Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 165 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýstanbul'u Terk Ediyorum Trabzon'a Göçüyorum / Yardým

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Standart Ýstanbul'u Terk Ediyorum Trabzon'a Göçüyorum / Yardým

Selamlar azizim.

Baþlýðý doðru yere açmadýðýmýn farkýndayým ancak zor durymdayým ve gerekli yardýmý bulana kadar burada herkesin görmesine müsade ederseniz sevinirim.

Yýllardýr Ýstanbul'dan kurtulup, Trabzon'umda yaþama fikrim vardý. Anca böyle köklü bir geçiþe cesaret edemiyordum. Çünkü mesleðim olan Fitness antrenörlüðünü yapabileceðim imkan olmadýðýný sanýyorum Trabzon'da.

21 Ocak'ta 30. doðum günümdü ve radikal bir kararla üç yýldýr çalýþtýðým Kemer Country gibi büyük bir kulüpten istifa ettim. Ve bir kaç gün içinde sülalemin Arsin'de boþ duran evine yerleþeceðim.

Sizler ailesiniz. Utanmadan söyleyeceðim ki çok korkuyorum, sürekli aðlýyorum. Zihinsel foksiyonlarýmý yitirecek seviyedeyim. Ancak bu kararý almasaydým ya da bekletseydim yýl sonunu görmeden delirecektim.

Trabzon'da yaþayanlardan yardým ve klavuzluk istiyorum. Fitness Antrenörlüðü iþimi nerede yapabilirim? Ya da onu bulana kadar yanýnda çalýþabileceðim biri var mýdýr? Az paraya tüm gücümle çalýþýrým. Yeter ki Ýstanbul'a dönmek zorunda kalmayayým. Trabzonumda yaþayýp, ölebileyim.

Ben Trabzon bitkisiyim, Ýstanbul'da yeþeremiyorum. Topraðým beni çaðýrýyor. BMN ailesinden yardým talep ediyorum.

Forum Yöneticisi Aydýn Danýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Ayný dertten muzdaribim keþke Trabzonumda iþ bulsamda þu þehirden kurtulsam...
    -JOSE ERNESTO SOSA-

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

gel memleketine gel.istanbul bir canavardýr .öðütme makinasýdýr.burasý senin kanýn renkdaþým.istanbul heryerden gelmiþinsanlarýn olduðu bir amerikan salatasýdýr.paran varsa itibar görürsün paran varsa yaþarsýn.dostun olmaz.olsada onlar prana varsa sahte dostlardýr.

sen trabzonlusun bak çýk trabzonda çarþýya herkes trabzonlu herkes senden.

vakit kaybetmeden gel memleketine topraklarýna yoksa canavar seni yutucak.

OÐUZHAN061 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüþhane
    Yaþ
    31

Umarým gönlüne göre yaþarsýn

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Sana ozeniyorum ..umarým baþarýrsýn

Emre Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Kemer Country den Arsine Allah yardýmcýn olsun...

Arsin merkez mi köylerine mi?
    Yok, öyle umutlarý yitirip, karanlýklara savrulmak;
    Unutma ayný gökyüzü altýnda,bir direniþtir yaþamak..
    Nazým Hikmet

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Selamlar Teoman abi. Böyle köklü kararlar almak her zaman zordur. Ýnsan psikolojisini de bu denli aðlamaya, depresif olmaya iten þey hem bilinmezlik hem de yeni bir hayat baþlangýcý korkusudur.

Ýstabul büyük þehir Eyvallah, güzel yanlarý çok vardýr ancak burada yaþayan bir tane insanýn rahat nefes aldýðý görülmemiþtir. Herkesin aklýnýn bir köþesinde memleketine dönüþ yapmak elbet vardýr. Hatta bu isteðin yaþ aralýðý son zamanlarda oldukça düþtü.

Senin buralarda müzik yaptýðýný da biliyorum. O iþlerle uðraþmayý da býrakacaksýn gittiðin vakit. Ne var ki radikal bir karar alýp iþ yerinden istifa etmiþsin.Çoktan kendine bir yol çizmiþsin bile diyebiliriz. Amacým aklýný karýþtýrmak deðil, en doðru ve saðlýklý fikre ulaþmaný saðlamak. Ýnsanýn þu dünyada yapabileceði en güzel þeylerden birisi gönlüne göre yaþamasýdýr. Kendi bünyesine inanýlmaz faydalý bir iþtir bu.

Aksi takdirde iþ hayatý olsun, baþka konular olsun hep bir piyon gibi istenenlerin yapýlmasý üzerine bir oraya, bir buraya hareket ettiriliyoruz, yönlendiriliyoruz. Nereye gidersen git, bu Trabzon olur, Antep olur, Ýzmir olur, Amerika olur herhangi bir yer olabilir. Ama muhakkak gönlüne göre yaþa. Kalbinden geçen ne ise onu gerçekleþtir. Elinde mesleðin var, gücün var.

Kendine olan inancýný yitirmediðin sürece ayakta da kalýrsýn Allah'ýn izniyle. Fakat bu hayatýndaki "tek" dönüm noktasý olarak kalmayabilir. Bir bakmýþsýn 5-10 yýl sonra tekrar baþka bir sebep için oralardan göçüp buralara geri dönesin gelmiþ. Hiç mi hiç belli olmaz bu hayat.

Üzme kendini, sýkma canýný boþ yere, yaþamak için yerin ve fýrsatýn olduðu sürece þükret. Selamlar...

Ýnþallah gönlüne göre yaþarsýn

Nereden
    Ýstanbul

bence teoman renkdaþým istanbulun boðuculuðundan çeþit çeþit çakal çukallardan býkmýþ .ve rununu nefes aldýrmak istiyor o istanbulda boðuluyor.

teoman renkdaþým gel memleketine kaybedicek biþeyin yok .1 yýl kal sarmassa istanbul cehennemine gene geri dönersin ama dönsende deðiþen biþey olmayacak senin yerin trabzon.insan mutlu olduðu yerde yaþamalý.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Arsinspor stadýna yürüyerek üç dakika Emre

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Teoman Karadeniz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arsinspor stadýna yürüyerek üç dakika Emre

kalbinin götürdüðü yere git(bu bir kitaptýr okumaný tavsiye ederim) olumsuz görüþleri hiç deðerlendirme renkdaþ kalbin nereyi istiyor kararý sen ver.hayat senin hayatýn.bin kere gelmiyorsun bu dünyaya ama tabi karar verirkende dürüst ol yoksa hep kaybedersin.þimdi istanbulda mini etekli kýzlara alýþmýþsýndýr trabzona geldiðinde bunlarý arýyacak özleyeceksen hiç gelme çünkü dürüst deðilsin demektir.

macera arýyorsun demektir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Çalýþtýðým yerin fotoðraflarýna bak google'dan azizim. Mini eteðe gelene kadar nelerden vazgeçmiþimdir Trabzon'da yaþamak için; sen karar ver.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Merhaba kardeþim. Öncelikle kararýn hayýrlý olsun. Bu iþi yapabileceðin yer Trabzon Meydan civarý olacaktýr. Trabzon'a geldiðinde gel bir muhabbet edelim.
    T R A B Z O N S P O R

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Eyvallah azizim. Geldiðimde yazacaðým.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Teoman Karadeniz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çalýþtýðým yerin fotoðraflarýna bak google'dan azizim. Mini eteðe gelene kadar nelerden vazgeçmiþimdir Trabzon'da yaþamak için; sen karar ver.
    hayýr ben deðil sen karar vericeksin renkdaþým aynanýn karþýsýna geçiceksin ve kararýný vericeksin.ben sana bir noktaya kadar yardým edebilirim.

seni tanýmýyorum seni en iyi sen tanýyorsun.

bu bir bunalýmda olabilir belki istanbuldan bunalmýþsýndýr belki darbeler yemiþsindir belki iþler istediðin gibi gitmemiþtir belki aþk acýsý yaþýyorsundur yani bu belkiler sonsuza kadar gider .ama cevabý sende sen biliyorsun.

bi belki daha yazýyým belkide deprosyona girdin istanbuldan uzaklaþmak istiyorsun o zaman trabzon iþi macera oluyor belkileride herþeyisen biliyorsun renkdaþým.

ne demiþtim dürüst ol ve kalbinin götürdüðü yere git.

Colakoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Slm Teoman, sen bence bizim kulübün bi kapisini cal, basta yazdiklarini ayni sekilde muharrem ustaya ilet, kim bilir belkide profesyonel bir Fitness trainer e ihtiyac vardir kulüpte.
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Piþman olacaðýn bir karar.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Bence trabzon merkezde yaþasan daha iyi abi

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sercan Keleþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Piþman olacaðýn bir karar.

niye piþman olucakmýþ frenkdaþým onuda yazssana zaten bir çýkmazda renkdaþýmýz sende dahada iþi karýþtýrýyorsun.istanbulun nesi var sercan keleþ sen anlatta bilelim.çýplak dolaþan kadýnlardan baþka nesi var.paran yoksa bir hiçsin istanbulda.amelesin fabrikada.ne var istanbulda sercan renkdaþ anlatta tüm forum aydýnlansýn.

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

SN Fitness var Trabzon Merkez ( Meydan )

WALK ÝN FÝTNESS
    var (Kaþüstü - Trabzonun Arsin tarafýndan giriþinde)

yani Trabzon'a göre büyük fitness salonlarý bunlar.

Ramada Hotel ( Yalýncak - Trabzon Arsin tarafýndan giriþi ) var 5 yýldýzlý , birde Hilton Garden Ýnn ( Söðütlü - Akçaabat) var 4. yýldýzlý bu oteller yeni açýldýðý için arayabilir hoca

Araþtýrma yapmaya bu saydýðým yerlerden baþlayabilirsin.

Tabi Ýstanbul da ki gibi iþ imkaný da, maddi imkaný da bulman mümkün deðil.

Ama manevi olarak tatmin olabilmek bazen en önemlisi
    Konu bordo61 tarafýndan (24.01.2016 Saat 23:51 ) deðiþtirilmiþtir.
    Biz sevdadýr Trabzon , yorozundan baþlayýp ziganasýnda bitmeyen

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mahallemizde yeni bir fitness salonu açýldý.. Açan arkadaþ genç biraz 26 yaþlarýnda..

Hoca arýyordu diye duymuþtum ne yaptý bilmiyorum sorarým ancak Arsin'de yaþayacaksan bayaðý uzak gelir sana..

Trabzon'da illaki bulursun bu iþi yapacak yer ama maddi olarak tatmin eder mi orasýný bilemem..

Nereden
    Ýstanbul

gördünmü teoman renkdaþým kanlarýný sana herkes nasýl yardýmcý oluyor iþte biz trabzonluyuz istanbulda böyle gerçek dostlar bulamassýn.

daha ne düþünüyorsun gel topraklarýna.istanbulda açýk giyinen kadýnlardan baþka hiçbiþey yok.paranda yoksa sen bir hiçsin istanbulda.

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ronin sen ne zaman döneceksin Trabzon'a?
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Alýntý 61ronin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gördünmü teoman renkdaþým kanlarýný sana herkes nasýl yardýmcý oluyor iþte biz trabzonluyuz istanbulda böyle gerçek dostlar bulamassýn.

daha ne düþünüyorsun gel topraklarýna.istanbulda açýk giyinen kadýnlardan baþka hiçbiþey yok.paranda yoksa sen bir hiçsin istanbulda.
    Ronin ciddi olarak senin troll olduðunu ve Trabzonsporlu olmadýðýný düþünüyorum bilgine
    Biz sevdadýr Trabzon , yorozundan baþlayýp ziganasýnda bitmeyen

Ecthelion - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Alýntý bordo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ronin ciddi olarak senin troll olduðunu ve Trabzonsporlu olmadýðýný düþünüyorum bilgine
    Aldýn baþýna belayý þimdiden geçmiþ olsun

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Cesaretinden dolayý tebrik ediyorum aðabey. Allah yardýmcýn olsun Trabzon'da, umarým çabucak bulursun iþ.
    8. Kuþatma

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)