Sayfa 1 Toplam 86 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2140 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Devre Arasi Transferleri

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Devre arasinda yapilmasi gerektigini düsündügünüzve yapilacak olantransferlerle ilgili tartismak için bu basligi kullanabilirsiniz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

lan osman nuri sen alem çocuksun ha...kadroda görmek istediginiz futbolcu topicinde zaten bu konu da isleniyor..kapat bakiim açtigin topici sinavlar basina vurdu senin herhalde aslanim[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

pardon diger topici kapattigini görmedim.ama yine de yukarda bahsettigim topicten devam edilebilirdi.Edited by: selçukabi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır SHENOLA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Felipe 'yi bulup getirebilsek bence...Tam ihtiyacimiz olan tipte bi oyuncu...

Guests
    Ziyaretçi

tolga kesinlikle satilmali. özgür kesin alinmali yanina gene denizliden serhat veya burakta iyi yedek olur.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

felipe iyi futbolcu, ama alisene biraz destek verse takim...hoca onu oynatsa...belki akillanmistir...

Bence hasan üçüncü,dhane,agustin,thij,lee satilmali..

4 tane kaliteli ve Trabzonsporda oynayabilecek yetenekli futbolcu alinmali.2 orta saha 1 ofans 1 bek olmali alinacak futbolcular.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

bu sefer deco ile hemfikirim.. hem de yüzde yüz... isim olarak özgür alabilecegimiz biri.. ama bir kule santrafor sart bu takima ve bir de ofansif yönü kuvvetli, pas yapabilen, seri bir ortasaha oyuncusu... lakin somali den de adam alsak bir sey demem de yeter ki belçikali olmasin!

Nereden
    Bursa

ArkadasLar ben Türkiyeden:

MURAT HACIOGLU(Fener)
    MEHMET AL(BurSa)
    OKAN YILMAZ(bursa)
    MEHMET SEN(DardaneL)

BunLar benim Favari AdayLarIm Ve MükemmeL Oyuncular.Ben Ofansif yonLu oyuncuLaRI SoyLedim Defansif AnLamda biLdigim Bir Ozgur var iLgiLeniyoruzda Onun iLe Baska isimLEr Lanse Etmek istemiyorum FiyatI KatLanIR [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gençlerden El Saka savunma hattina alinmalimali ayrica Shaktar Donestk hala daha 5 milyon dolar veriyorsa tolga satilmali..

Felippe mükemmel topçu türkiyeye dönmesi çok zor gibi görünüyor.. Gsden olayli bir sekilde ayrildi.. Forvet hattina top indirebilen ve son vuruslari iyi bir santrofor lazim eskilerden örnek verirsek Sota, Rune Lange (bizde tutunamadi), Mario Jardel bu tarz oyuncular örnek alinabilir..

3 tane takima girip destek saglayacak oyuncuya ihtiyacimiz var.. Yedek isteyen arkadaslara önerim gençlerimiz kullanilabilir. Ayrica su Alisen olayindan vaz geçelim bence hiç bir hoca oynatmadigina göre bir bildikleri vardir zaman birakmaliyiz..

Oyun kurucu orta saha (Zelanka)

Son vuruslarda etkili forvet(Sota)

Savunmaya yan toplarda etkili savunma oyuncusu (El Saka veya Özgür)Edited by: baris

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

romachenko bostaysa geri çagiralim

lee augustine thijs d''heane yi gönderelim

kalite bir forvet ve iyi bir oyun kurucu lazim ayrica bende oyun kurucu için felipe derdim galatasaray harcadi onu yoksa manyak topçuydu

forvet içinse çok kosan pres yapan yirtici biri lazim örnek tuncay sanli serhat..

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maxim dönse fena olmaz cidden..

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

GERCEKTEN DOGRU. MAXIM SU AN YUKARDAKI YABANCI FUTBOLCULARIN HEPSINI 5E KATLAR.....BIZE KALITELI YABANCI OYUNCU LAZIM, SIRADAN OYUNCU DEGIL[img]smileys/smiley5.gif[/img]. UMARIM YONETIM BUNUN BILINCINDEDIR VE KULAK VERIYORDUR TARAFTARLARIN BU HAYKIRISINA[img]smileys/smiley2.gif[/img]..... Edited by: L-M^

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aytaç(eyüpspor)

ortasaha oyuncusu ayagina hakim teknik kapasitesi yüksek ve devamliligi olan bir oyuncu.katki yapacagini düsünüyorum.

serdar(bursaspor) kaleci

lütfen kimse tanimadan 2.ligden futbolcu mi alinir gibisinden dalga geçmesin.Edited by: vectra29

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

El Saka Mustafa Özkan Ali Tandogan Filip

Özgür

Lazarov El Taibi

Lyon'dan Essien

Bu sene yedek kalan Hamit Altintop

"Ne hayal ama..."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı vectra29 Nickli Üyeden Alıntı

aytaç(eyüpspor)

ortasaha oyuncusu ayagina hakim teknik kapasitesi yüksek ve devamliligi olan bir oyuncu.katki yapacagini düsünüyorum.

serdar(bursaspor) kaleci

lütfen kimse tanimadan 2.ligden futbolcu mi alinir gibisinden dalga geçmesin.

sana katiliyorum burhan abi..aytaç in adini ben de duydum..serdar da yanilmiyorsam serdar kublige..

bunlara 2.ligden dardanelden hasan salih kabze ekliyorum..birde gölümüzde olan birisini [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mitu ve Jest Trabzon'a..

Teknik Direktör Ziya Dogan'in istifa etmesinden sonra takviye atagina kalkan Trabzonspor yönetimi Hirvat Jestroviç ve Rumen Mitu'yu almak için harekete geçti..

Ara transferde takviye karari alan Trabzonspor yönetimi Jestroviç ve Mitu için dügmeye basti. Golcü ve orta saha oynayan iki futbolcunun menajeri bugün Trabzon'a gelecek.

Ziya Dogan'in istifasindan sonra Trabzonspor yönetimi transfer atagina geçti. Devre arasinda mutlaka bir golcü ve orta saha oyuncusu almak isteyen Trabzonspor Anderlecht'nin golcüsü Jestroviç ile Lierse'de forma giyen orta saha oyuncusu Marius Mitu ile ilgileniyor. Iki oyuncunun menajeri dün Istanbul'a geldi.

PAZARLIK BUGÜN
    Pazarliklarda mesafe kaydedilmesi üzerine oyuncularin menajerleri dün aksam Istanbul'a geldi. Menajerler Besiktas- Standard Liege maçini da izledi. Iki menajer bugün Trabzon'a geçerek yöneticilerle pazarlik masasina oturacak. Ara transfer için protokol yapilmasi bekleniyor.

JESTROVIÇ KIMDIR
    Anderlecht'in golcüsü Nenad Jestrovic 28 yasinda, Anderlecht'te son dört sezonda 51 maçta 33 gol kaydetti.

MITU KIMDIR
    Marius Mitu, Lierse takiminin orta saha oyuncusu. 28 yasinda. Orta saha oynamasina ragmen golcü özelligi var. Üç sezondur oynadigi Lierse'de 77 maçta 14 gol atti.

Kaynak: (Fotomaç)

kaynaga bakinca pek inanasim gelmiyo ma yine de payasiyim istedim..aynisini "kadroda görmek istediiniz futbolcu " topicine de yazdim ama bu topici görünce burada olmasi daha faydali olur diyr düsündüm

kendi fikirlerime gelince; orta sahaya oyun kurucu olarak mutlaka Altan,,sol kanada Timuçin'i isterim ama denizli satmaz,,Karagümrük'te Ümit diye bi 11 numara var,,19 yasinda falan,,orta sahada oynuyo,,onu da çok isterim ama Alisen'i bi kazanabilsek hiç ortasaha gibi bi sorunumuz olmayacak[img]smileys/smiley5.gif[/img],,insallah en büyük transferimiz Alisen olur...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thijs

D'heane

Petkovic(Yerine adam bulunursa)

Augustine

bunlar gönderilip transfer bütçesine kazanç saglanabilir.

SU an için Dardanel'den Hasan Kabze,Serkan,Zafer Biryol aklima geliyor.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aga su Altan harbi çok iyi ya.Alsak çok iyi olur.Ayrica Özgür ve El Saka'dan biri de olsa çok iyi olur.Bi de su Çek Cumhuriyetinden bi adam vardi.Oyun kurucu.Süper olur valla...

Nereden
    Trabzon

Gelmis geçmis en büyük solak,süper korner kullanan,sahada gezen.Bilin bakiim? [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

TÜMER METINI istiyorum ya sezon basinda alamadik yanarim valla simdi tam zamani kapmamiz lazim

Nereden
    Trabzon

Tümer fena olmaz hani.Ama BIZANS tan buraya gelecek olan adam...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Siz almaya devam edin[img]smileys/smiley1.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Ara transferde takviye karari alan Trabzonspor yönetimi Jestroviç ve Mitu için dügmeye basti. Golcü ve orta saha oynayan iki futbolcunun menajeri bugün Trabzon'a gelecek.

Ziya Dogan'in istifasindan sonra Trabzonspor yönetimi transfer atagina geçti. Devre arasinda mutlaka bir golcü ve orta saha oyuncusu almak isteyen Trabzonspor Anderlecht'nin golcüsü Jestroviç ile Lierse'de forma giyen orta saha oyuncusu Marius Mitu ile ilgileniyor. Iki oyuncunun menajeri dün Istanbul'a geldi.

PAZARLIK BUGÜN
    Pazarliklarda mesafe kaydedilmesi üzerine oyuncularin menajerleri dün aksam Istanbul'a geldi. Menajerler Besiktas- Standard Liege maçini da izledi. Iki menajer bugün Trabzon'a geçerek yöneticilerle pazarlik masasina oturacak. Ara transfer için protokol yapilmasi bekleniyor.

JESTROVIÇ KIMDIR
    Anderlecht'in golcüsü Nenad Jestrovic 28 yasinda, Anderlecht'te son dört sezonda 51 maçta 33 gol kaydetti.

MITU KIMDIR
    Marius Mitu, Lierse takiminin orta saha oyuncusu. 28 yasinda. Orta saha oynamasina ragmen golcü özelligi var. Üç sezondur oynadigi Lierse'de 77 maçta 14 gol atti.

(Ajansspor/02.12.2004)

Alalim da, kim çalistiracak?

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley11.gif[/img]yine belcikaaaaaaaaaaaaaaaaa miiiiiiiiiiiiii [img]smileys/smiley18.gif[/img]

.......... Konyali altan i alinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)