Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Kapmzn n

Cyzio - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    58

Standart Kapmzn n

Bilmem bu baln yeri buras m olmalyd? Ama son gndr “Trabzon’da kan Olaylar” balnda yle yazlar kt ki, kanm dondurdu. u aaya alntladm yazlarn tamam, o kedeki mesajlardandr. stelik bir ksm da, yazlarn sevdiim insanlara ait. imdi “Oralarda yazlanlar hepimiz biliyoruz, tekrarlamaya ne gerek var?” diyeceksiniz; ama kazn aya yle deil.

Okuyun bakalm u yazlanlar, pe pee. En yaln haliyle:

---------------------------------------------------------------------------------------------

hatta oraya gmsunler adamlar br daha da ckmasnlar.onalr stadda cmlerle beraber sularz.sorun degl.

stat yanc deilmi stat yaksnlar

inanamyorum taraftarmzn bu haline
    ve 80den sonra olaylar beklerken yine hi bir sey olmad bu ma tamamlatmayacaklard...en aznda sahada yenilmemek iin

vallah bghn taraftar ne yapsa hakli.

abi bu normal durum..Taraftar simdiye kadar sesini cikartmadi diye..Ynetim kafasina gre hareket etti..ama Trabzon taraftarinin sigortasi atti mi YIKARR

Eer ynetim laftan anlamyorsa gerekli tepkide gerekli ekilde verilir..

krp dkmekten baka care brakmadlar

futbolcularin sucu yok direk baskana saldirsinlar.

Tepki az bile verilmitir. Yakp ykmak yerine tesislere gidilebilir soakaa dkle bilirdi. Ama snden ben de olsam ayn eyleri yapardm.

Hayatm boyunca iddetten yana olmadm ama bu akam hari. Kim ne yaptysa, neyi krp yktysa oh etmi iyi etmi. Ellerine kollarna salk.

Bu akam tm fair play kurallarnn can cehenneme...

abye hakveryorum herkesn burnuna geld ve artk patlad kmse edebyat yapmasn herkesn b dayanma gucu var

Trabzonda yer yerinden oynamadan bieler dzelmez.Eskidende byleydi, imdide byle.Ben taraftardan toplu halde sahaya inmesini beklerdim.

felaket tellal olmak istemiyorum.fakat kim ne yaptysa gzel yapm.bir anlk sinirlemi yazyorum bunu yarn anlycam

bo konuma yaaa...sana m sorcak ne zaman ne yapacagn.kimle konutugunu iyi tart canm skma...bende vardm orda hatta eve saldran ilk kii bendim...polislen kavgada ettim...Fenerliler bagrrken susup geemezdim herhalde...

fenerli dvmek iddetten saylmaz.devam....

hep oldunuz fair playci...sen bizim yaptklarmz yapmosan yapanlara iyi mi yaptns tarz sorular sormayacaksn...iine bakacaksn...eletirmek sana dmez...bidaha olsa bidaha yaparzzz

Olay Mi Ne Olayi Be Nurnn Alnina Slahi Dayayablmler M Yok Eeee Sz Bunlara Olay Mi Dyosunuz ....bunlar Her Zaman Olan eyler...

adamlar klavye delikanllarndan...salla ya..birilerine kendimizi anlatmak zorunda degiliz...Alayna gideriz Gazili Traqbzonsporlularz o kdr

Ne yapacakt o koltuklar kranlar...birbirlerinimi ldrecektiler...elbette biyerden hsrlarn karacaklard..kranlarn ellerine salk...
    eger Trabzonspor'a kufur edlyorsa,ki bizim iin Trabzonspor Trabzon'da demektr,gerekl tepk verlr..verlmste..ev tarf edn gdp tekrar basalm..

karde bi adam bizim seslerimizi duydu balad bagrmaya fenerbahe diye bende atlattm nmde talar vard baladm atmaya bide baktm arkamda elli kii ta atyor..demirlerden atlyor adam ieri kat...cam sesleri le geliyorki..sonra polislen kavga ettik derken geceyi nezarette geirmekten kurtardk keke olsaydn oq glerdin

koskoca Trabzonsporu bitirdiler iki koltuk krlm okmu. ama yo sizde haklsnz o koltuklar yerine birilerinin kafasn krmak gerekirdi.

bizim taraftarin gz dnd m ne yapacagi belli olmaz valla..Nou cambi bile 1000 kisiyle yikarlar haaa o yzden o staddan sag cikan futbolcular ve ynetim allaha duva etsinlerki sadece olan koltuklara oldu diye

Yanl Otobs Talamlar
    son 2 yldr fb nin Trabzonu hakkyla Yendii Tekma olarak Hatrlayacam
    ki Keli Talasalard
    yeterdi

Valla ben ceset bekliyordum bi ka tane ama hayret olmad taratarmz ok az tepki gstermi,

Nush ile uslanmayan etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayann hakk ktektir ...

ok normal bir durum saha da gezen futbolcuyu dvmyceksin drek kafasna skacaksn skacaksn ki digerlerine rnek olsun

O futbolcuya kim vurduysa eline koluna saglk

seyrcimiz az bile yapt... ite bunlar fenerli bunlara yaplan az bile..

Kimse de koltuk kran taraftara kzmasn..

trabzonspor icin kfr yemek gcne gidiyorsa , sen kaninin son damlasina kadar trabzonsporlu olamazsin...sen szde trabzonsporlusun
    hani derler ya bilegimi kessem bordo mavi akar..sende bu yok
    benim anlamadigim olay su bir avuc fbli ordan nasil canli canli cikiyor ,neden indiremiyorsunuz 30 kisiyi,yapin bi plan cizin bi proje akillari baslarina gelsin serefsizlerin...sirf bu is icin 10 kisi ile trabzona temelli tasinmayi dsnyorum ..trabzonu eski gnlerine getirmek icin, eskiden avni akerde 1 tane konuk takim seyircisi olmazdi .noldu neler oluyo ...

bana bak bayansin diye seni kayirmicam ...erkek kadin esittiri savunursunuz ya
    nce akilli olacaksin yle hadi git haddini bil gibi laflar etmiceksin ...seni fenerliden ayirt etmem gelir keserim ....

trabzona feda olsun szde 20 milyon fb linin kani..
    bi kacta bizden

------------------------------------------------------------------------

Neler yazlam ki? En hafifleri “yi yapmlar” diyenler. Ya ondan sonras? “Stad yakmak isteyenler”, “Kafaya Kurun skanlar”, “Fenerli kan aktanlar”, “Ev basanlar”….

rnekleri daha da oaltp, kimseyi tahrik etmeyelim. Kimse de bana “Yazmn bir blmn almsn, tam anlalamam.” demesin. Yazlanlar son derece aktr. Bu cmlelerin ounda maalesef tehdit vardr ve bilmiyorum aramzda hukuku var m; son derece tehlikelidir. Eyleme gemese bile, u haliyle dahi sutur.

Benim forum yneticilerine bir teklifim olacak:

Gelin eki dzen vermeye kendimizden balayalm. Hakaret ieren mesaj yazan yeye ceza veriyorsunuz; ok gzel. Ama tehdit ieren mesaj yazan yeye ayn cezay vermek, bence biraz hafif kayor. Tehdidin, bence tek cezas olmal: HRA.

Gelin bugn miladmz kabul edelim. Bugne kadar yazlanlar istisna. Bu kural forum kurallar iine dhil edin. Tehdit ieren mesaj yazan yeyi, ynetici saysnn belli bir orannn onayyla ihra edin. nk burada bulunmalar:

—Kendilerine zarar: Hukuki olarak gerekten balar belaya giriyor.

—Dier yelere zarar: Yok yere sinirler geriliyor.

—Trabzonspor Camias’na Zarar: Milletin eline koz veriyoruz.

—Kulbe zarar: Mal meydanda.

—nsanla zarar: Allah korusun.

“Ayn insanlar baka bir nickle yeniden girer” diyebilirsiniz. Bilmem, teknik olarak (IP numaras filan) bunu nlemek mmkn m? Mmknse engellersiniz. Deilse, iki seenek var: Uslanmsa, ne l. Uslanmamsa, gene ihra olur.

Gelin temizlie kendi kapmzn nnden balayalm. Ne dersiniz?
    Ne yazk ki ok eskilerden 1-2 ma yapmz diye biliyorum...imdi o zaman yanllara imza atan kiiler yznden biz de ikeci mi oluyoruz ? Bu ii gelenek haline getiren 1-2 kulp haricinde kuluplere srekli ikeci unvan vermek ne derece doru?
    Cengiz ubuku

fincher - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2005
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    41

aynen katlyorum.futbolun ve sporun ruhuna aykr yazlarn yazarlar ihra edilmelidir...

since1967_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

kardeim bizim trabzonsporluluumuz ok eskilere dayanyor. genlerin kan kaynyor ve takm tarihinin en kt gnlerini yayor. ihra falan ok ar kelime. brak biraz dearj olsun ocuklar ben bile evde duvarlar yumrukladm ve hala arsn ekiyorum. bizler bu renkler iin canlarn vermeye hazr bir ekibiz. trabzonspor bizim ailemiz gibi kutsal bildiimiz bir deer ve kan hzl akanlar anlamamz onlara biraz daha sabrl yaklamamz lazm. takma 6 haftadr sabrediyorsun ya. ocuklarada biraz sabret bence. byle bir rezalet 40 yldr grlmedi. densizlikleri kiilik haklarn oktan at futbolcularn. futbolculuk onurunu, gururunu geride brakan bir toplulua verilen tepki ok ar olsada u an itibariyle yerini sakinlie brakmtr. bu sakinlii bozmann bir anlam yok. bursa ma iin dua edelim yoksa trabzonda ta stnde ta ba stnde ba kalmayacak. ynetim ve ziya hemen ayrlmal. nk yle bir pozisyondalarki sanki bab ali nde skm gibiler. yenieriler kapya dayanm vezirin kafasn istiyorlar. eer nuri biraz daha istediklerini vermezse kendi kellesi gidecek haberi yok. o yzden sakinlii koruyup hafta sonunu bekliyelim.
    AMPYON OLMAN NEML DEL. NEML OLAN SENN BU HAKSIZ ARENADA VERDN ONURLU MCADELENDR.

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Ya
    33

Dediklerin dogru'dur, ama bunlari normal karsilamak gerek bunlari yazan kisiler'de sonucta bu takimi tutuyor seviyor destekliyor, sende o mactan sonra fkelenmedinmi bence fkelendin bu fkeni icinde veya disari yansittin bilemem ama bu fkeye dayanamayan kisiler ble seyker yazabiliyor fkesinden sinirinden, bunlari biraz anlayilsa karsilamak gerekiyor, bunlar gecer gider unutulur bunlari birdaha zel bir topige tasimak ise dahada tartismaya sebep tasiyabilir.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Bence bu konu Trabzon'da kan Olaylar konusuyla birletirilir.
    keyif adam ..

yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    58

Sayn Since1967;

Duvarlar yumruklamanz da pek akl kr deil ama, zarar kendinize. Ama tutup da,"Stad yakalm", "Fenerli kan aktalm", "futbolcularn kafasna kurun skalm" demek ok tehlikeli sylemler.

Evet, sizin de sylediiniz gibi, ihra ar bir ceza. Ama bu sylemler de ok ar.
    Ne yazk ki ok eskilerden 1-2 ma yapmz diye biliyorum...imdi o zaman yanllara imza atan kiiler yznden biz de ikeci mi oluyoruz ? Bu ii gelenek haline getiren 1-2 kulp haricinde kuluplere srekli ikeci unvan vermek ne derece doru?
    Cengiz ubuku

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Cyzio hocam yorumlarnda ok hakl...ihra belki ar bir karar ancak yaptrm gerektii ak...kfrl ifadeler dnda tehditlere ve bylesine ''vahet'' kokan ''ynlendirici'' mesajlara da bir yaptrm bence gereklidir..buna karar vermek haddim deil ancak konu zerindeki ''gr''m budur..

sayglar...

dr.muhsin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.11.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

Exclamation

Abi gzel yazmsn ellerine salk. Gerekten byle ajanlarn sitemize girip bizi birbirimize drcei hi aklma gelmemiti. Bizi uyardn iin teekkrler. Zaten bordomavi.net seviyeli bir forum sitesi bunu eksisozluk.com adl yazarlarnn ou ist. takmn tutan sitenin kendi yazarlar yazm isteyen girip bordomavi.net i arama motorunda aratsn bulsun yorumlar. Bu site seviyeli bir site ve her geen gn byyor. Aramza hainler giriyosa da ynetici kardelerimiz bunlar tespit ediyor ve cezalandryor ok iyi alyorlar. Bu dayanmaya hayran oldum ve 100.000 ye kampanyasna ye olmaya karar verdim. nk klavye taraftar deil vefakar, cefakar taraftar olmaya sz verdim. Hatta etrafmda bu siteden bahsedip 100.000 ye kampanyasnn ok arttn bazen abartl da olsa sylyor taraftarmz motive etmeye alyorum. Tek istediim biraz daha istikrar . Bu takm 1 kez evet yanl duymadnz hatta yazyla da yazaym sadece bir kez ampiyon olsa ok ama ok ey deicek. demekki gcmz varm diyecek tekrar kenetlenecez. Taraftar olarak sabrmz her geen gn azalsa da kan kaybetsek de byle oluumlarla ayakta kalacaz. Tabiki de aramza nifak tohumu sokmaya alanlar olcak hep vard nk. tekrar ayn uyarda bulunarak yazm noktalyorum: Sitemize girip ortal kartrmak isteyen yorumculardan phelendiklerimizi ltfen ynetici abilerimize bildirelim zaten onlar da takip ediyolardr. sayg ve sevgilerimle....

yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    58

Alnt Yattara*61*Show Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bunlari birdaha zel bir topige tasimak ise dahada tartismaya sebep tasiyabilir.
    Alnt #10 Fietra Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bence bu konu Trabzon'da kan Olaylar konusuyla birletirilir.
    Konuyu kapamak da, br konuyla birletirmek de yneticilerin tasarrufundadr. Ben byle uygun grdm, buraya atm.

Eer kapatr ya da birletirirlerse:

"Oraya gelir, ta stnde ta, omuz stnde ba komam!"

tabii ki sayg duyarm.
    Cengiz ubuku

yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    58

Alnt Yattara*61*Show Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    sende o mactan sonra fkelenmedinmi bence fkelendin bu fkeni icinde veya disari yansittin bilemem.
    fkelenemedim. Sadece zldm.
    Cengiz ubuku

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    A.Hilal akrolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2004
    Nereden
    stanbul

Yorumunuzda ok haklsnz. Hemen ihra ar gibi belki srarla bu tavrn srdrenlere uygulanmas daha doru olur. lk mesajnzda verdiiniz rneklere bu balkta da yenileri eklenebilir.
    Fanatik Pacci

Trabzonspor Kongre yesi zge - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.03.2006
    Nereden
    stanbul

yorumlar ok hakl
    -1461 TRABZON-

gurbetci61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2006
    Ya
    37

Trabzona ve Trabzonspora yakisir bi sekilde herkesin grsn dile getirmesi cok dogru lakin insanlari foruma alirken ne kisilik testi uygulamak mmkn nede kltr seviyesini lcmek ... ama yukarida belirtildigi gibi tahrik iceren tehdit edici v.b. mesaj sahiplerinin en agir bicimde cezalandirilmasi en mantikli czm kanaatimce cok hakli bi yaklasim ayrica bi degisim olucaksa herkesten nce kendimize ceki dzen vermeliyiz ....
    TRABZONSPORLU OLMAK AYRICALIKTIR ....

mustafakaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.12.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    48

cyzio'yu destekliyorum.
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz.

6afak Aydn1 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    42

sahsen ben FB yenilgisi sonrasi kiyamet kopacak diyordum yinede iyi davranmisiz. bunada skr bu durumlardan sonra ben daha fazla olay olacak dsnyordum.
    Ucuz atlatmisiz.
    Konu 6afak Aydn1 tarafndan (29.11.2006 Saat 02:12 ) deitirilmitir.
    burasi trkisch.

salihismet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.01.2006
    Nereden
    Almanya

Cyzio arkada$imiz cok hakli, ne demek vurup kirmak, kan akitmak, varmi byle bir $ey? Kim kime byle bir hakki veriyorki, bu bir spor olayidir, sava$mak isteyenler Iraka gitsin, o ihtiyaclarini orada daha iyi giderirler.Hala bu zihniyette olanlarla ayni takimi tuttugum icin utanc duyuyorum. Cnk Trabzonspor 6 $ampiyonlugunu taraftarin vurup kirmasiyla kazanmadi, iyi oynayani her zaman alki$lami$tir.Ben yneticilerin yerinde olsam o kirilan koltuklarin paralarini kiranlardan almanin yollarini ararim.
    Konu salihismet tarafndan (29.11.2006 Saat 02:49 ) deitirilmitir.

eys_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.09.2004
    Nereden
    Gaziantep
    Ya
    34

Forumda belirli bir seviyenin varl aikar ama bir taraftan kfre hayr!!! konusu ap dier taraftan vandalizm kokan mesajlarn yazld konularla karlamak dardan bakan biri iin BMN nin samimiyeti hakknda soru iaretleri dourur.
    Cyzio hocam son derece hakl farkl bir konu bal altnda konuya deinmekte,nk bahsi geen dier balklar yle bir hal ald ki (zellikle matan sonraki ilk 24 saatte) saduyulu mesajlar aznlkta herkes yakp ykma hatta ldrme arzusu iinde.Hepimiz ortak eyler hissediyoruz aslnda birbirimizi anlamak zor deil ama anlalr olmayan ey zntmz dar vurma eklimiz.
    Genlikten bahsediliyor genellikle,kann kaynamasndan dorudur "delikanllk" baa bela ama kardeim ok sinirliysen yazma birey bekle sinirin gesin,sakinle.
    Bu sezon iin bu tr durumlara almamz gerekecek sanrm,kendimizi hazrlamalyz.Biz yeler takndmz tavrla,BMN ynetimi de yeni cezai almlarla yoksa bu iin sonunu almamz zor grnyor.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Trkiye Kyoto'yu imzalad
    "7"

caykarali_erdal
    Ziyareti

Arkadaslar eziklere yenildik diye kiyamewtin kopacagini sananlara tek sozum var dunyada iki takim yok.

Super lig 'de her hangi bir takima yenildigimizde benim tepem ayni eziklere yenildigimiz gibi atiyor.

Sonucda biz sampiyon olmak icin her sene bu lige basliyoruz bizim icin ezik bahce gargalar vede kediler'mis fark yok onlar rezil ruspa olsunlar yeterki biz sampiyon olalim, bana ne sahanin disindaki olaylardan biz farkli insanlariz bunu her zaman kanitlamisiz bizler neden istanbulun Taraftartarlari gibi olalim vede satirlarla bicaklarla tabancalarla ve nice taslarla oyuncularimizi vede karsi ki taraftarlari dovelim veyatda yaraliyalim vede onlarin her zaman yaptiklari kibi oldurelim.

bizim farkimiz onumuze kim gelirse gelsin yenmek vede her zaman bu ligde 1 inci gelmek dir, bana ne obur takimlardan veyatda aldigi satdigi oyunculardan beni omurseyen kendi takimimdir oburleri degil taraftarlar icinde ayni seyi dusunuyorum Taraftarin babasi her yerde her zaman bizleriz.

Trabzonspor Kongre yesi

OFLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Byle bir konu neden ald anlamadm sonuta haftalardr gol atamayan puan kazanamayan Takmmza hele hele ki scag scagna maglup olunmus bir fener ma sonras bu tarz yorumlar yaplm olmas bence normal..Herkes biraz dnnce o aksam yaplan yorumlarn bi anlk sinirle yapldgn anlayabilir. He konuyu aan arkada ok soguk kanldr,duvarlar yumruklamak bile ona ar gelebilir ama ben bununla yetinemiyorum..le ki ayn evi paylatm fenerli bi dallama ok sinirlendiimi bildii ve hatta alamakl oldugumu grd halde kendi odasna geip telefonunu eline alp,yan odada aglamakl olan bana ksa mesajla Trabzona byle ko.arlar..Trabzon kmeye diye mesaj cekti..E tabi bir hmla kalkp odasna girdim glerek kafasn tuttu sanki 1 2 tane vururumda giderim diye dnerek heralde ama yle olmad ite allah ne verdiyse daldm kendisine taki dudak ve burnundan kan gelinceye kadar...uan benle konusuyormus konusmuyormus umrumda bile deil ben Trabzona bakarm kimse takmma dil uzatamaz onu ancak ben ve ona destek verenler yarglayabilir ayn konuyu acan arkadasn sectii mesajlar gibi..Mesajlar agr olablr ama TS taraftar olduklarn bildiimizden ve bu duruma dayanamayan biri olarak bende mesajlarn o tarz olusunun normal olduguna inanyorum...
    Konu OFLU tarafndan (29.11.2006 Saat 07:00 ) deitirilmitir.
    Teekkrler ADMIN!!!

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehdi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    Trabzon

Cyzio Hocam unu adm gibi biliyorum o msjlar yazanlarn ou imdi bu yaznn altna 'aynen katlyorum' diye imza atacaklar.akas yukarda benimde yazm var ve zaten ordada yazdm gibi bir anlk sinirle yazmm.fakat bence bu olay ben dahil forumdaki arkadalarn dncelerden vazgememize deil sadece yaam olduumuz gibi bir stresli ma sonras yorum yaplmamasna neden olmaktan baka bir ie yaramayacaktr.kabul edelim abuk kzan sinirlenen ve ani parlayan bir mizaa sahibiz ve bu yazlar yazarken kendimizi hakl gibi grsekte ertesi gn bunu yazdmza inanamayan insanlarz.
    dediim gibi bu olay ok ok bir yenilgi durumunda (Allah gstermesin) mesela Bursaspor-Trabzonspor mandan sonra sinirlenen insanlarn konu balna yorum yazmamasna sebep olacakatr.ben ihra deilde cezay tercih ederim.belkide bama geleceinden korktuum iindir sayglar
    T R A B Z O N S P O R

CeSS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

Bu yazlarn Bmn Taraftar tarafndan yazlmas gerekten zc.

Bmn farkl bir oluum. ok saygdeger kardelerimiz , akranlarmz , aabeylerimiz var burada.

Krmaya , dkmeye hayr. Tepkimizi daha demokratik yollardan vermeliyiz. (Baknz : Bmn Basn Aklamas)
    Taraftarlk ; Geim kayna deil , Yaam kaynadr ...
    Frtnasz denizde , herkes Kaptan ...

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

arkadalar BMN byk bir organizasyon bu yzden her tip arkadamz var iinde. lmls fevrisi sakini kzgnb her tr insan var.. baz arkadalar biraz daha sert oyrumlar yapabilir. argo olmadktan direk kiiliine saldr olmadktan sonra her trl yorum yaplabilir. bu en doal hakkdr arkadalarn...

kaldki takmn iinde olduu durum maalesef eletiriyi ok hakettiimiz bir ortamda olduumuzu gsteriyor. bu balamda eletiriye evet ama hakarete hayr diyebilmeliyiz.. kimse kimsenin anasna bacsna kutsal deerlire svemez bunun hakl hi bir yan yoktur....
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Cyzio, hocam belki bu okuduklarnz sizi rktm olabilir ama bu yazlanlarn hibirinin olacana inanmyorum.Son alt man; 1 tanesi berabere, 5 tanesini kaybetmiiz ve son 5 matr tek golmz yok.Yani insanlar 1,5 aydr bu takm yznden glmeyi unutmular.

Hocam baz eyleri anlatmaya gerek yok,Trabzonspor bizler iin neler ifade ediyor?siz bizden daha iyi bilirsiniz.Bu artk bizim bir yaam eklimiz olmu,takm iyi ise bizde iyiyiz, yok takm ktyse bizde ktyz.Bunun doruluunu yanlln tartmyorumm bile ama hepimizin kysnda kesinde hafif bir holigan tarafmz var.Bazen bu durum birikimnlerden olsa gerek gn yzne kveriyor.yle olmasa; Ankarada Harun elik kardeimizin itiraflarn burada okumazdk.

Aslnda korkulacak bir ey olduuna inanmyorum.nk bu yazlanlarn ou abart,yani o anlk sinirle yazlm eyler.Bizler o dakika bu tip durumlara mdahele etmiyoruz ama verdiimiz mesajlar, hep birlik beraberlik ve takma destek mahiyetindedir.Ma bitmi ve son 4 senedir de kendi sahamzda yenildiimiz bir Fenerbahe...Bu insanlar bu kadar skmamz doru deildir diye dnyorum.nk bu kardelerimizin dearz yeri buras.Adam Trkiyenin herhangi bir yerinde matan sonra ne Trabzonspor yneticisine ulaabilir,ne futbolcuna, ne de bir baka bir yetkilisine...Ya da Yurt dnda ki taraftarlarmz diyelim,byle bir ma sonucu burada dearz mahiyetinde yazdklar yazlar biz(en azndan ben yle dnyorum) bir nevi dearz oluyorlar.Bizde bu olan bitenin balans ayar olarak gryorum.Yani ddkl bir tencereyi dnn su kaynam,tencere patlayacak bizde ne yapyoruz?tencerenin basncn drmek iin hafiften buharn dar brakmasn salayarak en kt olacak eylerin nne getiimizi dnyorum.

Hocam bakmayn bu yazlanlara,insan sevdiine kyarm?Biz Trabzon'a kyabilirmiyiz?Bugn ks gibiyiz ama yarn gene bir yerine bir ey olsa ilk biz koacaz yardmna...96 ylndan beri ok adam grdm bu takm iin bir ey yapmayacan syleyen ama en ufak bir hakszlkta en nde onlar meydanlarda grdm...

BMN'nin kalitesini bu tip mesajlar drmez.Aramzda her trden arkadamz mevcuttur.BMN yaps itibari her trl taraftar profilini kucaklayan bir profildir.

Altn, amura dse deerini kaybedermi?
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    58

Destek veren herkese teekkr ediyorum. Ama u aadaki mesaj ok anlaml deil mi?

Alnt salihismet Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Cnk Trabzonspor 6 $ampiyonlugunu taraftarin vurup kirmasiyla kazanmadi, iyi oynayani her zaman alki$lami$tir.
    Haydi biraz itidal.
    Cengiz ubuku

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Biraz itidal iin biraz zaman lazm. Ne yapalm huyumuz bu.. uzun uzun yazacak deilim savunmak babnda da sylemiyorum sadece tespit benimkisi, bir anlk fke ile yazlanlara ihra karar verseydik forumda adam brakmazdk. nsanlar kazanmak bir anlamda (mstesnalar hari) rehabilite etmek daha zordur ve biz zor olann setik. bizde bu konuda anlay bekliyoruz.
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)