Sonuç: Maç Sonucu Ne Olur ?

Katılımcı sayısı
315. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Galibiyet

118 37.46%
  • Beraberlik

57 18.10%
  • Yenilgi

140 44.44%
Sayfa 62 Toplam 72 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 52 60 61 62 63 64 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1792 adet sonuctan sayfa basi 1,526 ile 1,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 20.Hafta | Akhisar Belediyespor 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Hasan Habip Özbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lcay çakırı çok severim ve değer de veririm ama asla yusuf ve yumlu hakkındaki görüşlerine katılmıyorum iyi niyetliler hiç şüphe yok ama asla Trabzonsporda OYNAYAMAZLAR
    Olcay çakır futboldan zerre anlamıyor en baştan beri yaptığı hiçbir doğru yorum yok.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçen maçta daglıs niye oynamadı dediler.bu hafta ise daglıs biye sahada kovun diyorlar.çoh enteresan

bordo08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Hami mandıralı ben bu takımın efsanesiyim diyorsa önce o koltuğu hak edecek kendini geliştirecek tepeden inme hazırcılık yapıpta en iyi kadro bu diye saçmalamayacak.. Tolunay osman özköylü benim gözümde daha büyük efsanesininelerdir adamlar emek veriyolar hami gibi beleşçi değiller
    ömür umuttan önce bitmeli

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf'un sorunu kendini Neymar zannetmesi..
    Bence Yusuf'un sorunu kendini futbolcu zannetmesi.

Sahada yaptığı tek bir olumlu hareket yok. Çalım atmak yok, orta yapmak yok. Yokoğlu yok. Bunca beceriksizliğin yanı sıra olur olmadık pozisyonlarda kendini yerlere atması cabası. Adam kendisini yeterli görmese okey masalarında rakiplerle dalga geçerek vakit öldürmez zaten. Altyapıdan Yusuf gibileri çıkmaya devam edecekse kilidi vursunlar onca masrafa da gerek kalmaz.
    Konu Oruç tarafından (07.02.2016 Saat 18:13 ) değiştirilmiştir.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

yüregimts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı bordo08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami mandıralı ben bu takımın efsanesiyim diyorsa önce o koltuğu hak edecek kendini geliştirecek tepeden inme hazırcılık yapıpta en iyi kadro bu diye saçmalamayacak.. Tolunay osman özköylü benim gözümde daha büyük efsanesininelerdir adamlar emek veriyolar hami gibi beleşçi değiller

Haminin efsaneliğini kimseyle kıyaslamaya gerek yok. Hami Trabzonspor için sayılı adamlardan birisidir... Ancak hoca olmadığı gerçektir.

Ancak mevzu hoca moca değil , şu takımın başına kim gelirse gelsin 4 5 haftada gider. Yapılması gereken bu futbol yoksunlarına nerede olduklarını

göstermek. Ah Trabzonda olcam ki bascam o antreman sahasını...
    Adalet er ya da geç yerini bulacak !!!

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cimlagava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami hocanın ne suçu var? Eleştirilecek son adam. Gerçekten ne suçu var ? İki hafta önce de sadiye sövmediniz mi? Ne değişti şimdi?

Bu futbolcular ne olursa olsun hocaların bedel ödediğini gördüler. O yüzden umurlarında olmaz bu saatten sonra. Hami gider Hamza gelir. Paralar takır takır geçer hesaplara . Gerçi en son ne zaman maç kazandılar belli değil. Parayı da zor alırlar bu kafayla.
    valla pes diyorum artık.. bir hafta önce 1461'e postalamaya çalıştığın atiki 90 dakka neden oynatıyorsun? bu salih ve douglasta bizim göremeyip de haminin gördüğü ne var? bir hafta öncesine kadar takımın değişmezi olan özer, erkan, aytaç neden kanarda oturur 90 dakika? rakip hoca 60. dakika oyuna müdahale ederken neden izlersin kenardan?

yusuftan roben, sefadan riberi yaratmaya çalışmanın gereği ne? neden bu adamları kendi yarinde oynatmazsın?
    Konu memozcan tarafından (07.02.2016 Saat 18:16 ) değiştirilmiştir.
    Attan inip eşeğe bindik!

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Oynamıyoruz oynadığımız futbol değil bu iş para meselesi de değil alın işte Leicester City Premier Lig de ne durumda. Bu yapıyla değil 50. yılda 150. yılda bile şampiyon olamayız. Çok mu zor ya kadroya göre oynatmak takımı bu kadar mı zor bu yapıyı kurmak. Bugün Muhammet sağ açığa doğru bir depar attı topu yakaladı geç kaldı ama o topu Cardozo mümkün değil yakalayamazdı. Yapılacak çok fazla şey yok ciddi ciddi küme de kalmak için defansif orta saha ve kontraatak oynamak zorundayız. Elimiz de ne Bir Orhan Çıkrıkçı var ne bir Yattara ne Abdullah. Üzgünüm ama net bir şekilde küme düşme adayıyız. Bu kadar kalitesiz bir kadroyu Trabzonspor da 2.kez izliyorum.
    Konu Tayfun Aydın tarafından (07.02.2016 Saat 18:18 ) değiştirilmiştir.

bordolu mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

zor günler bizi bekler

Nereden
    Antalya

haminin hamiliğini yapanlar mandıralının peynirini mi satacak

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Gokhlayeh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küme düşebiliriz diye korkuyorsun, ama küme düşüyor, niye arkasında durayım diyorsun. Bunu nasıl açıklamalı? Benim lafım sana kişisel olarak değildi, genel olarak takım küme düşer diye yazanlaraydı. Çoğunuzun bir yandan Trabzon küme düşer denilince ağrına gidiyor, diğer yandan kendiniz de küme düşer diyorsunuz. Kendinizde inanç, güven yok ki, dalga geçene kızacak bir durumunuz olsun. Benim anlayamadığım bu. Onuru olan, kendini büyük kulüp olarak gören, kendinden şüphe duymaz, korkuya düşmez, paniklemez. Zorlandım bunu açıklamakta ama anlayan anlamıştır umarım.
    Neyin felsefesini yapıyorsun leş bir takım var KARAKTERSİZ bir takım var utanmaz bir takım var neyini destekleyeceksin bunların bu heriflerden tek beklentimiz bu sene küme düşmemek ve sene sonunda hepsinin cehennemin dibine en derine gitmeleri.BELA OKUMAK GÜNAH BEN BU GÜNAHI GÖZE alıyorum. FUTBOLCU KERE ALLAH TOPUNUZUN EKSİKSİZ TOPUNUZUN HAK ETTİĞİ CEZAYI VERSİN.DOĞUDA asker polis 3 kuruş maaş için ölürken bir polisin bir askerin100 katı parayı alıyorsunuz ya bir senede bağırtarak çıksın her bir kuruş.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Atik gibi bir futbol fukarasını oynatmasaydı haminin bende kredisi olurdu fakat gözümde tamamen bitmiştir. Kimsenin göremediğini hami mi gördü de ilk 11 de oynatıyor bu adamı?!? Yazıktır şu kadar tafatara.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Şerafettin Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Maçın en iyi oynayan 3 adamından biri Douglas'tı.Tek hatası penaltı pozisyonu ayrınca o golü yarısınıda yediren Bosingwadır.Yarın Douglas kadro dışı kalırsa hiç şaşırman çünkü Hami gibilerinin derdi yabancı oyuncu düşmanlığı tüm yabancıları kadro dışı bırakır sorun çözülür nasıl olsa öz evlatlarımız var bizim onlar süperler harikalar mükemmeller canlarım benim.

Nereden
    Antalya

ne olacak bu işlerin sonu

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Douğlao çok pozisyon kesti.
    Adam müthiş diyorum bende

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Süleyman Baykan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Douglas,Salih ve Musa bu takımda oynayacak oyuncular değil ama mecburen oynattı hoca ayrıca Erkan ve Özer bal yapmayan arı gibi çok egolu oyuncular hep pohpohlanmak istiyorlar onları oynatmamasını haklı buldum onlar oynadı da ne oldu gene yenildik Akhisar'a zaten Erkan hiç transfer olmamış bir yapıda sorun hoca sorunu değil bunu anlamıyorsunuz hala istikrar şart mesela Marin dikkatle izledim adamın attığı her pas pozisyon sahadaki tüm oyunculardan farklı düşünüyor onun hep oynaması lazım mesela Aytaç ve Okay çok defansif kaçıyor ondan oynatmadı bence Aytaç'ı Okayın yanına Fatih atik kazması değilde Özer veya Mehmet Ekici olmalı açıkcası hocayı eleştirmek için bikaç maç daha beklemek gerek hemen asmak yersiz bu kadro darmadağın kim gelirse gelsin elinde sihirli değnek yoksa bikaç maçta iyi oyun beklemesin kadro yakalamak ve istikrar şart bide çok eksik oyuncumuz var o nedenle 3-5 kazma 11 de olunca böyle oluyor hocaya yüklenmek komik bence
    abi bosuna su adamı savunma.Aytac sahada ayakta kalan ender oyunculardan ama oynamıyor.

kesilecek biri varsa aytac degil okay olmalı.

Atik ne verdi simdiye kadar da simdiden sonra katkı saglasın?

akakpo madem oynamayacak ne demeye aldın 1461 den

salihten ne bekliyorsun?Bosi yi koy gercek yerine ve stopere douglas,akakpo ile cık.

Yusuf hic yoktan sol bekte idare ediyordu.Ne işi var musanın takımda?

daha saymamı istermisin?
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyin felsefesini yapıyorsun leş bir takım var KARAKTERSİZ bir takım var utanmaz bir takım var neyini destekleyeceksin bunların bu heriflerden tek beklentimiz bu sene küme düşmemek ve sene sonunda hepsinin cehennemin dibine en derine gitmeleri.BELA OKUMAK GÜNAH BEN BU GÜNAHI GÖZE alıyorum. FUTBOLCU KERE ALLAH TOPUNUZUN EKSİKSİZ TOPUNUZUN HAK ETTİĞİ CEZAYI VERSİN.DOĞUDA asker polis 3 kuruş maaş için ölürken bir polisin bir askerin100 katı parayı alıyorsunuz ya bir senede bağırtarak çıksın her bir kuruş.
    Hocam bundan sonra senin yazdıkarının altına tereddütsüz okumadan imzamı atarım. Senelerdir ne desiysen çıktı. Biz bir umutla takım ha düzeldi ha düzelecek diye beklerken daha da beter oldu ve sen hep bu günlere geleceğimizden bahsettin. Bu forumun efsanesi sensin. Ego şişirmek için söylemiyorum bunları cidden durum böyle.

Ben de artık tamamen umudu kestim. Küme falan düşmeyiz o kadar da değil diyenlere de valla bu konuda da bu takım bize bir süpriz yapabilir diyorum. İnşallah bu sene kümede kalırız

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Nereden
    Düzce

Alıntı Şerafettin Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın en iyi oynayan 3 adamından biri Douglas'tı.Tek hatası penaltı pozisyonu ayrınca o golü yarısınıda yediren Bosingwadır.Yarın Douglas kadro dışı kalırsa hiç şaşırman çünkü Hami gibilerinin derdi yabancı oyuncu düşmanlığı tüm yabancıları kadro dışı bırakır sorun çözülür nasıl olsa öz evlatlarımız var bizim onlar süperler harikalar mükemmeller canlarım benim.
    o pozisyon penaltı degil.O kadar mudahele ile duser mi o adam?

boss yine sag tarafa gecmeli.Stoper douglas,akakpo oynamalı.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen maçta daglıs niye oynamadı dediler.bu hafta ise daglıs biye sahada kovun diyorlar.çoh enteresan
    Penaltı pozisyonuna kadar Douglas en iyi oynayan oyuncumuzdu.penaltı pozisyonu sağolsun Bosingwanın eseri.

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Douglas tan önce Bosingwa nın yaptigi hatayı konuşalım.Macın 60.dakikasından sonra özer,Aytaç,Erkan oyuna dahil olsa bu macı rahat alırdik.Ama adam dünkü bebeleri kurtarıcı diye oyuna sokttu.
    iho istifa.

Nereden
    Düzce

haftaya douglas yok

-------------onur-----------

boss-----aykut-----akakpo-----yusuf

cavanda-----aytac-------okay-----marin

----------cardozo-------muhammet--------

korkunun ecele faydası yok

Şerafettin Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o pozisyon penaltı degil.O kadar mudahele ile duser mi o adam?

boss yine sag tarafa gecmeli.Stoper douglas,akakpo oynamalı.
    Abi douglası kadro dışı bırakır bu adam kırmızıda yedi ya ihale ona kalır kesin.

Gokhlayeh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben çok iyi bir takımımız var, oyuncularımız çok karakterli mi diyorum? Küme düşmemek ve sonunda bu oyuncuların elden çıkmasını istiyorsak tek çaremiz desteklemek. Fırtınaya kapılmış bir gemide fırtınanın üstüne bir de panik çıkarıp uyana buyana koşuşmanın, kaptana, mürettabata falan saldırmanın alemi yok.

Nereden
    Ankara

Aytaç neden oynamadı sorusunun cevabı var mı? İlk maçına bugün çıkan adamı oynatmak nedir Allah aşkına Hami.

Sefayı kazandırmak istiyorsun Douglası kazanmak istiyorsun anlarım ama bu adamların hepsini bir maçta kazanamazsın. Senin form tutmuş 15-20 maç oynamış adamların var, bunları aynı haftada kenara oturtmak nedir.

Burası Acunun turnuvası değil ,karşında takım gibi takım oyunu oynayan akhisar var. Şu maçı allem edip kallem edip alacaksın.

Sahada neredeyse sezonun ilk yarısı hiç oynamamış 10 tane adam var.

Yani az buçuk hocalık yapmış birisi bu işlerin sadece hırsla azimle olmayacağını bilir. Sana mücadele edecek koşacak futbolcular lazım böyle haftalarda. Sen bu oyuncuların hepsinin yanında oturtuyorsun ve galibiyet mi bekledin bu maçta? Pes doğrusu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ilyskm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Hami hocanın vizyonu Fatih Atik ile oyuna başlamak... Gerisini siz düşünün artık...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Oyun bitince Şah'ta Piyon'da aynı kutuya konur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    SenolDurgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart STSL 20.Hafta | Akhisar Belediyespor 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Tam boy bir Gazete ilanı verelim. Klüpteki futbolcuların anlayacağı bir manifesto düzenleyelim.
    "Kendine gel, yepyeni bir söz söyle de dünya yenilensin! Sözün öylesine bir söz olmalı ki dünyanında sınırını aşmalı. Sınır nedir, ölçü ne? Bilmemeli!"
    Hz. Mevlana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)