Hesaplipazar
Sayfa 106 Toplam 106 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 56 96 104 105 106
Toplam 2644 adet sonuctan sayfa basi 2,626 ile 2,644 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: STSL 19.Hafta | Trabzonspor 0 - 2 beikta l Ma Sonucu

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    37

Adm ren baka bir dnyada yayor heralde takm kazanmak iin hereyi yapm...
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

yelik tarihi
    12.05.2009
    Nereden
    Trabzon

@artvints ok hakl.
    Futbolculara takk olmak kt bir ey.
    Futbolcu bir mata iyi oynuyorsa o ma iin hakkn vermek gerekir. ok istersen sonuna da ama burda oynamamal diye eklersin.
    Nefretini her ma kusmak adaletsizlik. Yerel dmanl ok gzel oluyor ama yabanc hayranlna ses yok.
    Terazi olsa keke.

@gurur6134 +1967
    Konu Sibel tarafndan (16.03.2016 Saat 21:30 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi

AhmetG. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.03.2013
    Nereden
    Trabzon

Alnt asilhamsi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Afkursunlar dursunlar bover.Beiktas aglamaktan bir hal ald.Bizim eski efsane de onlara uymus.Bu mactan sonra hakem konusuyor.

Besiktas kck emrah mode on.
    Kendi pisliklerinde debelenip dursunlar.
    Solun ihanet derecesine varan davranlar karsnda, Sa ile olan kavgamz erteledik.

ener61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.09.2015
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

Ben olsam estabani snyede takimda tutardim hesapta trabzonlu olan kendini buyuk topcu olark gorenlerin yaninda takimda kiralik oynayn kostarikali oyuncu oynadigi butun maclarda trabzonlu gibi buyuk bir hrsla oynuyor elinden gelnn en iyisini veriyo sadece dunku macta deil oynadigi her macta gosterdigi. Azim ve hirstan dolayi tbrik ediyorum obur ruhsuzlarinda en azindan estaban gibi oynamalarini istiyorum.

erafettin Kara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.01.2016
    Nereden
    Ktahya
    Ya
    28

yle bir ekilde anlatyosunuz ki sanki yabanclar el bebek gl bebek besleniyor.yusuf denilen adam okey masasnda bu klub alenen rezil etmiken,mustafa denilen zat matan sonra kafamz rahat uyuyoruz aklamasn yapmken tabikide syleniceiz.bunlar herhangi bir yabanc futbolcu yapsayd bu forumda sabahlara kadar afaroz ederdiniz.

Uur . - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.11.2008
    Nereden
    Bursa

Alnt UUR DURTA Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    **
    sezon ba bu oyuncu iin ayn eyleri syledim,
    ok itiraz eden arkadalarmz oldu.
    balon balon,
    ciddi lke ve takmlarda oynuyacaksn,
    ve bir tane dzgn,adam gibi ldrc ayaa pas atamayacaksn,
    alanzinyo bile bundan daha verimliydi.
    Kaleye vurmuyormu vuramyormu anlamyorum ama ok kt bu konuda. Att paslar hi dzgn deil , hepsi ya saa yada sola gidiyor. Pres zelliide yok. Anlamyorum byle bir futbolcu bu ekilde nasl bukadar byk kulp gezebiliyor. Ben yanlmm.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

kursat1313 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.11.2007
    Nereden
    Kocaeli

kondisyon kondisyon kondisyon

asilhamsi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2007
    Nereden
    Dzce
    Ya
    40

Alnt artvints Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kornerde rodellaga'nn bize att gol tekrar izle. stelik duran top. ayn mata yaptrd penalty izle constant'n.

ani gelien ataklar bunlar. defans dengesi bozulmu. nne gemek zorunda olduun bir forveti kontrol etmek yle basit i deil. adamn tam kafasna arka diree yaplyor orta. burda oyuncuya pozisyon almay bilmiyor demek insafszlktr.bu anlayla hi gol yememiz lazm. bunu yaptnz iin kzyorum ite.hep ifte standart. adam topu kaleci alacakken rakibe veriyor. ama douglas yapar byle hatalar nasl olsa yabanc. bu hatalar alt yapndan yetien oyuncunun yapmaya hakk var.ama hem bonservis verip hem yksek maa verdiin adamlarn daha az hakk var. ama siz birinin hatasna gzlerinizi kapatyorsunuz. tekini her eyin sorumlusu ilan ediyorsunuz. abi sen sylyordun burda douglas her halkarda yumlu'yu katlar diye.hi dnp ben de yanl yapmm demiyorsun ama. bir de stne ufak bir hatada adama saldryorsunuz. adalet olmayan yerde hibir ey dzelmez.insan dnp kendine bakacak, objektif yorum yapacak, anlayl olacak.
    bahsettigin mac izledim ayrca pozisyonlar tekrar izledim.Orada hata constant n dersen zaten bizim tartsmamz baslamadan biter.

yusuf ne bek ne de ack olarak takma hicbirsey vermiyor.Calm sevdasna kaybettigi toplar,kacrdg adamlar ve rakibe yaptrdg ortalar cabas.

mustafa gercekten cok kritik mudaheleler yapyor ancak pozisyon bilgisi yok.Ayrca ortasahada rakibe basmaya calsma gibi sacma sapan bir huyu var.Bu yuzden surekli defansta yerini kaybediyor.Akakpo ile oynarken bu cok srtmyor cunku cok iyi kademe yapyor ama douglas ile oynarken kabak gibi belli oluyor.

Ben yerli yada yabanc diye ayrmyorum.Mesele oyuncunun yeterli olmas ya da olmamas.

mustafa kac senedir bu takmda.Bir arpa boyu yol alamad.Hala her topu taca vuruyor,hala oyun kuramyor ama 25 metreye pas atmaya calsyor.Hala defansta yerini kaybediyor.

Ben asla isimlere taklmyorum.Benim en kzdgm isimler uzun sure gorev alp oldugu yerde sayan isimler.

Yerden yere vurulan constant kac mac oynad?kacnda sol bek oynad?

Bence asl sizin gibi dusunenler yabanc oyuncular eletirirken biraz daha derin dusunerek yada biraz daha fazla veriyi goz onune alarak eletirin.

Herkesin olmus gebermis dedigi cardozo mac-gol baznda hala en iyi oyuncumuz.
    ALAYINA SYAN,ALAYINA BAKALDIRI,LENE DEK MCADELE..

BYKLERLE SEVEN YNETM S-TE-M-YO-RUM.

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    48

Alnt gurur6134 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Mustafa kadar basiniza tas dussun yeter artik ...adam daha napcakti dunki macda 2 tane yuzde yuz golu onledi haftalardir sakat oynuyor adam canla basla oynuyor neymis efendim gomeze kafa vurdurmus ..varmi rakip santrafora kafa vurdurmicak stoper bilelim oyle bi orta yaptiki Q7 dunyanin en iyi stoperi olsa o topa bisey yapamaz..size douglaslar constantlar lazim ..taktimi takiyor bizim taraftar yumluda aykutda bu seneki performanslariyla istanbul takimlarindan birinde olsa milli takimlardaydilar bunu boyle bilin..
    Yumlu'ya bu kadar yklenimesi hakszlk

Douglas, Kontant, Yusuf, Sefa gibi yetersizlere yklenin.
    2010-2011 SPER LG AMPYONU
    TRABZONSPOR

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    48

Cavanda dzeldi (akln elen M'Bia gittiinden)
    Akakpo iyi
    Yumlu yeterli
    Aykut yeterli
    Bosi eh ite, (hcuma karken gereksiz almlar olmasa)

Savunmada bunlar oynarsa sknt yok

Bosi zaten sezon sonu brakp Hoca olacak.
    TRABZONSPOR

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    48

Alnt kursat1313 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kondisyon kondisyon kondisyon
    60'dan sonra dtk oyundan
    Oysa ilk yar nefes aldrmadk iketaa
    TRABZONSPOR

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

Alnt asilhamsi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bahsettigin mac izledim ayrca pozisyonlar tekrar izledim.Orada hata constant n dersen zaten bizim tartsmamz baslamadan biter.

yusuf ne bek ne de ack olarak takma hicbirsey vermiyor.Calm sevdasna kaybettigi toplar,kacrdg adamlar ve rakibe yaptrdg ortalar cabas.

mustafa gercekten cok kritik mudaheleler yapyor ancak pozisyon bilgisi yok.Ayrca ortasahada rakibe basmaya calsma gibi sacma sapan bir huyu var.Bu yuzden surekli defansta yerini kaybediyor.Akakpo ile oynarken bu cok srtmyor cunku cok iyi kademe yapyor ama douglas ile oynarken kabak gibi belli oluyor.

Ben yerli yada yabanc diye ayrmyorum.Mesele oyuncunun yeterli olmas ya da olmamas.

mustafa kac senedir bu takmda.Bir arpa boyu yol alamad.Hala her topu taca vuruyor,hala oyun kuramyor ama 25 metreye pas atmaya calsyor.Hala defansta yerini kaybediyor.

Ben asla isimlere taklmyorum.Benim en kzdgm isimler uzun sure gorev alp oldugu yerde sayan isimler.

Yerden yere vurulan constant kac mac oynad?kacnda sol bek oynad?

Bence asl sizin gibi dusunenler yabanc oyuncular eletirirken biraz daha derin dusunerek yada biraz daha fazla veriyi goz onune alarak eletirin.

Herkesin olmus gebermis dedigi cardozo mac-gol baznda hala en iyi oyuncumuz.
    abi ezbere yapyorsun o yorumlar, ad yumlu olunca yapamyor edemiyor akakpo olunca kademeye giriyor. akakpo hangi pozisyonun kademesine girmi.bam gm vurdu topa. yabanc futbolcu alyorsun, bir zahmet kademeye giren, hzl, oyun balatan bir oyuncu olsun.gidip de douglas getirilmesin. iyi izlersen douglas'n da tpk yumlu gibi orta sahaya kadar ktn rakibe basmaya altn grrsn. uzun stoperler rakibe yakn oynar. ama adam srekli faul yapyor ya da alm yiyor. onu da dzgn yapmyor.elde zaten onun gibi oynayacak uur ve yumlu var.

nde basma durumunu ben beeniyorum sen hata olarak kabul ediyorsun. hi basmasnlar, geri ekilip dursunlar rakip orada pas yapsn ut eksin, yeter ki kimse yerini kaybetmesin. yle olmuyor. rakip santrafora top aldrmayacaksn.

mustafa ka senedir bu takmda doru. ama gelime salyordu, siz sreci iyi takip etmemisiniz. akay dneminde tm sene iyi performans gsterdi. vahid ile ilk mata da iyi oynuyordu sakatland, sakatlk dnnde de iftiraya urad. haliyle geliim gsteremedi.zaten bu takmda kim geliim gsterdi ike srecinden sonra? srekli karklk var takmda.kimin kimle oynad belli deil, srekli deiiyor yanl transferler yaplyor.

yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

gollerde sahaya bir eyler atm taraftar yine. nasl bir kafadr bu anlalr gibi deil.btn hafta dolup istedikleri olmaynca sahaya yabanc madde yadrmaktan vazgeemediler.

kyodou - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2012
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    29

"Bjk hakemi de yendi" diyenler yle bir diyorki sanki ezici bir futbol oynamlar gibi. lk 60 dakika biz ezdik resmen. Kalan blmde karlkl kr ataklar vard. Golden sonra son 15 dakika daldmz iin kontrol Bjk' ye geti. Tamam penaltlar alnd, geri pas verilmedi ama ahm ahm bir top da oynamadlar. b taraftarnn ma neresiyle izlediini zaten hi anlayamadm. Bu senenin en iyi futbollarndan birini oynadk. Ofanstaki yeteneksizliklerimiz olmasa farka bile giderdik bence.
    Konu kyodou tarafndan (17.03.2016 Saat 11:31 ) deitirilmitir.
    ahslardan nce kafalar deimeli.

yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

Alnt kyodou Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    "Bjk hakemi de yendi" diyenler yle bir diyorki sanki ezici bir futbol oynamlar gibi. lk 60 dakika biz ezdik resmen. Kalan blmde karlkl kr ataklar vard. Golden sonra son 15 dakika daldmz iin kontrol Bjk' ye geti. Tamam penaltlar alnd, geri pas verilmedi ama ahm ahm bir top da oynamadlar. b taraftarn ma neresiyle izlediini zaten hi anlayamadm. Bu seninin en iyi futbollarndan birini oynadk. Ofanstaki yeteneksizliklerimiz olmasa farka bile giderdik bence.
    o pozisyonlar zaten tamamen bireysel hatalardan kaynaklanyor, ama yle byle hatalar deil. saldrrsn saldrrsn, hakem srarla penalt almaz gol atnca da hakemi yendik dersin.bununla alakas yok man. ezbere yorumlar ite. yok ki adam gibi bir yorumcumuz dzgn yorumlar yapsn.

kursat1313 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.11.2007
    Nereden
    Kocaeli

Alnt HOPA'LI TS'L Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    60'dan sonra dtk oyundan
    Oysa ilk yar nefes aldrmadk iketaa
    Aynen katlyorum Cardozonun kmasda etkili oldu ama asl sorun takmn gszl gerekten 60 tan sonra takm oyundan dyor

CEMEFKER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.09.2007
    Nereden
    Bilecik
    Ya
    43

Alnt CEMEFKER Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bir yerde sknt var yorumlara bakldnda...tam olarak ne istediini bilen taraftar ok az...

Hami Hoca'nn yapt hatalara ilikin birok defa eletri getirdiim noktalarda genel "hoca ne yapsn" ile savunurdu...

"Hami Hoca'nn takm bjk manda kazanma istei fazla olan ve ilk yar bjk'ye oranla daha baskn olan taraft..." tespitine ise glp geenler ounlukta...Savunurken de kstek olurken de hereyin arsn yapmaya baylyoruz....

kinci yar fizik-kondisyon olarak i yapacak 2 bilemedin 1 tane salam adam olsayd bjk kontradan gol yemesi iten deildi ....

bu dakikalara gol sdramayan Hami Hoca'nn takm bjk'nin ampiyonluk mcadelesinde kalmann verdii deer, g ve risk alma duygusu ile saldrmas karsnda birey yapamaz hale geldi...

Zaten fizik ve kondisyon olarak bitik bir TS var...Yani 60-70 dakikann tesine geemeyen bir takmz...

Nitekim birka pozisyonda orta sahalar rahat geildii dakikalarda ( ki bu durum bjk iin de geerli ) rakip defans ile birok defa kar karya kalnd, 4-5 kii ile kapatlm bir defans, 2 ye 3 verka yapp gbekten delecek hamle yapmaya taakati yetmeyen ,herkesin birbirine bakakald,
    3-4 metre bo alana, kanatlara kap alan yaratma, oyunu ama ilahesinin ortalkta dolat dakikalara ok grdk dn gece...

Takmn kapasitesine eletri getirilebilir, ancak takmn genelinin kazanma arzusu ve hrsna diyecek yok. Hami Hoca'nn Cardozo deiiklii tartmaya ak, onun dnda ok da fahi bir hatas veya mdahalesi yoktu maa...

Alnt nakzo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    9 mata 7 malubiyet alan bir ahsn hoca olarak orada durmasnn en ufak faydas Nedir?Sokaktan bir labut getirip koysak ayn ilevi yapmaz m?Hami diyor ya kt aklyla: Dnyann en iyi hocas bu takma gelse ne deiecek ???Akll bir gazetecide kp demiyorki ey hami,bu takm deitirilemeyecek kadar ktyse sen niin geldin? Sebep neydi senin gelmende?Paraya ok m ihtiyacn m var d?Ya da sokakta bir labutda m bulamadlar yerine koyacak?

Yani...Hami'nin bu takma gelmesi bana gre ve Hami Hoca hakknda eletri getirdiim birok yazlarma gre bo zaman kaybyd...ki Sadi Tekeliolu her ne kadar benim yerim alt yap gitmek istiyorum dese de takmda kalmalyd...Hami ve madilleri bu takma ancak Lucescu ve varisi elit/veteran bir teknik adamn yannda o da "ii renip ilerde takmda faydalanmak zere" yardmc olarak bulunmalyd...

Onu bunu brakrsak ben halen Bakan'n seim arefesinde trt muhabere Bar Yurduseven'e verdii rportajda syledii " zm retemezsek Lucescu mutlaka gelecek" lafnda kaldm...

Bakan'n yarm sezonda bekledii, arad zm neydi? Sadi Hoca veya Hami ile boa geecek bir yarm sezonda ne bekledi ?

Yani Sadi Hoca veya Hami ile yarm sezonda mthi bir k yapp 2. yar liderliine oynayp ilk 4 iinde kalarak Avrupa kupalarna katlm olsaydk zm retilmi olacak myd, o zaman 50. yl ampiyonluu yolunda Hami veya Sadi Hoca ile byk bir teknik ekip Trk futboluna kazandrlm olacakt bu anlaya gre...

Yani Bakan'n ii Trk futboluna TS zerinden iyi teknik direktrler kazandrmak mdr?
    Konu CEMEFKER tarafndan (17.03.2016 Saat 15:47 ) deitirilmitir.
    ''Kk insanlar kiileri, normal insanlar olaylar, byk insanlar fikirleri tartr''Hyman G. Ricover

yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

Alnt CEMEFKER Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yani...Hami'nin bu takma gelmesi bana gre ve Hami Hoca hakknda eletri getirdiim birok yazlarma gre bo zaman kaybyd...ki Sadi Tekeliolu her ne kadar benim yerim alt yap gitmek istiyorum dese de takmda kalmalyd...Hami ve madilleri bu takma ancak Lucescu ve varisi elit/veteran bir teknik adamn yannda o da "ii renip ilerde takmda faydalanmak zere" yardmc olarak bulunmalyd...

Onu bunu brakrsak ben halen Bakan'n seim arefesinde trt muhabere Bar Yurduseven'e verdii rportajda syledii " zm retemezsek Lucescu mutlaka gelecek" lafnda kaldm...

Bakan'n yarm sezonda bekledii, arad zm neydi? Sadi Hoca veya Hami ile boa geecek bir yarm sezonda ne bekledi ?

Yani Sadi Hoca veya Hami ile yarm sezonda mthi bir k yapp 2. yar liderliine oynayp ilk 4 iinde kalarak Avrupa kupalarna katlm olsaydk zm retilmi olacak myd, o zaman 50. yl ampiyonluu yolunda Hami veya Sadi Hoca ile byk bir teknik ekip Trk futboluna kazandrlm olacakt bu anlaya gre...

Yani Bakan'n ii Trk futboluna TS zerinden iyi teknik direktrler kazandrmak mdr?
    benim o konumadan anladm, imdi iyi bir antrenr bulamazsak sene sonu lucescu gelecek. yani zm o arada iyi bir hocann bulunmasyd.olmaynca yarm devreyi hami ile gemeye karar verdiler.ekonomik sorunlar da st ste gelince abuk karar vermek istemediler. aradaki ufak gecikmenin sebebi de buydu. hatta bursa ma ve sadi hocann alt yapya dnmek istiyorum aklamalar olmasa onla da devam edilirdi.ufak bir deiiklik olsun gndem deisin de istemediler deil.

karahanbakar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.06.2015
    Nereden
    zmir
    Ya
    27

Alnt karahanbakar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hee o zaman olur bak, biey demiyorum ancak ben paralnn da iyi geldiini dnyorum iimiz totemlere kald.
    Genelin aksine bu gn hi heycann yok ok rahatm. Bu sebeple gzel top oynayacamz lakin iki basit gol ile yenileceimizi dnyorum. nallah yeneriz ancak maa dair hislerim byle.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Skor oynasam tutmaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)