Sonuç: Maç Sonucu Ne Olur ?

Katılımcı sayısı
315. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Galibiyet

118 37.46%
  • Beraberlik

57 18.10%
  • Yenilgi

140 44.44%
Sayfa 5 Toplam 72 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1792 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 20.Hafta | Akhisar Belediyespor 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Konya

Gençleri görmek istiyoruz diyoruz da en ufak bi hatada sövülmedik yerlerini bırakmayacak olan da biziz..Sabır yok bizde sabır..Abdülkadir oynasın diyoruz da daha ilk maçında bir iki top kaybetse yuhaya başlayacağız..Bakın bizde bunlar çöp diye aşağıladığımız Kadir Keleş'e,Caner'e..Lampard diye aşağıladığımız Zeki bile Kayseri de belli bi istikrarı yakaladı..Sorun bizde , sabırsız bi taraftar kitlemiz var..Daha geleli 1,5 ay olmuş başkana bile sövmeye başlamadık mı?

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kupa maçında çift forvete döndüğümüz andan itibaren tırstı geri çekildi akhisar, kontra oynamaya başladı. Şu kıytırık anadolu takımlarına karşı tırsıyor, tek forvet çıkıyoruz, kafayı yedirtiyorlar bize. Uyduruk uyduruk takımlara premier lig muamelesi yapıyor, önce defansı sağlam tutalım, orta saha direnci çok önemli falan diye kasıyoruz. Saldıracaksın abi. Sen saldırdık, korkuttukça defansa çekilecek yetersiz adamlar bunlar. Sen geri çekildikçe, sen tek forvet Cardozo koydukça cesaretlenip saldırıyorlar. Cardozo iki adım top süremediği için kontra yeme riskleri de yok, bekleri çıkıyor, ortasahaları önde bekliyor. Ortasaha adamlarımız top alıp hızla hücuma çıkamadığı için ta defanstaki adamlarımıza baskı yapıyorlar, defanstan çıkaramıyoruz topu.

4-4-2 oynamalıyız. Başka çözümü yok bu işin.
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

Nereden
    Konya

Dün akşam maça bakarken hanımım karşı taraf sayıca daha mı çok dedi..Ki futboldan hiç anlamaz.neden diye sordum sahada daha fazla görünüyorlar diye söyledi..ben de sahaya yayılmışlar alan bırakmamışlar ve yardımlaşıyorlar dedim.bence sorun burada.Kıt futbol bilgim bana biz takım değiliz diyor..ne sistem var ne yardımlaşma..Kaos peşinde koşuyoruz..Bence Muhammed Demir'i de harcayacağız bu takımla ve anlayışla..

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

--------------------- Onur-------------------

-- Bosingwa--Yumlu--Aykut-- Yusuf-------

------------ Aytaç----- Okay----------------

---- Marin--------------------- Abdülkadir--

----------- M.Demir-------- M.Beşir---------

Zaten her şeyi kaybetmişiz varsın biraz da bu kadro kaybetsin ne fark eder.. Hiç yoktan belki gençleri kazanırız..
    Erişir menzil-i maksuduna aheste giden..

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Ufuk

Kanatlar ateş ediyor. Şu an bu mesajı gözyaşları içinde yazıyorum.
    Bende gözyaşları eşliğinde yazdım ama imkanlar bu kadar. Olurda bosi istenen seviyede dönerse cavanda ile önlü arkalı olabilir en fazla.
    ( ゚д゚)

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün gole yakın olduğumuz dakikalar sadece ikinci yarının başlangıcı ile cardozo'nun sakatlanıp çıktığı dakikaya kadar olan bölümdü.kesinlikle çift forvet.cardozo çıktıktan sonra öyle bir ileri çıkıp kendilerine geldiler ki üzerine gidemedik daha sonra...

jones - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

munzevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

şu özerin,sefanın,erkanın aldığı para tamamen haram zıkkkımdır.
    “Yenmez taamı ümeranın, fuzelanınÇünkü hakkıdır, yetimin fukaranın “

Nereden
    Trabzon

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abdülkadirin yapacagi 1-2 hatada tribünler onu yuhlarsa, ona toplu halde söverse bu durum o cocugun psikolojisinde kalici iz birakmayacaginin garantisini verebilirmisin
    Hiçbir şey olmaz.

Nereden
    Ankara

Hami Trabzonspor denince ilk aklıma gelen isim belki de ve onu çok severim. Burdaki birçok kişi gibi bir maçta iki maçta hocalığına falan da laf edecek değilim. Ama çok büyük ihtimalle yine tek forvetle ve benzer bir kadroyla maça çıkacaktır. Aynı hatayı tekrar ederek doğru bir sonuç almak da pek mümkün olmadığından garanti yeniliriz gözüyle bakıyorum bu maça. Unutmayın ki çift forvet oynamak haramdır bu takıma, ayıptır, günahtır... Bize olmaz, biz tek forvet çıkmalıyız o kadar çok gol pozisyonu hazırlayan orta sahamız var ki her maç tek forvetimiz hat-trick yapıyor.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Ligde çıkışa geçelim bari
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar bana hemen saldirmayin ..

pazar günü akhisar macinda tek forvet oynamaliyiz ?

muhammet demir tek forvet olmali , cardozo artik yedege cekilmeli ..cardozo ile resmen 10 kisi oynuyoruz sakatlanmis simdik oynamyacak benim hakli oldugumu göreceksiniz ..

erkan zengin , cogunuz begenmiyorsunuz ? ben öyle düsünmüyorum erkan bize cok yararli oyuncudur isvec milli takiminda oynayan bir oyuncu bos olamaz..milli takim sampionasinda erkanida izliyecegiz o Zaman ne demek istedigimi anlayacaksiniz ..erkani yanlis oynatiyoruz ..

öbür Kanat oyuncumuz kesinlikle marin olmali ben begenmiyorum marini ama eldeki kadro budur oynamali marin gibi oyuncun varsa böyle bir kadroda mutlaka herzaman 90 dakika oynamalidir ..

hami hoca antromana göre ilk onbiri diziyorsa cok yanlis antroman oyunculari vardir ve mac oyunculari vardir bende oynadim uzun yillar gelki ben antromandada maclardada süperdim

Mehmet Ekici sakatlandi Transfer Zamani vardi nasil böyle futbol adamlari bunu düsünemez Burda yüz defa yazdim ortasahasiz büyük takim olamaz ndiaye tam aradigimiz adamdi yazik oldu gercekten yazik ..

akhisar cok rahat oynayarak hadini bilerek oynadi ve kupaya devam ediyor ..simdik akhisarda oynayacagiz onlarin taraftarlari olacak baska yapacaklar golcüleride oynayacak cok zor kazanmak ..

eger kaybedersek ligde hangi siraya düsecegiz bilmiyorum ama olasi bir maglubiyete küme düsmeme mücadelesi verecegiz bunun farkindasiniz sanirim ?? artik hayal görmeye gerek yok ..

sefa felan bunlarla macera arayacaksak ikinci lige merhaba deriz ligde herkes bizden nefret ediyor saldiracaklar bize karsi belkide rakiplerimizin primlerini Aziz yildirim verecek ..hami hocama Burda sezleniyorum...

hocam antromana göre ilk onbiri kurarsan istifa et devam etme bizide yakma kendinide ne Kadar kaliteli tecrübeli oyuncun varsa oynat sefa ile macera arama erkani marini muhammet Demiri oyundan cikarma ..ben sahsen yazdigim gibi cardozoyu akhisara götürmem bana 11 oyuncu lazim sahada gezen cicek toplayan degil bana onbir oyuncu lazim savasan ayaklarinda top tutabilen oyuncular lazim ..

cardozo diyorsunuz tamam gecmisi iyiydi belkide ama simdik yok yok artik bekle top gelecek gol atacagim bu yok artik böyle System ..bakiniz gaziantepspora muhammeti bize verdiler ama aldiklari oyuncuyu izledinizmi ?? nasil oynuyor ..veya akhisarin rodelagasini izleyin bakin icim cok dolu cok kafamda bir iki sac vardi onlarda gititler
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

En güzel özür haketmediğiniz maçbaşı ücretlerini almamak olur Yusuf efendi... Trabzonsporun futbolcusunun rezil futbol sergilemeye hakkı yok. İnşallah Muharrem Usta hepinize bildirecek haddinizi, hangi formayı giydiğinizi... Ama şimdi ama sezon sonunda.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En güzel özür haketmediğiniz maçbaşı ücretlerini almamak olur Yusuf efendi... Trabzonsporun futbolcusunun rezil futbol sergilemeye hakkı yok. İnşallah Muharrem Usta hepinize bildirecek haddinizi, hangi formayı giydiğinizi... Ama şimdi ama sezon sonunda.
    Başkan USTA,

Yusuf dahil o asil formayı hak etmeyen tüm oyuncuların cezasını verecek.

Ulan dünkü ruhsuzlar (birkaçı hariç-Onur, Marin, Muhammet) bizim kadar üzülüyorlarsa insan değil taş olayım.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan USTA,

Yusuf dahil o asil formayı hak etmeyen tüm oyuncuların cezasını verecek.

Ulan dünkü ruhsuzlar (birkaçı hariç-Onur, Marin, Muhammet) bizim kadar üzülüyorlarsa insan değil taş olayım.
    Ne üzülecekler abi, kaybetsen de maçbaşın var, kazansan daha iyi maçbaşı+primin var. Prim için oynanır mı Allah aşkına

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Arkadaşlar istediğiniz kadar farklı kadrolar yapın, işe yaramaz.

Bu oyuncu grubu yetersiz!

Yarım yamalak stoperlerimiz ve vasatın da altında beklerimiz var.

Ne oyun kurabilen bir orta sahamız var ne de adam akıllı bir kanat oyuncumuz...

Yok yok...

Hiç bir şey yok!

Ruh yok, hırs yok!

Velhasıl sahada futbol yok...

mAz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Defans yapsınlar adam gibi, bulabilirsek kontradan bir gol buluruz. Bulamazsak 1 puan da iyidir. Bu takımın bundan sonra yapacağı tek taktik budur.
    insan öleceğini bilerek nasıl yaşar...

Nereden
    İstanbul

Topu sıkıştırdıktan sonra takım arkadaşına pas atan futbolcu topluluğundan birşey olmaz.
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur
    Bosi,Douglas,Akakpo,Aykut
    Aytaç,Okay(?)
    Sefa,Marin,Erkan(?)
    Muhammet

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu sefer yeneriz.en az 3 atarız. ..
    ciddiyim
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Galibiyet butonuna basanlar sadece Trabzonsporluluk görevini yerine getirmek için mi basıyor yoksa gerçekten inandıkları için mi ?

Umarım ilk seçenektir. Çünkü inanın inancım yok kimsenin yok zaten sahadakiler inanç kelimesinin kelime anlamından bihaber.

Ben bu takımın bu oyuncu grubuyla herhangi bir maçtan içeride veya dışarıda bir galibiyet çıkarabileceğine inanmıyorum. İstesem de inanamıyorum.
    Konu Aydın Tiryaki tarafından (02.02.2016 Saat 18:39 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ankette elim galibiyet şıkkına pek gitmedi ama yinede oyumu galibiyetten yana kullandım Çünkü bizler her maçı ayrı umutlarla bekliyoruz, hadi bu sefer oldu bu kez tamam yeneceğiz diyorum ama ümitlerim ve hayallerim her geçen gün azalıyor. Bu foruma kısa bir süre önce katıldım ve genellikle futbol maçı başlıklarında "Başarılar Trabzonspor umarım kazanırız" gibisinde yazılarla kendimce motive ettim taraftarlığımı ama artık o kadar isteksizimki elim varmıyor bunların hiçbirine. Yinede içimde kalan bir miktar umutla yazıyorum umarım kazanırız ve yükselişe geçeriz.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...
    ..cardozo ile resmen 10 kisi oynuyoruz sakatlanmis simdik oynamyacak...
    Kesinlikle haklısın, Oscar Cardozo bu takımı on kişi oynatıyor. Fakat bunun sebebi tamamen orta sahadaki beşlimiz...

Nereden
    Zonguldak

Bundan sonra kalan maçlarda isteğim ısıran, son ana kadar maça asılan bir takım görmek

ilk 6 başarıdır.

İçim acıyarak bunu söylüyorum.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bundan sonraki tek taktik ilk golü ne yapıp edip atıp sonra ölümüne defans yapmak. Ne top çevirebiliyoruz ne kontra yapabiliyoruz bu kadar rezil takım görmedim.

Utanç abidesi resmen!
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)