Sonuç: Maç Sonucu Ne Olur ?

Katılımcı sayısı
315. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Galibiyet

118 37.46%
  • Beraberlik

57 18.10%
  • Yenilgi

140 44.44%
Sayfa 71 Toplam 72 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 61 69 70 71 72 SonuncuSonuncu
Toplam 1792 adet sonuctan sayfa basi 1,751 ile 1,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 20.Hafta | Akhisar Belediyespor 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

S.Seymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız şöylede bir durum var....

Bu maça kadar çok iyi dediğiniz Muhammet Demir'inde

Çok kötü dediğiniz Cardozo'nunda 7 golü vardı...

Geçen yıl ise Cardozo 17

Muhammet ise sadece 10 gol attı.....
    Cardozo genç bir adam olsa idi

ve bizim orta saha Cardozo ve Muhammet'li bir yapıyı taşıyabilecek olsa idi

o zaman Cardozo'nun ceza sahası içi son pas oyunu için umutlu olabilir idik

bunun dışında Muhammet gençtir Cardo gibi 1 - 2 yıllık değil

ayrıca Muhammet ortaya gelip oyunun kuruluşuna daha çok katkı vermektedir

oraya güçlü çok gol atmasa da karıştıracak bir adam Eren Derdiyok gibi bize iki hucumcu ile oynama şansı da verecektir.

tabi orta sahada biraz düzenleme ile

bu nedenlerle ben Muhammet tercih ederim

ayrıca Cardozo'ya teklif de varmış değerlendirilebilir...
    çünkü güzel sadece başlangıcıdır dehşetlinin böyle dayanılmaz olduğuna göre
    RİLKE

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün Beşiktaş'ı seyrettim, Adamlar 4-0 onde oldukları halde sinirli ve agresif oynuyorlar . Bizde bizim takıma bakın , kimsenin s...inde değil. Nasılsa Yumuşak Duruşlu , alacaklı kim varsa çatır çatır parasını ödeyen bir başkanları varken neye dert edinecekler ki?

Bizim takım dan daha kötü bir takım ligimizde yok. Bakın Mersinden bile kötüyüz

ve Ligde yeneceğimiz bir takım yok

Trübinlerimiz son haftalarda Ligde kalmaya çalışırken dolup taşacak bundan da kuşkum yok.

Yeter artık nalet olsun lan. Bu ülkenin wen avanak takımı bizmiyiz a.k. 3 senede bir tane direkt oynayacak oyuncu yaratamıyorsak yazıklar olsun bize. Muhammet Demir 3 gün once geldi ve en iyisi oysa allah belasını versin kalanların

Dayak heyyy gidi dayyak... O ne güzel birşeydir.
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Beşiktaş'ı seyrettim, Adamlar 4-0 onde oldukları halde sinirli ve agresif oynuyorlar . Bizde bizim takıma bakın , kimsenin s...inde değil. Nasılsa Yumuşak Duruşlu , alacaklı kim varsa çatır çatır parasını ödeyen bir başkanları varken neye dert edinecekler ki?

Trübinlerimiz son haftalarda Ligde kalmaya çalışırken dolup taşacak bundan da kuşkum yok.

Yeter artık nalet olsun lan. Bu ülkenin wen avanak takımı bizmiyiz a.k. 3 senede bir tane direkt oynayacak oyuncu yaratamıyorsak yazıklar olsun bize. Muhammet Demir 3 gün once geldi ve en iyisi oysa allah belasını versin kalanların

Noktasına virgülün kadar kıtılıyorumBu takım 3 senedir eşeğin bir tarafına suyu kaçırmıştır iyi dilden anlayan yok başkan Muhammedî aramış tebrik etmiş takım olarak arkanızdayım demiş.Sevgili usta real madridle oynamadın ha bir kasaba takımı olan stadı dahi olmayan akhisara 2 maçta da yenildik.24 puanımız var sevgili usta 24 arkalarında durmanı gerektirecek bir durum veya özveri yok ortada.Sen eline kırbacı alacaksın hemşerim çok büyük para cezası mı vereceksin.Bagırıp hakaret mı edeceksin,dövecekmisin birşeyler yap zira pozitif bir durum yok ortada....
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Lazibere ben de bu tür yenilgileri hazmedemiyorum. (Bursa maçından 3 puanla dönebilirdik oysa).

Dünkü maçta da Bosinin anlamsız çalım sevdası olmasa en kötü 1 puan alabilirdik.

İnan futbolcular bizim kadar üzülmüyor ve sıkılmıyordur.

Bunları kızılcık sopasıyla döveceksin.

Sonra da TS tarihinin en önemli maçlarının videolarını izleteceksin, bakın sizin giydiğiniz forma 7 kez şampiyon oldu, sayısız kupa kazandı, Avrupa devlerini devirdi.

O yüzden adam gibi oynayın, ya da s.tirin gidin diyeceksin.

Sinirden ve üzüntüden kafayı yedim kusura bakmayınız.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Trabzonspor forması giyen oyuncular, yenilse de alkışlanacak şekilde o formanın hakkını vermelidir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız şöylede bir durum var....

Bu maça kadar çok iyi dediğiniz Muhammet Demir'inde

Çok kötü dediğiniz Cardozo'nunda 7 golü vardı...

Geçen yıl ise Cardozo 17

Muhammet ise sadece 10 gol attı.....
    Açık söyleyim futbolda istatistik hiç- bir- şeydir. Tabi benim fikrim bu. Muhammed sene sonundan kaç gol atar benim için hiç önemi yok, önemli olan oyuna katkısı ne olacaktır. Gol attıktan havada takla atmak yerine, topu eline alıp diğerlerine de hadi diğerini de atalım diyen adamdır. İngilizce tabir "winner" adamdır. Bize böyle adamlar lazım.

Takımın çoğu oyuncusu egosuna oynuyor, takıma oynamıyor.

Yahu Erkan denilen adam yanına taç atmaya gelen musaya trip atıyor fırça çekiyor, böyle bir takımdan ne beklenebilir?

3 maç yenildiğimiz akhisar kıçına teneke bağlayıp da gönderdiğimiz adamlardan kurulu evire çevire yendiler bizi.

Bakın şu yıldız adamlardan isim yapmış adamlardan kurtulmamız gerek, çok net.

Haluk DAĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ayıp olan sahadaki futbol ve sonuçlar? küme düşme muhabbeti niye ayıp oluyor niye zorunuza gidiyor gerçekci olmak? Senelerdir orta sınıf anadolu takımı gibiyiz, şu kibiri bi kenara bırakıp adam gibi düşünmenin vakti geldi.

ayrıca benim içim acıdığı falan yok. Kaç yıl oldu aynı dert onlar dert ettiği yok resmen bizimle dalga geçiyolar gibi. Ciddi bir şok lazım 5 senedir kan kaybediyoruz ölelim de yeniden canlanalım yoksa kan kaybetmeye devam edicez. 12. olmuşuz baksanıza hala değişen hiçbişey yok futbolcular ve antrenörler sanki çok normal maçlar geçiyormuş gibi açıklamalar yapmaya devam ediyor. Benim bu rezillere dayanacak gücüm kalmadı. Kurtululalım hepsinden tez zamanda.
    Konu Haluk DAĞ tarafından (08.02.2016 Saat 17:45 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme
    TRABZONSPOR'lu olmanın gururunu istanbul yalakaları bilmez...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Haluk DAĞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayıp olan sahadaki futbol ve sonuçlar? küme düşme muhabbeti niye ayıp oluyor niye zorunuza gidiyor gerçekci olmak? Senelerdir orta sınıf anadolu takımı gibiyiz, şu kibiri bi kenara bırakıp adam gibi düşünmenin vakti geldi.
    küme düsmek ne demek
    13. oldugumuz yil öyle bir konu yoktu, bugünde yok

hangi takimi tuttugunuzun farkindamisiniz
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Haluk DAĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    küme düsmek ne demek
    13. oldugumuz yil öyle bir konu yoktu, bugünde yok

hangi takimi tuttugunuzun farkindamisiniz
    Farkındayız ama bizim farkında olmamız yetmiyor futbolcular ve hami farkında değil mesela. Bu takimi taraftar kümede tutacak değil. Vurabileceğim en dibe vurmuşuz hala saçma sapan demeçler veriliyor bunlar bişeyleri değiştirecek demeçler değil. Muharrem usta da beni yanılttı . Hamiyi getirerek o da farkında değil görünüyor. Stajer hocalarla nereye kadar hami stajer bile sayılmaz. Muharrem usta farkını koyamadı hala. Sportif olarak çok başarısız suana kadar.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    TRABZONSPOR'lu olmanın gururunu istanbul yalakaları bilmez...

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

özer galiba yine kaptanlik krizi yapmis eger dogruysa bu sahs derhal kovulmali
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaşlar bizim sisteme ihtiyacımız var sistemi oturtmya başladığımız an bu takımda düzelecek ama öncelikle TAKIM OLMA OLGUSUNU başarmamız gerek.Yoksa şurada beğenmediğiniz sefa bile rakipteyken keşke biz alsaydık dediğimiz oyuncudur.Bizden giden birçok oyuncu takımlarında kaliteli futbol oynuyorlar.Akhisarda bizden giden kaç oyuncu vr bir bakın Allah aşkına.Şu çöp bu yaramaz diyerek dışladığımız adamlra biraz destek verelim.Hoca iyi kötü bir şekilde geldi orada görev aldı bırakında takım olma olgusunu bir başarsın gerisi zaten gelecek....
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya Hu şenol hoca sapara ve vittek ile şampiyonlar liginde gruptan çıkarıyordu nerdeyse. O dönemlerde herkes eleştrirmişti şenol hocayı yok defansif oynatıyor yok korkar yok bilmem ne... İnsan elindekinin kıymetini kaybedince anlıyor de mi gerçi hala şenol hocadan nefret eden bi grup var burda. Doğru ya burda çoğunluk kötü deniyorsa aksini diyeni linç ederler, malum olayda Onur da hatalıydı desen seni afaroz ederler, forum Genel düşünce paylaşım yeri olmaktan çıkmış belirli grubun hegomanyasına girmiş, o nedenle sık sık yazmaktan kaçınır oldum.şenol hoca giderken çok üzülmüştüm, Ersun Yanal giderken bu takım dip yapacak dedim büyük hata dedim yine de izlemeye gittim her hafta içimdeki ts aşkına Nalet olsun. Sadi hoca sezon sonuna kadar kalmalı diyordum onu da değiştilrr, artık izlenecek bişi kalmadı benim için bu yıl... İnşallah seneye...
    Valla şenol hoca diyorsunda Bu adamın yaptıklarını bir benmi görüyorum güney koreye gitmeden önce takımdan ayrıldığında bir konuşursam bazıları değil Trabzonspora , Trabzona bile giremez demiş, susmuştu madem takıma ihanet edenler var konuşmayarak en büyük ihaneti sen yapıyorsun demiştim. O gün konuşmayıp susunca benim için bitmişti zaten şenol hoca.Şuu kupa maçında sivasa yenilmeside zaten bardağı taşıran son oldu benim adıma .Yazık kendi memleketinin takımı için oynatır insan en azından .... Diğer konulara gelince seninle hemfikirim.Onur da insan hata yapabilir ama bazı kişilerin hatasını telafi edebilirsin.Onur bu takımın Onurudur.En zor zamanda dik durmuş bir oyuncudur.Hocası başkanı kıvırırken takımın ONur Taraftarın gönlünde taht kurmuştur bırak'da o kadar kusuru olsun...
    Konu Murat Acar tarafından (08.02.2016 Saat 19:39 ) değiştirilmiştir.
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nihat Günay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Trabzonspor'a gelmiş en iyi hoca Urbain Breams'tır.
    Küllerimizden dogmustuk.
    Adalet Yoksa, Barış da Yok...

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

usta eğer m. demiri aramışsa çok büyük gaf yapmış demektir.. maşallah dediğimiz 3 gün yaşamıyor arkadaş.. bu nasıl amatörlüktür.. hem diyorsun ki "maç başı paraya karşıyım, takım yanildiğinde futbolcular bize para mı veriyor ki biz onlara maç başı para veriyoruz!" hem de yenilen takımda birini arayıp tebrik ediyorsun.. üstelik kimi: takıma yeni alınan bir oyuncuyu.. hayır illa arayacaksan takımın hocası hamiyi arayacaksın, yok bir topçuyu arayacaksan araman gereken takımın kaptanıdır!!
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Amasya

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta eğer m. demiri aramışsa çok büyük gaf yapmış demektir.. maşallah dediğimiz 3 gün yaşamıyor arkadaş.. bu nasıl amatörlüktür.. hem diyorsun ki "maç başı paraya karşıyım, takım yanildiğinde futbolcular bize para mı veriyor ki biz onlara maç başı para veriyoruz!" hem de yenilen takımda birini arayıp tebrik ediyorsun.. üstelik kimi: takıma yeni alınan bir oyuncuyu.. hayır illa arayacaksan takımın hocası hamiyi arayacaksın, yok bir topçuyu arayacaksan araman gereken takımın kaptanıdır!!
    yaptiysa vardir bir düsündügü

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

yaptiysa vardir bir düsündügü
    usta kusursuzdur yani..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Amasya

usta kusursuzdur yani..
    hayir kusursuz bir yaratandir

sadece bu tür konularda ustaya cok güveniyorum
    komunikasyonu cok iyi

ve bukadar erken bir yönetimi elestireni zaten ciddiye almam, yinede belirtiyim dedim

simdiden yapilanlarin ileriye etkisini bukadar iyi kestirebiliyorsaniz aday olun, böyle bir yetenegi kacirmayalim

Ünal Karaman

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Murat Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla şenol hoca diyorsunda Bu adamın yaptıklarını bir benmi görüyorum güney koreye gitmeden önce takımdan ayrıldığında bir konuşursam bazıları değil Trabzonspora , Trabzona bile giremez demiş, susmuştu madem takıma ihanet edenler var konuşmayarak en büyük ihaneti sen yapıyorsun demiştim. O gün konuşmayıp susunca benim için bitmişti zaten şenol hoca.Şuu kupa maçında sivasa yenilmeside zaten bardağı taşıran son oldu benim adıma .Yazık kendi memleketinin takımı için oynatır insan en azından .... Diğer konulara gelince seninle hemfikirim.Onur da insan hata yapabilir ama bazı kişilerin hatasını telafi edebilirsin.Onur bu takımın Onurudur.En zor zamanda dik durmuş bir oyuncudur.Hocası başkanı kıvırırken takımın ONur Taraftarın gönlünde taht kurmuştur bırak'da o kadar kusuru olsun...
    Bugün bu haldeysek ilk önce Sadri şener sonra şenol efendi sayesindedir.Güzelim takımımızı 2 si beraber PEŞKEŞ çekti gs ye.Engini ahlaksız diye gönderdi şenol jajayı alkolik diye bjk de çıt yok çünki ü paçası YEMEZ Aman bırakalım şu uğursuzu şikeci bjk sinde mutluluk pıtırcığı Allah mutluluklarını daim etsin bjk sinden ayırmasın Aminnn.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    İstanbul

hayir kusursuz bir yaratandir

sadece bu tür konularda ustaya cok güveniyorum
    komunikasyonu cok iyi

ve bukadar erken bir yönetimi elestireni zaten ciddiye almam, yinede belirtiyim dedim

simdiden yapilanlarin ileriye etkisini bukadar iyi kestirebiliyorsaniz aday olun, böyle bir yetenegi kacirmayalim
    bunun adı forum.. siz ciddiye almayacaksınız diye insanlar sizin ciddiye alacağınız şekilde yorum yapmak zorunda değil.. usta hakkında 10 yorum yapmışsam 8'i olumludur.. ama göz göre göre yaplan yanlışları da bi zahmet belirtebilelim.. bu bizi ustasporlu ya da ihosporlu olmaktan kurtarır..

yetenek konusuna gelince.. bu üslubunuzu düzeltmenizi rica ediyorum.. zira şık değil..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Amasya

bunun adı forum.. siz ciddiye almayacaksınız diye insanlar sizin ciddiye alacağınız şekilde yorum yapmak zorunda değil.. usta hakkında 10 yorum yapmışsam 8'i olumludur.. ama göz göre göre yaplan yanlışları da bi zahmet belirtebilelim.. bu bizi ustasporlu ya da ihosporlu olmaktan kurtarır..

yetenek konusuna gelince.. bu üslubunuzu düzeltmenizi rica ediyorum.. zira şık değil..
    belirtmeyin demedimki
    sadece ciddiye almadigimi belirttim
    kendinize bu konuda bukadar güveniyorsaniz, oraya aday olmanizi size tavsiye etmem nasil sik degil hic anlamadim
    baskanlik koltugunumu begenmediniz yada yazdigima icinde olmayan anlamlar yükleme kervaninami katildiniz

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

belirtmeyin demedimki
    sadece ciddiye almadigimi belirttim
    kendinize bu konuda bukadar güveniyorsaniz, oraya aday olmanizi size tavsiye etmem nasil sik degil hic anlamadim
    baskanlik koltugunumu begenmediniz yada yazdigima icinde olmayan anlamlar yükleme kervaninami katildiniz
    kardeşim uza istersen.. küstahlık yapma.. ciddiye almadığın mesaja neden cvp veriyorsun.. ciddiye alınmak istiyorsan ağır ol!! sen o kervanınla yol al ufaktan..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Amasya

kardeşim uza istersen.. küstahlık yapma.. ciddiye almadığın mesaja neden cvp veriyorsun.. ciddiye alınmak istiyorsan ağır ol!! sen o kervanınla yol al ufaktan..
    ok suc bende

Ünal Karaman

S.Seymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Başkan eğer Muhammedi aradıysa, oyuncular arasında tercih yapıyor anlamına gelebilir

ve bir çatlağa da yol açabilir

bunu bilinçli yaptığını düşünüyorum

Muhammet yenilgiyi hazmedemeyen bir yapı sergiledi çok koştu ve çabaladı

ben başkanın şu mesajı verdiğini düşünüyorum bunu da daha önce söyledi zaten. ruh istiyorum dedi. oyunculara şunu söylemeyi amaçladı.

"Ruhuyla savaşan, kendi için değil takım için var olan elinden geleni yapanlarla yola devam edeceğim"

bu bir çatlak yaratır mı. zamanlaması doğru mudur bunları tartışabiliriz ama; ben bir yerden başlanması gerektiği düşüncesindeyim

bir şekilde bir şeyler düzelmeli.

gidişattan memnunsak devam etsin ama menun değilsek ki memnun bir Trabzonsporlu düşünemiyorum

sanırım mesaj bütün takıma verilmiştir

daha önce de yazmıştım

orada guruplaşma vs peşinde olmayıp takım için olmalılar

onlara bu paralar futbol oynasınlar diye veriliyor

ona buna sataşıp; orayı burayı karıştırarak para kazanmayı garantilesinler diye değil.

her zaman hoca ve yönetimden yana olunmalı futbolcudan yana değil

futbolcuya dayalı hiç bir düzen başarı getirmemiştir.

bu futbolcuların yeteneği ve kalitesi ile ilgili değildir bu bir sistem ile ilgilidir...
    çünkü güzel sadece başlangıcıdır dehşetlinin böyle dayanılmaz olduğuna göre
    RİLKE

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Haluk DAĞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ayrıca benim içim acıdığı falan yok. Kaç yıl oldu aynı dert onlar dert ettiği yok resmen bizimle dalga geçiyolar gibi. Ciddi bir şok lazım 5 senedir kan kaybediyoruz ölelim de yeniden canlanalım yoksa kan kaybetmeye devam edicez. 12. olmuşuz baksanıza hala değişen hiçbişey yok futbolcular ve antrenörler sanki çok normal maçlar geçiyormuş gibi açıklamalar yapmaya devam ediyor. Benim bu rezillere dayanacak gücüm kalmadı. Kurtululalım hepsinden tez zamanda.
    Biraz düşünürsen küme düşmemizin futbolculara ne gibi bir cezası olabilir? Bir kısmı serbest kalır bir kısmı başka takıma gider çok da tın der hemen hemen hepsi. Olan kulübe ve taraftara olur. Böyle çocukça bir tepki olabilir mi?

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Marin sanki önceki maçlara göre iyiydi.
    Bu böyle gitmez renkdaşlar ayağa kalkacağımız gün yakındır. Gelecek haftaki maçı kesin kazanacağız. Tek sonuçlu maç. TS alacak, endişeniz olmasın. Bunu umitvar olmak için söylemiyorum, bunu biliyorum...
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)