Sayfa 106 Toplam 106 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 56 96 104 105 106
Toplam 2644 adet sonuctan sayfa basi 2,626 ile 2,644 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 19.Hafta | Trabzonspor 0 - 2 beþiktaþ l Maç Sonucu

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Adým ören baþka bir dünyada yaþýyor heralde takým kazanmak için herþeyi yapmýþ...
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Nereden
    Trabzon

@artvints Çok haklý.
    Futbolculara takýk olmak kötü bir þey.
    Futbolcu bir maçta iyi oynuyorsa o maç için hakkýný vermek gerekir. Çok istersen sonuna da ama burda oynamamalý diye eklersin.
    Nefretini her maç kusmak adaletsizlik. Yerel düþmanlýðý çok güzel oluyor ama yabancý hayranlýðýna ses yok.
    Terazi olsa keþke.

@gurur6134 +1967
    Konu Sibel tarafýndan (16.03.2016 Saat 20:30 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

AhmetG. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý asilhamsi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Afkursunlar dursunlar boþver.Beþiktas aglamaktan bir hal aldý.Bizim eski efsane de onlara uymus.Bu mactan sonra hakem konusuyor.

Besiktas kücük emrah mode on.
    Kendi pisliklerinde debelenip dursunlar.
    Sol’un ihanet derecesine varan davranýþlarý karþýsýnda, Sað ile olan kavgamýzý erteledik.

Þener61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Ben olsam estabani snyede takimda tutardim hesapta trabzonlu olan kendini buyuk topcu olark gorenlerin yaninda takimda kiralik oynayn kostarikali oyuncu oynadigi butun maclarda trabzonlu gibi buyuk bir hrsla oynuyor elinden gelnn en iyisini veriyo sadece dunku macta deil oynadigi her macta gosterdigi. Azim ve hirstan dolayi tbrik ediyorum obur ruhsuzlarinda en azindan estaban gibi oynamalarini istiyorum.

Þerafettin Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Yaþ
    32

öyle bir þekilde anlatýyosunuz ki sanki yabancýlar el bebek gül bebek besleniyor.yusuf denilen adam okey masasýnda bu klubü alenen rezil etmiþken,mustafa denilen zat maçtan sonra kafamýz rahat uyuyoruz açýklamasýný yapmýþken tabikide söyleniceðiz.bunlarý herhangi bir yabancý futbolcu yapsaydý bu forumda sabahlara kadar afaroz ederdiniz.

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý UÐUR DURTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    **
    sezon baþý bu oyuncu için ayný þeyleri söyledim,
    çok itiraz eden arkadaþlarýmýz oldu.
    balon balon,
    ciddi ülke ve takýmlarda oynuyacaksýn,
    ve bir tane düzgün,adam gibi öldürücü ayaða pas atamayacaksýn,
    alanzinyo bile bundan daha verimliydi.
    Kaleye vurmuyormu vuramýyormu anlamýyorum ama çok kötü bu konuda. Attýðý paslar hiç düzgün deðil , hepsi ya saða yada sola gidiyor. Pres özelliðide yok. Anlamýyorum böyle bir futbolcu bu þekilde nasýl bukadar büyük kulüp gezebiliyor. Ben yanýlmýþým.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

kursat1313 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

kondisyon kondisyon kondisyon

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kornerde rodellaga'nýn bize attýðý golü tekrar izle. üstelik duran top. ayný maçta yaptýrdýðý penaltýyý izle constant'ýn.

ani geliþen ataklar bunlar. defans dengesi bozulmuþ. önüne geçmek zorunda olduðun bir forveti kontrol etmek öyle basit iþ deðil. adamýn tam kafasýna arka direðe yapýlýyor orta. burda oyuncuya pozisyon almayý bilmiyor demek insafsýzlýktýr.bu anlayýþla hiç gol yememiz lazým. bunu yaptýðýnýz için kýzýyorum iþte.hep çifte standart. adam topu kaleci alacakken rakibe veriyor. ama douglas yapar böyle hatalar nasýl olsa yabancý. bu hatalarý alt yapýndan yetiþen oyuncunun yapmaya hakký var.ama hem bonservis verip hem yüksek maaþ verdiðin adamlarýn daha az hakký var. ama siz birinin hatasýna gözlerinizi kapatýyorsunuz. ötekini her þeyin sorumlusu ilan ediyorsunuz. abi sen söylüyordun burda douglas her halükarda yumlu'yu katlar diye.hiç dönüp ben de yanlýþ yapmýþým demiyorsun ama. bir de üstüne ufak bir hatada adama saldýrýyorsunuz. adalet olmayan yerde hiçbir þey düzelmez.insan dönüp kendine bakacak, objektif yorum yapacak, anlayýþlý olacak.
    bahsettigin macý izledim ayrýca pozisyonlarý tekrar izledim.Orada hata constant ýn dersen zaten bizim tartýsmamýz baslamadan biter.

yusuf ne bek ne de acýk olarak takýma hicbirsey vermiyor.Calým sevdasýna kaybettigi toplar,kacýrdýgý adamlar ve rakibe yaptýrdýgý ortalar cabasý.

mustafa gercekten cok kritik mudaheleler yapýyor ancak pozisyon bilgisi yok.Ayrca ortasahada rakibe basmaya calýsma gibi sacma sapan bir huyu var.Bu yuzden surekli defansta yerini kaybediyor.Akakpo ile oynarken bu cok sýrýtmýyor cunku cok iyi kademe yapýyor ama douglas ile oynarken kabak gibi belli oluyor.

Ben yerli yada yabancý diye ayýrmýyorum.Mesele oyuncunun yeterli olmasý ya da olmamasý.

mustafa kac senedir bu takýmda.Bir arpa boyu yol alamadý.Hala her topu taca vuruyor,hala oyun kuramýyor ama 25 metreye pas atmaya calýsýyor.Hala defansta yerini kaybediyor.

Ben asla isimlere takýlmýyorum.Benim en kýzdýgým isimler uzun sure gorev alýp oldugu yerde sayan isimler.

Yerden yere vurulan constant kac mac oynadý?kacýnda sol bek oynadý?

Bence asýl sizin gibi dusunenler yabancý oyuncularý eleþtirirken biraz daha derin dusunerek yada biraz daha fazla veriyi goz onune alarak eleþtirin.

Herkesin olmus gebermis dedigi cardozo mac-gol bazýnda hala en iyi oyuncumuz.
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mustafa kadar basiniza tas dussun yeter artik ...adam daha napcakti dunki macda 2 tane yuzde yuz golu onledi haftalardir sakat oynuyor adam canla basla oynuyor neymis efendim gomeze kafa vurdurmus ..varmi rakip santrafora kafa vurdurmicak stoper bilelim oyle bi orta yaptiki Q7 dunyanin en iyi stoperi olsa o topa bisey yapamaz..size douglaslar constantlar lazim ..taktimi takiyor bizim taraftar yumluda aykutda bu seneki performanslariyla istanbul takimlarindan birinde olsa milli takimlardaydilar bunu boyle bilin..
    Yumlu'ya bu kadar yüklenimesi haksýzlýk

Douglas, Kontant, Yusuf, Sefa gibi yetersizlere yüklenin.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Cavanda düzeldi (aklýný çelen M'Bia gittiðinden)
    Akakpo iyi
    Yumlu yeterli
    Aykut yeterli
    Bosi eh iþte, (hücuma çýkarken gereksiz çalýmlarý olmasa)

Savunmada bunlar oynarsa sýkýntý yok

Bosi zaten sezon sonu býrakýp Hoca olacak.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý kursat1313 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kondisyon kondisyon kondisyon
    60'dan sonra düþtük oyundan
    Oysa ilk yarý nefes aldýrmadýk þiketaþa
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý asilhamsi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bahsettigin macý izledim ayrýca pozisyonlarý tekrar izledim.Orada hata constant ýn dersen zaten bizim tartýsmamýz baslamadan biter.

yusuf ne bek ne de acýk olarak takýma hicbirsey vermiyor.Calým sevdasýna kaybettigi toplar,kacýrdýgý adamlar ve rakibe yaptýrdýgý ortalar cabasý.

mustafa gercekten cok kritik mudaheleler yapýyor ancak pozisyon bilgisi yok.Ayrca ortasahada rakibe basmaya calýsma gibi sacma sapan bir huyu var.Bu yuzden surekli defansta yerini kaybediyor.Akakpo ile oynarken bu cok sýrýtmýyor cunku cok iyi kademe yapýyor ama douglas ile oynarken kabak gibi belli oluyor.

Ben yerli yada yabancý diye ayýrmýyorum.Mesele oyuncunun yeterli olmasý ya da olmamasý.

mustafa kac senedir bu takýmda.Bir arpa boyu yol alamadý.Hala her topu taca vuruyor,hala oyun kuramýyor ama 25 metreye pas atmaya calýsýyor.Hala defansta yerini kaybediyor.

Ben asla isimlere takýlmýyorum.Benim en kýzdýgým isimler uzun sure gorev alýp oldugu yerde sayan isimler.

Yerden yere vurulan constant kac mac oynadý?kacýnda sol bek oynadý?

Bence asýl sizin gibi dusunenler yabancý oyuncularý eleþtirirken biraz daha derin dusunerek yada biraz daha fazla veriyi goz onune alarak eleþtirin.

Herkesin olmus gebermis dedigi cardozo mac-gol bazýnda hala en iyi oyuncumuz.
    abi ezbere yapýyorsun o yorumlarý, adý yumlu olunca yapamýyor edemiyor akakpo olunca kademeye giriyor. akakpo hangi pozisyonun kademesine girmiþ.bam güm vurdu topa. yabancý futbolcu alýyorsun, bir zahmet kademeye giren, hýzlý, oyun baþlatan bir oyuncu olsun.gidip de douglas getirilmesin. iyi izlersen douglas'ýn da týpký yumlu gibi orta sahaya kadar çýktýðýný rakibe basmaya çalýþtýðýný görürsün. uzun stoperler rakibe yakýn oynar. ama adam sürekli faul yapýyor ya da çalým yiyor. onu da düzgün yapmýyor.elde zaten onun gibi oynayacak uður ve yumlu var.

önde basma durumunu ben beðeniyorum sen hata olarak kabul ediyorsun. hiç basmasýnlar, geri çekilip dursunlar rakip orada pas yapsýn þut çeksin, yeter ki kimse yerini kaybetmesin. öyle olmuyor. rakip santrafora top aldýrmayacaksýn.

mustafa kaç senedir bu takýmda doðru. ama geliþme saðlýyordu, siz süreci iyi takip etmemiþsiniz. akçay döneminde tüm sene iyi performans gösterdi. vahid ile ilk maçta da iyi oynuyordu sakatlandý, sakatlýk dönüþünde de iftiraya uðradý. haliyle geliþim gösteremedi.zaten bu takýmda kim geliþim gösterdi þike sürecinden sonra? sürekli karýþýklýk var takýmda.kimin kimle oynadýðý belli deðil, sürekli deðiþiyor yanlýþ transferler yapýlýyor.

Nereden
    Bursa

gollerde sahaya bir þeyler atmýþ taraftar yine. nasýl bir kafadýr bu anlaþýlýr gibi deðil.bütün hafta dolup istedikleri olmayýnca sahaya yabancý madde yaðdýrmaktan vazgeçemediler.

kyodou - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

"Bjk hakemi de yendi" diyenler öyle bir diyorki sanki ezici bir futbol oynamýþlar gibi. Ýlk 60 dakika biz ezdik resmen. Kalan bölümde karþýlýklý kör ataklar vardý. Golden sonra son 15 dakika daðýldýðýmýz için kontrol Bjk' ye geçti. Tamam penaltýlarý çalýndý, geri pas verilmedi ama ahým þahým bir top da oynamadýlar. Þb taraftarýnýn maçý neresiyle izlediðini zaten hiç anlayamadým. Bu senenin en iyi futbollarýndan birini oynadýk. Ofanstaki yeteneksizliklerimiz olmasa farka bile giderdik bence.
    Konu kyodou tarafýndan (17.03.2016 Saat 10:31 ) deðiþtirilmiþtir.
    Þahýslardan önce kafalar deðiþmeli.

Nereden
    Bursa

Alýntý kyodou Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Bjk hakemi de yendi" diyenler öyle bir diyorki sanki ezici bir futbol oynamýþlar gibi. Ýlk 60 dakika biz ezdik resmen. Kalan bölümde karþýlýklý kör ataklar vardý. Golden sonra son 15 dakika daðýldýðýmýz için kontrol Bjk' ye geçti. Tamam penaltýlarý çalýndý, geri pas verilmedi ama ahým þahým bir top da oynamadýlar. Þb taraftarýný maçý neresiyle izlediðini zaten hiç anlayamadým. Bu seninin en iyi futbollarýndan birini oynadýk. Ofanstaki yeteneksizliklerimiz olmasa farka bile giderdik bence.
    o pozisyonlar zaten tamamen bireysel hatalardan kaynaklanýyor, ama öyle böyle hatalar deðil. saldýrýrsýn saldýrýrsýn, hakem ýsrarla penaltý çalmaz gol atýnca da hakemi yendik dersin.bununla alakasý yok maçýn. ezbere yorumlar iþte. yok ki adam gibi bir yorumcumuz düzgün yorumlar yapsýn.

kursat1313 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    60'dan sonra düþtük oyundan
    Oysa ilk yarý nefes aldýrmadýk þiketaþa
    Aynen katýlýyorum Cardozonun çýkmasýda etkili oldu ama asýl sorun takýmýn güçsüzlüðü gerçekten 60 tan sonra takým oyundan düþüyor

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    47

Alýntý CEMEFKER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bir yerde sýkýntý var yorumlara bakýldýðýnda...tam olarak ne istediðini bilen taraftar çok az...

Hami Hoca'nýn yaptýðý hatalara iliþkin birçok defa eleþtri getirdiðim noktalarda genel "hoca ne yapsýn" ile savunurdu...

"Hami Hoca'nýn takýmý bjk maçýnda kazanma isteði fazla olan ve ilk yarý bjk'ye oranla daha baskýn olan taraftý..." tespitine ise gülüp geçenler çoðunlukta...Savunurken de köstek olurken de herþeyin aþýrýsýný yapmaya bayýlýyoruz....

Ýkinci yarý fizik-kondisyon olarak iþ yapacak 2 bilemedin 1 tane saðlam adam olsaydý bjk kontradan gol yemesi iþten deðildi ....

bu dakikalara gol sýðdýramayan Hami Hoca'nýn takýmý bjk'nin þampiyonluk mücadelesinde kalmanýn verdiði deðer, güç ve risk alma duygusu ile saldýrmasý karþýsýnda birþey yapamaz hale geldi...

Zaten fizik ve kondisyon olarak bitik bir TS var...Yani 60-70 dakikanýn ötesine geçemeyen bir takýmýz...

Nitekim birkaç pozisyonda orta sahalar rahat geçildiði dakikalarda ( ki bu durum bjk için de geçerli ) rakip defans ile birçok defa karþý karþýya kalýndý, 4-5 kiþi ile kapatýlmýþ bir defans, 2 ye 3 verkaç yapýp göbekten delecek hamle yapmaya taakati yetmeyen ,herkesin birbirine bakakaldýðý,
    3-4 metre boþ alana, kanatlara kaçýp alan yaratma, oyunu açma ilahesinin ortalýkta dolaþtýðý dakikalara çok gördük dün gece...

Takýmýn kapasitesine eleþtri getirilebilir, ancak takýmýn genelinin kazanma arzusu ve hýrsýna diyecek yok. Hami Hoca'nýn Cardozo deðiþikliði tartýþmaya açýk, onun dýþýnda çok da fahiþ bir hatasý veya müdahalesi yoktu maça...

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    9 maçta 7 maðlubiyet alan bir þahsýn hoca olarak orada durmasýnýn en ufak faydasý Nedir?Sokaktan bir labut getirip koysak ayný iþlevi yapmaz mý?Hami diyor ya kýt aklýyla: Dünyanýn en iyi hocasý bu takýma gelse ne deðiþecek ???Akýllý bir gazetecide çýkýp demiyorki ey hami,bu takým deðiþtirilemeyecek kadar kötüyse sen niçin geldin? Sebep neydi senin gelmende?Paraya çok mü ihtiyacýn mý var dý?Ya da sokakta bir labutda mý bulamadýlar yerine koyacak?

Yani...Hami'nin bu takýma gelmesi bana göre ve Hami Hoca hakkýnda eleþtri getirdiðim birçok yazýlarýma göre boþ zaman kaybýydý...ki Sadi Tekelioðlu her ne kadar benim yerim alt yapý gitmek istiyorum dese de takýmda kalmalýydý...Hami ve müadilleri bu takýma ancak Lucescu ve varisi elit/veteran bir teknik adamýn yanýnda o da "iþi öðrenip ilerde takýmda faydalanmak üzere" yardýmcý olarak bulunmalýydý...

Onu bunu býrakýrsak ben halen Baþkan'ýn seçim arefesinde trt muhabere Barýþ Yurduseven'e verdiði röportajda söylediði " çözüm üretemezsek Lucescu mutlaka gelecek" lafýnda kaldým...

Baþkan'ýn yarým sezonda beklediði, aradýðý çözüm neydi? Sadi Hoca veya Hami ile boþa geçecek bir yarým sezonda ne bekledi ?

Yani Sadi Hoca veya Hami ile yarým sezonda müthiþ bir çýkýþ yapýp 2. yarý liderliðine oynayýp ilk 4 içinde kalarak Avrupa kupalarýna katýlmýþ olsaydýk çözüm üretilmiþ olacak mýydý, o zaman 50. yýl þampiyonluðu yolunda Hami veya Sadi Hoca ile büyük bir teknik ekip Türk futboluna kazandýrýlmýþ olacaktý bu anlayýþa göre...

Yani Baþkan'ýn iþi Türk futboluna TS üzerinden iyi teknik direktörler kazandýrmak mýdýr?
    Konu CEMEFKER tarafýndan (17.03.2016 Saat 14:47 ) deðiþtirilmiþtir.
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Nereden
    Bursa

Alýntý CEMEFKER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yani...Hami'nin bu takýma gelmesi bana göre ve Hami Hoca hakkýnda eleþtri getirdiðim birçok yazýlarýma göre boþ zaman kaybýydý...ki Sadi Tekelioðlu her ne kadar benim yerim alt yapý gitmek istiyorum dese de takýmda kalmalýydý...Hami ve müadilleri bu takýma ancak Lucescu ve varisi elit/veteran bir teknik adamýn yanýnda o da "iþi öðrenip ilerde takýmda faydalanmak üzere" yardýmcý olarak bulunmalýydý...

Onu bunu býrakýrsak ben halen Baþkan'ýn seçim arefesinde trt muhabere Barýþ Yurduseven'e verdiði röportajda söylediði " çözüm üretemezsek Lucescu mutlaka gelecek" lafýnda kaldým...

Baþkan'ýn yarým sezonda beklediði, aradýðý çözüm neydi? Sadi Hoca veya Hami ile boþa geçecek bir yarým sezonda ne bekledi ?

Yani Sadi Hoca veya Hami ile yarým sezonda müthiþ bir çýkýþ yapýp 2. yarý liderliðine oynayýp ilk 4 içinde kalarak Avrupa kupalarýna katýlmýþ olsaydýk çözüm üretilmiþ olacak mýydý, o zaman 50. yýl þampiyonluðu yolunda Hami veya Sadi Hoca ile büyük bir teknik ekip Türk futboluna kazandýrýlmýþ olacaktý bu anlayýþa göre...

Yani Baþkan'ýn iþi Türk futboluna TS üzerinden iyi teknik direktörler kazandýrmak mýdýr?
    benim o konuþmadan anladýðým, þimdi iyi bir antrenör bulamazsak sene sonu lucescu gelecek. yani çözüm o arada iyi bir hocanýn bulunmasýydý.olmayýnca yarým devreyi hami ile geçmeye karar verdiler.ekonomik sorunlar da üst üste gelince çabuk karar vermek istemediler. aradaki ufak gecikmenin sebebi de buydu. hatta bursa maçý ve sadi hocanýn alt yapýya dönmek istiyorum açýklamalarý olmasa onla da devam edilirdi.ufak bir deðiþiklik olsun gündem deðiþsin de istemediler deðil.

karahanbakar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    31

Alýntý karahanbakar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hee o zaman olur bak, biþey demiyorum ancak ben parçalýnýn da iyi geldiðini düþünüyorum iþimiz totemlere kaldý.
    Genelin aksine bu gün hiç heycanýn yok çok rahatým. Bu sebeple güzel top oynayacaðýmýzý lakin iki basit gol ile yenileceðimizi düþünüyorum. Ýnþallah yeneriz ancak maça dair hislerim böyle.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Skor oynasam tutmaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)