Sergen geldi, Ibrahim Akin da geldi nedense... bjk'deki jokeyle mi alakali, bilmiyorum... açikla da bilek
    Aynen abi gidiþat doðru , malum bunlar sikeyi atla yaptýklarý için

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hepsinin cevabýný veririm ama sýkýlýyorum.defalarca tartýþtýk çünkü. bursa'yi basamak olarak kullanmasý mesela. ben bursa'dayým. o sene boyunca bursa tv izledim.bütün açýklamalarýný dinledim hocanýn. büyük düþünmekten takýmý korumaktan bahsediyordu. sen bütün futbolcularýný fener'e satacaksýn oyuncularýn bursa'yi basamak olarak kullanmasýna izin vereceksin sonra hoca suçlu olacak. bilgisizlikten kasýt bu. ayrýntý bilmeyince bütün olaylarý duygularýniza uydurup yorum yapýyorsunuz. sadece nefret ediyorum deseniz bana dokunmaz ama burda okudugum cogu neden yanlis degerlendirmeler. karsinda yasin kadar bu takima hizmet etmis bir adam olduðunu çabuk unutuyorsun. biraz daha dikkatli davranýlmasýný hakediyor. böyle davranmak trabzonspor'a saygý demektir ayný zamanda.bunu bir türlü anlamýyorsunuz.
    Ee peki Istanbul'un havasina laf atip oraya gitmesi nedir ? Bursa baskani iyidir kötüdür ayri mesele, ama iyi laf atmis ona, sonra zaten Senol hoca her zamanki gibi konu degistirip kivirdi... ayrica adamlarin paray aihtiyaci varsa satar, ki vardi bildigi kadariyla... üstelik biri kendi topçulari degildi, birinin de serbest kalma maddesi vardi, Volkan da ille de gidecem diye tutturdu, elde bir tek Ozan kalmisti belki elde tutulabilecek, o da simardi gitmek istedi iyi de para verildi Bursa'ya... o paralarin daha azi bile bize verilse herkesi satardik, pek kimse de karsi çikmazdi iyi paraya sattik diye...
    Bizdeyken elinde Jàjà varken adami 4'e satip yerine Lewa'nin transfer rekorunu kirdirarak Adrian'i aldiran (ya da en azindan buna mâni olmayan) da kendisiydi... biraksin bu takimi koruma ayaklarini... Umut'un kalmasi için kendini yirtar ama tabi... aklima geliyor sinir oluyorum daha da nefret edesim geliyor... bizdeyken yetenek düsmani herif, simdi q7 ile mafya töre ile çalismasini biliyor... yok yaa bu adamin savunulacak pek bir tarafi yok, verdigi emekler için de tesekkür ederiz ama o kadar yani, emek verdi diye bi tarafimiza miçmasina gerek yok... emekmis, mâdem emekçiydi, 1461'in ufacik hatrina bari en azindan berabere kalsaydi bu aksam, ya da bunun için ugrastigini gösterseydi, orta göbek ve arka göbegi sonuna kadar açip 5dakikada 3-4 yenik duruma düsmeseydi...
    4 takim arasinda en iyi top oynayan 1461'in emeklerine yazik etmeseydi
    Konu Sefer A. tarafýndan (29.01.2016 Saat 01:45 ) deðiþtirilmiþtir.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Yendik ama iþe yaramadý

Averajla çýkamamak çok kötü oldu

BJK'ye 90+1'de yenilmenin bedelini ödedik.

BJK dün 34. dakikada 10 kiþi kaldý, 2-0 yenikken 15 dakikada 3-2 öne geçti ama 4-3 yenilince lider Sivas çýktý.

Allah seni kahretsin BJK.

15 Mart Salý günü Avni Aker'de sizi eze eze yenmek farz oldu bize.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Acaba diyorum BJK Rize yerine Buca ile oynama tercihini mi kullandý

Ey Þenol GÜNEÞ, 1461 Trabzon hatýrýna berabere kalsan ne olurdu yahu
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Size helal olsun aslanlarým....

Siz görevinizi yaptýnýz ama birilerinin hala Efsane dediði Þenol Güneþ'in þikesiyle elendiniz....

Þike yapmak sadece maç satarak olmuyor. Akþamki gibi de yapýlýyor....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

samway - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

havalimanýnda þenol gunes e çiçek verirsiniz artýk !!!

bir daha þenol bey in kulübün kapýsýndan içeri gýrmesini istemiyorum bile iyice nefret geldi kendisinden

inþallah 8jk yi de yeneriz inþallah þampiyonluk göremezsin 8taþ da þenol efendi

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Söylenecek çok þey var aslýnda..."ne alaka. Þenol Güneþ niye ihanet etsin" savunmasý iþi geçiþtirme babýndan söylenmiþ sözler. Duruma þu yönden bakmak lazým...

Þenol Güneþ ve takýmýna gruptan çýkmak için beraberlik yetmeseydi , kazanmasý gerekseydi dünkü maçtaki "umursamaz, kim çýkarsa çýksýn , benden sonrasý beni ilgilendirmez" havasýnda olur muydu...Rodolfo'nun ayaðý sekiyormuþ; önündeki maçlara bakmak için kaleciyi forvete, forveti kaleye denemelerine kalkmýþ...Bu maçý mý buldun derler adama...Pehhh ...Rodolfo maçtan çýkarken saha kenarýna 3-4 defa baktý " ben mi ben mi çýkýyorum" diye þaþkýn þaþkýn...Ýki bekten stoper yapmayý denedi Hazret bu maçta.

Ýnsanýn gizli bir ajandasý olur. Bunu aleni belli etmez ancak takýmýný, futbolcusunu böyle motive eder. Bu maçý kaybetmek yok parolasý yeterdi. Ne yaptý yaptýðý deðiþiklikler ile umursamaz, bananeci bir tavrýnýn olduðunu gösterdi.

Adamda doðup büyüdüðü yöreye dahi bir jest yapma karakteri olmadýðý ortaya çýktý. 1461'in çocuklarý bu maçý dört gözle izlediklerine ve hayal kýrýklýðýna uðradýklarýna eminim. Buca eþleþmesi sonrasý olasý yarý finale çýkma þansý elinden alýndý 1461 çocuklarýnýn. Bir daha önlerine bir daha gelmeyecek vitrin maçlara çýkma þanslarý alýndý....

Hadi taraftarý geç, TS klubünü ve yönetimini geç, ancak doðup büyüdüðü yörenin futbolcu olacak çocuklarýnýn ne hissettiðini en iyi bilmesi gereken kendileri...Ve bu durumu Hazret maçtan önce iyi bildiðine eminim. Böyle bir derdi olsa maç 3-2 bjk lehine geldikten sonra stoper çýkarmaz aksine bir stoper veya beklerden birini alýp maçý kitlerdi istese, ancak Hazret öyle yapmadý. Umursamaz bir þekilde ileriyi 4'ledi, ortaya boþalttý, defansa da cambazlýk yapacak iki beki aldý Beck ve Serdar ile...

Ýnsanýmýzdaki bu umursamaz tavrý genele de yayabiliriz aslýnda. Biz böyleyiz.

Benim deðilse hiç kimsenin olmasýn...

Hiç kimseye garezim, kinim, nefretim olmadý. Ayrýca mesaj geçmiþimde Þenol Güneþ'i en çok savunanlarýn baþýnda gelirdim. Þenol Güneþ'i teknik manadaki üstün baþarýsý, yeterliliði, ilk ve tek olmasý nedeniyle savunmadým. Ýyi bir karakter, iyi bir insan, eðitimci, kelime aralarýnda sistemi eleþtirirken öðreten, devrimci, isyankar, doðruyu gösteren tavrý için, bilge adam olduðu için sevdim ve destekledim. Ancak Hazretin birçoðunun söylediði yanýmda olsun, benim olsun (mücadeleyi kazanmak için para para para) huyunun gerçek olduðunu dünki maçta görmek en büyük hayal kýrýklýðý benim için.
    Konu CEMEFKER tarafýndan (29.01.2016 Saat 09:37 ) deðiþtirilmiþtir.
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þenol Güneþ'in insaný sinir eden ve gerçekten rahatsýz eden bir yapýsý var.
    Çok kindar bir insan olarak görüyorum ve sürekli olarak bir þeyler ispat etmek ve doðruyu sadece kendisi yaparmýþ gibi davranmasý da normal bir insan davranýþý deðil.
    Dünkü maçýn bir açýklamasý yoktur ama ona bile kendince bir açýklama getirir.En tutarsýz davranýþlarýna bile bir sebep bulabilir ve sizden inanmanýzý bekler,arkadaki planý görebileceðiniz zekada olmadýðýnýzý düþünür.
    1461'de oynayan çocuklar için efsane olarak gördükleri birisinin,emeklerini yok etmesi acý bir tecrübe olmuþtur.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Aklýma geldikçe....

Hazret aklýnca doðrusu yapmýþtýr. Takýmýný doðal olarak düþünmüþ sakatlanmasýnlar yavrucaklar diye herkesi sahada denemiþ, dinlendirmiþtir. Eline sadece birkaç dinlenmiþ ve sakatlýktan güya korunmuþ adam kalmýþtýr.

Futbolun içinde doðru (!) þeyler yapmýþtýr kendince...

Ancak kendince doðru yaptýðýný zannetiði þeyin baþka taraflarda oluþturduðu algý veya býraktýðý izi iyi hesaplayamamýþtýr.

Üzüldüðüm bir noktada hesap (psikolojik/mahalle baskýsý) sorulmamasý. Ýnsanýmýz umursamaz tavrýndaki cesareti çevresinden alýr her zaman. Geridönüþ backfeed
    olayý bizde yok. Yaptýðý hareketin doðru olup olmadýðý yönünde çevreden tepki gelmemesi veya yanlýþ tepki gelmesi sonucu bireyin kendini doðru olarak sorguya çekememesi ve kendini Nirvana zirvelerinde hissetmesi sarhoþluðu....

Gidip yazlarý veya geldiðinde Akçaabat Köftesi'ni etrafýndaki gülücükler eþliðinde rahatça dostlarý ile yer ....

Konu CEMEFKER tarafýndan (29.01.2016 Saat 10:32 ) deðiþtirilmiþtir.
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Ýnþallah Buca'ya elenirler...O zaman incirin hamýný...
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Rhodolfo'nun kenara bakip "ben mi çikiyorum" tepkisini gösterip sasirmasi, Senol'un yalan konustugunu ve Rhodolfo'nun sakat olmadigini gösteriyor... inanmasi zor ama sasirmam ben sahsen...

talsuv61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Allahtan lig maçýmýz ertelendi , erteleme maçýnda görüþürüz bunlarla

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý samway Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    havalimanýnda þenol gunes e çiçek verirsiniz artýk !!!

bir daha þenol bey in kulübün kapýsýndan içeri gýrmesini istemiyorum bile iyice nefret geldi kendisinden

inþallah 8jk yi de yeneriz inþallah þampiyonluk göremezsin 8taþ da þenol efendi
    Ýnþallah ayný dilekler benim için de geçerli
    Yahu Sivas Bld. kimdir de eleniyorsunuz?
    Son dakikada gol yemeseydik nah çýkardý BJK
    15 Mart akþamý BJK'yi Avni Aker'e gömmek þart oldu.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý bordox Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol Güneþ'in insaný sinir eden ve gerçekten rahatsýz eden bir yapýsý var.
    Çok kindar bir insan olarak görüyorum ve sürekli olarak bir þeyler ispat etmek ve doðruyu sadece kendisi yaparmýþ gibi davranmasý da normal bir insan davranýþý deðil.
    Dünkü maçýn bir açýklamasý yoktur ama ona bile kendince bir açýklama getirir.En tutarsýz davranýþlarýna bile bir sebep bulabilir ve sizden inanmanýzý bekler,arkadaki planý görebileceðiniz zekada olmadýðýnýzý düþünür.
    1461'de oynayan çocuklar için efsane olarak gördükleri birisinin,emeklerini yok etmesi acý bir tecrübe olmuþtur.
    Þenol GÜNEÞ benim için dün akþam bitmiþtir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)