Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kapýmýzýn Önü

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

hayýr yazýyý okumamanýza raðmen hiçte katýlmýyorum demeniz baya garip farkýndaysanýz...vurgum bundandýr...

uzun yazýlarýn okunmayýþý çok ayrý bi konu ama mademki burasý bi paylaþým platformu herkes var olan sýnýrlar içerisinde dilediði görüþünü dilediði cümle sayýsýyla ifade eder...bilgisayar bu okumak yoruyor deseniz eyvallah o bir yere kadar ancak ben aksiine ''laf kalabalýðý'' olmayan bu denli yoðun yazýlarýn çoðalmasýný temenni ederim..okumaktan da keyif duyarým...okumamak zaten genel problemimiz...!

sizin ise (bkz. ilk mesaj) okumadýðýnýz bir yazýya karþýlýk ''katýlmýyorum'' demeniz gerçekten garip ve merak uyandýrýcý...

konuyu daha fazla daðýtmak istemiyorum izninizle sözlerim ortadadýr zaten...
    Konu Gamze tarafýndan (30.11.2006 Saat 00:33 ) deðiþtirilmiþtir.

Uður Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Poetricus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýstanbul'da iþlenen cinayetleri ve üç Ýstanbul takýmýn arasýndaki tinerci, balici serserileri kendi hatalarýmýzý tahfif etmek için kullanmayalým. Birilerinin seviyesizliði onlardan daha az seviyesiz olsak yeter anlamýna gelmez. baþkalarýnýn hakkýmýzda müspet intiba ve kanaatleri olmasý için deðil deðer yargýlarýmýz, geleneklerimiz, ahlakýmýz öyle gerektirdiði için saygýlý nazik ve efendi olmamýz gerek.
    Keþke söylediklerinizle bu iþ olsa,aðzýmýzla kuþda tutsak bir þeylerin deðiþeceðine ben inanmýyorum
    TRABZONSPOR 1967

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý magurali Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Keþke söylediklerinizle bu iþ olsa,aðzýmýzla kuþ da tutsak bir þeylerin deðiþeceðine ben inanmýyorum!
    Karýncanýn Kâbe yollarýna düþme hikâyesini bilirsiniz. Bizimki de o hesap. Tamamen düzelmeyeceðini ben de biliyorum. Ama bu tip söylem ve eylemleri mazur görmezsek, cesaretlendirmez hatta teþvik etmezsek en azýndan belli bir oranda azaltabiliriz.

Ýnsan melek olsaydý cihan cennet olurdu!
    Konu poetricus tarafýndan (30.11.2006 Saat 13:21 ) deðiþtirilmiþtir.

Uður Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Wink

Alýntý Poetricus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    .

Ýnsan melek olsaydý cihan cennet olurdu!
    Bu yetti,þimdi anladým iþte
    TRABZONSPOR 1967

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý magurali Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu yetti, þimdi anladým iþte!
    Estaðfurullah! Anladýðýnýzdan þüphem yoktu. Yazdýklarýnýzdan hareketle fikrimi biraz somutlaþtýrmak istemiþtim sadece.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

@ erdal6167

Okuyanla okumayan bir olmaz doðrudur. Uzun diye okumadýðýn yazýya "hiç de katýlmýyorum" diye yazmak ??? nasýl bir ruh halidir ben çözemedim.

@ magurali

Bir arka sayfa da örnek verdiðin forumlarla benzer yanýmýz olsaydý farkýmýzý nasýl belli edecektik ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

mustafakaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

kendisi isterse baþkan adayým cyzio'dur.
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz.

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Cyzio Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aslýnda konular çok farklý. Biri Trabzon'da meydana gelen olaylar, benim açtýðým "bmn'de olaylara tehditvari yaklaþýmlar".
    Hayýr ciziyo ben de bir baþlýk açmýþtým ancak o konuyla birleþtirilmiþti.Bu baþlýkta farklý bir þey görmedim.
    keyif adamý ..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

#10 Fietra

Hangi yönetici arkadaþým birleþtirmiþse mutlaka haklý sebebi vardýr. Açtýðýnýz baþlýklarý kendinizde bir parça sayma evlat muamelesi yapmaktan vazgeçsek iyi olacak. Bu konuda söylecek bir þeyin varsa söylersin sen dedin diye bu baþlýk diðer bir baþlýkla birleþtirilecek de deðil. Kaldý ki açmýþ olduðun bir baþlýðýn kan davasý haline getirmen hiç hoþ deðil. konu baþlýðý ile ilgili varsa düþüncelerin alalým. Yok ben sür gitini yapmak istiyorum dersen danýþma bölümüne müracat edersin.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr erdal6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

[QUOTE=Külünkoðlu;549409]@ erdal6167

Okuyanla okumayan bir olmaz doðrudur. Uzun diye okumadýðýn yazýya "hiç de katýlmýyorum" diye yazmak ??? nasýl bir ruh halidir ben çözemedim.

ya ne kadar sorun oldu, katýlmamakta özgürüm yani, altýnda acýklamamý yaptým ve bende tep ki mi böyle ortaya koydum, olamaz mý,
    neymiþ bu yazý annlamdým merak ettim bari okuyayým, genelge mi yayýnlanmýþ ne olmuþ,

lütfen yaaa

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    #10 Fietra

Hangi yönetici arkadaþým birleþtirmiþse mutlaka haklý sebebi vardýr. Açtýðýnýz baþlýklarý kendinizde bir parça sayma evlat muamelesi yapmaktan vazgeçsek iyi olacak. Bu konuda söylecek bir þeyin varsa söylersin sen dedin diye bu baþlýk diðer bir baþlýkla birleþtirilecek de deðil. Kaldý ki açmýþ olduðun bir baþlýðýn kan davasý haline getirmen hiç hoþ deðil. konu baþlýðý ile ilgili varsa düþüncelerin alalým. Yok ben sür gitini yapmak istiyorum dersen danýþma bölümüne müracat edersin.
    Sen ne derse o abi doðru haklýsýn.
    keyif adamý ..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr erdal6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

yazýyý yazan arkadaþtan ve dier akadaþlardan özür diliyor ve yazýmý düzeltiyorum, amacým kimseyle atýþmak deðil görüþ bildirmek her bmn üyesi gibi,

?????????KEL ZÝHNÝYET ??????????

Nereden
    Ýstanbul

Ben (eðitim gibi uzun vadeli projeleri bir kenara býrakarak) bayanlarýn bu tür etkinliklerde daha aktif yer almalarýný düzeyi yükselteceðini düþünüyorum. Ýhraç cezasýndan çok daha etkili olur.

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Keskin sirke küpüne zarar,zor kullanmadan þiddete baþvurmadan iþlerimizi halledebiliriz.
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Alýntý MrbLack Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnsanlarý,düþünceleri yüzünden ihraç etmek ve yazýlanlar her ne kadar doðru veya yanlýþ olsa da burda afiþlemek bana saçma geldi.Bu da benim düþüncem
    Ben kimseyi afiþe etmedim. Sadece, isim belirtmeden, yazýlanlarý tekrarladým. Yani gizli olan birþeyi ortaya çýkarmýþ deðilim. Kimsenin de adýný vermedim.

Size saçma gelmesine gelince, ona yapacak birþeyim yok.

KuÐu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

konuyu tartýþýrken konunun kendisi olmak!
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

düþünceleri deðil ifade tarzýný tartýþýyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Alýntý KuGu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    konuyu tartýþýrken konunun kendisi olmak!
    Bu bana mýydý?

KuÐu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

hayýr ya meclise;
    konunun kendisi olmayalým konuyu tartýþalým demek istedim geneleydi
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Alýntý KuGu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hayýr ya meclise;
    konunun kendisi olmayalým konuyu tartýþalým demek istedim geneleydi
    Hayýr yani, ben de "Kimseyi afiþe etmiyorum" derken, arkadaþýn ismiyle alýntý yaptým ya, ona atýfta bulunuyorsunuz zannettim. Hoþ bir espri olurdu.

Saygýlar.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alýntý littlebighorn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben (eðitim gibi uzun vadeli projeleri bir kenara býrakarak) bayanlarýn bu tür etkinliklerde daha aktif yer almalarýný düzeyi yükselteceðini düþünüyorum. Ýhraç cezasýndan çok daha etkili olur.
    Bayanlarýn bu tür etkinliklerde derken forumumu kastettiniz tirübünü anlamadým ama ikisinede örnek verebilirim bakýn aþaðýdaki paragraf bir bayana yazýlmýþ ,(sahi bu kime yazýldý, bir kaçgündür iþleriminin yoðunluðu yüzünden konularý takip edemedim, Gamze'cim senmisin bu talihli bayan ) daha öncede gslileri dövdüklerini forumda konu açarak övüne övüne anlatanlara verdiðim tepki sonucu ''Delikanlý bayan taraftar ... '' cümlesiyle baþlayan aþaðýdaki örnekteki gibi kesilmesemde gayet sert tepkiler almýþtým.Ayrýca pacci nin uðradýðý bir hakaret var ki evlere þenlik.Tirübünde iyi muamele gördüðümüz söylenemez ''kalk ordan orasý benim yerim, bayan , bayan otursana aþaða , niye gelir bunlar maça , çekil,çekil çekil ...'' uzun lafýn kýsasý bu ''tip''ler için bay ,bayan pek önemli deðil.

''bana bak bayansin diye seni kayirmicam ...erkek kadin esittiri savunursunuz ya
    önce akilli olacaksin öyle hadi git haddini bil gibi laflar etmiceksin ...seni fenerliden ayirt etmem gelir keserim ....''

Hocam, açýk ve net ettikleri küfür sonrasý ceza alan üyelerin cezalarý bittiði gün ortalýðý karýþtýrdýklarý, ceza verenleride forumuda yerde yerden yere vuran zihniyetin olduðu yerde ihraç imkansýz gibi biþey.
    (Bir gerçek var taraftar gerekli tepkiyi göstermiyor )

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

o ifadeyi kullanan forumdan ihraç edilmiþtir..
    Trabzonspor √
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    o ifadeyi kullanan forumdan ihraç edilmiþtir..
    Çok teþekkürler.

Bu gerçekten bir milad oldu.

BMN rüþtünü isbat etmiþtir. Artýk, "En Kaliteli Taraftar Sitesi" sýfatýmýza, bir madalya daha taktýk.

Hepinizi tebrik ediyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

evet sevgi ablacým o talihli bayan ben oluyorum... ayrýca bu bahsettiðimiz þahýs yukarýdaki mesajdan sonra ben dahil orada tartýþtýðý bi çok kiþiiye açýkça küfretmiþ ve akabinde ceza gelmiþtir..bu ilk vukuatý da deðildir..

bayanlar zaman zaman forumlarda bile kendini geri çekmek durumunda kalabiliyor ne yazýk..belli baþlý kimseler dýþýnda kim olduðunu bilmediðiniz kiþilerle tartýþmaktan olabildiðince kaçýnmak gerekli...çünkü ne diyeceði beli deðil ve ters bi sözünde siz utanacaksiniz karþýnýzdakinin umrunda dahi olmayacak!!olmuyor..tabi siz kaçýnsanýzda sizi tartýþma içine çekenler de var yukarýdaki örnekte olduðu gibi..bayansanýz zaten en baþta bazý zihniyetlerde 1-0yenik baþlýyorsunuz ve siz ne deseniz mutlaka onda bir hata vardýr mantýðý kuruluyor!!þiddete karþýyým dersiniz ''bayansýn da ondan'' , teknik yorum yapmaya kalkarsýnýz ''sen ne anlarsýn'', tribünde bile ''ne iþi var bunlarýn burda (sevgi abla ayný dediðini gibi) yorumlarý yapýlmakta!!etiketiniz hazýr bu zihniyetlerde!!!!siz bayansýnýz ne anlarsýnýz ki zaten futboldan!!!ama biz hatalýyýz ''elimizin hamuruyla' ne karýþýrýz ki bu iþlere!!(!)

ancak þu da var..bu zihniyetlerin aksine bayanlarýn futbolun içinde daha çok yer almasýný,düzenin dirliðin bu þekilde daha kolay saðlanabileceðini,bayan elinin bi çok yerde etkili olabileceðini düþünen aklý selim insanlarýmýzýn çoðunlukta olmasý bizim için mutluluk verici..kalbimiz kýrýlsa da þevkimiz kýrýlmaz inþallah...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sevgi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bayanlarýn bu tür etkinliklerde derken forumumu kastettiniz tirübünü anlamadým ama ikisinede örnek verebilirim bakýn aþaðýdaki paragraf bir bayana yazýlmýþ ,(sahi bu kime yazýldý, bir kaçgündür iþleriminin yoðunluðu yüzünden konularý takip edemedim, Gamze'cim senmisin bu talihli bayan ) daha öncede gslileri dövdüklerini forumda konu açarak övüne övüne anlatanlara verdiðim tepki sonucu ''Delikanlý bayan taraftar ... '' cümlesiyle baþlayan aþaðýdaki örnekteki gibi kesilmesemde gayet sert tepkiler almýþtým.Ayrýca pacci nin uðradýðý bir hakaret var ki evlere þenlik.Tirübünde iyi muamele gördüðümüz söylenemez ''kalk ordan orasý benim yerim, bayan , bayan otursana aþaða , niye gelir bunlar maça , çekil,çekil çekil ...'' uzun lafýn kýsasý bu ''tip''ler için bay ,bayan pek önemli deðil.

''bana bak bayansin diye seni kayirmicam ...erkek kadin esittiri savunursunuz ya
    önce akilli olacaksin öyle hadi git haddini bil gibi laflar etmiceksin ...seni fenerliden ayirt etmem gelir keserim ....''

Hocam, açýk ve net ettikleri küfür sonrasý ceza alan üyelerin cezalarý bittiði gün ortalýðý karýþtýrdýklarý, ceza verenleride forumuda yerde yerden yere vuran zihniyetin olduðu yerde ihraç imkansýz gibi biþey.
    (Bir gerçek var taraftar gerekli tepkiyi göstermiyor )
    Siz yine de katýlmaya devam edin. Göreceksiniz ki düzey yükselecektir.

Bazý durumlarý genellemek yanlýþ olur. Kaldý ki foruma girdiðim günden bu yana gördüðüm kadarý ile örnek verdiðiniz tiptekiler için terbiyesizlik düzeyi cinsiyet ayrýmý gözetmiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)