Sayfa 103 Toplam 106 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2644 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 19.Hafta | Trabzonspor 0 - 2 beþiktaþ l Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

10 maçtýr þöyle göz dolduran futbolu da geçtim Allah için organize atak sonrasý pozisyonumuzun olduðunu hatýrlayan var mý ?

Böyle bir takým mý yenecekti Beþiktaþ'ý ?

Trabzonspor ve Trabzonsporlular kendilerini aldatmasýn bu sene kulvar belli. Herkes kulvarýnda oynasýn.

Maçýn hakemini yazmasak olmaz. Eyyamcýlýðýn ustasý Bülent Yýldýrým bana göre art niyetleriyle Cüneyt Çakýr'dan sonra zirvede yer alýr. *fnrbahç'nin her sýkýþtýðýnda imdada çaðrýlan bir haysiyetli þahsiyettir kendileri. Trabzonspor'u yaktýðý maçlarý tek tek saymaya gerek yok.

* internet ortamýnda isimleri bir eksik geçsin diye bilerek öyle yazýlmýþtýr.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Ömer Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

hakemlerden çekiyoruz takým eksik çekiyoruz bir de buna hocanýn yaptýðý saçmalýklar eklendimi yenilgiden kaçamýyorsun

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý toksoy61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    futboldan az buçuk anlayan herkesin "BANKO bjk bu maçý alýr" dediði bir maç oldu. sonuç kesinlikle þaþýrtmadý. acý gerçek bu.

tek tek futbolcu kalitesini ele alýrsak bu takým bundan daha iyi oynamalý diyoruz ama takým olamayýþýmýzýn yüzünden bu durumlara düþüyoruz.

açýkçasý bjk bizim rakibimiz de ,dengimiz de deðil þu anda. Þenol hoca adýna sevindim. inþallah þampiyon olurlar. ama görüyorum dünkü hakemin lehimize yaptýðý bariz hatalar bjk nýn önünü kesmeye çalýþtýklarýný bana gösterdi.

bizim için önemli olan hafta sonu ki sivas maçý açýkçasý. düþme hattýndan uzak gibi görünüyoruz ama en az 6 puan daha almamýz lazým. daha önemlisi küçük þikecilere puan vermemiz lazým. düþme hattýndaki bir sivas bizden puan almasý bjk maçýndan daha çok beni üzer.
    Yazýdaki tüm fikirlere aynen katýlýyorum,teþekkürler renktaþ.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Yazýlmasý gereken onca þey var ama içimden maça dair bir þey yazmak gelmiyor o kadar býktým ...
    .

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Yumlu : Penaltý
    Cavanda : Geri pas
    bunun bana göre tartýþmasý bile olmaz,
    hakem denen onursuz alçaklar verilen emirleri yerine getirmeye devam ediyorlar,
    haksýzlýk bize de yapýlmasýn rakibimize de yapýlmasýn,
    adil ve adaletli bir lig olsun istiyoruz biz.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

bjk nýn bu kadrosuda türkiye standarlarýnýn üstünde kabul edelim ama....
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

bir yerde sýkýntý var yorumlara bakýldýðýnda...tam olarak ne istediðini bilen taraftar çok az...

Hami Hoca'nýn yaptýðý hatalara iliþkin birçok defa eleþtri getirdiðim noktalarda genel "hoca ne yapsýn" ile savunurdu...

"Hami Hoca'nýn takýmý bjk maçýnda kazanma isteði fazla olan ve ilk yarý bjk'ye oranla daha baskýn olan taraftý..." tespitine ise gülüp geçenler çoðunlukta...Savunurken de köstek olurken de herþeyin aþýrýsýný yapmaya bayýlýyoruz....

Ýkinci yarý fizik-kondisyon olarak iþ yapacak 2 bilemedin 1 tane saðlam adam olsaydý bjk kontradan gol yemesi iþten deðildi ....

bu dakikalara gol sýðdýramayan Hami Hoca'nýn takýmý bjk'nin þampiyonluk mücadelesinde kalmanýn verdiði deðer, güç ve risk alma duygusu ile saldýrmasý karþýsýnda birþey yapamaz hale geldi...

Zaten fizik ve kondisyon olarak bitik bir TS var...Yani 60-70 dakikanýn ötesine geçemeyen bir takýmýz...

Nitekim birkaç pozisyonda orta sahalar rahat geçildiði dakikalarda ( ki bu durum bjk için de geçerli ) rakip defans ile birçok defa karþý karþýya kalýndý, 4-5 kiþi ile kapatýlmýþ bir defans, 2 ye 3 verkaç yapýp göbekten delecek hamle yapmaya taakati yetmeyen ,herkesin birbirine bakakaldýðý,
    3-4 metre boþ alana, kanatlara kaçýp alan yaratma, oyunu açma ilahesinin ortalýkta dolaþtýðý dakikalara çok gördük dün gece...

Takýmýn kapasitesine eleþtri getirilebilir, ancak takýmýn genelinin kazanma arzusu ve hýrsýna diyecek yok. Hami Hoca'nýn Cardozo deðiþikliði tartýþmaya açýk, onun dýþýnda çok da fahiþ bir hatasý veya müdahalesi yoktu maça...
    Konu CEMEFKER tarafýndan (16.03.2016 Saat 09:03 ) deðiþtirilmiþtir.
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

ibzolist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaþlar sýkmayalým canýmýzý baþkanýmýz söz verdi 50.yýlda þampiyonuz ...
    þampiyonluk gerçekti hayal oldu...

Nereden
    Bayburt
    Yaþ
    37

arkadaþlar o deðilde artýk sivas'a da yenilirsek taraftardan çok ciddi bir tepki bekliyorum..koltuk söküp atma, tesisleri basma gibi..Daha da önemlisi muharrem ustadan artýk çok ciddi radikal tedbirler beklerim..bu bizim sýðýr futbolcu ve teknik kadro tatlý dilden güler yüzden anlamaz..

El Cordobes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

yine bir maðlubiyet, yine baþ aðrýsýyla güne uyanýþ. akþam stadda yediðimiz soðuk da cabasý.

maçýn özetini de izledim sabahleyin, geçenlerde douglas sporting lizbonla anlaþtý diye haber okumuþtum. bence adamý oynatarak piyasasýný düþürmeyelim, 2 maç daha izlense kimse almaz bu adamý.

Ahmet Erkan Sezgün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Yaþ
    51

Artýk bu hoca iþinin suyu çýkmaya baþladý.Yönetim bir an önce gelecek sezonun hocasý ile ilgili net kararýný vermeli ve ona göre hamleler yapmalý.Futbol sadece ekonomi ile dönen bir ticaret hane deðil.Bakýn Gençlerbirliði'ne,nakit anlamýnda belkide Türkiye'de ki en zengin ve borçsuz kulüp ama ortada baþarý yok.Sadece ekonomiyi düzeltme ile büyük bir takým ve marka deðeri yaratamazsýnýz.Baþarý gelmedikten sonra kasanýzda ne kadar paranýz olduðunun çok bir önemi yok.Hem ekonomiyi saðlam temellere oturtacaksýnýz hamde sportif baþarýyý yakalarsanýz marka deðeriniz artar.Yönetimi þu ana kadar ekonomik anlamda ne kadar baþarýlý görüyorsam,sportif anlamda da o kadar baþarýsýzlar.Gelirken planlamalarý sadece ekonomi üzerine kurulmuþ,sportif anlamda bir programlarýný henüz göremedim !

Scout ekibi hoþ güzelde ortada takýmý yönetecek hoca yok iken,onlarýn yaptýracaðý transferler ne kadar etkin bir rol oynayacak acaba ? Sadece iyi oyuncu bulmakla olmuyor bu iþler.Oynatýlmak istenilen mantaliteye göre oyuncu bulmak esastýr.Oyun felsefen ne ise ona uygun oyuncu bulacaksýn.Oyuncu istediði kadar iyi ve yetenekli olsun,senin oyun mantalitene uymuyor ise o oyuncudan verim alamazsýn.Basit örnekleyelim ; Cardozo'yu almýþsýn ama kanat oyuncun yok ! Bu oyuncuyu alýrken kim itiraz edebilirdi veya etti ? Fakat gelinen noktada adam eleþtirilir oldu.Kargalarda ki Gomez'i görüyor herkes,ne kadar gol kaçýrýyor ama adama sürekli ortalar yaðýyor ve paslar alýyor,gol atýnca da baþarýlý gibi görülüyor.Alýn Gomez'i bizim takýma koyun bakalým neler yapabiliyor !

Bir kaç kelamda Hami'ye ; takým olabilecek en iyi düzende iken illaki saçma sapan deðiþiklik yapmak zorundamýsýn ? Cardozo'nun sahada neler yaptýðýný göremediysen býrak bu iþi kardeþim ! Sahada dökülen bir Erkan var,madem deðiþiklik yapacaksýn al Musa'yý oyuna çek Yusuf'u,Erkan ýn kanadýna devam et.Cardozo'yu oyundan alma iþi nereden çýktý.Sen hangi maçý seyrediyorsun ? 60 'dan sonra oyundan kopmaya baþladýk diyorsun birde,kardeþim 63 'de Cardozo'yu oyundan alýp,takýma geldiði günden bu yana tek katkýsý olmayan Sefa'yý sürersen koparsýn elbette.Tamam td felan deðiliz ama Allah'a çok þükür gördüðümüzü sahada anlayacak zeka verilmiþ bize.
    Basarilar
    Sevgiler Saygilar

Nereden
    Ýstanbul

Maçýn son dakikasý olmasý lazým Gomez depar attý geldi savunmasýndan top çýkardý ve bu adam Messi ve Ronaldo'dan sonra faal futbolcular arasýnda en fazla gol atan oyuncu.

Biz hala yürüyecek hali olmayan Cardozo'yu niye çýkardýn hoca derdindeyiz !! Adamýn yürüyecek hali yok kýçýný kaldýramýyor.

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yumlu'nun pozisyonu için penaltý diyip,doðrucu Davutculuk mu oynuyoruz?
    Penaltý deðildi dediðim için inþallah birilerini kýzdýrmam Trabzonspor forumunda,pozisyonu izlemesek Mustafa kaleye giden topu kaleci gibi çizgiden çýkarmýþ sanacaðým.
    O kadar kýsa mesafede yerde yatarken gelen toptan elini kaçýracak olan insan var mýdýr?
    Yenilmiþiz,takým berbat,baþýmýzda teknik direktör yok bir de bu ?
    Ayrýca Þenol Güneþ'in ne yapýp ne etmeyeceðini ve baþarýsýndan duyacaðýnýz mutluluðu burda paylaþmanýzýn bize ve takýmýmýza faydasý ne?
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Ahmet Erkan Sezgün Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Artýk bu hoca iþinin suyu çýkmaya baþladý.Yönetim bir an önce gelecek sezonun hocasý ile ilgili net kararýný vermeli ve ona göre hamleler yapmalý.Futbol sadece ekonomi ile dönen bir ticaret hane deðil.Bakýn Gençlerbirliði'ne,nakit anlamýnda belkide Türkiye'de ki en zengin ve borçsuz kulüp ama ortada baþarý yok.Sadece ekonomiyi düzeltme ile büyük bir takým ve marka deðeri yaratamazsýnýz.Baþarý gelmedikten sonra kasanýzda ne kadar paranýz olduðunun çok bir önemi yok.Hem ekonomiyi saðlam temellere oturtacaksýnýz hamde sportif baþarýyý yakalarsanýz marka deðeriniz artar.Yönetimi þu ana kadar ekonomik anlamda ne kadar baþarýlý görüyorsam,sportif anlamda da o kadar baþarýsýzlar.Gelirken planlamalarý sadece ekonomi üzerine kurulmuþ,sportif anlamda bir programlarýný henüz göremedim !

Scout ekibi hoþ güzelde ortada takýmý yönetecek hoca yok iken,onlarýn yaptýracaðý transferler ne kadar etkin bir rol oynayacak acaba ? Sadece iyi oyuncu bulmakla olmuyor bu iþler.Oynatýlmak istenilen mantaliteye göre oyuncu bulmak esastýr.Oyun felsefen ne ise ona uygun oyuncu bulacaksýn.Oyuncu istediði kadar iyi ve yetenekli olsun,senin oyun mantalitene uymuyor ise o oyuncudan verim alamazsýn.Basit örnekleyelim ; Cardozo'yu almýþsýn ama kanat oyuncun yok ! Bu oyuncuyu alýrken kim itiraz edebilirdi veya etti ? Fakat gelinen noktada adam eleþtirilir oldu.Kargalarda ki Gomez'i görüyor herkes,ne kadar gol kaçýrýyor ama adama sürekli ortalar yaðýyor ve paslar alýyor,gol atýnca da baþarýlý gibi görülüyor.Alýn Gomez'i bizim takýma koyun bakalým neler yapabiliyor !

Bir kaç kelamda Hami'ye ; takým olabilecek en iyi düzende iken illaki saçma sapan deðiþiklik yapmak zorundamýsýn ? Cardozo'nun sahada neler yaptýðýný göremediysen býrak bu iþi kardeþim ! Sahada dökülen bir Erkan var,madem deðiþiklik yapacaksýn al Musa'yý oyuna çek Yusuf'u,Erkan ýn kanadýna devam et.Cardozo'yu oyundan alma iþi nereden çýktý.Sen hangi maçý seyrediyorsun ? 60 'dan sonra oyundan kopmaya baþladýk diyorsun birde,kardeþim 63 'de Cardozo'yu oyundan alýp,takýma geldiði günden bu yana tek katkýsý olmayan Sefa'yý sürersen koparsýn elbette.Tamam td felan deðiliz ama Allah'a çok þükür gördüðümüzü sahada anlayacak zeka verilmiþ bize.
    adam 50. yýlda þampiyonluk dedi, daha ne diyecek? o söylemeden kimse farkýnda deðildi 50. yýl falan. sportif baþarý adamýn aðzýndan çýkan ilk þey ama bu baþarýyý saðlamak kolay deðil.sancýlý günleri doðru geçireceksin. adamýn belirlediði yol senin bildiðinden farklý demek ki. zaten taraftarýn bildiði yolla þampiyon olunmaz. ancak oyuncu hoca deðiþir, paralar boþa harcanýr.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    29

Alýntý Harun-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yalnýz Yusuf'un kaçýrdýðý %100 pozisyonda Muhammed Demir boþ bekliyor. Egositlik yapmasa golü rahatlýkla atar.
    Bence Muhammeti görmedi bile orta açamayan bi adamdan bahsediyoruz

El Cordobes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Alýntý bordox Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Penaltý deðildi dediðim için inþallah birilerini kýzdýrmam Trabzonspor forumunda,pozisyonu izlemesek Mustafa kaleye giden topu kaleci gibi çizgiden çýkarmýþ sanacaðým.
    O kadar kýsa mesafede yerde yatarken gelen toptan elini kaçýracak olan insan var mýdýr?
    Ayrýca Þenol Güneþ'in ne yapýp ne etmeyeceðini ve baþarýsýndan duyacaðýnýz mutluluðu burda paylaþmanýzýn bize ve takýmýmýza faydasý ne?
    açýkçasý ben de penaltý olmadýðýný düþündüm, sonra çok mu taraflý bakýyorum diye tereddüt ettim. kuralý tam detaylý olarak bilmemekle birlikte yumlu yerde çaresiz gözüktü bana.

Selçuk Sarý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Gerçekten yapacak yorum bile bulamaz olduk. Her maç sonrasý "Allahým kazasýz belasýz bitsin artýk þu lanet sezon" demekten býktým. Onu da geçtim 29 yaþýndayým bu lafý belki 20 sezon için dedim. Olmuyor ya bir þekilde olmuyor ama hakemler, ama þike, ama kalitesiz transferler, ama hoca. ulan bir kere þans bize gülsün ya ne biliyim 90 da maçlar alalým aldýðýmýz adamlar canavar gibi çýksýn... Yok arkadaþ olmuyor... neyse sözlerimi bitireyim...

"Allahým þu sezon artýk kazasýz belasýz bitsin, bitsin ki önümüzdeki sezonun kazasýz belasýz bitmesi dualarýna odaklanayým"...
    Her gün yüzlerce hayal kurarsýn ve hiçbiri gerçek olmaz; ama bir gün bir gerçek yaþarsýn, hiçbir hayale sýðmaz. Ýþte hayatýn adaleti.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Mustafa her hafta penaltý yaptýrabilecek hareketler yapýyor derken bunu kastediyorum. Ya elle, ya iterek kakarak vb.
    Yusuf'u sol beke koyanlar umarým bir kez daha görmüþtür neden olmayacaðýný. Nasýl yerini kaybettiðini. Ýleride ise zekasýný kullanmayýp belki de bencilliði ile birleþtirerek Muhammet'i göreceði yerde kaleye þut çektiðini
    Yabancýlarýn (Cavanda, Douglas...) nasýl kaçak güreþtiklerini de görmüþüzdür umarým.
    Erkan'ýn da o pozisyonda top stop etmeye çalýþmasý akýlsýzlýk. Kaptýrdýktan sonra jogging atmasý ise saygýsýzlýk

Takým saldým çayýra Mevlam kayýra modunda devam ediyor. Hami takýmýn sahibi deðil. Onun kendi dünyasý var. O kendi dünyasýnda yaþýyor

Son sözüm ise dönüp dolaþýp Trabzonlu futbolculara hakaret edildiðini ve kýskanýldýklarýný söyleyip baþka bir þey söyleyemeyen yorumcu Olcay'a. Gördün mü futbolcularýný? Göremezsen eleþtiri yaptýðýmýzý da anlayamýyor demeksin. Bu da seni kötü yorumcu yapar. Ya da Trabzon'un "Öz evlat" güruhundansýn
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Alper Calik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Lig liderine karþý Trabzonspor un bu kadar iyi oynamasý bence fazla bile. Bizim takým ligde kaçýncý sýrada? Hatta ortada neredeyse takýmýmýz bile yok.

2. yarýda yorulduklarý için oyundan düþtüler ve beklenen oldu.

Taraftarýn desteði ilk yarýda müthiþti.

Oyun olarak beklediðimden iyiydiler.
    Siz hangi maçý izlediniz neremiz iyi oynadý.2.yarý adamýn kalecisine top gelmedi tüm maç kaleye tek isabetli þut yok....Rezalet.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

karahanbakar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    31

Alýntý karahanbakar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu maç Esteban'ýn maçý olacak.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    .

Sent from my iPhone using Tapatalk

sezer sami - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Benim gözlemim, yönetim dahil herkes bu sezonun öyle yada böyle bitirerek gelecek sezon için ciddi bir temizlik yapýlarak yola devam edecek.

* Sefa girdiðinden beri bir olumlu hareketini görmedim. Kenardan gelen oyuncu bu olmamalý. Seneye gönderilmeli.
    * Yusuf, iyi niyetini sürekli bencilliði ve kendini yere atmalarýyla ortadan kaldýrýyor. Ufak bir temasta dahi bacaðý kopmuþ gibi yuvarlanýyor. Baskýyý kaldýramýyor.
    * Erkan, yetenekleri sýnýrlý. Etrafýndaki adamlar kaliteli olsa belki bu kadar sýrýtmaz. Bazý maçlarda yoklarý oynasada bazen sorumluluk alýyor.
    * Cardozo, bence dün akþam çýkarýlmasý çok büyük hataydý. Kanatlarý olmayan takýmda ne yapmasý beklenebilir ki.. Sezon sonu zaten gidici ama gidici olduðunu bile bile mucadele ediyor helal olsun. Gerçekten yüksek karakterli bir futbolcuymuþ.
    * Muhammed, bu sene Muhammedi konuþmak istemiyorum. Kaliteli ancak etrafýndakiler kalitesiz. Haliyle o da varlýk gösteremiyor.
    * Marin, bir türlü sazý eline alamýyor. Bir Mehmet Ekici deðil.
    * Özer, öz evlat olmakla ilk 11 garanti olmuyor. Ýyi bir yedekten ötesi þimdilik olmaz.
    * Musa, gönderin gitsin. yoruma bile ihtiyaç duymuyorum.
    * Aytaç, ayaðýnda topu çok tutuyor ve genelde hep sola oynuyor. saðdaki boþ adamlarý es geçiyor.
    * Okay, kendini biraz daha geliþtirmeli.
    * Douglas, bu adamý kim hangi gözle izledi hayret ediyorum. Dün ki maçta bir kaç müdahelesi oldu þarþýrdým. topun önüne atmalar filan ancak yanlýþlarý doðrularýný götürüyor. Mutlaka gönderilmeli. Uður bu adamýn 10 kat daha iyisi.
    * Mustafa, Ýyi mi desem kötü mü desem bilemiyorum. Ne eksi ne tam gibi saçma bir ikilem içindeyim. Daha iyisi alýnacaksa tabii ki yedeklere yazarým.
    * Muhammed Beþir, bence bu çocuk kazanýlmalý. Hami hoca çok yanlýþ yapýyor kadroya almayarak.
    * Cavanda, pimi çekilmiþ bomba. Çok iyi oynarken dahi heran bir çýlgýnlýk yapabiliyor. Ne kadar iyi olursa olusun dengesiz olduðu için güven vermiyor.

bu sene daha fazla stres yapmamak lazým. olabildiðince desteklemek lazým takýmý. malzeme bu mecbur bunlardan yemek yapacaz sezon sonuna kadar.

seneye herþeyin daha farklý olacaðý görüþündeyim lakin Muharrem Usta'nýn geçmiþ dönem açýklamalarýnda cümle aralarýný iyi okumak lazým.

Bizim federasyonda lobi yapmamýz gerekiyor. Lobi yapamadýðýmýz sürece þampiyonluk yalan arkadaþlar. Günümüz futbolu masada oynanýyor sahaya yansýmasý vuruyor. o sebeple masa baþýnda güçlü olmalýyýz ki zaferler gelsin.

Ahmet Erkan Sezgün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Yaþ
    51

Güzel kardeþim be ve benim yaþýmdakiler þimdiye kadar ne vaadler duyduk inanamazsýn ! Bu iþ sadece vaadle olmuyor,icraat ister.Ben mevcut durumdan bahsettim,mavcut durumda henüz somut bir þey yok ortada.

Biz neden toplum olarak birilerini ya körü körüne savunuyor yada yeriyoruz bir türlü anlamýyorum.Doðru yapýlana doðru,yanlýþ yapýlaný da eleþtirmemiz gerekirken,sürekli olarak ya körü körüne savunma içgüdüsüyle hareket ediyoruz yada tamamý ile reddediyoruz.Toplumsal olarak gerçeklerden yola çýkmadýðýmýz sürece bir yerlere varmamýz maalesef mümkün deðil.Gelen her Yönetimin bildiði bizlerden farklý ama ortada 1984'den sonra 1996 ve 2011 hariç bir baþarý yoksa orada ciddi bir sýkýntý var demektir.Koskoca 32 yýlda sadece 3 tane baþarýdan bahsedebiliyor isek kimlerin neler bildiði aþikar ortada dýr ! 1996 da ki travmadan sonra baþkan olan MAY ben olsaydýn o sezon þampiyonduk diyen insan takýmý daðýtýp nelere neden olduðunu da gördük ! Þimdiye kadar gelen baþkanlarýn cidden bir planlamalarý ve bildiði olsaydý takým bu hallerde olmazdý.
    Basarilar
    Sevgiler Saygilar

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baþkanýn þu aþamada sportif olarak yapabileceði fazla bir þey yok. Çünkü futbolcular ortada. Transfer sezonu kapalý ve kulüp borç içinde. Bu açmazdan çýkmak için sabýr lazým.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý CEMEFKER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bir yerde sýkýntý var yorumlara bakýldýðýnda...tam olarak ne istediðini bilen taraftar çok az...

Hami Hoca'nýn yaptýðý hatalara iliþkin birçok defa eleþtri getirdiðim noktalarda genel "hoca ne yapsýn" ile savunurdu...

"Hami Hoca'nýn takýmý bjk maçýnda kazanma isteði fazla olan ve ilk yarý bjk'ye oranla daha baskýn olan taraftý..." tespitine ise gülüp geçenler çoðunlukta...Savunurken de köstek olurken de herþeyin aþýrýsýný yapmaya bayýlýyoruz....

Ýkinci yarý fizik-kondisyon olarak iþ yapacak 2 bilemedin 1 tane saðlam adam olsaydý bjk kontradan gol yemesi iþten deðildi ....

bu dakikalara gol sýðdýramayan Hami Hoca'nýn takýmý bjk'nin þampiyonluk mücadelesinde kalmanýn verdiði deðer, güç ve risk alma duygusu ile saldýrmasý karþýsýnda birþey yapamaz hale geldi...

Zaten fizik ve kondisyon olarak bitik bir TS var...Yani 60-70 dakikanýn ötesine geçemeyen bir takýmýz...

Nitekim birkaç pozisyonda orta sahalar rahat geçildiði dakikalarda ( ki bu durum bjk için de geçerli ) rakip defans ile birçok defa karþý karþýya kalýndý, 4-5 kiþi ile kapatýlmýþ bir defans, 2 ye 3 verkaç yapýp göbekten delecek hamle yapmaya taakati yetmeyen ,herkesin birbirine bakakaldýðý,
    3-4 metre boþ alana, kanatlara kaçýp alan yaratma, oyunu açma ilahesinin ortalýkta dolaþtýðý dakikalara çok gördük dün gece...

Takýmýn kapasitesine eleþtri getirilebilir, ancak takýmýn genelinin kazanma arzusu ve hýrsýna diyecek yok. Hami Hoca'nýn Cardozo deðiþikliði tartýþmaya açýk, onun dýþýnda çok da fahiþ bir hatasý veya müdahalesi yoktu maça...
    9 maçta 7 maðlubiyet alan bir þahsýn hoca olarak orada durmasýnýn en ufak faydasý Nedir?Sokaktan bir labut getirip koysak ayný iþlevi yapmaz mý?Hami diyor ya kýt aklýyla: Dünyanýn en iyi hocasý bu takýma gelse ne deðiþecek ???Akýllý bir gazetecide çýkýp demiyorki ey hami,bu takým deðiþtirilemeyecek kadar kötüyse sen niçin geldin? Sebep neydi senin gelmende?Paraya çok mü ihtiyacýn mý var dý?Ya da sokakta bir labutda mý bulamadýlar yerine koyacak?
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý bordox Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    býzým taraftar cok býlýyor ya ondan..adam yerde yatarken kollarýný sýrtýnýn arkasýna alcaktý heralde..kollar acýk degýl dogal pozýsyonda top carpmýs ne olcak..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)