Sayfa 101 Toplam 106 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2644 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 19.Hafta | Trabzonspor 0 - 2 beþiktaþ l Maç Sonucu

sasort - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

þu sivas maçini çikarsak ondan sonra sakatlar geliyor

onur güray ekici

ondan sonra

hami sadece kadroya koysa yeter ona kalmaz

td fari görüp eldeki oyuncuyu mevki deðiþikliði ile bile kaliteli yapar örnek caner ersun hoca ilk geldiði zaman canli bomba diyordum

bizde mesela cavanda þu sefayi mefayi kazanacaði sað açiaða koy þu cavandayi eldeki bence en iyi açik oyuncusu olur
    ama nerde onu düþünecek beceri

güray açikta oynatilabilir

ne takimlar çift forvet oynuyor sen oynayamiyorsun

tamam eldeki kadro çift forveti kaldirmada sikintisi olabilir ama sen eldekiler ile çözümü bulabilirsin

td sadece oyuncu deðiþtirmeye yaramiyor hami hocaya anlatmak lazim bunu

ben hiç bir hocaya kizmadim hamiye bile kizmamiþtim

ama bu sefer hakkaten sabir direðini çatlatti

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Bir notta yumluya dokunmadan edemeyeceðim.90-91 sezonunda beri maçlar takip ediyorum.Çok Trabzonspor maçýna gittim gidemediklerinden eskiden spor stüdyosu vardý.Orada izlerdik.Bu kadar beyinsiz ,hamle yapmada yetersiz oyun zekasý olmayan bir stoper görmedim.Birde bu herif kapatan Yumlunun kaptan olduðu takým niye kümeye oynuyor diye kendimize soruyoruz?
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý Hakan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Olcay Çakýr: "Maçtan sonra Yusuf Erdoðan taraftarla tartýþmýþ. Yusuf taraftara 'Merak etmeyin sene sonunda ayrýlacaðým' demiþ."

Yapma Yusuf aðlatacaksýn bizi
    Aman yusuf duygularimizla oynama..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

Senol hoca cok guzel konusmus bizim hakkimizda.

Hami de oyunu begenmis 60-70 dakika, inanilmaz gercekten.
    Konu h@msi61 tarafýndan (15.03.2016 Saat 23:22 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Vah yusuf vahhhh ayrýlacaksýn demek seni bu rezil halinde konya bile almaz bakalým kim alacak seni sizde hata yokki hayalinde göremeyeceðin para ve üne seni hemde zerresini haketmiyorken biz ulaþtýrdýk defollllll.Baþkan olacak ta þöyle aziiiiz gibi seni o soyunma odasýnýn tuvaletine sokacak ah ah..

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý sasort Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þu sivas maçini çikarsak ondan sonra sakatlar geliyor

onur güray ekici

ondan sonra

hami sadece kadroya koysa yeter ona kalmaz

td fari görüp eldeki oyuncuyu mevki deðiþikliði ile bile kaliteli yapar örnek caner ersun hoca ilk geldiði zaman canli bomba diyordum

bizde mesela cavanda þu sefayi mefayi kazanacaði sað açiaða koy þu cavandayi eldeki bence en iyi açik oyuncusu olur
    ama nerde onu düþünecek beceri

güray açikta oynatilabilir

ne takimlar çift forvet oynuyor sen oynayamiyorsun

tamam eldeki kadro çift forveti kaldirmada sikintisi olabilir ama sen eldekiler ile çözümü bulabilirsin

td sadece oyuncu deðiþtirmeye yaramiyor hami hocaya anlatmak lazim bunu

ben hiç bir hocaya kizmadim hamiye bile kizmamiþtim

ama bu sefer hakkaten sabir direðini çatlatti
    Ekicinin bu saaten sonra gelmesine gerek yok.5 maç oynmadý koca sene ne verecek bize...

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

Hami otursun Oguzhan'in aciklamalarini dinlesin. Rezillik gercekten.

Mehmet SELEN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    51

Arkadaþlar bu maç oynandý ve bitti.Sonuç sürpriz mi? Tabi ki hayýr.Kabullenelim artýk.Bu takým ilk 6 da olan takýmlarý yenmesi çok zor.Hami Hocayýda suçlamanýn anlamý yok yaptýðý deðiþiklikle.Takýmýn kondisyonu bir saat .Geri kalan 30 dakikada dolaþmaya baþlýypruz.Yani Cardozo çýktýðý için baský yemedik.Bu yýlý unutalým.Çokta canýnýzý sýkmayýn.
    Hasta la Victoria Siempre!

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Mehmet SELEN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar bu maç oynandý ve bitti.Sonuç sürpriz mi? Tabi ki hayýr.Kabullenelim artýk.Bu takým ilk 6 da olan takýmlarý yenmesi çok zor.Hami Hocayýda suçlamanýn anlamý yok yaptýðý deðiþiklikle.Takýmýn kondisyonu bir saat .Geri kalan 30 dakikada dolaþmaya baþlýypruz.Yani Cardozo çýktýðý için baský yemedik.Bu yýlý unutalým.Çokta canýnýzý sýkmayýn.
    abi yanýlýyorsunuz takým yorulmadý.. yorulmuþ olsa hami deðiþiklik hakkýný kullanýrdý..!!
    Attan inip eþeðe bindik!

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi bizim sorunumuz ne biliyormusun golü yediðimiz ana bakýyoruz. Lakin top oraya gelene kadar takým ne yapmýþ. Bizim bir takýmýmýz yok. Sahada bir grup oraya buraya koþuyor. Ýlk yarý oyunu çok iyi tuttuk. Bunu nasýl yaptýk? Buna þaþýyorum ben
    Ben takýmýn kötü olduðunu düþünmüyorum,genel anlamda iyi oyunculara sahibiz fakat gereksiz adamlara aþýrý destek yýllardýr anlamadýðým nokta.Bir adam geçen sene kiralýk gidip bu sene o takýmýn kaptanýysa o takýmýn yöneticisi,taraftarý oturup düþünmeli hatta aðlamalý.Ersun Yanal zamanýnda bunlardan bir halt olmaz dedi fakat çok bilmiþler ortalýðý yýktý.Futboldaki en büyük yalan yüreðinden oynuyor lafýdýr,kendi adamý olan futbolcuyu yüreðinden oynuyor safsatasýyla aklamaya çalýþan bu zihniyet bizim camiamýzda fazlasýyla bulunmaktadýr.Özer,Mustafa,Zeki vs...Trabzonsporda oynamak bu kadar basit olmamalý,eskiþehirin beðenmediði adamý sen aldýn 11 e koydun yetmedi kaptanlýk verdin.Þimdi soruyorum osmanlýda oynayan Uður bu Mustafadan dahamý kötüydü,mesela ne fazlasý vardýda o kaldý uður gitti.Biz burda yalandan yere baðýrýp çaðýrýyoruz,düzeni bazýlarý öyle ayarlamýþki istedikleri gibi at koþturuyorlar.Ben baþkanýn yerinde olsam futbolcusundan malzemecisine çaycýsýna kadar deðiþtiririm sýfýrdan kurarým herþeyi yoksa bu iþin kurtuluþu yok.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

bence tff deðiþiklik yapsýn.. maçlar 60-70 dakika oynansýn! hami belki o zaman maç kazanýr!!
    Attan inip eþeðe bindik!

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben takýmýn kötü olduðunu düþünmüyorum,genel anlamda iyi oyunculara sahibiz fakat gereksiz adamlara aþýrý destek yýllardýr anlamadýðým nokta.Bir adam geçen sene kiralýk gidip bu sene o takýmýn kaptanýysa o takýmýn yöneticisi,taraftarý oturup düþünmeli hatta aðlamalý.Ersun Yanal zamanýnda bunlardan bir halt olmaz dedi fakat çok bilmiþler ortalýðý yýktý.Futboldaki en büyük yalan yüreðinden oynuyor lafýdýr,kendi adamý olan futbolcuyu yüreðinden oynuyor safsatasýyla aklamaya çalýþan bu zihniyet bizim camiamýzda fazlasýyla bulunmaktadýr.Özer,Mustafa,Zeki vs...Trabzonsporda oynamak bu kadar basit olmamalý,eskiþehirin beðenmediði adamý sen aldýn 11 e koydun yetmedi kaptanlýk verdin.Þimdi soruyorum osmanlýda oynayan Uður bu Mustafadan dahamý kötüydü,mesela ne fazlasý vardýda o kaldý uður gitti.Biz burda yalandan yere baðýrýp çaðýrýyoruz,düzeni bazýlarý öyle ayarlamýþki istedikleri gibi at koþturuyorlar.Ben baþkanýn yerinde olsam futbolcusundan malzemecisine çaycýsýna kadar deðiþtiririm sýfýrdan kurarým herþeyi yoksa bu iþin kurtuluþu yok.
    iki laf da marin'e erkan'a douglas'a etsen samimisin diyeceðim.

Colakoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý h@msi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne söyledi, bi yazarmisin buraya
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Bugün kötü oynadýðýmýzý düþünmüyorum,Beklediðimden daha iyiydik.Erkan ve Marin dýþýnda herkes görevini layýkýyla yaptý diyebilirim.Oyunu koparmak için tabi burada hoca faktörü ön plana çýkýyor.Bizdeki hoca falan deðil,Sadi hocaya kýzýyordum lâkin onun çýraðý bile olamaz adýndan nefret ettiðim.Tiksiniyorum ulan senden ama suç senin deðil seni oraya getiren baþkanýn.

Nereden
    Trabzon

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iki laf da marin'e erkan'a douglas'a etsen samimisin diyeceðim.
    O saydýðýnýz oyuncular iyi bir takýmda çok daha yüksek seviyede performanslar gösterebilir çünkü geldikleri takýmlarda belli seviyelerde oynayan oyuncular.Ama bizim Trabzonlu kardeþlerimizde ýþýðý geçtim nasýl topçu olduklarýný bile merak ediyorum.

Nereden
    Bursa

Alýntý h@msi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    en ufak baskýda elli tane pas hatasý yapan takým nasýl þampiyonluða oynuyor,soruyor muyuz biz?

olcay_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Bu takýmdan bi cacýk olmayacaðýný bile bile maça gidiyoruz ama en kötü takým bile böyle yönetilmez. Aldýðý paraya yazýk, futbolcular kendi aralarýnda bir teknik direktör çýkarsalar 3-5 galibiyet alýrlardý

Nereden
    Bursa

O saydýðýnýz oyuncular iyi bir takýmda çok daha yüksek seviyede performanslar gösterebilir çünkü geldikleri takýmlarda belli seviyelerde oynayan oyuncular.Ama bizim Trabzonlu kardeþlerimizde ýþýðý geçtim nasýl topçu olduklarýný bile merak ediyorum.
    geç kardeþim þu maçý izleyip bu yorum yapýlmaz.elli tane boþ topla iþ yapamadýlar. douglas'ýn yaptýðý hatalarý saymakla bitmez. tipik trabzonlu futbolcu düþmanýsýn. alt yapýdan oyuncu bulunduran tek takým trabzonspor sanki. niye oynatmýyorlar diye hocaya söversiniz oynatýnca oyuncuya söversiniz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nihat Günay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Alýntý memozcan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence tff deðiþiklik yapsýn.. maçlar 60-70 dakika oynansýn! hami belki o zaman maç kazanýr!!
    Hami'nin maç sonu röportajý;

''Ýlk 40-50 dakika çok iyi oynadýk...''

Adalet Yoksa, Barýþ da Yok...

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þenol Hocaya o soruyu soran kimse meslekten atmak lazým

Nereden
    Trabzon

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    geç kardeþim þu maçý izleyip bu yorum yapýlmaz.elli tane boþ topla iþ yapamadýlar. douglas'ýn yaptýðý hatalarý saymakla bitmez. tipik trabzonlu futbolcu düþmanýsýn. alt yapýdan oyuncu bulunduran tek takým trabzonspor sanki. niye oynatmýyorlar diye hocaya söversiniz oynatýnca oyuncuya söversiniz.
    Yav ne alakasý var,bir insan neden ekmeðini yediði þehire düþman olsun.Beþir neden kadro dýþý sen onu anlat,acaba adamý yok diyemi garibimin.

Nereden
    Bursa

Yav ne alakasý var,bir insan neden ekmeðini yediði þehire düþman olsun.Beþir neden kadro dýþý sen onu anlat,acaba adamý yok diyemi garibimin.
    oynayýnca sövmeyesin diye neden olacak. hazýr deðil demek ki.19 yaþýnda adam niye kadroda deðil diye hoca arkasýndan dedikodu yapmakla düzeltirsiniz bu iþleri devam edin.

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Yalnýz Yusuf'un kaçýrdýðý %100 pozisyonda Muhammed Demir boþ bekliyor. Egositlik yapmasa golü rahatlýkla atar.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

Alýntý Colakoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne söyledi, bi yazarmisin buraya
    Trabzon bize cok fazla bos alan birakti, oyle olacagini da biliyorduk cok kopuk oynuyorlar dedi. Bu kadar bos birakirlarsa biz tabi ki golu buluruz dedi.

Tolga Okumuþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Kabuðundan dýþarý çýkmaya cesareti olmayan bir teknik direktör gördüm bu akþam.

Hami Mandýralý !

Maçýn baþýndan beri içini kemiren tek cümle "çift forvet çok oldu","çift forvet çok oldu"...

Dar kalýplar içerisinde sýkýþmýþ beyni o kadar baský yaptý ki 63.dk ya kadar dayanabildi Hami Hoca.

O zamana kadar ilerde baský yapan,rakip defans ve Atiba'yý çýkarmayan,hava toplarýnda þu ana kadar gördüðüm en etkili performansýný yapan adam dýþarý alýndý.

Sonrasýnda Atiba'yý bizim yarý sahada görmeye baþladým,akabinde Necip geriden oyun kurmaya baþladý.Bir baktým Tosiç orta sahadan seken toplarý toplamaya baþladý.

70. dakikaya kadar dayanabildim.Kapattým tv yi çýktým. @Faik Yýlmaz aðabeyin profil resmi geldi gözümün önüne sonra.

"Umut fakirin ekmeði be kardeþim" demiþti maçtan önce. Yok be usta o ekmeði de fazla gördüler bize.

Sonra dayanamadým telefondan baktým skora. 0-2 'yi görünce de kulaklarýmda Mustafa Yumlu'nun sözleri çýnladý.

"Toroftoromozo soz voroyoroz, oç moçton dokoz poon olocoðoz"
    Trabzonspor kendini ,70-80'lerin kafasýný yaþayan,futbolculuðundan sonra bir adým kendisini geliþtirmemiþ,dünya futbolundan bihaber,çaðýn sisteminden uzak,hayrýna öz evlatçý,tek özelliði eski Trabzonsporlu olmasý olan futbol yobazlarýndan kurtarmadýkça baþarýlý olmasý mümkün deðildir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)