Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'u Bekleyen Büyük Tehlike...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonspor'u Bekleyen Büyük Tehlike...

2005–06 Sezonu Süper Lig Havuz Gelirleri Dağıtımı Tablosu

Arkadaşlar, geçen seneki puan tablosuna göre bizim aldığımız para miktarı yaklaşık 12 milyon dolardır.Takım bu kadar kötü giderken bu konuda şimdi nereden çıktı? diyeceksiniz ama tüm Trabzonsporlu kardeşlerimizin bir konuya dikkatini çekmek istiyorum.

Puan itibariyle ligdeki durumumuz malum bellidir.Bu kötü durumumuz başta 3 İstanbul kızkardeşin ve diğer Anadolu kulüplerinin iştahını kabartmaktadır.Yani eğer Allah korusun biz süper ligde olmazsak bizim aldığımız bu parayı başta 3 kızkardeş (aslan payı) ve diğer Anadolu kulüpleri alacaklardır.Aslan payı diyorum çünkü Trabzon ve diğer 3 kızkardeş aynı zamanda şampiyonluk payı adı altında gelirin %14 gibi bir payı 4 kulüp kendi arasında paylaşmaktadırlar.Eğer Trabzon süper ligde olmazsa sadece şampiyonluk payı %14 bu sefer 3 kulüp arasında pay edilecektir.Bkz.Tabloya

Şimdi benim anlatmak istediğim konu şudur.Trabzonsporun süper ligde olması hiçbir kulübün işine gelmemektedir.Eğer biz bu ligde olmazsak; 3 kız kardeş'in ve Anadolu kulüplerin pastadan alacağı paylar anormal artacaktır.2A'dan gelen kulüplerinde Oftaş,Kasımpaşa,İ.B.Belediyesi,İstanbulspor,Altay, Malatya v.b.kabul edersek (3 tanesi çıkacak) bu takımların pastadan alacakları paralar, Trabzonsporun aldığı paranın yanında çok küçük kalacaktır.Bu da gene diğer süper lig takımların artısı demektir.

Asıl tehlike ligin ikinci yarısında bizi beklemektedir.Büyük bir ihtimalle takımdan bazı oyuncular gidecek,yenileri gelecektir.Eğer yani gelenlere biz sahip çıkmazsak, bu takıma ayak uyduramazsalar o zaman bizim için tehlike çanları çalacaktır.Ortada bölüşülmeyi bekleyen büyük bir pasta vardır.İkinci yarı tüm kulüpler bizim bu düştüğümüz durumdan yararlanmak isteyeckelerdir.O yüzden düşenede bir tekme onlar vurmak isteyeceklerdir.

Yapılması gereken şey; eğer bu yönetim devam edecekse bu konuları enine boyuna konuşmalı ve aklını başına almalıdırlar.Bu tehlikeyi kesinlikle göz ardı etmemeleri lazımdır.Tehlike çok büyüktür.Bunu göremeyecek kadar kör olmamamız gerekmektedir.

Koca Kanuni, Yahya efendiye sorar(yanlışım varsa düzeltin) Osmanlı imparatorluğunu ne yıkar?Cevap şudur: ''neme lazım'' aramızdan belki bir kaç arkadaş ''olurmu öyle şey?koca Trabzon hiç düşermi, dalgamı geçiyorsun?'' diyebilirler ama birileride bizim böyle düşünmemizi isteyebilir.

''neme lazım,koca Trabzona bir şey olmaz'' dedik mi?işte o zaman bitmişiz demektir.Bunu asla demeyeceğiz,uyanık olacağız.Bakın görün ikinci yarı Anadolu kulüpleride dahil bize karşı nasıl oynayacaklardır?Bu konuda bizim dostumuz yoktur.

HERKES BU TAKIMA SAHİP ÇIKMAYA MECBURDUR.KISIR ÇEKİŞMELERİ BİR KENERA BIRAKMAKTA FAYDA VARDIR.SADECE YÖNETİCİLER DEĞİL TRİBÜNDEKİ TARAFTARLARDA ARTIK BİRLİK OLMAK ZORUNDADIR.BOŞ İŞLERLE UĞRAŞMAYACAĞIZ,YARIN ÖBÜRGÜN DİLİM VARMIYOR AMA 2A'DA AVNİ AKERE ASACAK PANKARTIMIZ OLMAYACAKTIR.ZİRA KİMSE PANKARTINI ALIPTA MAÇA GİTMEYECEKTİR.

BAŞKA TRABZONSPORUMUZ YOKTUR.
    Konu Halil İbrahim tarafından (08.09.2015 Saat 12:06 ) değiştirilmiştir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hepsi avuçlarını yalayacak badaloğlu. Bizler takımımızın arkasında olduğumuz sürece ki sonuna kadar ALLAH ın izni ile yine kök söktüreceğiz herkese ....
    Herşey senin için alemin te KRALI ..TRABZONSPOR
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yazıdaki bütün endişelere katılıyorum. Düşman uyumaz!

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Buna cesaret edebilirler mi???? Hadi onu geçtim ya güçleri yeter mi???? Komik geliyor bana...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Yönetimin bunu göz ardı etmemesi gerekir. çakal sürüleri yaralı gördüm mü saldırmadan duramaz.ikinci yarı ilk 5 haftada durumu düzeltip 5-6 basamak üste çıkamaz isek bu sıralarda seyiredersek işimiz iyiden zorlaşır.badaloğlunun dediği gibi bizi düşürmek ve paylarını artırmak için daha da saldırabilirler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Düşüncene hak verdim, inandım. Ama ben inandım, ben dinledim.
    BMN bu düşüncelerini Trabzonspor yönetimine anlatıp tartışa biliyormu.
    Yani bizden istediğiniz destek için bir imza mı?

Nereden
    İstanbul

yönetim bu tehlikenin farkındamı farkındaysa ne yapıyor 19 futbolcu gönderip 18 futbolcu almakla olmuyo takımda hala ciddi eksikler var sonrada kendi sahanda fenerbahçe futbol oynar sende sinir krizleri geçirirsin şu anda bulunduğumuz nokta yönetimin eseridir

gurbetci61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yönetim bu tehlikenin farkındamı farkındaysa ne yapıyor 19 futbolcu gönderip 18 futbolcu almakla olmuyo takımda hala ciddi eksikler var sonrada kendi sahanda fenerbahçe futbol oynar sende sinir krizleri geçirirsin şu anda bulunduğumuz nokta yönetimin eseridir
    Abi bunlari düsünemiyen bi yönetim nasil akil edicek havuzu geliri ....
    haklisin cok hemde destek sart ama önce yönetimden kurtulmali bu takim kanaatimce
    TRABZONSPORLU OLMAK AYRICALIKTIR ....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eminim yönetim bu işi bizim kadar düşünmüyordur.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Nereden
    İstanbul

mükemmel bir yazı tebrik ederim ....bende aynı konuya degenecektim ama bu kadar iyi ifade edemezdim ... bu zaten sürekli sahnelenen bir oyun ...işin acı tarafı mı komik tarafımı ne derseniz bilmiyorum ama bu zamana kadar bizi bu anlamda koruyan aziz yıldırım oldu .. yoksa bizi çoktan ezmişlerdi .. acı ama gerçek ... sıradan bir takım yapma çabaları var ilginçtir özellikle bjk ve gs de ...gs ve bjk li yazarların ısrarla bizim hakkımızdaki düşüncelerini bunu gösteriyor ... fb li yazarlar daha bizim tarafımızda duruyorlar ... ben bunu şöyle düşünüyorum fb bizi çok sevdiğinden değil zaten sevmesinde ama taktik şu olmalı ....bjk ve gs sürekli her an neredeyse fb ye karşı ittifak arayışında ve her ortamda bunu yapıyorlar ... sanırım fb bunlara karşı bizi yanına çekmek istiyor sonuçta bu ülkede 4 büyük var ...3 nü karşısına almak mı iyi fb için yoksa bizle uyumlu görünüp güç dengesini toparlamak mı ?

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün akşam sky türkte bir bayanın sunduğu spor programında Trabzonspor konuşuldu bilmiyorum izleme imkanınız oldu mu.Nihat Genç'le konuşmuşlar,telefonla Sunay Akın bağlandı,Trabzonspor taraftarlar derneği başkanı Adem Bey bağlandı ve bir de konuk vardı Radikal gazetesi spor yazarı ismini hatırlamıyorum şu an..
    Yazar Hakan KULAÇOGLU da bağlandı ve Badaloğlu nun işaret ettiği tehlikeden bahsetti.Bence devir lafta değil icraatte birlik zamanı.Yarın birgün üzerinde oyunlar oynayacak,menfaat güdecek bir takım bulamayaca bazı sözde büyük adamlar.Artık karıştırmayın bu güzel takımı,rahat bırakın,ya destek verin ya da lütfen insanlık namına elinizi eteğinizi çekin ki fırsat bekleyen çakallar fırsat bulamasın.Ben inanıyorum ki bu fırtına asla dinmeyecek.Sunay Akının dün söylediği gibi yel değirmenlerine karşı savaşan efsane Don Kişot gibi dürüstçe mücadelesini herdaim sürdürecektir el fenerlerine karşı...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konuda önceden benim dikkatimi çekmişti ve bu herkesin iştahını kabartmakta doğal olarak.Anadolu klüpleri ve büyüklerin işine geliyor bizim düşmemiz.Ondan ikinci yarı bize karşı doğal olarak daha hırslı oynayabilirler.

Trabzonspor düşer mi canım diye düşünenler kafalarını kumun altından çıkarsınlar bir zahmet.Bu gidişat kümeyedir başka bir yere değil.Eğer bu gerçekleşirse ne olur derseniz?Düşünüyorum ben de belki en yükseğe zıplamak için en dibe vurmamız gerekir.
    keyif adamı ..

Abdallı61
    Ziyaretçi

Alıntı radomx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buna cesaret edebilirler mi???? Hadi onu geçtim ya güçleri yeter mi???? Komik geliyor bana...
    bu hainlerin herşeye gücü yeter barselonayı getirseler süper lige onu bile küme düşürürler isteseler ne yazıkki şimdi bize karşı her zaman olduğundan daha kalleşlik yapacaklar bizi kümeye yollamaya çalışacaklar artık bu işin şakaı kalmadı ciddi ciddi kümeye doğru ilerliyoruz bu yönetim başımıza musallat olduğu sürece 2.lig kaçınılmaz ve ne yazıkki işimiz çok zor

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tebrikler konuyu herkesin anlayabileceği şekilde sunmuşsun, konu gayet ciddi. Koltuk kırmaya, pankart savaşlarına, otursanıza lanlara, birbirine saldırmaya devam!?...
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Sevgili badaloğlu yanlış hatırlamıyorsam 3 sene boyunca alacağımız para garanti edildi. Ligi hangi sırada bitirirsek bitirelim eski sitemde taahhüt edilen parayı alacağız 3 sene boyunca. Bunun sebebide takımın borsaya açılmış olması ve borsada bu gelirleri göstermiş olmamız. Bu husus diğer 3 kızkardeşide kapsıyor. Senin bahsettiğin tehlike bu 3 seneden sonra başlıyor. Gerçi bunun 1 senesini geçen sene yedik. Kaldı geriye 2.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inşallah böyle durumla karşılaşmayız ALLAH göstermisin

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Topigi acan arkadasimizin büyük ölcüde haklilik payi var. Bizim bu ligde dostumuz yok. Ellerinden gelse bir kasik suda bogarlar. Evet bizi düsman olrak görmeyen bir iki kulüop var ama neye yarar. Trabzonspor'a bir darbe vurmak icin Trabzonspor ile her oynayadiklari macta ölümüne top oynamayi iceren bir anlasma icin el sikismayacaklarini kim garanti edebilir ki? Hazir bu kadar kötü bir Trabzonspor varken !!!
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes bize düşman kimse bizi sevmiyor laflarını bırakalım da ne yapılacak onu konuşalım.
    keyif adamı ..

Nereden
    İstanbul

fietra kardeşim kendi adıma yapılması gerektiğini söylüyeyim ....bu yönetim kaldıgına göre yönetime destek çıkılacak ...

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı #10 Fietra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes bize düşman kimse bizi sevmiyor laflarını bırakalım da ne yapılacak onu konuşalım.
    Arkadasim müsadenle önce bir fikirlerimizi, bu konu hakkindaki görüslerimiz, bu teorinin gerceklesip gerceklesmeyecegi konusundaki düsüncelerimizi aktaralim da sonra senin dedigini de yapariz. Suraya topu topu henüz kac kisi yazmis ki?
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Nereden
    İstanbul

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fietra kardeşim kendi adıma yapılması gerektiğini söylüyeyim ....bu yönetim kaldıgına göre yönetime destek çıkılacak ...
    katilayrum...

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hazırlıklı Olalım diye bir yazımı kaleme alırken Trabzonsporun içinde bulunduğu bu durumu anlatmaya çalışmıştım. Ama maalesef pek rağbet görmedi ve Trabzonspor kümemi düşermiş hiç denilerek konu kapatıldı. Ben o yazıyı yazdıktan sonra Trabzonspor iki maçını daha kaybetti. ..

Umarım bu yazı gerekli ilgiyi görür ve tüm camia aklını başına alır.
    HEPİMİZ TRABZONLUYUZ...!!!

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok önemli bir konu...

ama ben böyle bişey olabileceğine imkan vermek istemiyorum. Trabzonspor takımı olarak bir kenara koyalım hadi, türkiye nüfusunun ve sözü geçen insanların bir çoğu Trabzon kökenlidir. Buna dur deyecek birileri elbette vardır...

Ama içimizdeki hainler düşmanlarımızın ekmeğine yağ süreceklerse orası da ayrı tabi...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Doğrudur bu niyete mensup birsürü üye vardır lakin biz bi bursaspor değiliz süper ligin adı değişirse anca biz başka isimli bir ligde oynarız.

O kadar kolay değil sevgi yigidi olmak.O kadar kolay değil TS yi sindirmek.bis bunları daha öncede yaşiadık.İlk dörtte en kötü yine bitiririz ligi.rahat olun diyorum..
    38 yıldır olduğu gibi yine buradayız,
    Küllerinden doğmanı bekliyoruz...?
    " Gülüşümüzü astık intehar koğuşlarına,ya ölelim yada görelim artık...?.."

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ligin son haftasina kadar düsmem, kurtulurum diye düsübde düsen nice takimlar oldu dünya futbolunda. ne oldum dememeli, ne olacagim demeli ve tedbiri elden birakmamali....
    Konu Külünkoğlu tarafından (29.11.2006 Saat 11:52 ) değiştirilmiştir.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)