Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 61 numaralı forma suistimal ediliyor!

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Standart 61 numaralı forma suistimal ediliyor!

Akçaabat Sebatspor’dan önceki sezon başında Ankaragücü’ne transfer olan genç milli futbolcu Abdurrahman Dereli, basında “Ara transferde Galatasaray’a transfer olacak” şeklinde çıkan haberler üzerine bir açıklama yaparken, kendisine resmi bir teklif gelmediğini, ancak Galatasaray’da oynamayı da çok istediğini söyledi.

“Galatasaray’da kim oynamak istemez ki” diyen genç futbolcu, “Ancak Ankaragücü ile sözleşmem devam ediyor ve şu anda takımımın başarısından başka bir şey düşünmek istemiyorum” dedi.

Kendisini isteyen bir çok kulübün olduğunu belirten Abdurrahman Dereli, ”Galatasaray’dan bana gelen resmi bir teklif yok, ancak gelirse orada oynamayı çok isterim. Benim için şu anda önemli olan Ankaragücü’nün başarısı. Ankaragücü camiası çok büyük. Tesisleriyle, taraftarıyla gerçek bir takımız. Böylesine büyük bir camiaya hizmet etmekten dolayı çok mutluyum. Sarı-lacivertli formayı giymek benim için büyük bir onur” diye konuştu.

türkiye liginde oynayan hehemn hemen tüm takımlarda bir 61 numaralı forma giyen topcu var. önceleri bunla guru duyuyodum ama böyle bişede bekliyodum.
    61 numaralı formayı giyen bi topçu kendisini trabzonspora göstermek için oynar yada fanatik trabzonsporludur diye düşünüyorum. bilmem yalnışmıyım. ama abdurrahman arkadaşımız bu açıklamalarıyla giydiği 61 numaralı formayı suistimal etmiştir. bunun bi anlam içermesi lazım. herkesin 61 giymesi beni rahıtsız etmeye başladı artık.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evet, bu da bir konu.
    Konu bordobluex tarafından (28.11.2006 Saat 21:53 ) değiştirilmiştir.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Eski defterleri açma diyecekler ama Abdurrahman 61 numaralı formayı suistimal etse ne olur etmese ne olur.. hem daha olay henüz gerçekleşmemiş bile,sadece yorumdan ibaret.. Fb'ye imza atmış 61 numara görmek isteyen gökyüzüne baksın yok sonu olmadı, baksın işte bir yerlere yahu..
    #7 King of Kings

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski defterleri açma diyecekler ama Abdurrahman 61 numaralı formayı suistimal etse ne olur etmese ne olur.. hem daha olay henüz gerçekleşmemiş bile,sadece yorumdan ibaret.. Fb'ye imza atmış 61 numara görmek isteyen gökyüzüne baksın yok sonu olmadı, baksın işte bir yerlere yahu..
    Konuyu açmayayım dedim ama sen açmışsın, hay ağzına sağlık.

Bu muhabbetin ucu başkasına dokunur işte böyle.

Nereden
    Hakkari

"Abdurrahman" denen şahsıyat, şahsına münhasır yaptığı açıklama beni ne kadar ilgilendirdi; ağlasam duymaz herhalde...!

Kim bu adam? Herkes Trabzonlu olabilr fakat Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır. Formanın arkasına "61" yazıp futbolda "delikanlılık" yapmaya benzemez herhalde. Yaptığı açıklamalrdan bu kolaylıkla anlayabiliyoruz...

Nereden
    İngiltere

ben galatasaraya transfer olamaz demiyorum. böyle açıklamalar yapamaz. nedemek her topçu gs de pynamak ister. isterse göklere bakalım. o formayı giymek ayrıcalıktır. madem iş olsun diye giyiyosun. işte onu diyorum bende herkes giymesin 61 numaralı forma...
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Nereden
    İstanbul

Alıntı ahmetansu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akçaabat Sebatspor’dan önceki sezon başında Ankaragücü’ne transfer olan genç milli futbolcu Abdurrahman Dereli, basında “Ara transferde Galatasaray’a transfer olacak” şeklinde çıkan haberler üzerine bir açıklama yaparken, kendisine resmi bir teklif gelmediğini, ancak Galatasaray’da oynamayı da çok istediğini söyledi.

“Galatasaray’da kim oynamak istemez ki” diyen genç futbolcu, “Ancak Ankaragücü ile sözleşmem devam ediyor ve şu anda takımımın başarısından başka bir şey düşünmek istemiyorum” dedi.

Kendisini isteyen bir çok kulübün olduğunu belirten Abdurrahman Dereli, ”Galatasaray’dan bana gelen resmi bir teklif yok, ancak gelirse orada oynamayı çok isterim. Benim için şu anda önemli olan Ankaragücü’nün başarısı. Ankaragücü camiası çok büyük. Tesisleriyle, taraftarıyla gerçek bir takımız. Böylesine büyük bir camiaya hizmet etmekten dolayı çok mutluyum. Sarı-lacivertli formayı giymek benim için büyük bir onur” diye konuştu.

türkiye liginde oynayan hehemn hemen tüm takımlarda bir 61 numaralı forma giyen topcu var. önceleri bunla guru duyuyodum ama böyle bişede bekliyodum.
    61 numaralı formayı giyen bi topçu kendisini trabzonspora göstermek için oynar yada fanatik trabzonsporludur diye düşünüyorum. bilmem yalnışmıyım. ama abdurrahman arkadaşımız bu açıklamalarıyla giydiği 61 numaralı formayı suistimal etmiştir. bunun bi anlam içermesi lazım. herkesin 61 giymesi beni rahıtsız etmeye başladı artık.
    Haklısınız ama yapacak bir şey, 61 nolu forma için kural koyamazsın, elin oğlunun ağzı da torba değil ki....
    Saygılar

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

bu nedir ya takımımız dibe vurdu, derdimiz abdurrahmanın formasının numarası. ne hali varsa görsün kardeşim....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

O 61 numarayı giyen çocukların Trabzonspor sevgileri o kadar çok suistimal edildi ki... Odasında TS posteri asılı olan birinci lig topçusu tanıyorum ben. Ama bunun ona, ya da onlara, zaman kaybettirmekten başka bir getirisi olmadı. Liçkin, Misse Misse kadar şans bulamadılar.

Ayrıca Hami ile Tugay'ı karşılaştırdığımda Tugay'ın gs'yi tercih etmesini onun adına bir şans olduğunu düşünüyorum. Adamı Almanya'dan yalvar yakar geri çağırıp futbol hayatını bitirdik, hala daha jübile yapmadık...

Çuvaldız-iğne meselesi...

kutoz
    Ziyaretçi

Bence butür demeç futbolcuları suçlamak yerine, bu genç arkadaşlar "Neden butür demeçler veriyor" diye düşünmek gerek...

Akçaabat'lı Mehmet Sebattan Gs.transfer olmuş, kalesini devralmıştı. Şampiyon olduklarında, Mehmet gs. tribünleri karşısında horon oynuyordu...

Trabzonspor'u Trabzonspor yapan değerler son yıllarda öyle dejenere oldu ki, bu tür açıklamalar bu dejenerasyonun eseridir. Kendi değerlerimize sahip çıkamayan da, sahadaki Trabzon kökenli futbolcusuna küfür eden de bizleriz arkadaşlar.

Bu yüzden şapkamızı önümüze koyup, ciddi ciddi düşünmek zorundayız... Ama evvela, Trabzonspor'u meydana getiren değerleri, maddeler altında sıralayıp "Taraftarlık Yemini" oluşturmalıyız, bu değerlerden sapmayacağımıza dair... Sonra da, bunu o formayı giyenlere dikte ettireceğiz... Aksi takdirde ne olacağını beklemeye gerek yok, olanlar bir anıt gibi duruyor puan cetvelinde...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

61 numara Trabzonsporun yanısıra Trabzonu da simgeler. Gerçi 61 onemseyenler Trabzonsporuda tutarlar genelde(arabaların arkasındakı bordomavı 61 ler). ama hepımızde bılıyoruzkı her Trabzonlu Trabzonsporlu degıl. bence fazla kafa takmamak gerekır. bızde tutanları bulalaım yeter. bır laf varıdr her sakallıyı deden mı sandın. her 61 numaralı forma gıyenı Trabzonsporlu mu sandın

Evet söylenecek çok şey var ama bence en önemlisi
    1.Her Trabzonlu TS'lu değildir.Acı ama gerçek.
    2.TS forması giyipte başka takım taraftarı olan futbolcular da vardır.
    3.Aslolan TS'lu olmaktır, Trabzonlu olmak değil.
    Şimdi bunları açalım.TS'umuza en fazla zarar veren 1.maddeye uyanlardır.Örnek Ergün Gürsoy;TS ne zaman ligde iddaalı bir konuma gelse bu herif-i naşerif avdet eder transfer dedikodularını ortaya atarak işleyen tekere çomak sokar.2.maddeye uyan futbolculara örnek vermeye gerek yok herkes az çok herşeyi biliyor zaten.Bize düşen formayı giyene değil o formanın hakkını verene saygı duymaktır.3.madde ise ortalıkta Trabzonlu olduğunu söyleyip dost meclislerinde aldığı içkininde tesiri ile tuttuğu gerçek takımı açıkladığı görüntüleri medyaya yansıdığı halde hala bazı TV ekranlarında sözümona TS'un kurtuluşunu arzu edermişcesine atıp tutan bir zamanlar yönetimde bile bulunabilmiş kimselere itibar edilmemesini öğrenmek.

Murat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ya digerlerini bilmemde abdurrahmanın ben baya iyi bi trabzonlu ve sporlu oldugunu biliyorum ama galiba baya sorunları olmus sebatta belki bu yuzden trabzona donmek istemiyodur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

adamın istanbulda anasına bıle sovseler kapıdan kovulsa bacadan tekrar donuyo.

amaaa iş Trabzon olunca cok bunaldım donenem.

Murat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ee para orda hayat orda kabul edelim bazı seyleri yurekten sevmeyenler trazonlulugu onemli bisey olarak gormeyenler aynı yabancı futbolcular gibi ilk once bunlara bakıyo

Nereden
    İstanbul

biraz şaşırarak okudum tüm yazıları .....

1) gökdeniz olayını artık defalarca niye bitip tükenmek bilmeyen bir enerji ile açıyor arkadaşlar hayret verici ... sanki adam TRABZONSPOR da değil istanbul da oynuyor ... tüm ülke neredeyse affetti yapılan BÜYÜK HATAYI ama bizim taraftar bazı başka konuları unuttugu gibi bu konuyu hiç unutmuyor adam çok iyi oynasa da unutmuyor kötü oynasa da ... öldürün adamı olsun bitsin herkes rahatlar belki ...hatalar insanlara mahsustur mevkisi şanı şöhreti ne olursa olsun ...

2)61 biliyorsunuz trafik plaka numarası ... yani her trabzon dogumlu futbolcu TRABZONSPOR lu olacak diye bir ayet mi var ? adam trabzon dogumludur istanbul takımlarını tutuyordur gayet normal....

3)böylece bu yerlinin yerlisi olayının ne kadar safsata oldugunu boş bir konu oldugunu tespit etmiş oluyoruz ...dünyanın hiç bir memleketinde özellikle futbol konusunda bizim kadar yerlinin yerlisi hastalıgı saplantısı oldugunu sanmıyorum ...şimdi özellikle bir arkadaş ispanya örnegi verebilir ... orada verilen mesaj SİYASİ DİR . maksadı başkadır ...

son 2 3 sene önceki kadroyu düşününüz 7 8 9 tane trabzonlu futbolcu mu vardı ? daha eskiye gideyim çok kötü kaçırdıgımız 96 daki kadro da kaç tane trabzon lu futbolcu vardı ? bunları bir düşünün sonra yerlinin yerlisi saplantısını tartışalım

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son 2 3 sene önceki kadroyu düşününüz 7 8 9 tane trabzonlu futbolcu mu vardı ? daha eskiye gideyim çok kötü kaçırdıgımız 96 daki kadro da kaç tane trabzon lu futbolcu vardı ? bunları bir düşünün sonra yerlinin yerlisi saplantısını tartışalım
    Gitmişken biraz daha geriye gidin o zaman. Sizin yaşınızda o yılları çok iyi hatırlar. Şampiyonluklar kazanan kadroda kaç tane yerlinin yerlisi futbolcu vardı...

Bu saplantı taraftarda kendiliğinden mi oluştu. Bir gerçek var ortada. İster kabul edersiniz, ister kabul etmezsiniz... Trabzonspor 23 yıldır şampiyon olamıyorsa, Trabzonspor modeli olarak tarif edilen, kendi değerlerinden saptığı içindir...

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçelim bu konuyu...
    Konu Kaya tarafından (29.11.2006 Saat 00:01 ) değiştirilmiştir.
    VERENA (KIRANKAŞ)

Nereden
    İngiltere

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence butür demeç futbolcuları suçlamak yerine, bu genç arkadaşlar "Neden butür demeçler veriyor" diye düşünmek gerek...

Akçaabat'lı Mehmet Sebattan Gs.transfer olmuş, kalesini devralmıştı. Şampiyon olduklarında, Mehmet gs. tribünleri karşısında horon oynuyordu...

Trabzonspor'u Trabzonspor yapan değerler son yıllarda öyle dejenere oldu ki, bu tür açıklamalar bu dejenerasyonun eseridir. Kendi değerlerimize sahip çıkamayan da, sahadaki Trabzon kökenli futbolcusuna küfür eden de bizleriz arkadaşlar.

Bu yüzden şapkamızı önümüze koyup, ciddi ciddi düşünmek zorundayız... Ama evvela, Trabzonspor'u meydana getiren değerleri, maddeler altında sıralayıp "Taraftarlık Yemini" oluşturmalıyız, bu değerlerden sapmayacağımıza dair... Sonra da, bunu o formayı giyenlere dikte ettireceğiz... Aksi takdirde ne olacağını beklemeye gerek yok, olanlar bir anıt gibi duruyor puan cetvelinde...
    tamamen katılıyorum kardeşim.
    tamam her trabzonsporluyuda ts ye sığdıramayız. istiyen istediği takıma gitmekte özgürdür. ama ligde 61 numaralı forma giyip trabzonpsorlu diye sağarlada top koşturan bu arkadaşlar böyle açıklama yapamaz. bana koyan bu.

BMN l TRABZON

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O 61 numarayı giyen çocukların Trabzonspor sevgileri o kadar çok suistimal edildi ki... Odasında TS posteri asılı olan birinci lig topçusu tanıyorum ben. Ama bunun ona, ya da onlara, zaman kaybettirmekten başka bir getirisi olmadı. Liçkin, Misse Misse kadar şans bulamadılar.

Ayrıca Hami ile Tugay'ı karşılaştırdığımda Tugay'ın gs'yi tercih etmesini onun adına bir şans olduğunu düşünüyorum. Adamı Almanya'dan yalvar yakar geri çağırıp futbol hayatını bitirdik, hala daha jübile yapmadık...

işe bu yöndende bakılmalı
    ben abdurrahmanın sebatta oynerken verdiği bir röpörtajında en büyük hayalinin trabzonspor formasıyla avni akere çıkmak olduğunu okumuştum ama malesef adı gs ile anılıyor abdurrahman bizde oynayacak kapasitededir veya deildir ama ben musadan daha başarısız olacağını sanmıyorum
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok afedersiniz az sonra söyleyeceklerim için. Hakaret için söylemiyorum, bir tespit bu:

Bir adam 61 numaralı formayı giymek istiyorsa, bir mesaj vermek için giyiyor. Nedir bu mesaj: Ben Trabzonluyum. Başka:

- Benim kıymetimi bilemediniz.
    - Beni niye Trabzonspor'a almadınız?
    - Beni görün ve alın.

Ama bazı "gerizekalılar" (işte bunun için özür diliyorum) bu mesajı verirken, kendilerince beklentilerinin üstünde bir teklif alınca, yani İstanbul'a gitme şansı doğunca, işte o zaman 61 oluyor 34.

Bu işten para kazanmak için aklı sıra "cinlik" yapmaya çalışan "gerizekalılar"ın düştüğü bir abes durum bu.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Aklima $öyle bir soru geliyor, bazan bu taraftar cok rahat bir $ekilde Trabzonun alt yapisindan yeti$en oyunculari cok cabuk di$layabiliyor, isim vermeye gerk yok, fakat $u anda oynayanlarin icinde bile di$lanan, istenmeyen bir Hüseyin var. Bunu $unun icin yazdim: Ak$amki programda $ike ve te$vik verenler, Trabzonlu futbolculara ve Trabzonsporu benimsemi$ di$ardan gelen oyunculara te$vik vermeyi teklif bile edemediler, hatta onlar duymamasi icin a$iri gayret sarfedildigi söylendi.Böyle futbolculari di$layan Trabzonsporlu taraftarlara bilmem ak$am anlatilanlar bir$eyler cagri$tiriyor mu?

Nereden
    İngiltere

kesinlikle trabzonspor taraftarı için trabzonlu futbolcunun yeri apayrı olmalı. bu ne olursa olsun. belki tekniği iyi olmayabilir. hasan gibi mesela ama sahaya cıktığı zaman diğer oyuncalardan daha fazla yüreğini sahaya koyduğundan daha faydalı olabiliyocoğu zaman. ama bu değilde bi hata yaptığında bundan topçumu olur trabzonsporda oynayacak adam mı deniyo hemen.

BMN l TRABZON

Nereden
    İstanbul

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hami ile karşılaştırarak Tugay' ın GS i seçmesinin onun için şans olduğunu düşünmüşsünüz.

Ben size katılamayacağım. Nasıl bilebiliyorsunuz Tugay' ın TS da daha başarılı olamayacağını?

Ayrıca kimbilir kaç tane yetenek örneğin TS yerine İstanbul takımlarını seçtikleri veya tercih ettikleri için yok olup gittiler?

Sanırım Hami'ye jubile yapılmamasının hatalı olduğunu vurgulamak için amacını aşan bir cümle olmuş.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

kesinlikle trabzonspor taraftarı için trabzonlu futbolcunun yeri apayrı olmalı. bu ne olursa olsun. belki tekniği iyi olmayabilir. hasan gibi mesela ama sahaya cıktığı zaman diğer oyuncalardan daha fazla yüreğini sahaya koyduğundan daha faydalı olabiliyocoğu zaman. ama bu değilde bi hata yaptığında bundan topçumu olur trabzonsporda oynayacak adam mı deniyo hemen.
    eğer bu işler yürekle olacaksa bende o takımda forma giymek istiyorum.nasıl yani tekniği iyi olmasa. bu işler hatırla göülle mi olacak.

Trabzonsporda oynayan adam kalitesiyle bunu hakedecek. Trabzon dogumlu olması Trabzonspor da oynaması ıcın yeterlı olmamalı.

61 e gelince.sırtına 61 numarayı geçirince adam Trabzonsporlu olmaz. adı geçen şahıs bu açıklamayı yaptı ise demek ki ya tutarsa diye giymiş,gsden sinyal görünce de ne oldugu meydana cıkmıs.

gs ye veya ıstanbula gidemesin merak etmeyın kendısı ve bırılerı onun nekadar Trabzon ve Trabzonpor askıyla yanan bırı oldugunu hatta gs nın teklıfını gerı cevırdıgını falan soylerler.Trabzonspora getırmeye çalışırlar kendılerını.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)