Sayfa 87 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 77 85 86 87 88 SonuncuSonuncu
Toplam 2179 adet sonuctan sayfa basi 2,151 ile 2,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 18.Hafta | Bursaspor 4 - 2 Trabzonspor l Maç Sonucu

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ismail abiyle mac izlenmez o zaman belli oldu en sevmedigim sey surekli ne olacagina dair fikir yurutmeyi seven insanlarla mac izlemek, izle gec iste bunlarla film de izlenmez.
    maç izlerken çok konuşurum, pas vereceği yeri bile gösteririm Ama çok güzel film izlerim.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın Başında Hoca Yok Millet oyuncuları tartışıyor
    Ya 15 sene Önce Takımı Az daha küme düşrüecekken istifa edip giden
    Takıma zarre kadar katkısı olmayan Sadi ile sonuç gayet normal
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maç izlerken çok konuşurum, pas vereceği yeri bile gösteririm Ama çok güzel film izlerim.
    ben de cok konusurum da yenilirken takimi daha da yeren surekli yenilecegiz diyen kisiye katlanamiyorum. acayip gergin oluyorum.normalde cok sakinim hicbirseye sinirlenmem ama konu futbol ve trabzonspor olunca icimden canavar cikiyorum, hastalik resmen. irkci emre'ye hak veriyorum bazen

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Tamam bu kadro şampiyonluk için yeterli değil ama 24 puan toplayacak kadro da değil

Şu anda en kötü 5. olmalıydık.

Sadi ile bu iş zor gider.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Levent Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne yapmıs mbi stoper de?

adam en az 4-5 net posizyon kesti.

Macı nerenle izliyorsun?

sercan ı tutamayan mbia degil cavanda.
    sercanı tutamayanın mbia olduğunu yazmadım iki farklı tespit onlar. Ben maçı tribünden izledim ve mbia stoper pozisyonundaki haliyle bonservisi 100bin dolar etmez. Nokta.

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı cakalkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lan babam bile aradı 7 dakıkada ne oluyor böyle diye....

ona da dedim maç böyle bitmez...

bizimkiler bile şaşırdı kaldı 2-0 olunca....
    Büyüsünü bozmuş takımın abi Aramasa 5 olurdu heralde.

Benim babam da eve girdiğinde takım gol yerdi. Hatta bir keresinde Taksim'de Liverpool maçını izliyoruz. Tam ilk yarı bitecek. Kapıya doğru baktım. Babamı gördüm, kafamı sallayarak hoşgeldin dedim. Yüzüm gülüyordu o sırada. Sonra ekrana döndüm ki golü yedik O sırada suratım düştü tabii. Babaya da niye ilk yarının bitmesini bekleyemedin denmez

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rezalet'ten başka bir tanımı yok dünkü maçın.
    Başımızda hoca olmadığı aşikar ama bir takımda adı Trabzonspor ise 2-0 öne geçtiği maçı kaybetmeyecek.
    Maalesef takıma yakışmayan yığınla oyuncu bordo-mavi giyiyor.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Nereden
    Ankara

ben de cok konusurum da yenilirken takimi daha da yeren surekli yenilecegiz diyen kisiye katlanamiyorum. acayip gergin oluyorum.normalde cok sakinim hicbirseye sinirlenmem ama konu futbol ve trabzonspor olunca icimden canavar cikiyorum, hastalik resmen. irkci emre'ye hak veriyorum bazen
    İyi de maç göz göre göre gidiyor, adamların bekleri düz koşu yapıyor sanki, rahatsız eden kimse yok. Ben nasıl televizyondan izliyorsam kenardaki adam da aynen öyle izliyor. Sürekli yenileceğiz demiyorum yani

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maçın özetini tekrar izledim. Futbolseverler için çok güzel bir maç olmuş. İki takımında orta sahasının olmadığı, rahatça karşı kaleye gidebildiği bir maç.

İlk golde Marin'in orta sahadan ceza sahasına kadar pozisyonu hazırlayışı bile yedek bırakılmaması için bir neden. Çok olumsuz yorumlar okumuştum onun hakkında ama katılmıyorum.

Cardozo'nun çıkmasına anlam veremedim. Maç 2-2 ve Cardozo gibi rakip defansın korkulu rüyası olan birini sen yedek kulübesine alıyorsun

Öte yandan kaç milyon harcamamıza rağmen şu sol beke adam gibi birini bulamamak sinir ediyor. Resmen para saçtık sol tarafa ama ilacımızı hala bulamadık. Maç boyunca sol taraf otobandı. Golü güzeldi hala inanamıyorum nasıl attı o golü ama sonrasında hiç yoktu.

Hakeme de değinecek olursak üst üste Bursasporluların penaltı beklemesi üzerine bir sonraki pozisyona kesin penaltı vermeliyim diye düşünmüş olacak ki Sercan daha yere düşmeden hakemin eli penaltı noktasını gösteriyordu. 2-2'yken ofsayttan attıkları gole Bursasporlular sevinirken, bizim futbolcuların da aynı anda hakeme koşması çok ilginç bir görüntü oluşturdu. Sanki iki takımda gole seviniyordu . Neyse ki tepki işe yaradı ve gol iptal edildi. Yardımcının etrafını sardıkları anı tekrar izleyin. Soner ne yapıyor bir bakın. Diğer futbolcuların hakeme tepkisiyle karşılaştırınca ne kadar yapmacık, sırf tepki vermek için verdiği ne kadar da belli.

Sadi ile olmayacağı çok belliydi. Yarım sezon kalmış idare etsin demekle olmaz. Derhal gönderilmeli ve yeni sezonun yapılanmasına başlanmalı
    Konu Berat Akçay tarafından (18.01.2016 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Berat Akçay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın özetini tekrar izledim. Futbolseverler için çok güzel bir maç olmuş. İki takımında orta sahasının olmadığı, rahatça karşı kaleye gidebildiği bir maç.

İlk golde Marin'in orta sahadan ceza sahasına kadar pozisyonu hazırlayışı bile yedek bırakılmaması için bir neden. Çok olumsuz yorumlar okumuştum onun hakkında ama katılmıyorum.

Cardozo'nun çıkmasına anlam veremedim. Maç 2-2 ve Cardozo gibi rakip defansın korkulu rüyası olan birini sen yedek kulübesine alıyorsun

Öte yandan kaç milyon harcamamıza rağmen şu sol beke adam gibi birini bulamamak sinir ediyor. Resmen para saçtık sol tarafa ama ilacımızı hala bulamadık. Maç boyunca sol taraf otobandı. Golü güzeldi hala inanamıyorum nasıl attı o golü ama sonrasında hiç yoktu.

Hakeme de değinecek olursak üst üste Bursasporluların penaltı beklemesi üzerine bir sonraki pozisyona kesin penaltı vermeliyim diye düşünmüş olacak ki Sercan daha yere düşmeden hakemin eli penaltı noktasını gösteriyordu. 2-2'yken ofsayttan attıkları gole Bursasporlular sevinirken, bizim futbolcuların da aynı anda hakeme koşması çok ilginç bir görüntü oluşturdu. Sanki iki takımda gole seviniyordu . Neyse ki tepki işe yaradı ve gol iptal edildi. Yardımcının etrafını sardıkları anı tekrar izleyin. Soner ne yapıyor bir bakın. Diğer futbolcuların hakeme tepkisiyle karşılaştırınca ne kadar yapmacık, sırf tepki vermek için verdiği ne kadar da belli.

Sadi ile olmayacağı çok belliydi. Yarım sezon kalmış idare etsin demekle olmaz. Derhal gönderilmeli ve yeni sezonun yapılanmasına başlanmalı
    Bizim sol bek zayıf iken, onların da sağ bek çok kötüydü. Bütün etkili ataklarımız oradan geldi, hatta goller de. Ortasaha konusunda yorumlarına katılıyorum basketbol tabiri ile koş-koş tarzında bir maç oldu. Cardozo değişikliğinde aslında senin kadar katı değilim, eğer ki saha içinde taktiksel değişikliğe gideceksen ben yerinde buluyorum değişikliği. Ama sen hem aynı anlayışta devam edip hem de Cardozo'yu çıkarıyorsan, yaptığın değişiliğin pek bir anlamı kalmıyor açıkçası. Cardozo kaleye uzak duruyorsa verimi cezasahası civarındakine oranla oldukça düşüyor. Bence o yüzden alınır, yerine kontraya daha yatkın, defansın arkasına sarkabilecek bir oyuncu alınır. Ama biz dün bunu da yapmadık. Ayrıca eğer bu değişikliği yapıyorsan 2-2'de değil de skor avantajı sende iken yapacaksın. Momentum Bursaspor'a geçtikten sonra yaptı hoca bu değişikliği.

Sol bek konusunda da seninle paralel düşünüyorum. İshak, Alper, Musa hepsini topla elle tutulur bir sol bek oyuncusu etmiyor. Bahsettiğin Bursa'nın iptal olan golünde benim dikkatimi de gole abartılı bir şekilde itiraz edilmese golün geçerli sayılacağıydı. Haklı olmasına rağmen itirazdan kart gördü Aykut, her zamanki gibi abarttı tabi itiraz olayını

Sadi hoca ile olmayacağı zaten aşikardı, geldiğinden beri yoğun bir şekilde kupa maçlarına çıkması gereksiz yere bir kredi yarattı kendisine .
    Konu Faruk BERBER tarafından (18.01.2016 Saat 15:08 ) değiştirilmiştir.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

En çok o soğukta ve yağmurda TS sevdasıyla maça gelen gurbetçi kardeşlerime üzüldüm.

EN BÜYÜK TARAFTAR
    FUTBOLCULAR SAHTEKAR
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

2-0 galipken 4-2 yenilmemizi hala sindiremedim.
    sadi hoca sen sinirli haksızlığa gelemeyen bir hocasın.
    ilk 10 dak.içerisinde skoru lehimize çevirmişiz.
    kimse beklemiyordu..süper bir skor.
    rakip bizi devamlı ataklarıyla bunaltıyor,
    bizler tv den görüyoruz
    siz saha kenarından görüyorsunuz.
    cavanda ve mbia nın laubali oyununu
    ileride,
    cardozo'nun,ekici'nin,erkan'nın,marin'in,deniz'in
    çakılı oynadığını görüyorsun,
    defansa yardım etmediklerini görüyorsun,
    kaptırdıkları topların peşinden yalancı koşu yaptıklarını görüyorsun,
    uygun durumdaki arkadaşına pas vermek yerine çalım attıklarını görüyorsun,
    bencilliklerini görüyorsun,
    bunları net bir şekilde görmenize
    rağmen,
    sakin kalmanıza bir anlam veremiyorum.
    gerçekten hayal kırıklığına uğrattınız beni,
    nefret ettiğim f.terim senin yerinde olacak
    ismini yazdığım bu oyuncular laubali,vurdum duymaz oynayacak.
    sizce ne yapardı bu hoca onları,
    ..........nokta

Nereden
    Konya

Dün maçın başında öne geçince frk gelir dedim ama farkı biz yedik neredeyse..Bu ruhsuzlar ordusu ile biz küme düşeriz...2-0 sonrası 4 kontraatak yaptık..Son pasları verse bizim beceriksizler problem kalmayacak belki de Bursa'ya tarihi bir hezimet yaşatacaktık..Bu Cavanda denen adamı da ben şahsen takımda görke istemiyorum.Neredeyse futbol hayatı bitmiş olan bi adamı yıldızlaştırdı..Ekici Ekici diyoruz adam kafasında bitirmiş bazı şeyleri..bencillikte sınırı yok bu herifin..Son söz nefret ediyorum bu sürüden..hakkım varsa da helal etmiyorum..
    Konu Adem Akyüz' tarafından (18.01.2016 Saat 17:57 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

2-0 dan mac verdigimizi dusundukce, cildirmamak elde degil arkadas.
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ilyskm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Düşünün bir kere bizim yeni stadın açılış maçında Bursa ile oynuyoruz ve ilk 10 dakikada 2-0 yenik duruma düşüyoruz maçı bu ruhsuzlar kadrosuyla 4-2 yapabilir miydik? Tabi ki koca bir hayır çünkü Onur haricinde yenilgiye isyan eden 1 tane topçunuz yok...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Oyun bitince Şah'ta Piyon'da aynı kutuya konur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk golü çok erken attık aklıma direk g.birliği maçı geldi 50.sn de öne geçip 2-1 yenilmiştik.
    2-0 öne geçen takım maçı tutabilmeliydi ama adamlar göstere göstere bizim sağımızdan geldiler hoca alternatifi yok ayağına bişe yapmadı.mbia stoperde oynarken elini kolunu çok kullandı hamleleri falan bir stoper için çok keskin en nihayetinde penaltı da yaptı.
    Bu sezondan beklentimiz yok diyoruz ama gelecek sezonun iskeletinde bu kadrodan adam uydurmak zor.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben hala sercanın cavandayı yürüyerek geçtiği dakikadayım.. orada kilitlenip kaldım ne yazık ki.. adam resmen gözüyle eskortluk yaptı futbol hayatı bitik sercana!!
    Attan inip eşeğe bindik!

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben hala sercanın cavandayı yürüyerek geçtiği dakikadayım.. orada kilitlenip kaldım ne yazık ki.. adam resmen gözüyle eskortluk yaptı futbol hayatı bitik sercana!!
    Aynı durum bende de var. Cavanda başlığına da yazdım. Muhtemelen aklı maçta değildi. Çünkü aynı durum birkaç kez tekrarlandı.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

en guvendigin iki adam sercan karsisinda perisan olup bir de kolay penalti yaptiriyor.tek suclu sadi hoca degil.yapabilecekleri sinirliydi.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

en guvendigin iki adam sercan karsisinda perisan olup bir de kolay penalti yaptiriyor.tek suclu sadi hoca degil.yapabilecekleri sinirliydi.
    iyi de benim gibi kenardan izlemesi gerekmiyordu heralde..
    Attan inip eşeğe bindik!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ......
    Kardeşim valla böyle bir şey görmedim ben , konunun yeri burası değil ama çok ilginç.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Ankara

Trabzonspor'un rahat maç izlettiğini bir kaç maç hatırlıyorum. Bizim rahat maç izlememiz için 85. dakika sonrasına 2-0 önde girmemiz gerekiyor. Bu sene de böyle 20 sene önce de böyleydi.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Levent Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sercanı tutamayanın mbia olduğunu yazmadım iki farklı tespit onlar. Ben maçı tribünden izledim ve mbia stoper pozisyonundaki haliyle bonservisi 100bin dolar etmez. Nokta.
    mbia Trabzonspora geldiğ günden bugüne 100 bin tl lik oyun oynamadaki zaten akhisarın,rizenin hatta kayserinin adı dyulmamış yabancıları bile bizim para göz düz tabanlara 5 basar.Gelenden gecenden 3-4 yemek için TRABZONSPORUN ERMBİA CAVANDA GİBİ MİLYON AVROLUK KAZAIKLARA İHTİYACI YOK.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Belki cardozo kalir oda bellllki diğer yabancilarin tamami go home defolunnnnnnnnnnnnnnn .
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Ankara

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki cardozo kalir oda bellllki diğer yabancilarin tamami go home defolunnnnnnnnnnnnnnn .
    Cardozo falan hikaye.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)